Jump to content

Biedri! Sveicu visus ar jauno 'pasaules' prezidentu!


ImissimI
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Twitters tak ir privāta kompānija, ja negrib

Ā, tas ir no tās pašas sērijas kā geijas nelaist savā privātā kafejnīcā? :sarkasms:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

iedzīvotāju grupu nedrīkst

 

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

vienu konkrētu personu drīkst

Kur tu to izraki? Valdība tā teica? :sarkasms:

 

Ja kaut pieņem ko tu saki par patiesu, tad grupa jau arī tiek diskriminēta, ja neesi pamanījis.

Link to comment
Share on other sites

Vajag sadalīt iedzīvotāju grupu konkrētās personās un tad katru atsevišķi nelaist.

 

Bļin, smieklīgi tas viss. Nu cik daudz stāvoklī tā līgava īsti ir?

Link to comment
Share on other sites

Biedri, pienāks laiks, kad pie restorāniem, bāriem un kinoteātriem parādīsies uzraksti, tikai krāsainajiem 😉

 

/sarkasmus/

Link to comment
Share on other sites

Asociācija uz ASV dienvidu štatiem, kur vēl samērā nesenā pagātnē bija uzraksti: tikai baltajiem. 

Link to comment
Share on other sites

Rudzītim jau kādu laiku ir aizgājis ciet - citē Ren TV, piedalās ciekurpļaviņa pasākumos un tml. :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka domāts piezemētāk - gan jau vienkārši paspurka kas tāds, kas trigerēs saimniekalgoritmus :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ mūsdienās vairs principā neeksistē tāda lieta, kā mēreni centriskās politiskās partijas un līderi? Tādēļ, ka tautas ir tik tālu polarizējušās un alkst "asiņu", ka mēģināt atrast kompromisu ir principā neiespējami?

 

Jo es visu laiku attopos esot kaut kur pa vidu starp abām frontēm - pēc politiskās pārliecības sliecos vairāk uz kreiso pusi, bet tajā pašā laikā pilnībā neatbalstu to visu LGBTQABC+ dzimumu sviestu. Esmu par samērīgu viedokļa brīvību medijos, bet neuzskatu, ka ir jādod platforma mentāli slimajiem pušot savu agendu. Esmu patriotiski noskaņots, bet neuzskatu, ka ir normāli uzskatīt, ka pašu valsts ir uber-alles, ja tajā ir acīmredzami kaudze problēmu, kas jālabo. Esmu par tradicionālu ģimenes modeli, taču neredzu nevienu iemeslu, kādēļ vajadzētu aizliegt abortus. Es redzu daudzas labas idejas abās nometnēs, taču nevaru akli atbalstīt kādu no tām līdz galam, jo tas gluži vienkārši nav pareizi - patiesība ir pa vidu...

 

Kāds jūsprāt ir iemesls, kādēļ mūsdienās nav iespējams izvirzīties centriski tendētam politiskajam spēkam?

Link to comment
Share on other sites

Nez vai tādi centristi vispār jelkad ir bijuši. Un jelkad būs. Es domāju, kā nopietns spēlētājs. Uz kādu sabiedrības grupu tad viņi balstīsies? Vieni grib pēc iespējas vairāk ieraust, otri pēc iespējas vairāk pārdalīt. Samierināt šamos? Un padarīt centriskus? Ja nu vienīgi katram ap kaklu apliekot sprāgstvielu apkakli. Bet tad tā būs nežēlīga diktatūra.😁

Link to comment
Share on other sites

Nu te jau par liberāliem vai progresīviem tiek pieskaitīti tie, kuri piemin lietas, kas citur ir pašsaprotamas un par progresīvām grūti nosaukt, ja nu vienīgi gadus 50 atpakaļ.   

Tāpat arī Amerikā pie sociālistiem pieskaita tos, kas lielākajā daļā Eiropas tiktu uzskatīti par kapitālistiem.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

forumā.

UK jau vispār tāds interesants veidojums, pa lielam super konservatīvs vienā virzienā, bet progresīvs citā.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , ieleja teica:

visas eksotiskās lietas atsevišķi ir ar relatīvi nelielu atbalstītāju

Vēlmi ieraust vairāk vai sadalīt vairāk es gan nesauktu par eksotisku.

Saproti, ja tas vairākums reāli eksistētu, sen jau būtu atradušies gudrinieki, kuri to izmantotu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 2 stundām , Artanis teica:

Kādēļ mūsdienās vairs principā neeksistē tāda lieta, kā mēreni centriskās politiskās partijas un līderi? Tādēļ, ka tautas ir tik tālu polarizējušās un alkst "asiņu", ka mēģināt atrast kompromisu ir principā neiespējami?

Kāds jūsprāt ir iemesls, kādēļ mūsdienās nav iespējams izvirzīties centriski tendētam politiskajam spēkam?

Polarizētu sabiedrību vieglāk vadīt.

