Jump to content

Super Budzeta Gaming PC builds, vai ir ok?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

www.MistersPimpausis.lv

nav bijis gadus 3-4 stacionarais, skatos ik pa laikam paradas visadas forsas speles ,izdomaju ka driz nak garie ziemas vakari un vajadzetu varbut salikt Kasti , izspelet ko gribu,un tad pec tam kadam pardot kad apnik. Konsoli negribu, fuu pee.

 

detalas dabusu no UK ebaya, un nuu gribas tam pasakumam izsviest pec iespejas mazak..

Sliecos uz vecaas 1155 sistemas jo par normalam cenam var dabut norm detalas ar daudz papagailjiem.

 

ko esmu salasijis ko varetu nemt,bet nu es tam neesmu sekojis paris gadus lidzi, tikai cik tik vareju atrast kadas stundas laikaa..

 

-i7 2600k cpu -100eir (lietots) ,kadi 8500cpu papagaili

-gtx 670 vai gtx 680 video,atkariba kam bus labs piedavajums -ap 65 eir (lietots) un kadi 5700 video papagaili

reali taas video kartes vel kkam ir derigas?

-8gb ram kadi 30eir

-psu laba branda lietots -25eir

-SSD viens 240gb metajas apkart taka to nav japerk

-matesplati izvilksu no viena veca luznja,kas majas metajas taka to ari nevajag.

-Case,nez kkads letucis pa 25eir

 

kopa kadi 250eir neskaitot ssd/motherboard cenu ieksha jo tas jau ir.

Nespelesu speles uz 4k un nevajag man visaam 100fps+, galvenais ka tik iet .. pietiek ja uz normal-high settingiem viss ietu.

 

Varbut varat pakomentet vai daudzmaz ir ok, un vares daudzmaz visu paspelet? varbut kko ieteiktu nomainit?

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu, es teiktu ka autors savā cenu kategorijā ir sakasījis visnotaļ pieņemamu dzelzi. Tiesa par to video - a kaut ko maķenīt jaunāku iepirkt nekādi nesanāk, piem. Rx 480? Bet ja nē, tad ir ok dzelzis vienalga.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad  jau Labāk ,lai  paņem GTX 750Ti .

kadel gan? ja gtx 670 dod vairak fps neka 750ti? nemaz nerunajot par gtx680

Link to comment
Share on other sites

 

 

kadel gan? ja gtx 670 dod vairak fps neka 750ti? nemaz nerunajot par gtx680

Mana kļūda es neapskatījos kartīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu , mans superbudzeta builds ir i3 ar 8gb rama no lombarda + 770gtx no ss. Lv un jauns corsair baroklis. Kopā nostājās uz nepilniem 300 eiro. 

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

 

 

Balsoju par rx 460
 

kapec?

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-RX-460-vs-GeForce-GTX-680

 

pec cipariem vienigais kur vinjam labaki speci ir tas ka ir energo-efektivaks, par to man galigi poh.

tapat ari ar to gtx 750.

 

 

hmm par to rx480, izskatas ok, tikai tas ka 3.5x dargaks neka lietots gtx680 (~65eir)

 

http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=Radeon+RX+480&id=3533

http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=GeForce+GTX+680&id=41

 

a realitate cik apmeram taa starpiba varetu but ieksh performance? isti nav ne jausmas kadaa limeni 680 vispar varetu pavilkt musdienu speles un vai vins jau nav novecojis,orientejos reali tikai pec papagailu daudzuma :D ,jo kaa jau teicu neesmu paris gadus sekojis tam visam lidzi.

 

nezinu vai bomars esmu ja negribu izmest 1k jaunam buildam jo vienigais merkis man vinam ir izspelet visu jauno un kkur nolikt malinjaa, pec tas noliksanas malinja bus tas 1k builds verts apmeram tos pasus 250eir par kuriem kko varu salasit tagad no citiem cilvekiem kas nolikusi malinja jau pirms manis..a bet 250eir buildam noliekot vinju ari malinjaa vertibas kritums salidzinosi praktiski nekads...

Link to comment
Share on other sites

Viss jaunākais, sliktākajā gadījumā ,uz stabilem kinemotogrāfiskajiem 30 fps ies. Ja slinkums meklēt dziļi netā, tad var jūtūbā ierakstīt gtx680 i5 2600k + spēles nosaukums .

