Jump to content

Beyerdynamic, AKG, Audio-Technica, Bose, Parrot liidz EUR350


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Bruketajs
12/8/2016 , 00:00, adri2000 teica:

Otrkārt HD800 un LCD-3 ir augstas izšķirtspējas austiņas,

Enlighten me - esmu kaut ko palaidis garām no tehnoloģiskajiem jaunumiem? Manām austiņam nav uzrakstīta izšķirtspēja - nedz Bayeriem nedz lētajam Superlux. Ko tagad darīt?

12/7/2016 , 23:16, RudeWolf teica:

Tiesa, to vajadzētu darīt caurspīdīgāk.

Un aizvākt to "aviation aluminium" no austiņu apraksta...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Atsevišķu topiku dēļ viena jautājuma negribēju veidot tādēļ pieliku šeit. 5-6g. atpakaļ tirgū parādījās modelis Beyerdynamic  Custom One Pro un tajā laikā arī austiņas iegādājos.
Par austiņu lietošanas laiku viss ok līdz vakardienai, kad pazuda viens kanāls. 
Izjaucot un nomērot konstatēju draivera spoles vada auksto lodējumu ar savienojumklemmi pie kuras pielodēti arī attiecīgā kanāla vadi. 
Ausis oriģinālās, "made in Gemany", it kā šāda veida defekti nedrīkstētu būt.
Pirms draivera vadu atlodēšanas iemetu aci ebay ar domu sameklēt vietā 2gab. komplektu, jo 16omīgos, un vēl oriģinālos pa vienam  diez vai kāds uz sitiena piedāvās, bet arī mainīt 1gab, būtu tāds "lāpīšanas" variants. Arī ebay piedāvājumā (vismaz man) izmeta visādus ķīnas mēslus.
Tādēļ jautājums speciem: Kur ražotus  draiverus Beyerdynamic savās austiņās izmanto? Ķīnā?
Ja ''Made in Germany" un pēc viņiem ir jāpārlodē draiveru aukstie lodējumi, tad tas nekur neder. Katrā ziņā austiņām šajā cenu kategorijā.   

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , nnoname teica:

Cmon, tev tās ausis nokalpoja 5 gadus un tu vēl čīksti?

Kādi nah gadi? Vizuāli un mehāniski Jaunas. Par šo laiku stāvējušas istabā fiziski uz ausīm bijušas kopā labi ja 50h.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Domā elektronika bojājās tikai lietojot ?

 

Apkārtējas vides ietekme dara savu. Par auksto lodējumu arī te varētu diskutēt :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Kaspars12 teica:

Domā elektronika bojājās tikai lietojot ?

 

Apkārtējas vides ietekme dara savu. Par auksto lodējumu arī te varētu diskutēt :D

Patiešām nevēlos diskutēt par infra, ultra, gamma uc. starojumu ietekmi uz elektronikas darbību/nedarbību, tas šajā gadījumā ir lieki.

Ja esi specs šajā lauciņā, varbūt vari atbildēt uz manis augstāk uzdoto jaut. Vai bayers liek iekšā savās austiņās Ķīnā ražotos draiverus?
Piem. man rodas iespaids, ka to viņi dara, jo šāda veida defekti ir tipiski Ķīnas lētā gala ražojumiem/komponentēm.    
 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Pirms 16 minūtēm , Edis7 teica:

šāda veida defekti ir tipiski Ķīnas lētā gala ražojumiem/komponentēm.

 

Pārāk liela tev paranoja uz to ķīnas produkciju, mūsdienās tur ražo 99% :D Tās Beyerdynamic Custom One Pro nav nekāds high-end vai reference, parastas austiņas, kuras sava vecuma dēļ vēl ir ar made in germany uzrakstu :D Tas arī varētu izskaidrot made in china skaļruņus. Ņem vien vienu replacement skaļruni un dzīvo laimīgs.

 

Uz tavu jautājumu nevaru atbildēt, jo lielākā daļa oriģinālo skaļruņu austiņās netiek marķēti ar to, kur tie ir ražoti. Paskatījos vairākus look inside un izņēmums nav arī šīs!

 

7480116.jpg

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Kaspars12 teica:

Custom One Pro nav nekāds high-end vai reference, parastas austiņas, kuras sava vecuma dēļ vēl ir ar made in germany uzrakstu

Es ļoti labi zinu kad nav, bet ar to ''made in Germany" no ražotāja puses tiek pasniegts,-par ko tiek piemaksāts par attiecīgo produktu.
 

