Jump to content

Jumta seguma izvēle


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Tas kakainais Onduline ir tas plānais 5mm pagaidu variants vai normālā šīfera biezumā?

Link to comment
Share on other sites

 

 

as kakainais Onduline ir tas plānais 5mm pagaidu variants vai normālā šīfera biezumā?
Īstiem profiem ir tikai viens ondulīns tāpat kā ranilla ir sugas vārds visiem metāla jumtiem :>
Link to comment
Share on other sites

Onduline ir mīksts, to var locīt, ne gluži kā ruberoīdu sarullēt, bet satura tam nav. Tā kā tāds biezs ruberoīds, kam viļņi ielocīti, ja tā var izteikties.


maize, un makroflekss ir vēl profiem.

Tas nav nekas neparasts arī citās jomās, atceramies pamperus, kseroksus...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lai to kātu varētu iedabūt, liekumam jābūt zem 12-15cm. 

 

Kā tad tur vispār tiec klāt lai sodrējus izgrābtu, ja jau tik maz vietas... ? Manējam skurstenim apakšā ir apmēram 15x30 cm liela lūka ar durtiņām, nāca skursteņa komplektā. Caur to ir ērti un vienkārši viņu tīrīt.

 

 

bet, iespējams, kad sapratīšu, ka uz mājas esošais vecais (azbesta, laikam) šīferis nekam neder, tad likšu arī tur Onduline.

 

Bezazbesta šīferis, neskatoties uz trūkumiem ir daudz reizes labāks par  jebkuru ar bitumu piesūcinātu papīru! Un vienalga kā viņš saucas, kādas formas ir vai krāsas viņš ir! 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
ronalds_

Ir šaura sprauga starp katlu un sienu un tur arī tieku klāt. Skurstenis ir paštaisīts ar metāla oderi. Tīrāmais caurums ir 15cm apaļš caurums 60cm augstumā no grīdas, līdz ar to vairāk kā roku tur iebāzt nevar.

 

Apskatījos, ka normālie šīferi ir 6mm biezumā, bet visi tie lētie Onduline - 3-3.5mm.

Link to comment
Share on other sites

60cm no grīdas mierīgi var lokano suku iebāzt. Man ir kādi 30cm no grīdas un es dabūju iekšā.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Par šo tēmu jau biju piemirsis :) Gada sākumā beidzot projekts nobrieda un veiksmīgi tika nomainīts šīfera jumts uz Rukki ar papildus siltināšanas darbiem skaņas izolāciju un jumta lūku skursteņa tīrīšanai (1 reizi jau nācās izmantot), jo iepriekšējā gadā ledus izsita šīferī caurumu un lika pasākumu paātrināt.

 

Skatījos uz dakstiņiem, bet kad saņēmu tāmi, nācās ieceri piebremzēt. Līkumotiem jumtiem ar daudz slīpumiem tie papildelementi ļoti sadārdzina risināmu + darbs.

 

Bet tas pēdējais saits kaut kāds nepabeigts, var redzēt, ka tulkots, lipināts kopā no dažādiem avotiem.

Link to comment
Share on other sites

gan jau firmā ar. Šitādi sāk strādāt, klientu vēl nav, pirkstu degunā urbināt jau apnicis un  un tad visos māmiņu forumos un citās vietās lielās par savu kantori, tjipa te es taisiju bija super puper utt.

 Tagad jumtu tirgotājiem, ražotājiem pļaujas laiks sācies, nespēj rēķināt tos jumtus, kur vēl forumos tus;et.

Link to comment
Share on other sites

AigarsVilks
19 hours ago, kaads said:

gan jau firmā ar. Šitādi sāk strādāt, klientu vēl nav, pirkstu degunā urbināt jau apnicis un  un tad visos māmiņu forumos un citās vietās lielās par savu kantori, tjipa te es taisiju bija super puper utt.

 Tagad jumtu tirgotājiem, ražotājiem pļaujas laiks sācies, nespēj rēķināt tos jumtus, kur vēl forumos tus;et.

 

Man jau likās, ka informācija ir kaka, bet lapa izskatījās uzticama. Vienīgi, kad paspaidījos tālāk sapratu, ka tā ir arī vienīgā lapa un nav īsts bizness.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...