Jump to content

Android TV Box, Android 6.0+, HEVC, 4K, Ethernet


itanium
 Share

Recommended Posts

Pirms 5 minūtēm , Bruketajs teica:

kodi lieliski piemapo SMB/CIFS/NFS šāres uz nas

Jā, bet caur Twonky nevis vienkārši kā šāres

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, manā izpratnē NAS ir x86 mazjaudas sistēma ar linux uz borta. Tā kā manai kastei vēl 2xDVB-S2 kartes bija jāiesprauž, visādi miniNAS risinājumi atkrita uzreiz un lielie nas vairs nav tajā cenu kategorijā, ko var parasts cilvēks atļauties. 

Protams, katram ir tiesības lietot iekārtas, kuras pašam ir ērtākas, tādā veidā, kā pašam ērtāk.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Bruketajs
pirms 14 stundām , motleyman teica:

Opppā ... Jo tālāk, jo trakāk. Lielais Brālis mūs visus vēro !!!

Totāls bullšits un sviests tajā rakstā. Nevajag vairāk citēt to miskasti!

Link to comment
Share on other sites

6/28/2017 , 00:11, ieleja teica:

mana kaštele sākusi stāstīt, ka Google Play veikals stopped

Jā, mans Beelink GT1 ar tādu ik pa retam izmet. Nevarētu gan teikt, ka baigi traucē.

 

Link to comment
Share on other sites

8/29/2017 , 11:15, ieleja teica:

es gan esmu uzlicis citu, ne tik ķīnisku, launčeri

Jā, es ar izmantoju citu, man gan nekādas problēmas ar gaišumu nav bijušas.

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Offtopic:

Amlogic S922 is coming next year (2018) with:
* Next gen ARM CPU (8-cores)
* Next gen GPU
* Dual 4K decoder and encoder
* MIPI DSI/CSI
* USB Type C/PCIe

Redzēsim, kā būs ar linux atbalstu - kodolu, gpu un daudzsolīto dvb savietojamību. 

Kuluāros ir daudz sarunu par Amlogic centieniem radīt Linux+Kodi savietojamus dzelžus, bet kodola atbalsts par to neliecina.

 

Link to comment
Share on other sites

Esmu mazās sprukās ar savās mājās nodrošināto TV un tagad man ir nepieciešamība pēc android TV box.

 

Īsumā - ir viena maza kantora TV + interneta komplekts, kurā TV ir ļoti sliktas kvalitātes, bet internets iet labi. Līgums ir uz konkrētu laiku, pārtraukt ir dārgi. Doma ir no Lattelekom paņemt Shourtcut TV aplikāciju 6 EUR/mēn un mājās jau izmantoto Popcorn time, lai varētu lūrēt gan TV, gan filmas un seriālus.

 

Jautājums ir par to kādu TV boxi ņemt, ar manām vajadzībām - 1080p filmas un aplikāciju sideload.

 

Noskatījis esmu Xiaomi Mi box un to Beelink, ko te apsrieda GT1.

Xiaomi nepatīk, ka nav interneta štekeris un extra atmiņu gribētu uz SD kartes, nevis USB.

 

Ir kādi ieteikumi vai varbūt kāds saskata kādu nepilnību manā plānā??

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Rubenis teica:

extra atmiņu gribētu uz SD kartes, nevis USB.

Labāk tomēr uz usb, jo sd kartes šādam pielietojumam ilgi netur. 

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, vai tiešām šeit nevienam nav MINIX aparāti? Cik nu esmu interesējies, tad šie nu esot vislabākie. Pašam nav vispār nekāda aparāta, bet, ja nobriedīšu, tad MINIX ar burtu H nosaukumā interesēs pirmām kārtām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Ronalds teica:

Labāk tomēr uz usb, jo sd kartes šādam pielietojumam ilgi netur. 

Kādā ziņā? 'Android boxiem SD kartes atmiņas izmantojums atšķiras no teiksim telefonu vai planšetdatoru pielietojuma?

 

Viekārši man ir pieejamas vairākas 32 un 64 GB San disk un Samsung micro sd kartes ar labiem ātrumiem, nekam citam kā Popcorn time filmu glabāšanas vietai pielietots netiks.

Link to comment
Share on other sites

1 SD karti jau 3x ar superlīmi no špagatas ārstēju, tas pat tik vien kā fotoaparātā - nu vismaz SD kartes fiziski jūk ārā, ja šurpu turpu nepārtraukti sprauž

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Rubenis teica:

Android boxiem SD kartes atmiņas izmantojums atšķiras no teiksim telefonu vai planšetdatoru pielietojuma?

SD kartes netur, ja tiek daudzas reizes pārrakstītas. Ja tiek kā media cache izmantota, tad ātri nobeidzas. 

Man viena uz kII pro ar libreelec kaut kur mēneša laikā nobeidzās. 

