Jump to content

Android TV Box, Android 6.0+, HEVC, 4K, Ethernet


itanium
 Share

Recommended Posts

 

 

P.S. Kā nošārēt android TV kasti lokālajā tīklā?

Uzinstalē ES File Explorer.
Zem sadaļas Network ieslēdz Remote manager.
Būs redzama tava kaste ar ip adresi vietējā tīklā tad.
Tik tas jādara katru reizi, kad ieslēgsi savu boxu, ja gribēsi to redzēt tīklā.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzinstalē ES File Explorer.

 

Paldies, vakarā pamēģināšu - jamo lietoju savulaik uz planšetes, bet šito fīču nemanīju. Vispār izmantoju Totalcomanderi. 

Link to comment
Share on other sites

Racer, GT1 ar audio downmix iekš Kodi nav problēmu  :)

Visai detalizēts apskats: http://www.cnx-software.com/2016/10/24/beelink-gt1-tv-box-review-part-2-android-marshmallow-firmware/

Pieļauju, ka šiem softs varētu pat būt identisks. Lai vai kā, tas uz manu, ne tavu atbildību. Paldies par info!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Sensenos laikos, kad tirgoju pirmās plazmas un Loewe drazu, "tabuliņu uzlicējus" diplomatiski sūtījām tālāk.

 

Pareizi darīji!

Teļļukam vai plazmai bilde ir? ...Ir. Tad ko na-j vēl gribi?

 

Vecais,Papild.  Pērkot interesējošo ierīci, lai tie čaiņiki,plazmu pārdevēji/tabuliņu licēji uzreiz atpi-ās.

Elkora pārdevējam uzreiz diplomātiski tiek norādīta vieta,

Proti:  Ir atnānācis pircējs bet ne pāta/-isējs vai karognesējs,

Pārdevējs uzreiz izprot, Un uzreiz viss notiek,

 

Pat nevaru nevienu siktu vārdu teikt šo apkalpošanas ziņā!

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Es esmu sapratis, ka tomēr labāks ir windows dators šīm lietām. Bija lietošanā android box un tagad pc un nevelk vairs pārsēsties uz android boxiem. Ja ļoti vajag uz windows var palaist arī android. Gan skaņa par kārtu labāka, gan bilde kvalitatīvāka.

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

 

 

skaņa par kārtu labāka

 

android tev dekodēja tikai 8 bitu skaņu? vai tik tur nebūs roku liekuma rādiuss pie vainas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Nu iekārtā par 60eur ir noteikti ļoti labs dac. Skaņa caur hdmi uz tv bija ok, bet pieslēdzot uz pastūzi no austiņu izejas galīga pakaļā. Kompis ātrāk ieslēdzas, strādā visi online video saiti, protams katram savs. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es esmu sapratis, ka tomēr labāks ir windows dators šīm lietām.

Es tieši sapratu pretējo.

Priekš servera, jā (te gan Linux der labāk), bet priekš media PC, ko slēdz pie TV, tā OS, manuprāt, ir ļoti neērta.


 

 

Kąpēc no austiņu izejas?

Nu, pa citiem "caurumiem" šis analogo signālu īsti nepadod :)

Es pavisam noteikti neapšaubu, ka iebūvētais DAC šiem ir zem katras kritikas, bet priekš tādiem dzelžiem ir paredzēti ārējie DAC (USB/optical/HDMI).

Link to comment
Share on other sites

kāpēc jāņem analogais signāls?

Varbūt pastiprinātājs ir veca draza un tur ir skaņas problēma?

Link to comment
Share on other sites

Zem sadaļas Network ieslēdz Remote manager.

 

Viss strādā. Paldies. :)

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Pie tās paša tēmas - vai kāds var ieteikt no kurienes var pasūtīt Odroid C2, iespējami tuvāk tā nominālvērtībai? Tipa lai nav nenormāls cipars un ir šipošana uz Latviju? Tajos veičos, kurus LV atradu, šamais bezmaza 75EUR bleķo...

