Jump to content

Biedri! Sveicu visus ar jauno 'pasaules' prezidentu!


ImissimI
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , snukurins teica:

Vienīgais noteikums ir jāstrādā vienam,nevar būt palīgu,algotu darbinieku,kā arī nevari/nedrīksti  attīstīties,jo tad šamie būs vajadzīgi.

Ja, laikam tādēļ laikam, Latvija pelnošākie privātuzņēmēji strādā vieni un neņem cilveekus... Āksts 🤪

pirms 1 stundas , snukurins teica:

 

 🤪

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , snukurins teica:

līdz ar nagiem,no rokas mutē.Kā tad vēl?

Dīvaini - man likās, ka tu dzīvo nevis no rokas bet no d*rsas mutē, bet nu lai jau būtu kā tu saki.

 

Es vienu nesaprotu - tu tā speciāli pietēlo internetā, vai po žiznji ikdienā arī esi tāds neapmierināts un cepies par visu? Taviem līdzcilvēkiem nebesī?

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://www.delfi.lv/news/versijas/janis-bergs-karatavas-nodevejiem.d?id=52836797

Berga raksts

"To visu – gan Trampa mītiņu, gan arī paralēli tam notiekošo rezultātu sertifikāciju apvienotajā Kongresa un Senāta sanāksmē – gluži ērti varēja vērot tiešraidēs. Liekas, ka tik daudz "Fox" un CNN ziņu kanālu kā pagājušajā nedēļā es neesmu skatījies pēdējos 5 gadus. Un supergrāvējfilma "Tenet" ir pēdējais s$%$ds, salīdzinot ar lielisko realitātes šovu, par kuru parūpējās Tramps ar saviem aizrautīgajiem atbalstītājiem. Man nezin kāpēc raisījās asociācijas ar Krimas un Austrumukrainas "spontānajiem" notikumiem, pietrūka tikai zaļo cilvēciņu. Vērojot šo izrādi, pārliecinājos par vienu – visi ASV senatori ir izcili oratori, mūsējiem deputātiem tur ir ko mācīties un mācīties."

Tagad TV1 - Pasaules panorāma.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Šodien braucot uz darbu ziņās klausos, ka Baidens jau apsolījis ieliet ekonomikā finansu sistēmā 1.39 triljonus. Urrā, biedri! Parazīti turpinās uzdzīvot uz nebēdu. Gan jau bitkoins arī tūlīt būs augšā.🤣

Link to comment
Share on other sites

Es dzirdēju, ka tuvu pie 2T. Bet tas jau ir tikai ~10% no viņu jau esošā parāda - viss kedā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

ka tuvu pie 2T

Ai, tas jau vairs nav svarīgi 🤣, kā poručiks Rževskis teica - kas jūs esat, mēs jau noskaidrojām, atliek tikai vienoties par cenu.

Protams, ka viss kedā. Kad parāds būs 2x lielāks, tad 2T būs tikai 5%. Un kad vēl 2x lielāks...🤣

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Vispār jau Trams gribēja vairāk, 1x noraidot likumu ar niecīgo 600$ pabalstu, laikam gribēja vismaz x3

Link to comment
Share on other sites

Gribēja 2k, tagad izskatās, ka arī būs ($600 + extra $1400). Varēs grūst stockmārketā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , marrtins teica:

Bet tas jau ir tikai ~10% no viņu jau esošā parāda

A tas parāds ir kam? Printerim parādā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Īsti nav saprotams kur problēma?

Varbūt problēmas nav? Kāpēc meklē problēmas?

 

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

A tas parāds ir kam? Printerim parādā?

Kad pēdējo reizi skatījos ASV valsts parāda turētāji bija apmēram 1/3 iedz., 1/3 ārzemniekiem un 1/3 printerim.

Link to comment
Share on other sites

Uztraukties varētu tikai tie kam nauda dolāros un paši nedzīvo dolāru pasaulē, jo teorētiski vērtība varētu kristies, bet reāli ne pārāk.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://www.db.lv/zinas/pec-trampa-blokesanas-tviteri-populars-klust-socialais-tikls-gab-500621

Uzņēmums "GoDaddy.com", kas iepriekš nodrošināja "Gab" hostingu, nolēma liegt sociālajam tīklam piekļuvi saviem serveriem, tomēr platforma jau pēc nedēļas spēja atgriezties tīmeklī.