 

Pirms 13 minūtēm , Kaspars12 teica:

Ņem vien vienu replacement skaļruni un dzīvo laimīgs

Viņš vairs nav nepieciešams. Defektīvajam pie klemmītēm korekti pielodēju  difuzora/membrānas spolītes izvadus, kā tam vajadzētu būt un šobrīd viss  strādā. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
INTRASERVERNET

Pacelšu vēlreiz tēmu augšā. Pagājušo nedēł vidū uz pārdošanu ar łoti labu atlaidi pārdošanã parādījās Sennheiser PXC 550. Jā zińkārības mudināts arī iegādājos Sennheiser austińas. 

Es neesu audiofīlis, bet patīkamir ir ja austińas ilgai klausīšanai ir ērtas un mūzika skan baudāmi. Iedomas pēc kaut kā īpaša sagaidīt no Sennheiser PXC 550 liek nedaudz vilties. Jā pirmo reizi uzliekot uz ausīm un gaidot pirmo skanējumu - ar nelielu vilšanos nesagaidīju pārateigumu. Drīzāk mani pārńēma doma, vai rezultāts ir tāds kādu gaidīju? Pilnībā nē un pat ne tuvu. Un precīzāk mūzika skan ar tādu kā aizsmakumu. Piełauju, ka pieradums pie AKG K845BT un vińu skanējuma rada šādu iespējamu neprecīzu uztveri par mūzikas skanējumu. Iespējams ka nepieciešams vēl laiks lai iesiltu Sennheiser. Pozitīvā puse kur es varu teikt ar lepnumu un iespaidīgu grandiozu reklāmas piesitienu, ir par sarunas kvalitāti. Cilvēkas balss saruna ir tik dzidri skaidra un visi trokšńi ieslīd sarunā tik neitrāli un neuzkrītoši. Par to es varu dot 10/10. Otrā galā cilvēks teica ka skanējuma ir skaidrs un kas tiek pateikts caur austińu mikrofons nerada skańu kā podā vai kur attālāk. Vai es pirkru par pilnu cenu? Noteikti nē. Un domājams ka manas AKG K845BT neaizstās. 

D1AF9937-6054-4C6C-A598-31833D99B110.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
INTRASERVERNET
(labots)

Update. Audio-Technica, Bang & Olufsen labākais bluetoth austiņu segmentā līdz EUR400. / Nesākšu jaunu tēmu forumā tāpēc papildinu šeit.

Labs biedriem. Kā jau virsrakstā norādīts, skatos kas ir bluetooth austiņu segmentā labākais no Audio-Technica un Bang & Olufsen. Svarīgi ir lai ir over-ear. Iepriekš tika lietotas AKG K845BT,  Sennheiser PXC 550 un Sony WH-1000xm2. Par AKG K845BT ekselentas austiņas,  veinozībīgi ērtākās un labākais skanējums. Kā arī kvalitāte. Sennheiser tikai labako var teikt, atbalsta vairāku ierīču saslēgšanu, ērtas ilgai klaisīšanai un kvalitāte ir patīkama. Nav spalgais Sennheisere tonis. Par Sony es gan isti nebūšu piekritēju un atbalstītāju pulciņa. Jo lai gan daudz kur tiek pasniegtas, kā labākās, bet manām ausīm smagnējas. Precīzāk ausis pie ilgākas klausīšanās nogurs/silst. Sony bands pārāk piespiežas klāt, kas itkā nospiež ausis. Vai nu manaām ausīm par mazu dieametrs, kaut gan ausis tiek apņemtas. Un viņu telefona programma, pārāk uzbāzīgi, kaitinoši mēdz pārslēgties uz atbilstošu trokšņu slāpēšanu. Kāds var padalīties ar ieteikumu, kurā virzienā labāk skatīties un tieši modeli. Ļoti interesē @Kaspars12, @osscar, @Didzis viedoklis. Paldies jau iepriekš.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Es par bt neko nēmāku teikt...imho tas ir vājākais posms tajā visā...pat ar visiem super puper kodekiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Austiņas lietoju bieži, bet tikai profesionālaj vajadzībai un vienmēr ar vadu pieslēgtas. Lielākoties pilnīgi pie kājas visi tie audiofīlu teksti, galvenais, lai ausis nespiež, labi slāpē apkārtejos trokšņus un lineāra raksturlīkne. Nu jā, man svarīgi dzirdēt trokšņus un lažas ierakstā no radiomikrofona, vai citreiz režisora tekstu un pilnīgi pofig kas par mūziku skan. Lai kā arī būtu, ciest nevaru bezvadu variantus un nedod Dievs vēl ar kautkādu skaņas apstrādi vai trokšņu slāpētāju. Tikai un vienīgi vads un ''manuālā ātrumkārba'' Pats interesantākais, ka vēljoprojām, kad tiešām vajag dzirdēt skaņas kvalitāti, izmantoju krievulaiku ТДC-5, kuras ir Yamaha YH1 precīza kopija. Tā jocīgi sanāk, tik daudz gadi pagājuši, tik dažādas austiņas tiek ražotas, bet perfekti skan tik vecas.