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

 

Lemonā 65,-

Arī nav nekāda maļina... Pi tomēr no Ali par 36-38 EUR var dabūt bezmaza katrā laikā.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Jēga maksāt par aveni to naudu, ja ir Odroid?... Jā, zinu - nav Odroidam pilns nets ar tutoriāļiem "kā ar 2 kreisajām rokām uztaisīt mediju atskaņotāju"...


Nu u n ja nevajag 4k, tad ir arī OrangePi pa kapeikām. Tikai tam ir Alltripper H3 cpu, kas liks par sevi manīt linux atbalsta jomā...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Arī nav nekāda maļina... Pi tomēr no Ali par 36-38 EUR var dabūt

 

nu tad ņem to Pi, ja jau tas izdevīgāks!

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

 

Pi, ja jau tas izdevīgāks!

Neteicu, ka izdevīgāks. Odroīds ir jūtami jaudīgāks.

Pi sevi pozicionē kā 35 eur . Uz LV var dabūt pa ~~~36, ja kapeikas nerēķini.

Odroīds pozicionē sevi kā 40 eur. Reāli uz LV var dabūt pa 65.

Jūti starpību? Negribas misenē izsviest 25 EUR, ja vien nav bez variantiem.

Link to comment
Share on other sites

Apskatot dileru sarakstu ieks odroid lapas neredzu nevienu veikalu, kas vinus tirgotu pa 40, parsvara visur plus-minus 60 EUR, Vacija ir letakais.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

 

Tā tiešām nav reāla cena

Nu tad āmen - nevar par tādu nopirkt un viss. Kad sanāks, ciemošos Lemonā...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
motleyman

Nu tad beidzot, ar lielu kavēšanos, Minix ir oficiāli prezentējis savu jaunāko flagmani - Minix Neo U9-H. Specifikācija iespaidīga ! Pērkam un ievērtējam !!!

 

http://minix.com.hk/en/products/neo-u9-h

 

https://www.minix-shop.eu/minix-neo-u9-h.html

 

Cena gan "kožās", bet ir jau arī par ko maksāt. Labākais Android box uz šo brīdi un, domāju, ka vēl ilgu laiku. IMHO & peace.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vai HDR video vajag arī jaunos TV ar HDR atbalstu? Kas vispār ir minimālais komplekts HDR video apskatīšanai?

 

Pats metu acis uz Chromecast Ultra, tam arī ir HDR, bet tā arī neesmu sapratis, kas tiek pieprasīts televizora galā. Kāda minimālā HDMI versija? Vai parasts TV sapratīs HDR?

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Jā, priekš HDR vajag TV ar HDR atbalstu (vajag arī HDR materiālu).

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc lai nesaprastu? Padotais materiāls ir vienkārši bildes/s ar plašu dinamisko diapazonu. Ja Tu uztaisi HDR fotogrāfiju, tak nevajag speciālu HDR displeju/TV. :)

 

 P.S. Par kast;em runājot - vakar samainīju vietām - uzliku bērnam istabā Beelinku un pie lielā TV M8S+, jo Beelinkiam wifi labāks ar antenu. Vispār ir jūtama starpība gan ātrdarbībā, gan arī bildes kvalitātē. Bij vērts to bīlinku pirkt. :) Neticu, ka tas  Minix Neo U9-H  irtās naudas vērts, kamēr nebūšu notestējis. Fīčas ir laba lieta, bet ja runājam par bildes q, tad tipiski tā ir samērojama, ja nav pavisam lētais gals.

 

Link to comment
Share on other sites

itanium

Mans Beelink arī kalpo godam kā torrentu kaste + Kodi klients! :)

Vienīgi Kodi vēl neesmu atkodis, kāpēc TV seriālus neatpazīst (filmas atpazīst, bet seriālus jāatskaņo no failu saraksta).

Provēju katram seriālam epas likt seriāla folderī, bet nekā.

