Jump to content

Krāsainais lāzerprinteris retai drukāšanai


binary
 Share

Recommended Posts

Neuzskatu, ka printerim wifi stabilitāte ir baigi no svara. Tas nav video streams, kur katra mazākā nestabilitāte izsauc raustīšanos. Nu lai justu to uz printera, tad tam wifi signālam ir jābūt gaužām sliktam.

Link to comment
Share on other sites

kukkuru
Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

ja rodas vajadzība lietot ar vairākām iekārtām tad tas ir iespējams

caur usb to arī itkā var izdarīt.

Bet kur ir tās kategoriskās priekšrocības?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 3 stundām , snukurins teica:

Nejauc divas lietas,viena ir printera savienojums ar tīklu bet otra PC/loptop/telefons/planšete savienojums.

Nejaucu. Arī printeris man tīklā ir caur wifi. Nav starpības, vai tai printerī jāsprauž USB vai tīkla kabeli. Wifi FTW.

 

pirms 1 stundas , snukurins teica:

Cau USB lietot skaneri vairākām iekārtām?

Jā, iespraud flashku skenera USB portā un lieto. Pēc tam iespraud citu fleshku un turpini lietot - nu jau ar citu iekārtu (fleskhu).

image.png.a0bba29258dc2070b5d0a44df651e606.png

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

inteens

Un, ja es no malas ar savu ķepļepu pienāku, un gribu ko drukāt, tad man tomēŗ vajag kkādus draiverus, jebšu nē.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 4 stundām , xp teica:

Neuzskatu, ka printerim wifi stabilitāte ir baigi no svara

 

Varēji atnākt ciemos. Mans printeris ar veco Asus rūteri regulāri nesapratās un "nobira" nost no tīkla. Vienkārši - tu aizsūti dokumentu drukāt, printeris ieslēgts, bet nedrukā. Izslēdz-ieslēdz, sāk drukāt.

Kopš uzliku Mikrotikus kā AP, problēma nav novērota ne reizi.

Bet fiziskā tīkla savienojums ir labākais, kas var būt. Printeris parasti neceļo apkārt pa māju - viņam viens lieks vads nu nemaz netraucē. Stabilitāte un ātrdarbība - par kārtu labāka.

Otrā vietā lieku WiFi savienojumu. USB only savai mājai nepirktu - nav nopietni, visiem rada tikai problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Artanis
pirms 1 stundas , inteens teica:

tad man tomēŗ vajag kkādus draiverus, jebšu nē

99% printeru draiveri uzliksies automātiski no Win/Linux draiveru apdeita. Ražotāja draiverus lielākoties vajag tikai skenēšanai un advancētajām tīkla printeru fīčām.

 

Tāpat arī uzskatu, ka printeri labāk ņemt ar WiFi. Man gan mājas gan ofisa printeri (gan tinteniekli gan melnbaltie un krāsainie lāzeri) visi ir bezvadnieki. Vienīgā problēma bija pēc apgreidošanās uz Win10, kad automātiski atjaunojies draiveris neļāva skenēt bezvadu režīmā. Toreiz uzinstalēju manuāli no HP saita, un viss rullē joprojām.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Man viens prrinteris un viens  dators, ar kuru viņš laimīgi savienots caur saldo wi-fi:)

Vai glupā rakstāmmašīna vienlaicīgi atbalsta vairākus datorus, to nesaprotu.

Protams, vienmēŗ var pa īso debilo drošo USB pieslēgties

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Gadus piecus lietoju HP CP2025, drukāju mājās reti. Nekādas gumijas nav izkaltušas un drukājas bez problēmām. Joprojām dzīvoju ar oriģinālo toneri. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , kukkuru teica:

atsevišķam stacionārajam datoram starp usb drāts pieslēgumu un tīkla drāts pieslēgumu?

Lielās fiškās, ja ir tikai viens dators un vienkārši jādrukā, atšķirības nav. Tīkla pieslēguma gadījumā, iespējams nāks klāt kaut kādas papildus fīčas, tipa, skenēt pa tiešo uz e-pastu, kas usb pieslēguma gadījumā nebūs. Tīkla pieslēguma gadījumā būs printerim «tīkla lapa» vai kā to pareizi sauc, kur varēs šo to izdarīt, kas caur usb pieslēgumu nebūs. Taisnība Šņukuriņam, ja ir tīkla printeris, ir lietderīgi izmantot tīkla pieslēgšanu ar tā iespējām. Var iegadīties, ka vienkāršāk pieslēgt caur usb - dators stāv turpat blakus printerim, a rūteris mājas otrā galā... katram savs.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki vēlreiz. Turpinu meklēt krāsaino lāzernieku (pagaidām vēl neesmu atmetis domu par tā iegādi, taču tas brīdis tuvojas ? ). 

