Jump to content

FM transmiters vai alternatīva


Yeezy
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Iespējams, šī tēma ir aprunāta vairākos foruma topikos un izsmelta, taču man ir jautājumus, ko labāk izvēlēties.. Neesmu īpaši zinošs šajās lietās, tāpēc jautāju Jums - 

Situācija: ikdienā braucu ar vairākām mašīnām - VW Multivan T4, Toyota Avensis (2006. gada), BMW E53, VW Caddy (2008.gada) un vēlos, lai mašīnās varētu klausīties mūziku caur iPhone 7+. Ko Jūs iesakāt? Pirkt kādu FM transmiteri (cik esmu šeit lasījis, tad vienalga kādā cenā pērc, viņi visi strādā +/- vienādi). Bembī un Toyotā varētu nostrādāt kasete ar vadu, jo tām mašīnām ir oriģinālie radio. Abiem VW ir mainīti, bet tiem nav kasešu rijēji, nav arī aux izeja un usb ports. 

 

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

iPhone 7+

 

 

 

Bembī un Toyotā varētu nostrādāt kasete ar vadu

 

LOL, telefonam taču nav austiņu štekera :D Pāreja neskaitās. Un vispār tā kasete ir ar ļoti švaku kvalitāti.

 

Transmiteri arī ir zaraza, tie raida no kādiem 75 Hz līdz knapiem 10 000 Hz. Skanējumu aptuveni aprakstītu apzīmējums "burbuļo kā pakaļa zem ūdens".

Link to comment
Share on other sites

Tik traki nav. Man reiz gadījas ļoti sakarīgas kvalitātes transmiteris, tiesa tas bija tāds retums kā iebūvētais telefonā - Sony Ericsson W980. BTW, vēlreiz tādu sev gribētu kā rezerves tel. Skanēja nesalīdzināmi labāk kā daudzi piepīpētāju transmiteri.

 

Kurš kā skanēs grūti pateikt - liela laimes spēle, jo ticamus review par šiem atrast būs grūti - visi noname.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

"Labākais" risinājums būtu visās mašīnās salikt Papagaiļu bez-roku sistēmas - būs samērā dārgi +/- paša siPhona cenā. Vai, otrs variants, CD čendžeru emulatori, ne visiem maģiem var pieslēgt, nāksies pašam meklēt ko un kā.

FM transmiteri ir mēsli. Vismaz tie, kas manās rokās pabijuši. Tad labāk pieregulēju atpkaļ sakata spoguli uz savu daiļo viepli un pats dziedu.

 

Varbūt ir vēl kādi sakarīgi varianti, par tādiem es arī labprāt uzzinātu.

Link to comment
Share on other sites

Autoram parastais ROIDMI nederēs, vajadzēs 2s. Lai nu kā, atsauksmes tiešām labas... varbūt pašam arī noriskēt... baigi negribas vēlreiz iegrābties.

Link to comment
Share on other sites

Katrā no tiem auto tādu likt? Un Toyotām nav AUX parasti, var tikai changeri pieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

pietiekami leeti experimenti, lai panjemtu vismaz divus dazhaadus,

un izmeegjinaatu kursh variants kuram auto labaak der

 

phone>bluetooth>aux>car vajadzeetu sanaakt kvalitatiivaakam rezultaatam par

phone>bluetooth>fm>car

un eertaakam par

phone>aux>fm>car, jo shajaa variantaa vadi jaaspraudelee katru reizi

Link to comment
Share on other sites

Labas atsauksmes ir par Xiaomi ROIDMI

 

man šāds kadus 2 gadus jau ir. Lietoju darbā pa tehnikām, ir okay, cik nu FM via BT okay var būt. 

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

 

 

viņu var izmantot gan ar bluetooth, gan ar aux vadu? 

Tas verķis izmanto bluetooth un AUX vienlaicīgi – pa bluetooth saņem datus no mobilās ierīces, un kā analogo signālu padod tālāk uz AUX izeju. Ja autiņā ir radio ar AUX ieeju, tad šī ierīce derēs, ja nav tad jēgas nebūs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

šis 100% strādā caur BT ar iphone http://cgi.ebay.co.u...em=131871685187

 

tieshi shaadu biju iegaadaajies prieksh 2009 Sonatas,

bet Skandi nemaaceeja aktivizeet Aux ieeju, atdevu chomam.

maajaas patesteeju pie shkandaalkastes, ja vinju baroja ar 1A barokli, tad drusku burkshcheeja fonaa,

piemekleeju shvakaaku 500mA

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds zin šādu pašu verķi tikai bez aux?  Jo nevienai no manām mašīnai nav radio ar aux ieeju. Līdz ar to varbūt ir kādas alternatīvas vēl šim te variantam?

 

 

 

 

Autoram parastais ROIDMI nederēs, vajadzēs 2s. Lai nu kā, atsauksmes tiešām labas... varbūt pašam arī noriskēt... baigi negribas vēlreiz iegrābties.

 

Kāpēc nederētu?

Labots - Yeezy
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc nederētu?

Pirmā ROIDMI versija neatbalsta IPhone.

ROIDMI 2s atbalsta, bet tas maksā 2-3x dārgāk par ROIDMI 1.

Tavā gadījumā nekādu lielo alternatīvu tam Roadmi 2s nav. Jebkurā gadījuma tam verķim ir jābūt ar FM transmiteri (nekā savādāk skaņu uz radio nedabūt) un AUX, vai bluetooth ieeju. Domāju, ka variants ar bluetooth ieeju būs ērtāks nekā ar AUX, un vēl ņemot vērā to, ka jaunākajiem IPhone vairs nav 3,5 mm austiņu izejas, tas ir vienīgais variants.
Var mēģināt meklēt ko lētāku par Roadmi 2s, bet tik tas nemaksās stipri lētāk, ja vien nav kaut kāds baigais viltojums (ķīnieši ir pasākuši viltot Xiaomi produkciju).

