Jump to content

Atdodu, jaunu Allgon mašīnas GSM antēnu


jema
 Share

Recommended Posts

Čau visiem, es zinu ka te bija kāds no vecbiedriem, kas krāja visu, kas saistīts ar mobilajiem telefoniem, atradu savās kastēs mantas, kas savā laikā netika pārdotas manā veikalā, līdz ar to atdodu labās rokās sekojošu antenu

post-97578-0-39378900-1476739214_thumb.jpg

post-97578-0-31434000-1476739215_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jā, es krāju mobtelus, bet šādai īsti kolekcijā pielietojumu neredzu, tā ka atstāšu kādam citam interesentam.

Link to comment
Share on other sites

Man jau likās ka tu kritis uz telefoniem, ok, tad kas pirmai ņem!

Link to comment
Share on other sites

Toties lādētājus, galda statīvus un pašus telefonus (retākus modeļus, līdz kādam 2005-ajam gadam) gan var droši piedāvāt - gan par velti, gan alu/šokolādi, gan skanošo. :D

Link to comment
Share on other sites

Lādētāji ir vesela kaste, ko meklē?


Hand Free priekš Nokia, kad runā zaķis galvu cilā, baigi smieklīgs

 

post-97578-0-43615500-1476740937_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rīt no rīta ielikšu sarakstu ar visiem lādekļiem, ko meklēju. Principā tā uz sitiena atceros ka daži Nokias ar resno galu, daži ar tievo, vecie LG (2000o sākumā izmantotie), Ericsson platie, un vēl šis tas.

Uz zaķi gan tūlīt un tagad piesakos. :D

Link to comment
Share on other sites

Zaķis tajos laikos maksāja tādu piķi, ka viņš man paliks kā piemiņa :)

Link to comment
Share on other sites

AR daili ir jādalās!

Link to comment
Share on other sites

Saņemšos sabildēt un tad jau jātaisa atsevišķš topiks. Kaut kad pirms pāris mēnešiem biju te jau iepostējis no exceļa sarakstu ar daļu telefonu. Bet tajā listē jau tikai tie, kas saremontēti, uzprišināti un plauktos stāv. 3/4 vēl gaida savu remonta kārtu kastēs un maisos sapakoti. :(

 

Un vēl jau jābrauc pie Mihaila (MaiklsBlack forumā) ciemos, dalīties kolekcijā. Atlieku to jau teju gadu, jo darbs nedod vaļu.

Link to comment
Share on other sites

Mums bija kolekcija ar visiem retro, kārtējo reizi mainot offisu pazuda, tā bija škrobe! Pirmai Alcatel čemodāns, Motorola lielā, Motorola 2000, pirmais kompaktas čemodāns viss pa pieskari, baigā škrobe :sorry:

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Kāds jau pieaudzēja, Ericsson 197 Smukulis, tagad jau nu smieklīgs līdz bezsamaņai!


Tūlīt novilšos uz pagrabu, paskatīšos kas tur vēl mētājās!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

2000ā Motorola savulaik populāra (tiem, kas varēja atskaitīt atbilstoso summu, protams), diemžēl nav man kolekcijā. Pagājušogad mēģināju nosolīt, bet cena aizgāja pāri 200€, un atmetu ar roku.

 

Es pats vairāk patiesībā vācu agrīnos GSM, un NMT tikai tad, ja gluži pa lēto sviež pakaļ. Tāpat arī īpaši interesējos par tālruņiem starp 97.-04. gadu, kad tie funkciju un dizaina ziņā bija visinteresantākie (priekš manis).

 

Tāpat īpaši kolekcionēju tieši "worlds first" - tobiš tos telefonus, kuri pirmie parādījās tirgū ar kādu īpašu funkciju/iezīmi. Man pašlaik ir vesela rinda - pirmais ar iebūvēto antenu, pirmais ar touchscreen, pirmais ar divkrāsu ekrānu, pirmais ar trīskrāsu, pirmais pilnkrāsu (4096), pirmais ar polifoniju, pirmais ar mp3, utt. Kā jau daži varbūt nojauš, gandrīz visi augšminētie ir stipri agrāki modeļi, kā varētu šķist domājot par to, kad šīs funkcijas parādījās mainstream mobilajos. :D nu, piemēram - kurš ticēs, ka pirmais telefons ar mp3 pleijeri iznāca vien nepilnus divus gadus pēc Nokia 3310? :D

 

Un, protams, vienmēr veicu pamatīgu rakšanos pa interneta un preses arhīviem, lai būtu drošs, ka noskatītais modelis tik tiešām ir bijis PATS pirmais tirgū konkrētajā kategorijā.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Ar Motorolla 2000, pats gadu 90 nostaigāju, jo bieži bija uz Latgali jābraukā. Nogāju lejā, kasti ar lādētājiem neatradu, varbūt uz ugunskuru vasarā aizgāja! Māciņu pilna pakaļa, mob telefonu antenu pārejas uz standartu ligzdu daudz, kaut kāda auss HF ir. Rīt paskatīšos la'dētājus, jo daudz bija priekš Car, tagad nevienu kasti neredzu, bušu piestāstiis tevi!

