Jump to content

Android TV Box, Android 6.0+, HEVC, 4K, Ethernet


itanium
 Share

Recommended Posts

Tur jau tā lieta, ka šņore ir šņore ar Wafele konfigurācija, izvietojums, betona sienas starpā, rūtera kvalitāte u.c. faktori ļoti atšķiras.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Un cik tālu no rūtera AC strādā ?

 

Izejoši no iepriekš minēta domāju, ka blakus istabā caur reģipsi vajadzētu būt visam OK. Ja kaut kādi skapji vēl priekšā, tad gan ir čābīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Rēgipša sienas? Kur, kāpēc? Manā padomju būrī dzelzsbetons :) Any way, es par šņori, ja ir iespēja izvilkt.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tas joks viena siena un reklāma beidzās  :yahoo:


Jebkura nesošā siena jau ir pisec  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

"Un cik tālu no rūtera AC strādā ?"

 

Man ruuteris gan ir 1m no TV. Blakus istabaa ac signaals uzreiz vaajaaks, aatrums arii nokriit no 250/250Mbps uz 50/40Mbps, tur vairs nav starpiiba n vai ac.

P.s. ruuteris parastais tplinks :D

Link to comment
Share on other sites

Heh, pats tā arī vēl neesmu neko pasūtījis.

Negribas neko sūtīt, kamēr Pipo nav notirgots - savādāk zudīs motivācija tirgot un tā kaste sapūs, stāvot atvilktnē.

Labā ziņa, ka vajadzība pēc 4K materiāla atskaņošanas pazuda, jo tika paņemts FHD TV. Šī iemesla dēļ RK3399 vairs nav aktuāls, jo FHD saturam nevajadzētu sagādāt problēmas ne priekš Amlogic s905, ne s912.

Ar esošo kasti skatīties 1080p x264 materiālu, kamēr fonā tiek kaut kas lejupielādēts pie limitēta ātruma (1024 KB/s), ir iespējams. 

Ar jauno gribētos to pašu, vien x264 vietā vajadzētu spēt atskaņot arī HEVC.

Kāds no biedriem, kuram ir tāda kaste ar s905 vai s912 CPU, varbūt šo var noprovēt pie dažādiem lejupielādes ātrumiem un noziņot rezultātus? Vēlams, atskaņošanu veikt no ārējā HDD.

 

Vēl viens jautājums - kādu softu ieteiktu izmantot priekš Android mediju servera, lai varētu strīmot mūziku/video populārākajos formātos uz citām Android/Windows ierīcēm?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man atkal radās doma Aveni izmantot, bet vairāk gan priekš audio strīmošanas, laut gan šams ēd arī video.

Nav neviens mēģinājis? 

Link to comment
Share on other sites

Nesen iepirku aveni, uz kodi skatos live tv, yt, twitch, viss ok. Pagaidām visus video ir atskaņojis izņemot 4k un 1080p HEVC bremzēja, ar 720p bija ok.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Būtu paņēmis normālu TV BOX un nekas nebremzētu skatoties H265 HEVC, kaut 4K. Priekš kam to ogu vispār jāņem?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Priekš kam to ogu vispār jāņem?

Ja godīgi, ir vēlme viņu paņemt šākātā, bet problēma - nevaru izdomāt nevienu pamatotu iemeslu, priekš kam :D 

Link to comment
Share on other sites

Man avene tiek izmantota ar i2s dac mūzikas klausīšanai un pa retam kādam experimentam,nesen kādu brīdi spelējos ar amazon alexa projektu uz avenes,apsveru domu uztaisīt uz patstāvīgu palikšanu to alexu.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Jautajums, ko liela dalja skeptiski pret Amazon Fire TV/TV 4K? Vai arii iisti kaadi citi iemesli, deelj kaa sheit netiek aprunaats?

Link to comment
Share on other sites

Un es tieši šodien pārdevu iepriekš izmantoto Windows kasti. Nogalē jāizdomā ko un jāsūta nost.

Ja sanāk, paprovē lūdzu 1080p video faila (h264/h265) atskaņošanu un "torrentu lejupielādi" vienlaicīgi.

 

Vēl būtu jauki uzzināt, vai, piemēram, Plex serveris (vai kāds cits?) māk šērot to, kas uz USB HDD atrodas.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bīlinks atnāca - šodien savākšu un patestēšu.
Racer, uzraksti un padalies ar iespaidiem.
Link to comment
Share on other sites

Atnāca arī 2 Air Mouse (no citurienes, bet vienā dienā). Super štelle. Par Kasti - strādā labi ar dažādu kontentu. Subjektīvi patīk labaāk kā M8S+

 

 

Ja sanāk, paprovē lūdzu 1080p video faila (h264/h265) atskaņošanu un "torrentu lejupielādi" vienlaicīgi.

