Jump to content

Monitors neslēdzas vairs iekšā.


stojaks
 Share

Recommended Posts

Tātad izdomāju uzlikt jaunu biosu, caur Live Update6. Lejupielādēju, sāku instalēt, pc izmet "windows ran into a problem" un restartējas, slēdzoties iekšā vinš ir ieslēdzies, bet monitors raksta, "entering sleep mode", viss vaira neko nevar izdarīt, nēmu gan bateriju laukā, visus vadus pārspraudu, pamēgināju ar izrautu barī as vadu turēt ielsēgšanas pogu, nekas. Viss viens un tas pats, šaubos kad varēja video karte nodegt, ja pirms tā viss strādāja.

PC: amd fx6350

Gtx 960 4gb

8gb 1600

Psu 600w

Msi 760ga-p43

Link to comment
Share on other sites

Nu ko BIOS nokāvi  :)

Link to comment
Share on other sites

ja ar google nedraudzējies, tad jā, drošāk aiznest kādam ,kurš pa saprātīgu $$ tavā vietā to izdarīs,un  nav svarīgi vai ar programmatoru vai vienkārši caur nvFlash, galvenais , ka rezultāts būs.

laikam tomēr ne video kartei biosu šuvi :)

 

varbūt noder.

Labots - Jainit
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tavai platei ir M-Flash fīča. Skaties tālāk pats, vai tas ir tas kas tas liekas no pirmā acu uzmetiena 

 

Apsveicu :)

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Dod jau kādam, kas saprot! Ja jau ir recovery caur USB, tad jau tā sāpe nav tik liela!

Link to comment
Share on other sites

Caur to flash man nesanāca nu ne kādīgi, it kā nekas sarežgīts nebija uzrakstīts, bet pat atvienojot visus hard drive man nepienem flašku

Labots - stojaks
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Krāmerss vai šņuķureļotājs viņu labprāt paņems.

Link to comment
Share on other sites

Protams flešku kāda bija tādu iestūķēji vai ne?? Neformatēji uz fat32 un apjomu ar nesamazināji ne??

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visu izdarīju kā bija rakstīs tajā linkā, slēdzot iekšā ar iebāztu flašku tas pats"entering sleep mode"

Link to comment
Share on other sites

 

 

ar iebāztu flašku tas pats"entering sleep mode"

 

Tu to Fļešku iebāzi USB 2.0 portā? Piemēram, kādā no USB caurumiem, kas ir blakus tīkla portam.

Link to comment
Share on other sites

Jā jā, video karte strādā, Iebūvētās nav. Man pēc būtības ieliekot flašku un slēdzot iekšā būtu jāpiedāvā recovery vai man kaut kas jānospiež?

Labots - stojaks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Umnik es neesmu datortārps lai zinātu

Tad jau sanāk, ka mēs esam, ja reiz padomu šeit prasi.

Jocīg, sieva teica, ka neesmu datortārps/nūģis.

Link to comment
Share on other sites

Es atnāku pēc palīdzības un man vēl borzī virsū, es piemēram nekad neesmu saskāries ar tādu lietu, tapēc jāzin visi sīkumi, bet vienmēr ir kāds kam patīk uzbraukt. Tālāk pie tēmas, ko vēl var ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es atnāku pēc palīdzības

 

Tak Tev jau biedrs piedāvāja palīdzību:

 

 

 

biosu var iesjuut sjii foruma biedrs markei, ja riiga, marter, ja kuldiiga vai es ogree.

 

Kur problēma sakontaktēt kādu no viņiem un par godīgu atlīdzību sakārtot visu?!  

Link to comment
Share on other sites

Autor, biedri mums šeit ir atsaucīgi, es pat teiktu pārāk atsaucīgi, viņi arī nekautrējās teikt ko domā. :drinks:  Tātad sajājis esi, šobrīd tev varētu palīdzēt biedra skolnieka padoms, vai arī meklē pats informāciju.

 

Otrs ir nesāpīgāks variants, samaksāt, kas zin ko dara, ja tev ir kauns, stiep uz kādu servisu  :yes4:  

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...