Jump to content

Uzlīmju drukāšana


inteens
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Lietas būtība tāda, veikalam vajag pašlīmējošās uzlīmes.

Materiāls iepirkts, A4formāta lapa ar sadalītiem taisnstūrīšiem.

jautājiens, kā noorganizēt, lai cenu zīmes smuki iekļautos uzlīmes rāmjos, un kā nodrukāt visu lapu uzreiz, jo materiāls padārgs.

Laužamies mazajā biznesā, bet viss tik sarežģīti.

Uz ekseļa to var paveikt?

Link to comment
Share on other sites

Es taisīju Excelī Page Layout skatā, tur var norādīt izmērus centimetros.

Sākumā uz parastām baltām lapām sadrukāju rūtiņas, pret gaismu paskatījos kā sakrīt ar uzlīmēm, pielaboju.

Link to comment
Share on other sites

Var, bet tas ir nenopietni.

Nopietni ir - pērkam uzlīmju printeri un printējam uz nebēdu!

Tas būs ekonomiski izdevīgāk!

Labots - Knaabis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nevajag baigo apjomu.

Priekš kam tās A4 laps taisa, es labāk ar marķieri uzvālētu, bet grib pa smuko.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz bija leibeļu ražotājam elementārs bezmaksas softs, novelc no mājas lapas, ievadi label tipu, un ko gribi un cik drukāt. Paskaties vai uz kastes nav kāda instrukcija.

Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz viela pārdomām.


sjis tev talkaa)

Šis izskatās ēdams, paldies!

Link to comment
Share on other sites

Zebras ar uzlimem rullisos nesanak izdevigak? Vismaz nav problemu ja vajag tikai 5 uzlimes

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Kādreiz līdzīgs uzdevums bija. Uz A4 lapas iegrozīt vizītkartes. Nav vienkārši Wordā vai Excelī saveidot - jāsanāk perfekti izmēros, vienādi... Veiksmīgi tiku galā pielietojot AutoCAD. Iesaku pamēģināt, teksta redaktors līmenī, visu sabīdi, kur vajag, absolūta kontrole pār attālumiem, izmēriem, mērvienībām... Nav AutoCADs jāpērk, ir bezmaksas alternatīvas.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Uz A4 lapas iegrozīt vizītkartes. Nav vienkārši Wordā vai Excelī saveidot - jāsanāk perfekti izmēros, vienādi... Veiksmīgi tiku galā pielietojot AutoCAD.

Nezinu, kas tev Wordā ir grūts. Tikko izmēģināju Worda Labels. Easy-peasy 4 minūšu laikā vajadzīgie izmēri, 21 leibels uz A4 lapas.

Protams, ar lielgabalu (autoCAD) pa zvirbuļiem ir grūti netrāpīt. Es referātu ekselī arī varu uzrakstīt, bet vai tas tiešām tam ir paredzēts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skolā iet mums ļoti patīk

No Autocad neko nejēdzu, 200? gada disks mētājas plauktā, bet nē, vai tiešām nav nekā priekš blondīnēm :)

Šovakar neko nespridzināšu, tikai  uzklausīšu, 

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

Protams, protams. Taisnība par «ar lielgabalu pa zvirbuļiem». Mans uzdevums toreiz prasīja to «lielgabalu», Wordā nav tādu iespēju, neizdosies tā viegli, ja būs uzstādījums, ka šim burtam jāatrodas konkrēti šajā vietā, tai rindiņai tieši tik augstu, ne par matu savādāk...


Cik tev daudz teksta tajā cenu zīmē? Kaut kas tāds, piemēram, 1,39 €, un viss, vai vairāk?

Link to comment
Share on other sites

Nekas daudz, ķipa motoreļļa blablabla, otrā rinda varētu būt cena.

Kaut kā tā, doma šķiet bij nomarķet pudeles/ kannas ar naftas produktiem.

Tas nav mans veikals,,un nakuyi es parakstījos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Zebras ar uzlimem rullisos nesanak izdevigak?
 

Lielos apjomos varbūt. Bet savādāk tie zebras printeri ir mega dārgi.....

 

Takš iekš exceļa / worda var labeļus sataisīt, kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, kamēr visu izpīpēs

Es no bugaltērijas, kā cūka no aviācijas.

Rīt paprovēs, kas der, kas ne.