Tagad esmu usb hdd pieslēdzis, kur torrentus kešot. 

Link to comment
Share on other sites

torentu filmas ļoti daudzus gadus rakstu uz SD kartēm un tad caur pāreju uz TV skatos, dažām kartēm būtu jābūt jau 1000x pilnībā pārrakstītām, bet neko, nomirusi nav neviena. Varbūt šīm tieši " media cache" nepatīk. Visas pirktas kā vislētākā cena par vajadzīgo Gb apjomu, parasti Kingstoni ar melnu/zaļu etiķeti

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Iekopēt filmu sd kartē un tad skatīties ir drusku savādāka slodze kā viņu priekš cache izmantot.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , abi teica:

 

Interesanti, vai tiešām šeit nevienam nav MINIX aparāti? Cik nu esmu interesējies, tad šie nu esot vislabākie.

 

 

Pie kā interesējies? Vispār derētu mazliet argumentus, jo bīlinks maniet ok, bet m8 brīžiem gļuko, tad nu domāju joka pēc kaut ko piepirkt.

Link to comment
Share on other sites

MINIX interesē galvenokārt dēļ tā ka viņam, atšķirībā no citām ķīniešu kastītēm, ir oficiāla Dolby un DTS skaņas licence. Šī un arī vēl citu iemeslu dēļ šamējam aparātam nav, vai nu ir gandrīz neiespējami uzrauties uz neatskaņojamu kontentu. Papildus arguments ir viņu ražotā papildus pults ar kvalitatīvu žiroskopu, mikrafonu un pilnu klaviatūru. Šie argumenti mani pārliecina par to ka jāņem tieši MINIX, jo nekas cits raizes vai neērtības nesagādā (TV programmas neskatos principā jau daudzus gadus).

 

Apraksts kuru lasīju, te:

https://www.ixbt.com/live/review-pc/minix-neo-u9-h-dorogoy-no-ochen-serdityy-android-boks-na-amlogic-s912-h.html

 

Cenas par komplektu ~130 EUR

https://www.aliexpress.com/af/minix-neo-u9%252dh.html?SearchText=minix+neo+u9-h&ltype=wholesale&d=y&blanktest=0&initiative_id=AS_20170901224548&origin=n&catId=0&isViewCP=y

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , abi teica:

MINIX interesē galvenokārt dēļ tā ka viņam, atšķirībā no citām ķīniešu kastītēm, ir oficiāla Dolby un DTS skaņas licence. Šī un arī vēl citu iemeslu dēļ šamējam aparātam nav, vai nu ir gandrīz neiespējami uzrauties uz neatskaņojamu kontentu

 

Tātad runājam par downmix uz Stereo? Softiski atskaņo praktiski visi verķi. Ok, šamajam ir hardwariski, kas man īpaši nerūp, jo daudzkanālu skaņu laižu caur optiku uz resīveri.

 

pirms 7 stundām , abi teica:

Papildus arguments ir viņu ražotā papildus pults ar kvalitatīvu žiroskopu, mikrafonu un pilnu klaviatūru.

 

Pultis abām Android kastēm pa 11 eirām (pēc šejieniešu ieteikuma) iepirku ļoti ērtas - visiem iesaku.

 

Keyboard-2-4G-Fly-Air-Mouse.jpg

 

pirms 7 stundām , abi teica:

 

Paldies, ļoti noderīgi. Galvenā lieta, kas uzrunāja bij autoframerate, bet tai aprakstā arī minētas problēmas ar dekodēšanas kvalitāti, atbilstoši softam, kas tiek izmantots. Arī beelinks nemāk tik labi kā wdplayer atskaņot, bet nu katrā gadījumā uz šo kasti apskatīšos savos meklējumos. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ja nu kādam vēl šī tēma ir aktuāla, tad tikko atnāca AliExpressā pasūtītais X96 Mini - atnāca 10 dienu laikā, muita nebija jāmaksā (norādītā vērtība = 19 EUR).

Paņemts tika kopā ar to QWERTY pulti, kopā iznāca 35.55 EUR.

Pirmie iespaidi ļoti pozitīvi:

  • Defaultais launčeris ir visai foršs
  • Qwerty klaviatūra ir ērta
  • Atskaņo kā jau laikam visi - visu, ko skatos

 

P.S. Kas ir visai amizanti., kā tika iegādāts tas pirmais boxis, tā interneta plašumos pieejamais HEVC materiāls kļuva ar vien retāk un retāk pamanāms, vismaz saturam, ko es skatos. Neskaitot dažus testus, liekas, ka neko tajā formātā tā arī neesmu skatījies :D

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

11/2/2016 , 13:36, e = d teica:

Ja video skaņas celiņš ir DTS formātā, bet šāda dekodera atskaņotājam nav, tad stereo sistēma ir mēma.