 

Šito ar kaut kad notestēšu un padošu ziņu.

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka tev 2 nedēļu laikā atnāca. No kurienes sūtīji?

Gearbestā EU noliktavā no Beelink ir tikai GT1 un kaut kāds Mini.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Atradu Ali tad ar atlaidi šeit pa 61.79 un piemaksāju 9 centus, lai iet caur NL piegāde. :)

 

Torrentu var droši pumpēt un HD video vienlaicīgi skatīties - nekas neķeras ne caur iebūvēto pleijeri, ne caur Kodi.

 

Mazliet cits jautājums šai sakarā - abām manām kastēm nevaru dabūt, lai caur HDMI uz TV pūš  frekvenci, atbilstoši video fps. Manuāli var pārlikt 24, 50 un 60, bet biju pieradis pie WD TV LIve, kam šī opcija lieliski strādā. Te it kā iekš KODI settingiem fīča ir, bet ieslēdzot, nekas nemainās - pūš ārā tādu kā Android settingos uzlikta. Kā jūs ar šo tiekat galā?

Link to comment
Share on other sites

Tā, cik zinu, ir visai zināma kaite daudziem lētajiem bokšiem.

Arī GT1 tas pats:

Automatic frame rate switching not working properly in Kodi and other apps (e.g. Video Player)
Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Cik palasījos, tad problēma ir iekš tā, ka Andrīts nedod permīcijas appiem uz šo lietu un daži ražotāji ir uztaisījuši savu appu caur kuru var laist Kodi. It kā esot Kodi addons, kas palīdz, vēlāk pamēğināšu.

Papildus - caur Kodi gan laiž pa optiku pilno, gan pa HDMI downmix uz Stereo no DD. Ar iebūvēto pleijeri neiet ne pa vienu galu DD.

Link to comment
Share on other sites

 

Racer,Dune, WD TV pleijeriem izmanto “Sigma Designs” procesorus, attiecīgi viņiem arī ir Attēls un par atskaņojamā video fps korektu pārslēgšanu/atskaņošanu nav runa. Saprotams, tapēc viņi arī maksā attiecīgu cenu.

Kā ir attēla kvalitāti Beelinkam? Uzliekot viņam testa tabulu, kā ir ar krāsu temperatūru, kontrastu, attēla detalizāciju.

Kapēc es jautāju, man vēl nevienai android ierīcei pieslēdzot pie TV nav izdevies bez manuālas uzstādījumu regulēšanas dabūt daudzmaz pieņemamu attēla kvalitāti. Kā ir šim, ja salīdzini piem. ar WD TV Live?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vispār WDTV LIve man ir kā etalons, jo rāda vislabāk. Patiesībā pat iepriekšējais modelis WDTV bez tīkla cauruma un auto fps rādīja ļoti labi. Salīdzinoši ar TV iebūvēto atskaņotāju un Android kastēm, ir izteikta starpība. Ja laba HD izejmateriāla starpību vēl tā nejūt, tad labs SD ir nesalīdzināms (neesmu iedziļinājies vai tam WD apskeils labāks, vai signāla apstrāde). BET. Tikko pamēģināju dažādus video un biju patīkami pārsteigts, ka starpību ar Beelinku nemanīju. Drošības pēc pāris video paskatījos pa taisno ar TV atskaņotāju un M8S+ Android kasti un tiešām ir ok. Attiecīgi - esmu priecīgs, ka ir atrasts verķis, kas nākotnē aizstās WD, kurš agri vai vēlu atdos galus. Vēl tik jātiek ar to auto fps galā un būs labi. :) 

 

Ā, jūtubi rāda Bīlinks labāk par WD, bet tam jau bij tāda kliba...

 

 

 

Kā ir attēla kvalitāti Beelinkam? Uzliekot viņam testa tabulu, kā ir ar krāsu temperatūru, kontrastu, attēla detalizāciju.
 

 

It kā normāli salīdzinoši. Tās tabulas un vēlmes ar dažādas. Kādu Tu izmanto?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Svētkos dabūju dāvanā lēto, jauno MikroTiku RB952Ui-5ac2nD ar 5.0 GHz ac Wi-Fi. Jāsaka tā, ka tajā pašā istabā ir OK, bet rūteris stāv skapī aiz koka durvīm (plānā pagarināt kabeli un izcelt rūteri uz skapja). Rūtera softs rāda, ka signāls ir tuvu ideālam. Tā kā man ienāk ne tas pats ātrākais internets, tad pa vadu ātrums uz PC ir identisks ac Wi-fi ātrumam.   Vot blakus istabā (reāli sanāk starpā 2 pabiezas un siltinātas reģipša sienas + vēl viens drēbju skapis) gan signāla stiprums ac tīklā ir knapa puse, ātrums krīt aptuveni uz pusi, rūtera softs rāda jau sarkanu (sliktu) signāla stiprumu.