 

Link to comment
Share on other sites

Tu to GT1 paņēmi? Kāds ir? Es savam uztaisīju bildes testus un tomēr wd ir labāks bikiņ. :( Vēl interesanti, ka caur KODI bilde ir draņķīgāka kā caur iebūvēto atskaņotāju. Pačakarējos ar KODI settingiem, bet laikam kaut ko jamais nemāk no dzelža izmantot. Torrenti mierīgi dzīvo fonā, kad tiek skatīta HD bilde pat caur LAN (izmantoju ttorrent, jo jamais mierīgi saglabā uz ārējā HDD - nav jāčakarējas ar permīcijām un ir web interfeiss attālinātai piekļuvei) . Kopumā esmu ļoti apmierināts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Drīzumā varbūt būs kāds Android TV ar 7.0 versiju? Gribētos kādu iegādāties, bet tie dzelžiem tādi mazliet outdated visām kastēm.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Būs, nesen publikai tika atrādīts lētucis RK3328 ar Android 7.1. 

Kaut kad drīzumā (mēneši) vajadzētu būt arī gala produktiem.

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Un ko tas 7 dos? Bildes kvalitāte no tā neuzlabosies!

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nu, jauns ir jauns.

Ja 7/7.1 nav tālu aiz kalniem, var arī pagaidīt. Parasti gan pirmajiem kucēniem ir visādas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
On 11/2/2016 at 3:52 PM, nrs said:

Kas man krita acīs, ir zema attēla kvalitāte, itsevišķi krāsas, neatkarīgi no rezolūcijas. Katrā ziņā ne tuvu nestāv windows datoriem, piemēram, tagadējam Intel compute stick

Par šo veco postu vari pateikt tikai to, ka Beelink GT1 padotā attēla kvalitāte uz TV nav pat par kripatiņu sliktāka par to, ko padeva Pipo X7s un desktopa PC ar HD 6850.

 

P.S. Atvainojos par dubultpostu - agrāk šādus postus apvienoja... :/

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Laimīgais, labi, ka Tev nav wd ar ko salīdzināt. :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir WD TV Hub, nu ar M8S+ speciāli neesmu līdzininājis, bet lielu atšķirību nejutu, tagad kā pieslēdzu veco PopCorn, WD vispār malā nolikts, lPopcorns ir vecāks, bet krutāks.

Link to comment
Share on other sites

Popcorns nav krutāks par WD, esmu līdzinājis. Ideāli būtu dabūt kasti, kas rādītu wd kvalitātē līdz kādiem ~100 EUR. Ja skatās tipisko kontentu, tad īpaši neredz šķirbu, bet ja paskātās labu blūreju vai tā ripu, tad gan redz, ja teļļuks normāls. Tikko skatījos Andre Riu blūreju uz WD un kaifoju, tad to pašu disku pieliku pie bīlinka un tomēr redzās atšķirība.

 

P.S. Vēl ir nianse, ko nu kurš slēdz uz HDMI izeju - 2 veidu YUV, vai RGB. :D

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
2 hours ago, Racer said:

Laimīgais, labi, ka Tev nav wd ar ko salīdzināt. :D

Neesmu gan WD lietojis, bet grūti noticēt, ka WD varētu daudz ko labāk par parastu PC rādīt.

Ja nu rāda, tad sanāk, ka šams kaut kā papildus apstrādā/uzlabo to attēlu. Un tad jau tā ir tā pati tēma, kas DSP mūzikai.

Es attēla apstrādi atstāju TV pārziņā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Labrīt! Tak sen jau - kopš DivX laikiem postprocessings ir bijis būtisks. Skaidrs, ka TV ir jāmāk samērīgi parādīt bildi un atbilstoši saprast fps un signālu, kas tiek iebarots, kā arī var izvirst uz TV upscale, starpkadru interpolācijas un trokšņu slāpēšanas algoritmiem, bet signāla avota ģeneratoram ir jāmāk pareizi apstrādāt signālu pirms padošanas tālāk. TV var visus ulučšaizerus ((c) Didzis) atslēgt, vai pieslēgt, bet arī tad bilde no sūdīgāka avota būs sliktāka. Arī ar softiskajiem atskaņotājiem, pamainot dekoderus un to uzstādījumus, būtiski mainās bilde.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...