Labots - Jainit
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Jaunās spēles gan jau, ka ies uz tiem medium iestatījumiem pie 1080p izšķirtspējas ar fps dropiem pašos jaunākajos titulos tādos, kā mafia III. Protams ar mūsdienīgu 1000 eiro kasti pat tuvu nevar salīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

i5 2600k + spēles nosaukums

 Procis nav tik ļoti nozīmīgs mūsdienās - lielākoties virs 7-8k papagaiļu vērts procis pavilks jebkuru jauno title, un nebūs bottlenecks vēl kādu laiciņu. Autora izvēlētā videokarte gan, kā dažus rakstus atpakaļ jau minēju, ir diezgan morāli novecojusi, un spēlējot uz 1080p 60fps ir diezgan mazticams sagaidīt. Te atkal jāsaprot, ka autors grib dzelzi salikt par vismazāko iespējamo summu, un, attiecīgi, gan jau necer, ka varēs visu uz Ultra settingiem spēlēt, un ka nāksies iztikt ar Medium/High labākajā gadījumā.

 

Piemēram, to pašu jauno Doom ar GTX680 autors dabūs vien 40+ fps vidējo, un nokritīs līdz pat 20-25fps dažbrīd ar Medium settingiem uz 1080p. Es Doom performanci uzskatītu par zināma veida latiņu mūsdienās, jo visi jaunie title paliks tikai rijīgāki par to - tikko minētā Mafia III gan jau pat tos pašus 40 nesasniegs ar to karti.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

dabūs vien 40+ fps vidējo,

Par proci piekrītu,kā arī vēl jau paliek OC iespēja.

Nu redz, TS prasība bija lai tik iet uz normal/high , neminot ne spēļu nosaukumus ,ne vēlamos FPS, un 40fps tomēr ir vairāk kā konsoļu 30fps.

IXBT ir nosacīti svaigu spēļu benčmarki, GTX 680 līmenis būtu apmēram starp GTX 760 un GTX 770 (nav viņiem vairs tik vecas kartes).

Kopsavilkums.. daudz maz visu paspēlēt varēs ar FPS > 30 .

Link to comment
Share on other sites

+ recent price drop to 100 bucks dēļ gtx 1050

+ dx12 full supports (doom varēs normāli pagriezt) 750ti,950 vai jebkura cita vecā zaļā miskaste nestāvēs līdzi.

+ jauna ar garantiju. (easy pēc tam būs pārdot)

 

ideālākais variants būtū rx 470, bet cena uzreiz ir cita.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
+ recent price drop to 100 bucks dēļ gtx 1050 + dx12 full supports (doom varēs normāli pagriezt) 750ti,950 vai jebkura cita vecā zaļā miskaste nestāvēs līdzi. + jauna ar garantiju. (easy pēc tam būs pārdot)   ideālākais variants būtū rx 470, bet cena uzreiz ir cita.

 

 

Jaa bet tik un taa taa karte maksa 106eir un ir  kudi shvakaka par vecako rx480 kuru var dabut pa kadiem 65eir... tolks?

pat ja vinas vienadi maksatu, kads tolks butu nemt stipri shvakaku karti tikai tapec ka vinja jauna ir?

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

rx480 kuru var dabut pa kadiem 65eir

Kaut ko nepīpē?

Ja nu tu domāji GTX 480 no Nvidia, tad:

  • Tā karte ir lēnāka par RX460
  • Tā kartei ir pavisam citas prasības pēc PSU
Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

un pie tam smagi xD + tu pats iemeti linku, kur salidziniats 460 vs 680, abiem nav vienāds score?? lietota pa 65 (kur pastāv risks, ka viņa var vispār neiet vai pa 100 jauna ar dx12 supportu?). kā vēl pats minēji, ka kasti grūdīsi nost, kad būsi izspelējies. Good luck notirgot to aizvēsturisko karti. ne velti ir teiciens, ka skopais maksā divreiz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

reali taas video kartes vel kkam ir derigas?
 
Pats vēljoprojām sēžu uz 7970,spēles witcher 3 protams ir tāds lagains un jāzspēlē ir uz low bet pārējām spēlēm (Dota 2 / CS:GO / bunch of older games) pilnīgi pietiek
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja PSU atļauj, kāpēc nemēģināt ieķert kādu lietotu Radeon? HD 7 versijas vai R9 280x?

SSņikā pa 123 Eur mētājās MSI R9 280x ( tikai jākratās līdz Ventspilij vai jāpierunā pakomāts ).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...