 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Dzidzis komentārs ir ļoti ļoti noderīgs BT austiņu jautājumā... ?‍♂️

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Internets dzied slavas dziesmas par Sony WH-1000XM3... Arī skatījos uz šīm, bet bišķiņ palika naudas žēl.

Papētiju arī Audio-Technica ATH-M50xBT, tomēr neesot tik labi kā Audio-Technica ATH-M40x...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es nealkstu peec Sony WH-1000XM3, jo pietika ar v2. Ka jau rakstiju ljoti neertas ilgai klausishanai, ausis tika nospiestas. Tiesham kretineja ar parsatinatu pielagoshanos aareejai videi. Jaa neslepshu ka skatos uz Audio-Technica M50xBT iespaidots no M50x, bet piesaistija manu uzmanibu ANC700BT.

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Labs biedriem. Sodien tika pasutitas Bang & Olufsen BeoPlay Over-Ear H9. Nedaudz nozhmiedzos uz H9i. Bet vai tas ieguvums butu tik milzigs noperkot H9i, nedomaju viss.

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es noteikti arī būtu ieteicis nočekot Bose QC25 vai QC35. Bet, ja nopirkts, tad nopirkts.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ir bijushas man lietoshana Bose QC15, AE2W un QC25. Trokshnu slapeshana, ertums ilgai klausishanai ir ljoti ok. Bet tada cena perkot skanjas kvalitate neatbilst. Tapec Bose austinjas es necenshos pirkt un tiekties peec taam.

 

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Labs biedriem, tātad vēlējos padalīties ar iespaidiem, par Bang & Olufsen H9.

Dizains, ērtums. kvalitāte. Par dizainu runājot, ieturēts standarta austiņu veidols. Ja nemaldos izgatavoti no kāda alumīnija un dabīgā āda.  Vai par šadu var dot aptuveni sākot EUR300? Es varētu teikt daļēji jā. Viennozīmīgi labāk, kā par Sennheiser PXC 550 vai Sony WH1000XM2/3. Diemžēl šiem diviem modeļiem izskatās lēts un neizturīgs materiāls.

Runājot par ilgu klausīšanu, manām ausīm over-ear tomēr nepārklājas apkārt, tas ir, ka nospiež ausu aizmuguri nedaudz, kas tomēr nedod lielu ērtumu ilgai klaisīšanai. AKG K845BT, Sennheiser PXC 550 viennozīmīgi ērtākas.

Skaņa. Par skaņu šeit būs mans viedoklis, bet neteikšu ka pilnībā jāpiekrīt, vai jānoliedz. Beats piekritējiem noteikti varat izlaist un nemaz nemēģināt. Ļoti nepatīk man ja ļoti iztaigti, jeb par asu ir augša, tas būtu dziesmā kur skan sss burts. Piemeram Saule sedza sidrabiņu. Tas tas būs par asu, iespējams varēt likties, ka griezīs ausī.Pārējais vidējie toņi, zemie toņi ir ļoti ok.

Noice Cancelling ir +/- ok, bet ja svarīga ši funkcija, tad dodieties tālāk kā beats piekritēji. Baterijas laiks līdz 24h, bet iespēja nomainīt bateriju.

Vai es ieteiktu pirkt Bang & Olufsen H9? Noteikti nē. Ja ir vēlme izdot par dārgām austiņām, tad Sennheiser būs skaņas kvalitātē labāks un tādā cenā noteikti varētu teikt pat sanāk Beyerdynamic, Audio-Technica.

IMG_20190717_122634~2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kā skārienjutīgā vadība? To parasti vairāk kritizē...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Touch vadiba Bang & Olufsen H9 ir stipri labaka, par Sony un Sennheiser. Un Sony WH1000xm2/3 pogu izvietojums vispar ir drausmigs.

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Incanti, ka apskatos kā reizi beats piekritējiem šamās ļoti iesaka, kamēr priekš pārējiem basi esot pārāk izcelti :) 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nezinu, kas saka to par basiem. Bet noteikti ta nav. Jaa varu piekrist ja teiktu par Sony WH1000XM2/3.

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...