Link to comment
Share on other sites

Nu transmiteris kā transmiteris, no telefona caur BT palaid muzonu un klausies. Skanēt skan +/- ciešami

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, nesen šādu nopirku telefonam un samērā pieklājīgi skan. Pie reizes var izmantot kā handsfree un video skatoties, skaņa iet tumbās. Prikolīga mantiņa. :)

 

fm%20modul%20_%20handsfree.JPG

Link to comment
Share on other sites

Skanēt skan +/- ciešami

Neizklausās iepriecinoši :/ Nav pat labi, tikai ciešami. 

Labots - Hashss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nav par labi, tikai ciešami. 

 

Labi, tas ir katram savādāk.  Savulaik smēlos no RTL vidējos viļņos. Citu alternatīvu "na haļavu" toreiz jau īsti nebija. Tad tagad MP3 šķiet, ir debesu dāvana. 

Link to comment
Share on other sites

No šī gada nekāda smelšanās vairāk no vidējiem viļņiem nesanāks ...

Bet par tēmu runājot, mūsdienu jaunatne īpaši neiespringst uz kvalitāti, ķīniešu tumbiņas/austiņas pa 2Eirīši un aiziet.

Pats izlīdzos ar veco labo MP3 CD, kvalitāte der :)

Link to comment
Share on other sites

OK, ROIDIMI 2S ir super lielisks, salīdzinot ar citiem, ko esmu mēģinājis. Pirmkārt jau viens no retajiem, kurš pilnībā spēj izmantot visu automašīnas akustisko sistēmu (līdz šim bija gadījušies arī tādi, kas pļurkstina tikai priekšējos pīkstuļus). Skaņas kvalitāte nesalīdzināmi labāka, par jebko, ko no šo štruntu sērijas ir nācies dzirdēt. BET skaņa nav ideāla - ar CD salīdzināt īsti nevar, ja grib rībināt tā, lai šķūnētie subwooferisti blakus tačkā dzird, tad būs dzirdams fons klusuma brīžos. Tāpat liekas, ka skaņai kaut kas pietrūkst... augšas? Parībinājis esmu pavisam nedaudz, vien kādu pusstundu, tāpēc pagaidām grūti pateikt, kas nav.

 

Īsi sakot, nav izcili, bet priekš manas tizlās auss der.

Hands-free gan nenostestēju.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

Super, paldies, droši vien būs jāsūta. Kur un par kādām naudām pats iegādājies?

 

Skatos, ka salīdzinoši lēti ir http://www.tinydeal.com/original-xiaomi-roidmi-2s-bluetooth-car-charger-international-version-p-162391.html.

Vēl kkāda Ķīnas versija ir http://www.gearbest.com/car-charger/pp_401445.html?wid=21, kur vairāk atsauksmju.

Labots - phuck
Link to comment
Share on other sites

Pavasarī iepirku vienu china charger ar voltmetru - jā, darbojas, voltus rāda, lādē kaut ko, tik kamēr šams iesprausts auto rādio paklausīties nevar, neķer stacijas.....

Link to comment
Share on other sites

Šo rakstus uz audiorastu sadaļu, jūs ar tīra zaļo kapara liesmu lēnām svilinātu!

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd pats skatos uz ROIDIMI 2S. It kā jau nav arī tik dārgs, lai nenotestētu. Vismaz viens, lai mētājās pa mašīnām. 

 

 

 

Es tepat Latvidžas e-bodē pirku. Gandrīz uz pusi dārgāk (37€), bet toties uz vietas un ar garantiju.

 

Kurā vietā pirki?

 

 

Cik saprotu, tad doma tam visam ir tāda - iebāž piepīpētājā, tad ar bluetooth sakonektē telefonu. Caur aplikāciju uzliek to pašu staciju, kas tajā brīdī ir radio un done? 
Jo, kā jau iepriekš minēju, tad nav man nevienam radio aux ieeja, kā arī domāju, ka tik vecām mašīnām kā man noteikti nav bluetooth savienojums. 

Link to comment
Share on other sites

Es pirku M79/Ekoshop.

Pareizi saproti. Vienīgi tā pārošana uz siPhona nestrādās caur appu, viņš tur lamāsies, ka neko nevar atrast. Ierīces sapāro caur siPhone BT opcijām un tikai tad ver vaļā appu, savādāk viņš to puļķi neatradīs.

Link to comment
Share on other sites

+ 1 ROIDIMI 2S

Strādā gan ar Android gan IOS

gāju gan garo ceļo caur aly, bet par 20$

Link to comment
Share on other sites

intervall

Šobrīt lietoju kkādu blow brīnumu, iepriekš bija kkāds acme transmitteris, abiem ir fona trokšņi.

Vai ir kāds aparāts, kuram to nebūs?

Interesē kāds labs variants no gearbest'a.

Vienīgā prasība - microsd/sd kartes atbalsts.

Link to comment
Share on other sites

versatile

A kas par to roidmi savietojamību ar vecākām mašīnām? kaut kur lasīts, ka nav paredzēts "oldschool" piepīpētājiem. Kas par lietu?

Link to comment
Share on other sites

fiziskā izmēra neatbilstības - var būt par lielu ligzda. Risināmas ar skoča palīdzību :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien sanāca notestēt Hands-free... tas gan sūkā dupsi. Tevi nedzird... vispār. Iespējams dēļ tā, ka man piepīpētājs ir salīdzinoši zemu un paneļa labajā pusē (diezgan tālu no manis)... bet nu jāauro pilnā rīklē, lai otrā galā kāds kaut ko saklausītu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...