Link to comment
Share on other sites

Tad mož pa PZ rīt vēl aprunāsimies, kas Tev tur interesants būtu iepērkams/iemaināms.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Šīs tēmas iedvesmots nolēmu paskatīties, kas man īsti kastēs stāv, kādi desmit kopā ir, labprāt šo skaitu palielinātu. Interesē, kā ir ar otrreizējās pārstrādes kastēs iemestajiem, kas mēdz operatoru veikalos stāvēt, nez, varētu sarunāt, ka parakņājos un kādus paņemu? Kā arī, ja kādam no jums ir lieki, iespējams, pat nestrādājoši, vēlams gan salīdzinoši vairumā, nevis pa vienam, tad labprāt uzklausītu piedāvājumus, dārgi retumi gan pagaidām neinteresēs, vairāk veci, mūsdienās bezvērtīgi mainstream (visādas podziņnokias un tā).

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Rīt no rīta ielikšu sarakstu ar visiem lādekļiem, ko meklēju. Principā tā uz sitiena atceros ka daži Nokias ar resno galu, daži ar tievo, vecie LG (2000o sākumā izmantotie), Ericsson platie, un vēl šis tas.

 

Jāpalūr lādekļu krājumos liekas ka Ericsson ar platajiem pat divi bija, ja protams nav kādam uzdāvināti :(

Labots - IronSoul
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Jā ,es paskatījos ssā, par sačakarētu jau vien prasa 40 eiras.

par normālu tur cenas aiziet simtos...

Link to comment
Share on other sites

Gribētu pamēģināt to antenu, ja nederēs, labprāt novietošu kur paņēmu (boot.lv atdošanas topikā)

Labots - rodrigez
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā ,es paskatījos ssā, par sačakarētu jau vien prasa 40 eiras.
Tie par 40Eur ir feiki. Es paņēmu 2013.gadā Sirocco Black oriģinālo par 260Ls, un mūsdienās viņi apmēram tāpat joprojām arī maksā.
Link to comment
Share on other sites

Tā, kungi, kamēr rokaties pa kastēm, ja kādam ir kas lieks no Siemens S10 Active, būtu pateicīgs. 

 

piem. lādētāja štekeris, drīkst būt kopā ar lādētāju (šis šobrīd kritskais trūkums)

 

citas lietas arī der. 

Link to comment
Share on other sites

Ir lādētājs un dokstacija, bet diemžēl tikai vienā eksemplārā, kā rezultātā nesanāks padalīties, piedošanu.

Link to comment
Share on other sites

man kaut kādi 3 siemensi vēl mētājas. c35, sl45 un CX70 (pēc bildēm varētu būt). Lādētāji ar bija tiem. bet laikam atšķirīgi bija.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

es varu atdot kādam visu to veco telefonu čupu. kolekcija tā nav, vienkārši kaut kā nav izmetušies, bet krauti vienā kastē. par konkrētiem modeļiem nav pārliecības, tikko ieskatījos GSM arēnā un piemetu kādi ir bijuši. kaut kādi tika sīkajiem savā laikā spēlēties un tika nonīcināti. bija man tāds pirmais gsm Motorola, kur AA 4 baterijas varēja likt akumulatora vietā.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad es labprāt pieteiktos - pat ja kāds modelis nav īsti nepieciešams, detaļām noteikti noderēs tā kā tā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tad es labprāt pieteiktos
 

 

ja nu kas interesē

 

divi sony CST-60 lādētāji ar telefonu (daļēji darbojās, liekas grūti bija dzirdēt - detaļām) - pretī gribu divus citus lādētājus :D vēlams vienam 4,9V 450mA

 

divi nokia lādētāji

AC-3e  - 5V 350mA - pretī ar gribētos citu lādētāju ~ ar tādiem vai līdzīgiem rādītājiem :D

ACP-12E  -  5.7V 800mA - par šo nez viņš ar mobzi kopā, tam sentimentāla vērtība :D

post-62223-0-90171900-1476812807_thumb.jpg

post-62223-0-98838700-1476812813_thumb.jpg

Labots - IronSoul
Link to comment
Share on other sites

CST-60

Ir aizgulējušies jauni, nelietoti CA-000201-BV aka CST-75 (lādētājs ar iespēju pieslēgt datu kabeli/austiņas), CST-20(der T28,R380 uc) un vēl šis tas. Kā kolekcijas eksemplāri tev varētu būt interesanti Nokia D211(kad pēdējo reizi pārbaudīju tad strādāja, tagad nav ar ko pārbaudīt) pirmais savā klasē un tev tāda nav (©diskusija pirms dažiem mēnešiem), Nokia 7280 ar oriģinālo maciņu (strādājošs ar defektu - jāmaina rulīša modulis (tā viņiem slimība),pēdējo reizi mainot dabūju tikai čina matj, ilgi, intensīvi lietojot, nekalpoja

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 

 

IronSoul - viens CST-60 noderētu, ja strādājošs. Par cik 6100?

 

cst-60 mierīgi, vismaz bija strādājoši :D būs jānotestē :D

 

par 6100 liekas ar skaņas problēma bij + korpuss ieplīsis vienā sānā. Man viņš ir kā atmiņa kādam jābūt kārtīgam mobīlajam telefonam, nevis modernajam mobīlajam klucim :D

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādas vecas mazās atmiņas kartes man arī ir. Fočiks A60 ar kādam muzejam varu atdot, ar 128MB CF karti. Nedēļas nogalē savākšu šito sīko elektroniku visu pa abām mājām.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

uj, ta jau es ar varētu sākt rakāties pa pagrabu - kaut kur ir jābūt pusizjauktam samsung x820...

ar problēmu - displejs, kurš vienkārši saplīsa ienākot no -25 istabā :)

Bet bija forša truba, tā laikā plānākā, kas bija pieejama...

Link to comment
Share on other sites

Ja lasīt visu diskusiju tad zinātu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...