Link to comment
Share on other sites

ir tāds Awery Zweckform vai līdzīga nosaukuma uzlīmjpapīra brands

 

papīrs dārgs, bet ja drukāt uz lāzprintera tad esot labi,ka pašlīmējošais slānis griezumu vietās nelien ārā un nebojā rulli printerim. 

Nu šitā man stāstija pārdevējs vismaz. 

 

viņiem attiecīgs softs bija a) norādi uzlīmes veidu (numurs uz pakas) un b) močī uzlīmes, 

varēja ar autonumurāciju un vēl tur kautko

 

varēja arī custom uzlīmes veidot uz citiem papīriem. Bija gadījumi, kur vajadzēja pusmēness formas uzlīmi, ko vedām uz kviller laikam ploterēt, un pēc tam apdrukājām.

 

tas gan bija ap 2006

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag  nosacīti nelielos daudzumos un salīdzinoši lēti, tad labāk pasūtīt kādam apdrukātājam, kas ar normālu printeri pa lēto uzdrukās gan uz papīra , gan uz plastikāta. Piemētam Mik-Mac. Drukāt uz A4 sagatavēm ir jēga kad vajag dikti mazu daudzumu . Citādi sanāk nejēgā dārgi, ja daudz. . Ja dikti daudz, tad jau jāpērk pašam printeris. kas printē no ruļļiem. Starp citu ir primā softs kas domāts uzlīmju drukāšanai - Bartender . Cik zinu , var nolādēt no viņu mājas lapas un kādu laiku izmantot bezmaksas, lai saprastu vai der. Nu, domāju, varēs arī uz A4.

Link to comment
Share on other sites

Lāzernieks kakraz ir.

tukša lapa about4€. pats viņas nepirku

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, kādu precizitāti autors vēlas, bet savulaik pats biju xls savēris šītus, ka vienā šūnā ielika rindas nr precei, kurai jādrukā uzlīmes un blakus šīts bija attiecīgi noformēts 3x7 vai 3x8 (neatceros) uzlīmēm - nosaukums, preces kods un mašīnlasāms svītrukods. Xls var norādīt konstantus izmērus rindām, kolonnā, tas, ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

Atradu šādas sagataves:

https://uk.onlinelabels.com/templates/blank-label-templates

manām vajadzībām gan īsti neder, uzlīmes tādas specifiskas nopirkušās- 70x35 mm-27gab lapā

40x22mm-65gab lapā.

Neko,rakšos tālāk, visiem paldies par atsaucību!

Kā īsti ar lāzerdrukāšanu, printeris galīg jauns, negribās kautko aizķēzīt, tintenieks nav drošāk? 

Solvent printer un litho printer izklausās pēc raķešzinātnes.

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Neko,rakšos tālāk,

Ko tu vēlies vēl izrakt?

Vai tad pievienotā youtube pamācība tiešām ir par sarežģītu?

 

 

tukša lapa about4€.

Nopietni? Viena A4 lapa ar uzlīmēm 4 eur? Man liekas, ka pat valsts iepirkumos neatļaujas cenas tā saskrūvēt.

Ja tas tiešām tā ir, tad kādam ir zelta dzīve.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Neuzprasīju kādā seksšopā, varbūt FREKO.


vairumnieka cenu [/quote 

Tas par cik loksnēm, kip cik pa vienu aiziet. Optam ņemt.. nezin, kā bizness aizies.

Link to comment
Share on other sites

Uzlīmju papīrs kāds? Ir tādi, kas der lāzerprinteriem, ir tādi, kas der tikai tinteniekiem. Arī printera specifikāciju papēti. Zinu, ka ir printeri, kuros netiek atbalstīta uzlīmju drukāšana.

Link to comment
Share on other sites

Template, esmu apguvis to svešvārdu, ir pieciešama vot par papīru nezinu.Paliks pie tintes, prece atradīsies iekštelpas.HP kartridži tikpat cik jauns printeris.

Link to comment
Share on other sites

 

 

100loksnes
 

cik tas apietas, paka jāņem, 100.

Nenosprāgsim, tikai juridiskiem,  mums IK

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

reizi nedela suutu visadus sudus no viniem kopā ap kaadaam 20 pozicijaam paku nemu vienu pakaa 100 loksnes ka jau teicu. par parasto cenu tapat sanak tev izdevigak neka pirkt par 4eiro loksni jopt. starpiba jau ir. 400eiro par 100 loksnem vai 10eiro par 100loksnem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...