Vēlējos pieminēt, ka pa šo ilgo laiku ir noskatīts ĻOTI daudz materiāla dažādos formātos (audio un video) un izmēros - par laimi pilnība viss ir atskaņots bez problēmām :)

 

Kaut kā nesamērdžoja - sorry par dubultpostu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nja. Kaut kad nomira vecais media playeris, un uz vietas nekā laba nebija, izmisumā tika paķerts golden media G-150. Neiesaku. Bremzīgs, gļukains...

Link to comment
Share on other sites

1 GB RAM? Ja jā, tad tas arī, visticamāk, būs pie vainas.

S905X nav nekas mega jaudīgs, bet ar 2 GB RAM ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Manam Beelink no Play Store atjauninājās. Par 64-bit versiju diemžēl nemācēšu pateikt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Man Beelinkam viss jauninās, M8s+ vilku no Kodi lapas un liku pats jaunāku. 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Mans WD TV Hub sāka gļukot, nolēmu pirkt jaunu, ieskrēja acīs Xiaomi Mi Box S ar 905X proci, paņēmu, teikšu ļoti pievilcīgs aparāts, maziņš, kluss un visu māk, uzliku KODI, viss lido, strādā balss meklēšana latviski, iesaku pievērst uzmanību, nav arī dārgs.


Virsū stāv AndroidTV 8.1

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi Box S viss ir forši, viss ir jauki,Kodi ar Widevine ar labi skrien,  BET viņam bieži pēc pamošanās patīk uzbremzēt, kā rezultātā vislabāk viņu pārstartēt.

Citas dīvainības pagaidām neesmu novērojis.

 

Ak jā, var konfigurēt no kādām sourcēm rādīt reklāmas/ieteicamos video. Tad nu ik pa laikam savus Google play utt šis ieslēdz atpakaļ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , MIGs teica:

konfigurēt no kādām sourcēm rādīt

mhm.. jaunums līdz ar android 8 :D

 

reklāmas kanāls gan skaitās tikai viens.. pieminētais google play ar lietotnēm, pārējos gan izslēdzot paši neslēdzas atpakaļ. Līdz ar atjauninājumiem arvien vairāk programmas sāk parādīties sākumekrānā... liekās var noņemt..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

2019.04.12. , 12:41, MIGs teica:

BET viņam bieži pēc pamošanās patīk uzbremzēt, kā rezultātā vislabāk viņu pārstartēt.

Jaunajā apdeitā šī kļūda ir izlabota!

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , jema teica:

Jaunajā apdeitā šī kļūda ir izlabota! 

 

Pirms dažām dienām atnāca, vaka ruzliku. Jā redzēju, ka aprakstā ir, bet vai tā būs arī realitātē - laiks rādīs.

Link to comment
Share on other sites

Es tā saprotu, ka tīkls ir tikai bezvadu, kas ir bēdīgi. Audio māk gan dekodēt, gan cauri laist? 

Link to comment
Share on other sites

Tīkls ļoti labi strādā, biju pārsteigts! Audio es ņemu optiku, bet aparāts pats māk visu dekodēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Racer teica:

Es tā saprotu, ka tīkls ir tikai bezvadu, kas ir bēdīgi

ir jau jā bēdīgi, var mēģināt risināt ar USB to Ethernet adapteri, pirms tam gan palasot, kurš strādās..

Link to comment
Share on other sites

Ugreen adapteris USB-Lan strādā. 

Link to comment
Share on other sites

Man pie šitik pilna tīkla strādā tīri labi. Tiesa Wifi aksespoints ir dažu soļu attālumā.

 

Screenshot_20190415-104204_Wifi Analyzer.jpg

Link to comment
Share on other sites

tas kā saprotu ir 2.4G? un kā saprotu šim verķim ir arī 5G.. tas arī būs mazāk piesārņots un ātrāks.. līdz ar ko problēmām nevajadzētu rasties.

Link to comment
Share on other sites

:blush2: Es aizmirsu paskatīties, ka TV ir pie 5GHz.  :crazy:

Tur gan es esmu vienīgais.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Iemetīšu te savu sāpi.

Tātad ir Xiaomi MI BOX ar Android TV, uz kuras skatos  (tajā skaitā) nokačāto kontentu no NAS (QNAP TS-212P). Savienojums WiFi. Izmantoju KODI atskaņotāju. Ir jaunākā firmware. Visu laiku viss darbojās labi, bet pēdējā laikā parādījusies problēma.

Laiku pa laikam (kādas 2-3 reizes filmas laikā) attēls iefrīzo uz kādām pāris sekundēm, parādās sīki kubiki, un tad viss normāli aiziet tālāk. Skaņa neķeras, tikai attēls.

Varbūt kāds var ieteikt, aptuveni, kur varētu būt problēmas cēlonis?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...