Jump to content

Error 0xc000021a ZILAIS LOGS


lk123
 Share

Recommended Posts

Labdien! Takā mājās vairāk par mani neviens nedzīvo, nav kur lūgt palīdzību!!!!!

 

 

Vārdu sakot man ir win8, vairākas reizes pārinstellēts, tagad metās jauns gļuks- zilais logs, erorr- 0xc000021a

 

Izmeģināju visādus veidus, pat tagad rakstot, zinu ka pec pedeja restarts, vins tulit atkal pec 5 min automatiski restartēsies.....

 

Negribu palikt bez pc vispar, ka neka bakalaura darbs uttt..

 

Plus- kadu virusu programmu izmantot..man visiem beidzas trial termins, man radsa, ka man ir daudz infekciju, trojans uttt..

par sevi kompis iet labi,vins ir jaudigs, bet ir daudz visadu ''nelabo'' sistēmā, ka to visu iztirit, kur labaku progu dabut? 

 

Vispirms vēletos tikt nost no zilā loga.............savadak nav iespejams pastradat! 

izmeginaju caur youtubi visadus trikus,bet nezinu cik efektivi tas tika izdarits..neka nelidz!

 

ludzu palidziet, esmu izmisuma! (jau 3x parjunstellets windows del glukiem, paliku bez failiem, nevelos jau kuro reizi pie sita nonakt, plus man nelauj recovery standartu, prasa tikai caur usb un windows instalacijas diska to visu darit, agrak uztaisju recovery un visi sliktumii pazuda.

Link to comment
Share on other sites

  Spriežot pēc tava teksta un veiktajām darbībām, pats nez vai problēmu atrisināsi.  Problēma pēc kādām darbībām parādās ? Iespējams, vainīgs kāds apdeits.  

Kaut ko no šī mēģināji?

 P.S.

  Un - kur problēma pirms pārinstalēšanas ieboototies no kāda Linux DVD vai USB un vajadzīgos failus pārkopēt uz cita datu nesēja ?

Link to comment
Share on other sites

ir jau viss parkopets cietņos utt... vienkarsi riebjas ka sis laptops gluko bes apstajas! pats jaudigs, ieksas labas, bet viss tas windows..kops ielik 10, saka karties, parinstalleju uz win8, atpakal esošo..bet nu ja tas erorrs ir saistits ar kaut kadiem updeitiem, jo es tur gaju vel troubleshoot options-startup options (pec youtube video pamacibam), bet nu ..

 

domaju ka problemas nes tie visi inficetie faili, trojanu utt, ka lai to visu izdzesh, it ka tas windows aizsargsiistema izdzesa bet nu es saprotu, ka kompim wajag normalu kartigu antivirusq programmu, man ir avg, kam tulit beigsies trials, wel kaut kads spy hunter,bet prasa reģ. pa 40 euro noperkot to paku.

Var kaut kur dabut bez naudas? vai vismaz lētāk? 


vel bija prikols, negaja vispar kompis, sledzas ieksa bet melbns ekrans, aizvedu uz garantijas salonu, protams zinot,. ka nebus garantija :D paprasija 500 euro par mates plati, lieki teikt ka kompi pirku pa 150 klat vel...

aizvedu maju, atvera,kkko paskatijas, tipa skidrums ticis, bet nu nekad nekas nav uzliets..mosh kads ciemins kko bija trapijis.. bet nu salika kopa, un aizgaja :D

tagad ir tikai jaiztira pc no virusiem entajiem un jadabu zilais logs nost- pats kompis iet labi! 

 

bet nu man te ''laukos'' nav neivena datora eksperta,vest uz rigu, negribu maxat, tapec censos ar saviem spekiem caur forumumiem..nevines gimene neko nejedz..

un poroblema naw tik milziga manuprat lai neatrisinatu vinu majas !


pedejais wariants atrast flash 16gb ar windos installaciju un visu installet NO jauna..

tas waretu lidzet? pret siem  visiem ''sliktumiem'' kas paslaik ir kompi trojans infekcijas,zilais logs..uttt? 


pedejais wariants atrast flash 16gb ar windos installaciju un visu installet NO jauna..

tas waretu lidzet? pret siem  visiem ''sliktumiem'' kas paslaik ir kompi trojans infekcijas,zilais logs..uttt? 

Link to comment
Share on other sites

Es gribētu tam servismenim paskatīties acīs, kad viņš paprasa 500 simti par pamatplati..viņš laikam jokoja..es ceru..

Bet spriežot pēc rakstītā, tev arī putni galvā...

Link to comment
Share on other sites

Es domaju gan, ka man putni galva, lol, jo es no sim lietam maz saprotu......:D

 

ja,vins prasija 500 euro par mates plati! :D es saku smejos, iznemu ara kompi! 


tikko atkal restarts bija, pamaniju vineu niansi ka beidz darboties spyhunter tipa skenejot kompi, vins restartu taisa uzreiz pec 2min,tik;lidz kko kompis skaneee uttt, vins ilgak iet... 