Troksnī vieglāk nomākt pārvaldei neērtas idejas.

Sabiedrības lielai daļai nevajag nekādu ideju apspriešanu.

Sapludinot idejas ar personām var vieglāk vadīt procesu - kad sabiedrība runā par ideju, kad - par personu.

Vieglāk izvairīties no kopējiem principiem, ko abas puses uzskata par pierādītām, par patiesību.

https://www.ft.com/content/843e1fa4-ea26-11e9-85f4-d00e5018f061

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Šodien TVnetā.

Citēju pirmo teikumu "ASV prezidenta Donalda Trampa sponsorētais janvāra uzbrukums Kapitolijam".

Tālāk nemaz nemēģināju lasīt. Tā tante tak ir garīgi slima.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ieleja teica:

to vārdsu izmantoja "atbalstīt" vietā

Tā čista nejauši, vai ne!😁 Labi, ticēsim.😁

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

Tā tante tak ir garīgi slima.

Man ir līdzīgas domas jau sen, bet tas bik par skarbu - vienkārši ar šauru skatījumu no vienas ļaužu kopas puses. Kārlim ir vēl vairāk ciet...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Kārlim ir vēl vairāk ciet...

Man, paldies dievam, TV nav un citos mēdijos šis laikam nekotējas. Reiz muterīte pasauca, esot interesanti. Nu, īstenībā, bija patiešām uzjautrinoši (kādu neilgu brīdi) - it kā tas Tramps pašrocīgi viņam būtu ānusu aizšuvis ciet.😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

piedāvā pa pastu biksītes aizsūtīt.

Tu gribētu viņas biksītes vai tu sūtītu tomēr savējās viņai?🤔

Link to comment
Share on other sites

Nu redz, gandrīz pilnīgi droši "Sandras biksītes" ieklātos apakšnodaļā "sado-mazo", bet es to neskatos, tāpēc nebūtu jāredz.😁. A manējās uz to adresi būtu tik piegānītas, ka omniva mani nobanotu uz mūžu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Тихо шифером шурша, крыша едет не спеша.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ASV prezidenta Džo Baidena reitings vienu nedēļu pēc atrašanās amatā ir augstāks nekā Donaldam Trampam visā prezidentūras laikā, liecina sabiedriskās domas aptaujas rezultāti.
https://www.tvnet.lv/7166341/baidenam-pirmaja-nedela-augstaks-popularitates-reitings-neka-trampam-visas-prezidenturas-laika

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vismaz man ir absolūtais sfēriskais oposums vakuumā kāds Baidenam ir reitings. Mani tā tīri merkantīli vairāk uztrauc (lai gan nav gluži īstais vārds), lai šis nesāk atkal kādu "arābu pavasari", kura rezultātā uz Eiropu sākas pastiprinās kārtējā salašņu straume. Un ņemot vērā, ka liela daļa pasaules atvērtu mutīti skatās ASV virzienā negribētos, lai, piemēram, rīts būtu jāiesāk ar atvainošanos melnajiem brāļiem par gadsimtiem ilgo verdzību (uz ceļiem, protams 🤣).

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Man vairāk interesē kad Baidens sāks atcelt Trampa ieviestos vīzu ierobežojumus.

Ja attiecībā uz arābiem/musulmaņiem tad jau atcēla.

Link to comment
Share on other sites

Uz IT darbiniekiem. Pagaidām tur ir situācija ka faktiski nav iespējams dabūt darba vīzu. 

Rezultātā lielie sagrābj visus darbiniekus un algas pamatīgi ceļas. Tādām kompānijām kā mūsu faktiski ir ekonomiski nepamatoti algot kādu uz vietas, jo nespējam konkurēt ar piedāvājumu. Tās kompājijas, kuras autsourcē darbus, tad labāk izvēlas kompānijas no Austrumeiropas, Āzijas vai kur citurienes (ja jau jāņem kontraktorus ārpus USA), kur tas ir 3x lētāk kā UK. 

Rezultātā dubultspēriens starp kājām, nevaram konkurēt uz vietas un nevaram konkurēt no UK.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pagidām gan risinājums ir diezgan interesants. Mums ir apmēram 10 darbinieki, kuri itkā uz papīra strādā US offisā, bet reāli UK. Uz US nevar aizbraukt, jo nevar dabūt darba vīzu, bet attālināti strādāt var :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
marrtins

Nez cik tad ilgi demences pārņemtais večuks vēl noturēsies prezidents krēslā? Mūsdienās jau korektāk būtu, ja vietā stātos kāds kurš vairāk atbilstu iekļaujošai politikai, piemēram, sieviete un/vai tumšādains :sarkasms:

 

Un tad vēl klimata pārmaiņas...

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , marrtins teica:

Nez cik tad ilgi demences pārņemtais večuks vēl noturēsies prezidents krēslā?

Tu to par "hu..lo"?

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...