Jump to content

Rūteru apvienošana


TheCreamy
 Share

Recommended Posts

Dzīvoju priecīgs ar savu 11Mbps internetu līdz sencis izdomāja ka vajag Interneta TV. LTC rūteris tika aiznests uz otru mājas galu un vecais TP-Link's palicis mājas vidū.

Problēma ir sekojoša, TV strādā, kompim pie LTC rūtera internets ir, bet man nav.

Veicu "troubleshooting": savienojums ir, interneta nav. Ielogojos iekš TP-Linka, rāda ka saņem visādas adreses, tikai ne DNS.

Uzraku šādu metodi, kā var izveidot atkal savienojumu:https://support.bluesound.com/hc/en-us/articles/204524383-Can-I-connect-two-routers-to-the-same-network-with-the-same-network-name-

Viss itkā ir vienkārši, bet nesaprotu pāris lietas: Ja LTC rūterim ir 192.168.1.254, tad man ir jāliek 192.168.2.0, vai var palikt 192.168.0.1?

Kā var paveikt trešo punktu? (Jātaisa Static Route?)

Vēl tikai visu šo mācos, tāpēc esmu gatavs uzklausīt padomus un citas metodes :)

Labots - TheCreamy
Link to comment
Share on other sites

TheCreamy

#3 ) pa vadu.

 

#2 ) pirmā metode nestrādā, otrā aizgāja, tikai ātrums ir nāvējošs: <10KB/s

Link to comment
Share on other sites

TheCreamy

Nu pie vada gala netieku, un TP-Links mistiski vairs nereaģē uz 192.168.0.1

P.S. - tas DNS suffix ir IP vietā

Labots - TheCreamy
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

nesaprotu pāris lietas: Ja LTC rūterim ir 192.168.1.254, tad man ir jāliek 192.168.2.0, vai var palikt 192.168.0.1?

Tev ir jāliek adrese, kas ir tajā pašā IP diapazonā (pirmie 3 skaitļi tādi paši), bet nesakrīt ar citu tīkla aparatūru un nav aktīvā DHCP diapazonā. Ja LTC ir 192.168.1.254, tad TP-Link vari izmantot 192.168.1.1 .

 

1. Atslēdz TP-Link no visa tīklā, noreseto un tad pieslēdz vienu datoru tā LAN portā.

2. Uzstādi TP-Link adresi 192.168.1.1, saglabā iestatījumus, izslēdz tam DHCP, atkal saglabā iestatījumus un restartē. Tagad IP konfigurācija datoram var pazust, bet tas vairs nav svarīgi.

3. Savieno TP-Link LAN portu ar LTC rūtera LAN1 (nevis jebkuru) portu. Datoram parādās IP konfigurācija un internets.

4. Visus citus datorus slēdz pie atlikušajiem TP-Link LAN portiem. WAN ports tam paliek neizmantots.

 

Tagad jau ir vienots vadu tīkls, kurā ar 192.168.1.254 var tikt LTC un ar 192.168.1.1 TP-Link konfigurācijā. LTC kalpo kā rūteris un DHCP serveris, bet TP-Link kalpo kā switch.

 

5. TP-Link Wi-Fi uzkonfigurējam precīzi tieši tādu pašu konfigurāciju kāda ir LTC Wi-Fi.

 

Tagad esam ieguvuši arī divus Wi-Fi piekļuves punktus, kas abi ir vienotajā LAN tīklā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...