Jump to content

Internetveikals nepiegādā preci, ne atgriež naudu

Recommended Posts

Tieši tā. Pērku lielajos, sen zināmajos interneta veikalos. Tādos šādos nezināmos, kaut vismazākās aizdomas raisošajos, nē.

Padoms braukt uz Rīgu pakaļ katram interneta pirkumam ir garām.

Man interesee vai sazinoties ar banku nav iespejams atgut naudu.

Teorētiski tad, ja maksājums ir bijis ar karti. Ja pārskaitījums, tad no way. Banka nav iestāde, kurai būtu jāizšķir civiltiesisks strīds.

INTRASERVERNET

e = d Ja tev ir pirkuma apstiprinosh papirs, ka preci esi pircis no taa veikala un ka taa summa ir taa, vai banka neatgriezh? Protams iespejams, ka bus nepiecieshams papirs no policijas, ka ir iesniegts iesniegums policija utml. Es nemaku teikt kaa ir latvijaa, bet Lielbritanijaa, tas notiek shaadi.

Paziņa pasūtīja preci internetveikalā ar priekšapmaksu. Summa 700 Eur. Prece netika saņemta un naudu arī nepārskaita. Telefoniski tiek melots, ka piegādās preci, bet nepiegādā. Tad teica, ka esot pārskaitīta nauda, bet protams kontā nekas neienāk. Kāda būtu pareizākā rīcība? Policija pagaidām saka, lai pagaidot. Bet ir jau pagājušas 2 nedēļas un nekas nevirzās, nauda iestrēgusi.
  Šajā situācijā ieteiktu arī saglabāt visu info no datora, visu saraksti ar pārdevēju, ŗēķ./ uz kā pamata tika pārskaitīta nauda,  preces apraksts. u.t.t. Ja policija tālāk izdomās nereaģēt, vajag  nosūtīt sūdzību attiecīgā rajona prokuratūrai, kad ir saņemts atteikums no policijas par lietas izmeklēšanu. Policija nevar tā vienkārši no savas galvas izdomāt un bez pamata atteikt.     

Pasūtīju preci t.e.r.a(punktus izņemt) ogres ineta veikalā, ir kādam atsauksmes ?

ik pa laikam pasūtu. Ogrēniešiem jau lielas izvēles nav, ja grib saņemt Ogrē bez priekšapmaksas. Pa lielam ir OK, ir bijis kad pasūtīju sīkumus (lētās uSB fleškas) un kad piegriezās gaidīt (laikam otrajā nedēļā), gāju uz vietas skaidroties. Izrādās ka tieši tās viņi pasūta kaut kur polijā un tad 3 nedēļu laikā... teicu ka man po precīzs modelis, lai dod citas, kuras tuvāk un nav tik ilgi jāgaida. Dabūju uz vietas, neatejot no kases...

Nu tad izvērtē riskus - vai nu ziedot pārdesmit eiras un laiku, lai aizbrauktu līdz Rīgai

Padoms braukt uz Rīgu pakaļ katram interneta pirkumam ir garām.

Tieši tā ka garām,tad jau man nāktos dzīvot ceļā,nemaz nerunājot par to ka Rīgu gribas redzēt un apciemot pēc iespējas nemaz un nekad.

Bet citādi pērku visu 1a,Tera,Semicom.

Ir bijuši arī specifiski gadījumi kā Sezona un vēl daži.Neesmu pagaidām pievilts.

Edited by snukurins
alusbundza

Nodzēsu, lai tev mierīgs prāts,

tas dzimšanas datums tikai svarīgs ir sievišķiem, (lai kādu džeku apčakarētu), man pie kājas, ja kāds zina vai nezina, kad esmu dzimis .....