Ko sakāt par šo modeli : XEROX PHASER 6022. Šim  ir samērā labas atsauksmes par bildes kvalitāti un toneri arī pieejamās cenās ( tiesa ne pie mums LV )

Pameklēju info par toneriem un atradu šo :https://www.cartridgesave.co.uk/toner-cartridges/Xerox/Phaser-6022.html ( nav informācijas par čipiem )

un attiecīgi pie ķīniešiem https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180610101033&SearchText=Xerox+Phaser+6022

 

Vēl jau pastāv iespēja uzpildīt ( laikam jāpazvana kārtridžu uzpildītājiem vai pie mums LV vispār kāds kantoris to dara) .

 

Labots - kuliks
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Es uzpildīt neieteiktu - IMHO labāk par mazu naudu kreisie kārtridži. Tur tajā linkā tās cenas izskatās maigi izsakoties smieklīgas (priekš lāzernieka) lai jātos ar kaut kādu uzpildi. Protams, pie nosacījuma, ka strādā korekti.

Xerox noteikti nav sliktākais brends starp drukas un kopijas iekārtām. Ja nopērc - noteikti padalies ar pieredzi.

Bet domāju, ka maza ticamība, ka kādam no foruma biedriem ir aktīvā lietošanā konkrētais modelis un viš jamo pilnām mutēm lieto.

Link to comment
Share on other sites

Te nonākam pie USB pieslēguma vienkāršības - tādā gadījumā pieslēgšana caur USB neprasa switcu, pieslēgšana caur tīklu prasa. Vēlreiz, ja vienīgais dators, no kura drukās, nav nekā vienkāršāka par USB pieslēgumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , vvv teica:

Vēlreiz, ja vienīgais dators, no kura drukās, nav nekā vienkāršāka par USB pieslēgumu. 

Ir. Saucas WiFi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

WiFi

Nav vis, jo wifi var nebūt kompim, pat arī printerim, bet usb visiem ir, ja te runājam par vienkāršumu. Ta vēl lielākā daļa mājsaimnieču to printeri pa wifi pat nemācēs pieslēgt. 

Labots - Zux
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Zux teica:

bet usb visiem ir, ja te runājam par vienkāršumu

Nē, nav gan USB visiem pēc kārtas. Nēnu USB jau varbūt arī ir, bet visi porti aizņemti.

 

Katram savs. Kādam patīk raustīt USB štekerus iekšā/ārā atkal un atkal, citam nepatīk. Un man savu paradumu veidošanā kaut kā pie kājas, ko prot vai neprot lielākā daļa mājsaimnieču.

Man personīgi vienkāršāk ir ieslēgt printeri un drukāt, nevis meklēt gana garu USB kabeli un brīvu USB portu katru reizi, kad to printeri savajagās. Jā, man datoram ir wifi. Un nē, man printeris nestāv blakus datoram. Un nē, man pie datora nepienāk tīkla kabelis.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki. Es te nedaudz iejaukšos Jūsu diskusijā, bet kāds var paskaidrot par drukāšanas izšķirtspējām. Kurš no printeriem dos labāku bildi  : 9600 x 600 , 2400 x 600 dpi vai 1200 x 1200 . Un ko nozīmē print resolution 600 x 600 , bet tai pat laikā tam pašam printerim print quality up to 1200 x 1200 dpi . Tipa standartā drukā 600*600, bet ja vajag , tad iestatījumos uzliek to 1200*1200

Labots - kuliks
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

ko var apspriest (skaldīt matus) nedēļu,

Ja @binary teica ka vienīgais veids ir wifi, tad usbisti un lanisti ejat bekot, jo lieli kungi paradumus nemaina un jau veselu nedēļu cenšas tautai nest gaismu, a tauta tad tupa!!!! :dribble:

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Bez elektroþīkla vada.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Atdzīvinu tēmu.

 

Kuru no šiem variantiem ieteiksiet un kāpēc?

 

Samsung CL-430W

Brother HL-L3210CW

HP M254NW

 

Vēl paskatījos arī uz 

Xerox Phaser 6020

Lexmark CS317dn

Canon LBP613Cdw

bet šiem kaut kā neatrodu kartridžus (jeb latviski - kasetnes) par saprātīgu cenu.

