Jump to content

Procesora ieteikumi


Ezeliitis
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem. No dzelžiem man sapratne maza, līdz ar to vēlos šeit pajautāt - cilvēkiem, kas ir zinošāki.

Laptopša modelis: Acer Aspire 5750G Notebook

Procis: Intel core i3-2330M 2.20GHz

 

Man budžets ir 100e (procesoram). Gribēju zināt, kas ir labākais, ko varu ielikt (uzreiz arī modeli, kurš attiecīgi derētu un būtu ''ieliekams'' manā notebookā)? Pats šobrīd atrodos Vācijā - nezinu vai tas cenu ziņā dod kādu īpašu atlaidi.

Link to comment
Share on other sites

Ezeliitis

@nevertell Gribu mazliet paātrināt laptopša ātrumu. Tiks mainīts ne tikai procesors, bet arī RAMS tiks likts klāt. Ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Ezeliitis

@drunk_lizard Un kuru tu ieteiktu? Es tikai saprotu, ka i7 - 7 paaudzes noteikti ir labāks, bet, ja tur ir vairāki i7, man pazūd poņas, kurš ir labāks. also, par tiem 100e laikam uz jaudīgāku kā 5 paaudzes varu necerēt, ne?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Jā, bet ko tu gribi padarīt ātrāku ? Kādas programmas lieto, kas tev neskrien gana ātri ?

Izdevīgāk nebūs pielikt vēl atmiņu un/vai SSD ?

Apskatot to data sheet'u, izskatās, ka labākais ko vari ielikt ir kāds Sandy Bridge i7-qm, jebšu aparāts ar 4 fiziskiem kodoliem - tikai skaties, vai tev baroklis spēs nobarot tādu un radiators nodzesēt.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tads ka specifikacija rakdtits

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt šis viss ir stulbi un nevajadzīgi, vēl jo vairāk gala lietotājam, kas neko nesaprot no šī visa, lai ieliek ssd disku un lietotājam nevajadzēs nekādu jaunu cpu.

Un vispār ja mēs runājam par cpu priekš laptopa, nekas viņam nebūs ātrāks tur, ja ieliksi jaunu cpu, kā arī neticu, ka autors beigas lielīsies ar sava datora cpu sintētiskajiem testiem citiem. 

Link to comment
Share on other sites

Es tikai saprotu, ka i7 - 7 paaudzes noteikti ir labāks, bet, ja tur ir vairāki i7, man pazūd poņas, kurš ir labāks. also, par tiem 100e laikam uz jaudīgāku kā 5 paaudzes varu necerēt, ne?

 

 

i7 nav 7 paaudzes, bet gan modeļa apzīmējums- augstāks nozīmē labāks, i3, tad i5 un tad i7. Procesora paaudzi apzīmē pirmais cipars no 4 ciparu koda aiz tā i7, piemēram i7 2820QM- tas ir 2. paaudzes i7 procesors.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ir jau 7. paaudzes i7. Ir jau publiski bijusi testi ar salidzinajumiem veiktspeja.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir jau 7. paaudzes i7.

 

Es neteicu ka nav tada i7 7 paaudzes, es teicu, ka i7 nenozime, ka tas ir 7 paaudzes procesors... ibio, izlasi rupig pirms blato! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

i3-2330M

Iztīrīts radiators/ventilators, vismaz 2 GB RAM, normāla instalācija un parastajos ikdienas darbos tāda sistēma kustās raiti. Ja ieliek SSD, tad vispār lido. Viss pārējais ir līkroču tuftoloģija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...