Kā skaidro Torba, vairs nepastāv risks, ka "Gab" varētu pazust no tīmekļa, jo tas darbojas neatkarīgi pats no saviem serveriem.

"Mēs, draugi, izglābsim savu valsti, un "Gab" palīdzēs to paveikt, glābjot vārda brīvību tīmeklī," norādīja Torba.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Maz jau ticams ka kāds viņa rīkojumus ņemtu par pilnu. Domājams ka tā tabula ir visai nepilnīga un bez kādu 5 ģenerāļu atļaujas neviens neko šaut nedrīkst (aizsardzība pret nojūgušos prezidentu), pat ja prezidents norīkotu.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

pat ja prezidents norīkotu.

viņš vēl nav atstādināts, tāpēc visa  pieejamā vara ir viņa rīcībā likuma noteiktajā kārtībā

Link to comment
Share on other sites

Eu, nu nopietni? Tramps dos pavēli palaist raķetes? Piedodiet, bet šādu murgu autoriem pašiem bēniņos viss nav kārtībā.

Pasaulē ir bez jēgas dolbajobu līdzīgu tam mūsējam Endziņam. Šis ir lielisks piemērs interneta un citu moderno saziņas līdzekļu ēnas pusei. Vai tas nebija šeit pat forumā, kur lieliski kāds bija pateicis - kādreiz viņa dolbajobismu zinātu tikai ģimene, varbūt radinieki un kaimiņi, tagad tāds savu dolbajobismu var parādīt visai pasaulei.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , alusbundza teica:

pieejamā vara ir viņa rīcībā likuma noteiktajā kārtībā

Pieņemsim ka likums viņam to atļauj. Bet ja viņš šodien pavēlētu bez iemesla šaut pa Pakistānu, domā kāds šautu?

Vai tuvāk šodienas realitātei - pa Irānu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

Eu, nu nopietni? Tramps dos pavēli palaist raķetes?

 

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

Šis ir lielisks piemērs...

...kā "lasītājs", ieraugot, visticamāk, vien dažas frāzes tekstā vai virsrakstā, no tām dažām frāzēm spēj uzburt kaut kādu neesošu ainu.

 

Nē nu kur tad tu izlasīji, ka Tramps plāno vai kāds apgalvo, ka Trams plāno palaist raķetes, neskaitot konkurentus no Demokrātiem?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

kāds apgalvo

Tieši jau neapgalvo. Ja apgalvotu tieši, gan jau būtu tiesu darbi.

Bet vajag attiecīgā brīdī ielikt rakstu "How A U.S. Nuclear Strike Works" un vuaļā! Nu tas ir apmēram tāpat kā jautājuma formā pateikt "Anniņa nav vieglas uzvedības sieviete?". Nākamajā rītā visas rajona tantes jau klačosies, kuram Anniņa pielaidusi triperi, no kura ieņēmusi bērnu u.t.t.

 

Tā jau visa sāls - lai lasītājs savā prātā uzburtu polittehnologa iecerēto ainu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Tas jau tu te centies kautko manipulēt. Izvelc kautkādu random linku par raķešu šaušanu cerībā ka cilvēki te sāks cepties.

Pats nekādu komentāru nepieliec, lai var pēctam teikt - "ko tad es, es jau neko neteicu".

Provakators.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Pieņemsim ka likums viņam to atļauj. Bet ja viņš šodien pavēlētu bez iemesla šaut pa Pakistānu, domā kāds šautu?

Vai tuvāk šodienas realitātei - pa Irānu.

Kāpēc ne? Nav jau izslēgts, protams, ka kāds aizdomāsies un līdzīgi kā Kubas raķešu krīzē iepauzēs, bet vairāk ticams, ka pavēles izpildīt trenētie attiecīgi rīkotos. Tur vajag 2/5 konfirmācijas, ja pareizi sapratu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Kāpēc ne?

