Jump to content

Recommended Posts

Esmu vairāk kā mēneša garumā bildējis kādu ainavu, kā kokiem lapas dzeltē un krīt pamazām, cenšoties maksimāli no 1 skatu punkta to visu darīt. 

 

Vai ir kāds softs, kas ļauj palabot cilvēka radītās kļūdas (nav uz statīva - mazliet pa kreisi vai labi nobīdes ir) un "normalizēt" sēriju (pieklusinot spoži saulainās dienas un padarot gaišākas apmākušās), lai nav ar roku jāiet cauri 50 bildēm?

Mērķis - apvienot smukā animācijā.

 

Google photos kaut ko līdzīgu piedāvā, bet tikai ļoti līdzīgām bildēm, kur viena aiz otras rindā bildētas (tā viņi atpazīst). Brutāli paprasot apvienot, viņi izdod raustīgu, dažādi krāsotu, neviendabīgu animāciju.

 

 

Esmu skatījies softus uz Android - visi tizli, prastas animācijas piedāvā uztaisīt brutāli, ko es tāpat ar ImageMagick varu fiksi uztaisīt kādu vien vēlos.

 

Saprotu, ka daži teiks "profesionālam grafiķim jādarbojas, nevar gribēt visu", bet nu mūsdienās softi ir advancēti, piemēram var sataisīt "lielu bildi" no gabaliņiem ( http://lifehacker.com/378490/stitch-photos-into-panoramas-with-free-software) - par ko tādu kādreiz lietotājs varēja tikai sapņot. Nevar būt, ka bilžu "neliela normalizēšana" ir nesasniedzams sapnis.

18s3sh49785k3jpg.jpg

Edited by usver
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...