Link to comment
Share on other sites

Sākumā tiec vaļā no visiem spyhunteriem.., bet izskatās ka tur var palīdzēt tikai reinstalls.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās jau galvenais "vīrus" ir pats lietotājs un pēc reinstala saliek visu zvērudārzu rātni atpakaļ ...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

nu vo.man ari ta skiet.......


es neklo neliku pedejo x man salika draugs 

bet tgd vienkārši neko nevaru izdarit tik metas augsa visadi ....

 

paslaik izskatas ka bez reinstalla neiztikt

Link to comment
Share on other sites

wariants atrast flash 16gb ar windos installaciju un visu installet NO jauna

  Ja problēma softiska, protams, svaiga instalācija var palīdzēt, bet - 16GB???  Tīra windows instalācija salien 4GB - tiešām tīra, nevis kaut kur torentos atrasta "uzlabotā" - kur kāds "bonuss" visticamāk jai ir :D.. Protams, bez tā jāuzinstalē arī visi konkrētajam laptopa modelim un windows versija paredzētie draiveri.

 Un - nekādus mistiskus "uzlabotājus un tīrītājus".  AVG, ja tas patīk, ir arī free versija (bet var iztikt arī ar sistēmā esošo Windows Defender (ceru, tev nav abi vienlaicīgi - divi aktīvi antivīrusi reizē=problēmas garantētas) un dažādu "spiegu" ķeršanai - MBAM - arī bezmaksas, ne Pro versiju - to var kopā ar antivīrusu.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

bet nu man te ''laukos'' nav neivena datora eksperta,vest uz rigu, negribu

Kur ir tie ''lauki''? 

Link to comment
Share on other sites

Nu smagi Tev iet. Ļoti pieļauju iespēju ,ka problēmu cēlonis tiešam neskaitāmie antivīrusi,sistēmas bosteri un citi brīnum līdzekļi ,kas salikti tieši ir problēmas cēlonis.

Bet tā mēģini visus tos nonest safe modē. Tad palasi šo. https://appuals.com/best-fix-steps-fix-error-0xc000021a/

Bet reālākais un ātrākais tiešām pārlikt sistēmu. Kapēc 16GB fleš Tev vajadzīgs,tikai nesaprotu? 

 

pedejais wariants atrast flash 16gb ar windos installaciju un visu installet NO jauna..

 

 

Vārdu sakot man ir win8, vairākas reizes pārinstellēts

Bet tad jau nevajadzēja būt nekādiem vīrusiem,tik traģiski.Jeb uzreiz sakrāmē uz svaigo instalāciju torentos pirktos sistēmu uzlabotājus un nokauj visu jau saknē?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Cilvēks nespēj:

  1. Atrast tīru Windows instalāciju.
  2. Nepiestāstit sistēmu ar zarazām.
  3. Atrast antivīrusiem, kuriem ir bezmaksas versijas,.. bezmaksas versiju!
  4. Rakstīt gramatiski pareizi.
  5. Sakārtoti izteikt domas.

Tiešām kāds domā, ka no tiem visiem padomiem ir jēga? Šis ir tas gadījums, kur vienīgais variants ir normāls reinstālis, limited user un SRP. Nekas cits šajā gadījumā neatrisinās problēmu uz ilgāku laiku par pāris vakariem.

Link to comment
Share on other sites

tu laikam gribeji pateikt, ka esmu cilveks- idiots

sorry bet no mob ari ir gruti raxtit vai no sadauzitas plansetes!!!!!

 

un es tagad nedomaju par savu gramatiku, es domaju par to, ka izglabt kompi!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Ja nav pieejams "originalais" Windows, tad uzinstalē Linux Mint, nebūs jāvelk kautkādi kreisie torrenti. Problēma ar antivīrusiem arī atkritīs.

Savu bakalauru vari rakstit arī online offisā, vai Goopgle docs, ja neapmierina Libre Office. Steam ir pietiekoši daudz spēļu prieks Linux, kuras tas 150 laptops varetu pavilkt.

Viss parejais ka internets un filmas darbojas lieliski.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

es domaju par to, ka izglabt kompi!

Tad uzdāvini to kādam. Tu viņu 100% nobeigsi. ;)

Pa tēmu, atrodi sergeistrelec WinPE , ieraksti USB pēc intrukcijas, atrodi Win instalāciju (.iso) , iemet tajā pat USB. Iebūtojies no USB WinPE vidē, tur no sava vecā diska savāc dokumentus un visu pārējo, kas tev škiet svarīgs. Tālāk varianti 2-i; 1) palaist no tās pašas vides vīrusu skanerus un cerēt,ka pēc tam sistēma strādās normāli. 2)Ja tomēr nestrādās, palaid tajā pat vidē esošo Install Windows, izvēlies ISO failu un palaid tīro Win instalāciju.