Tapēc ka ģenerāļiem mazliet vairāk smadzenes? Tapēc ka ja šaušana bez iemesla, tad kopā ar prezidentu nonāks kara tribunālā? 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Tas jau tu te centies kautko manipulēt.

Nedirß!

 

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Izvelc kautkādu random linku par raķešu šaušanu cerībā ka cilvēki te sāks cepties.

Nedirß! Es to izvilku kontekstā, ka pacēlies jautājums par Trampa nestabilitāti.

 

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Pats nekādu komentāru nepieliec

Ko tu vēlies, lai es komentēju? Rakstā viss pateikts, savu komentāru pieliku linka nosaukumā. Ja tev kaut kas vairāk interesē - jautā!

 

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

lai var pēctam teikt - "ko tad es, es jau neko neteicu".

Man būtu jātaisnojas vai jau iepriekš jāsagatavo attaisnojošs raksts? Vai tev maz ir vairāk smadzeņu kā Trampam? :sarkasms:

 

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Provakators.

Nedirß!

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Tapēc ka ģenerāļiem mazliet vairāk smadzenes? Tapēc ka ja šaušana bez iemesla, tad kopā ar prezidentu nonāks kara tribunālā? 

Nepildot pavēles ticamāk ir nonākt tribunālā. Tu esi tik naivs savā vecumā, ka vēl neesi sapratis, ka iemesls vienmēr atradīsies? :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , marrtins teica:

Nepildot pavēles ticamāk ir nonākt tribunālā.

Kautkādu nejēdzīgu linku izvelc un tad gribi kautko apspriest.

Ja irāna nogremdēs kādu US karakuģi un Tramps pavēlēs kautko izšaut, tad ganjau izšaus. Ja dienas vidū izdomās aiz neko darīt, tad skaidrs ka neviens neko nešaus tikai tapēc ka Trampam tā gribas. Neviens par tādu lēmumu ģenerāļus netiesās, toties ja izšaus, tad noteikti.

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Ko, atkal apdirßies? Tik ātri... :sarkasms:

neviens jau neko neapstāstiās, vienkārši tavi apgalvojumi kautkādi bezjēdzīgi stulbi. ko tur īpaši apspriest?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Kautkādu nejēdzīgu linku izvelc un tad gribi kautko apspriest.

Es ieliku informācijai, bet tas jau tu iesāki apspriest kaut kādus nejēdzīgus linkus :D

 

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

tad skaidrs

Tas ir labi, ka tev viss ir skaidrs :D

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

Es ieliku informācijai

 

"informācijai" pēdiņās. Patiesie nodomi jau skaidri tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Patiesie nodomi jau skaidri tāpat.

Jāatkārtojas...

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Tas ir labi, ka tev viss ir skaidrs :D

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , ieleja teica:

 

tulkojums un komati... 🤦‍♂️

 

bet pats Gab:

 

Nopietni?nu tad tu vēl būtu iekopējis ko RT.com par Latvijas žurnālistiem raksta vai holokausta šķirkli no vikipēdijas, izspļauj cukerberga olas no mutes;

Dēļ tādiem kā tu arī big tehs ameriku līdz pilsoņkaram nolaidis...

 

Bet, pārejai pasaulei vismaz ir vēl cerība:

https://www.rt.com/op-ed/512624-twitter-ban-trump-backlash/

Viva la Mexico....

 

 

Labots - latscrap
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Twitters tak ir privāta kompānija, ja negrib, lai Tramps tur ko raksta, tad neļauj. Ar runas brīvību tur sakars nekāds, nav jau valsts televīzija.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Nepildot pavēles ticamāk ir nonākt tribunālā.

Šitā, gan jau, ir taisnība. Bet ir situācijas, kad labāk risks nonākt tribunālā, kā atlikušo dzīvi, ja daudz vēl paliks, bunkurā pavadīt un Sauli neredzēt pat rūtainu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Anniņa pielaidusi triperi

Ienāca prātā aņuks:

Opīt, Tev ir twiteris?

Mazdēliņ, nē, bija reiz sešdesmitajos, bet draugs bij ārsts un mēneša laikā tiku vaļā. :)

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...