 

Loģiski 5GHz! Tāpēc jau tas ir tagad aktuāls, lai kaimiņiem ir grūtāk aizņemt visu ēteru.

Ja pats gribi darboties ar ētera aizkakāšanu ņem kaut ko ar vismaz 1W pārraides jaudu un 2.4GHz un vēlams uzreiz ar vairākiem 2.4GHz raidītājiem.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Racer, pamatā klasisko (arī pa rokai vienmēr)+ vēl šādu mod., droši vien tapēc, kad acs ir uz viņu piešauta un zini kas ir/nav viņās jāredz.

post-100150-0-37572800-1484468280_thumb.png

post-100150-0-79516800-1484468343_thumb.png

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

hmm, šitais bija radīts cik krāsām? un tagat jaunie TV ar miljoniem krāsu bez ģeometrijas problēmām principā

taisni gribas šo pie monitora uz dažādiem krāsu profiliem paskatīties, kas tur sanāk, tik slinkums celties tik agri no rīta

Link to comment
Share on other sites

 

 

taisni gribas šo pie monitora uz dažādiem krāsu profiliem paskatīties, kas tur sanāk, tik slinkums celties tik agri no rīta
Tad pamosties, padzenā uz dažādiem profiliem un tad arī raksti!
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

nemoci mani, pasaki tepat vien 3 vārdos kā šī tabuliņa spēj parādīt vai modernam 4K TV ar teiksim labu REC. 2020 atbalstu ir vai nav krāsas pareizi saregulētas. Tai tabuliņā tak TO krāsu vienkārši nav, vai tad ne tā? Skatīsies vai dzeltens ir patīkami dzeltens vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Sensenos laikos, kad tirgoju pirmās plazmas un Loewe drazu, "tabuliņu uzlicējus" diplomatiski sūtījām tālāk. 

Link to comment
Share on other sites

Nu es no šejienes savulaik paņēmu lai paskatītos, bet principā jau uz aci redz. Uz plazmas THX režīmā ar WD skatoties labu HD filmu, neko kalibrēt nevajag. :) Šovakar paskatīšos testus ar bīlinku.

 

P.S. Kā nošārēt android TV kasti lokālajā tīklā?

Link to comment
Share on other sites

 

nemoci mani, pasaki tepat vien 3 vārdos kā šī tabuliņa spēj parādīt vai modernam 4K TV ar teiksim labu REC. 2020 atbalstu ir vai nav krāsas pareizi saregulētas. Tai tabuliņā tak TO krāsu vienkārši nav, vai tad ne tā? Skatīsies vai dzeltens ir patīkami dzeltens vai kā?
Bet trijos vārdos, ja būs padziļināta interese, ko un kā, jautā mammai googlei. 
"tabuliņu'' lieto arī pro tehnikai, un viņa ir aktuāla arī  Šodien. un nav svarīgi 2K, 4K, 8K
Jo viņu lieto ar izpratni-Kā jābūt, lai vizuāli ātri uz aci pamanītu nobīdes, tai pašai ģeometrijai uz X vai Y ass, kontrastam, krāsām, bet nejauc ar krāsu kalibrēšanas softu, tā ir cita opera.   
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man īsti nepatīk mediju serveru padarīšana. Šobrīd vienkārši pie rūtera ir 2 datori, WD un SAT uztvērējs ar piespraustiem HDD. Visas iekārtas viena otru redz un arī no Andrīštelefona un Tv kastes visus redzu un var savstarpēji kopēt failus utt. Gribēju kā līdzīgi to Andrīš TV kasti LANā redzamu dabūt. Googlē neatradu kā.

Link to comment
Share on other sites

Beigsies tev šis pasākums, līdzīgi kā man, apniks drāzt nervus, nopirksi vienu NAS uz ģimeni un visi būs laimīgi!  :)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Plex, BubbleUPnP? Varētu pie viena pārbaudīt vai šie softi atļauj šarot pieslēgtu ārējo HDD.

 

Ja dzelzis, uz kura uzlikts PLEX serveris "redz" to USB disku - tad nav problēmu pielikt to direktoriju kādai bibliotēkai.

Tātad atbilde - māk.

 

Pats lietoju PLEX uz Ubuntu un skatos ar Raspberry Pi 2 Model B.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Ēe, neesmu pārliecināts, ka GT1 atbalsta visas fīčas, kas šim (cik sapratu no forumiem). Problēmas varētu būt, piemēram, ar audi downmix utt. Ja nu kas - mazgāju rokas nevainībā, jo atsauksmes devu par citu modeli... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...