Link to comment
Share on other sites

man ir flash ar win10, es meginaju vinu ielikt kompi, palasit tipa instalaciju bet kompis teica,. kla neatrod nekadu usb ar win, bet kad vienkarsi ielieku kompi,tad paradas ka ja ir win10 usb pievienots, tur ari ieksa visi faili ir uttt

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

Sorry, bet tavā gadījumā ir tikai viens ieteikums - meklē cilvēku kas kaut ko sajēdz no datoriem..
 
Link to comment
Share on other sites

Nu tad atliek tikai kompi uzdāvināt vai izmest, pats tu galā nebūsi spējīgs tikt, jo, lai ar cik ļoti Tev tas nepatiktos, tu tiešām esi cilvēks - IDIOTS. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tad atliek tikai kompi uzdāvināt vai izmest, pats tu galā nebūsi spējīgs tikt, jo, lai ar cik ļoti Tev tas nepatiktos, tu tiešām esi cilvēks - IDIOTS. Ieteikt Atzīmē kā atbildi

 

 

un pec ka tu spried? :D tas. ka nejedzu ka salabot kompi, jo man ar to bijis nekada sakara? cilveks kurs pirms tam man vinu uzzinstalleja, salika tipa visu..

 

tagad tikai nak visadi errori, nesezu nekadas ari lapas, izmnatoju tikai prieks darba un skolas, un tu vel mani sauc par idiotu?

tad jau es sen man maja butu nodegusi jo nemaku kurinat, masina saplisusi, jo nemaku braukt, nemaku remontet, uttt, sazin kas vel..aa berns nebutu pabarots,apgerbts,apdavinats uttt :D sazin ko vel...!

redz, ka idiotiem ari dzive iet ari labi......neskatoties uz pc lietam.. :D:)

 

laikam tiesam- jaizmet pa logu...bus iemesls pirkt apple :) 

 

:D :D ka tik parakstities un kko iespraust, savaktos jus dzive, paskatities acis un tad pasakat idiots, nezinot cilveka apstaklus!!! 

Link to comment
Share on other sites

Ja nemāki pats salabot, kurināt , gramatiski pareizi rakstīt, tad uztici to cilvēkam, kurš to māk un ar to pelna sev iztiku.

Tev te neviens nemācīs, kā pareizi instalēt Win, jo tāda informācija ir brīvi atrodama internetā. Google meklējuma pieprasījumu drīksti rakstīt pat ar kļūdām un nepārlasot. Pēc instrukcijas pārinstalēt Windows tak bakalaura kandidāts pratīs, ne?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

okej, tu nepazisti mani,es tevi, es nespriedisu par to ko tu maki un nemaki sava dzive! domaju, ka tapec ir forumi....tad kad tu kadreiz griezisies pec palaidzibas un tev atbildes lidzigi, domaju, ka nepatiks. :) 

Link to comment
Share on other sites

sorry, cilvēks pievienojās 

 

 

lk123Pievienojās: 03 Aug 2010

līdz šim 5 posti, un tagad pēkšņi šāda aktivitāte, kas vairāk izskatās pēc trollinga...

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

aa berns nebutu pabarots,apgerbts,apdavinats uttt :D sazin ko vel​ (citāts)

 

Vai raksta autoram (autorei) arī bērns kopšanā iraid?

Tad nav labi, sāks vēl bērnam galvu fragmentēt un veiks tīro instalāciju. :) 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

okej, tu nepazisti mani,es tevi, es nespriedisu par to ko tu maki un nemaki sava dzive! domaju, ka tapec ir forumi....tad kad tu kadreiz griezisies pec palaidzibas un tev atbildes lidzigi, domaju, ka nepatiks.

Paskaidrošu Tev saprotamā veidā. Redzi, lai būtu jēga dot padomus kā pareizi būvēt krāsni, cilvēkam ir jāspēj vismaz atšķirt ķieģeli no pagales un sajēgt ko ar kuru dara. Ja cilvēks to nespēj, tad nav jēgas pat runāt par krāsns būvēšanu.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

cilveks kurs pirms tam man vinu uzzinstalleja, salika tipa visu..

 

visticamāk, salika tā, ka vienīgais useris strādā ar admina tiesībām. pārlūkprogrammu drazai tikai to vien vajag.

 

Nu cik var skaidrot - lameriem ir KATEGORISKI aizliegts strādāt datorā ar lokālā admina tiesībām!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Neveselīgs topiks. Es nezinu, cik jābūt sliktai planšetei, lai v burts pārtaptu uz w.

 

 

wariants ... waretu
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...