 

Pielietojuma mērķis - lai var retu reizi izdrukāt dokumentus vai kāda paziņas kursadarbu uzreiz un nečakarējoties ar aizkaltušām tintes galviņām pēc tam, kad printeris ir vairākus mēnešus stāvējis bez darba. Dzīvoju vietā un apstākļos, kur nav ērti skriet uz kādu drukāšanas servisu, tāpēc esmu ieradis, ka printeris ir pieejams mājās. Līdzšinējais HP C5280 ir nokaitinājis ar mūžīgo kasetņu aizkalšanu un nu jau šī modeļa kasetnes sāk izmirt no veikalu plauktiem.

 

Par HP mani vienā Krievijas forumā nobaidīja, ka nopietnam darbam labāk aizmirst par HP lāzerniekiem, bet nepaskaidroja, kāpēc.

 

Kasetņu ziņā izskatās, ka pirmajiem kandidātiem situācija ir daudzmaz līdzīga, ja īpaši neskaita lapas, cik kuram var izdrukā. Domāju, ka man ar 1000 pietiktu uz 10 gadiem, un pa to laiku droši vien konkrētā modeļa kasetnes pazudīs no veikaliem un būs jāmaina viss printeris :D Varbūt ir vērts jau uzreiz iegādāties rezerves kasetnes, lai nebūtu vēlāk jāmet laukā printeris, kas vēl pilnīgi normāli darbojas?

Labots - midix
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Birojā ir, ja nemaldos skaitā, 8 HP lazērnieki, nekādu nopietnu problēmu nav. Protams, kādam kombainam kāda eņģe izlūzt, kāds mēdz pakārties, bet citādi viss rullē. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , midix teica:

Par HP mani vienā Krievijas forumā nobaidīja, ka nopietnam darbam labāk aizmirst par HP lāzerniekiem

 

Pirms 9 minūtēm , midix teica:

Domāju, ka man ar 1000 pietiktu uz 10 gadiem

Vari neuztraukties par «nopietnam darbam».

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc Amazon atsauksmēm, visvairāk sūdzību procentuāli ir par Samsung modeli, tam seko HP un pēc tam Brother.

 

Laikam tad Brother ražo vidējam cilvēkam vispieņemamākos printerus :D 

 

Interesanta piezīme par Brother kasetnēm:

Citēt

With Brother you can usually reset the counter and continue printing

 

Nez, cik liela nozīme ir šādai fīčai. HP atkal ir ļoti agresīva politika pret trešo pušu toneriem un katrā firmwarē atnākot jaunumi, kas bloķē svešus čipus. Bet salidzini.lv atrod diezgan daudz alternatīvu toneru uz 203A un 205A, tā ka varbūt nav tik traki. 

 

Pagaidām sliecos uz HP M254NW (ir arī M254dw ar duplex). Brother gan ir augstāka pikseļu izšķirtspēja un laikam tas ir ar LED nevis lāzeru (kas nozīmē nevienmērīgāku krāsu izdruku).

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Lietoju maja Dell 2330dn, samera ok printeris, pashlaik nav pievilis. Bet nebut nav krasainais gan un neiespringstu apgreidoties.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Vēlreiz atsvaidzināšu tēmu.

Sakarā ar Samsung CLP-510 aiziešanu pelnītā atpūtā, vajadzīgs puslīdz lēts krāsains lāzerprinteris. Paredzamais drukāšanas apjoms ir ne vairāk 1000 lapas gadā (drīzāk mazāk). Krāsu izdruku kvalitāte, tāpat drukāšanas ātrums, nav pārāk svarīgi. Tīkls (Ethernet vai WiFi), tāpat arī divpusējā drukāšana ir vēlamas, bet nav obligātas "fīčas".

Pievērsu uzmanību Kyocera Ecosys P5021cdn. Cena gana ir pievilcīga (līdz 300 eiro), laba drukas kvalitāte (ja ticam apskatniekiem), kārtridži (analogi) arī nav pārāk dārgi. No trūkumiem apskatnieki piemin relatīvi augstas izdruku izmaksas (ar oriģinālajiem kārtridžiem, acīmredzot) un lēnu drukāšanu, īpaši maksimālajā kvalitātē. No priekšrocībām minēta cienījama (decent) izdruku kvalitāte, liels cilindra resurss (100 tūkstoši lappušu) un klusa darbība.

Ko jūs domājat - normāla izvēle vai praktiskāk ir izvēlēties kaut ko no HP, piemēram? Ko tikeši? šķiet, tuvākais konkurents ir HP Colour LaserJet Pro M255dw, bet, es sapratu, krāsu izdruku kvalitāte viņam ir sliktāka (toties izmaksā lētāk), pie ļoti tuvām abu aparātu cenām.

Paldies jau iepriekš par atbildēm

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...