Jump to content

Windows 10 lejupielāde un aktivizācija


keyzy
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Tad īsumā par manu sāpi. Nokačāju failu ar vīrusu laikam, centos to iztīrīt, bet kā mēģini kaut ko darīt sistēma uzkarās un pc restartējās. Ok... tas viss ir sūds. Uzliku pārinstelēt windows un nedaudz pārcentos. Tīrot disku izdzēsu windows no mana ssd, jo vecajā cietajā diskā pārinstelējot windows 8 viņš netika izdzēst. Tad nu tā atradu microsoft mājas lapā kad ir iespēja nokačāt windows 10 iso failu. Tagad domāju vai kačāt windows 8 kā man bija, vai uzreiz windows 10 un no www.g2a.com nopirkt licenzi. Ja pareizi sapratu, tad win 10 vairs nav bezmaksaa, bet biju atradis, kas updeito uz win 10 bezmaksas.

 

Windows 10 iso

 

https://www.microsoft.com/lv-lv/software-download/windows10ISO

 

Windows 10 licenze

https://www.g2a.com/microsoft-windows-10-professional-oem-cd-key-global.html

 

 

Tad nu lūdzu Jūsu viedokli un palīdzību, kā labāk rīkoties. Vai šī licenze ko norādiju linkā strādās uz kādu no augstāk norādītajā linkā windows versijas. Paldies par viedokļiem.

Labots - keyzy
Link to comment
Share on other sites

Ja win10 tev jau bija legāli aktivizēts, tad aktivizēsies arī tagad, jo informācija par dzelžu komplektāciju glabājas microshit pusē. Vismaz man automātiski aktivizējās pēc tīra instala uzlikšanas, septembra vidū.

 

Runājot par licenci no random ārzemju saita - tepat forumā ir topiks, kur beigās bija rezumē, ka tā tāpat būs nelegāla, ja notiks pārbaude, viena lieta ir aktivizēt- cita pierādīt ar papīriem, ka licence ir paredzēta ES valstīm, jo katrā reģionā ir cita cenu politika un, piemēram, ķīnā pilnā licence maksā x reižu mazāk nekā pie mums.

 

Tevis dotajā linkā ir OEM licence - par šo gadījumu, lai uzraksta kāds cits, nemācēšu neko uzrakstīt, zinu tikai to, ka OEM paredzēts pērkot kopā ar dzelzi (officiāli)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Nu redzēsim, kā būs instelējot. Varat iwteikt kādu labu progu iso faila izveidei cd diskā? Zinu nero, bet ir bijušas reizes, kad nero neieraksta, bet sačakarē disku.

 

Orģināli man bija win8.1 ar licenzi, varbūt jāliek win 8.1 labāk, un tad atkal jāpāriet uz win 10?

Link to comment
Share on other sites

 

 

cita pierādīt ar papīriem, ka licence ir paredzēta ES valstīm

 

MS EULA nav nekādu norāžu par reģionāliem lietošanas ierobežojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Sākumā pārbaudīšu neko neliekot, varbūt pc pats to licenzi atpazīs, kas iekšā ir, jo bez var man sanākt dārgs prieks, ja atnāks pārbaude. Galvenais kadu programmu izmantot rakstot to windows disku. Sen atpakaļ izmantoju kaut kādu progu tikai neatceros kā saucās. Var jau arī taisīt bootable fleshku, tikai nav nācies to darīt. Kurš variants labāks?

Link to comment
Share on other sites

https://www.microsoft.com/lv-lv/software-download/windows10- tur ir jau rīks, kas visu izdarīs, tā arī saucās "Lajuplādēt rīku tūlīt"  :pooh_honey:  , nevajag nekādus diskus, ja tomēr gribi tīru instalu, tad izmanto usb , konkrētajā linkā viss ir sarakstīts.  Pēc uzinstalēšanas visu noupdeito ar obligātajām pakām, tad sainstalē nepieciešamās programmas, atjaunini defenderu un uztaisi sistēmas recovery (https://support.microsoft.com/en-us/instantanswers/3a747883-b706-43a5-a286-9e98f886d490/create-a-recovery-drive) , tālāk jau vari instalēt ieteicamos atjauninājumus.  Kāpēc šādi? Jo pēdējo reizi man ieteicamie atjauninājumi nogrāva sistēmu tā, ka pat safe modē nevarēja tikt (arī tur izmeta nāves ekrānu), nācās visu par jaunu darīt - nebiju recovery sagatavojis, jo nešķita, ka ieteicamie v-kartes draivi saies konfliktā ar tekošajiem draiviem.

Labots - HTC
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Orģināli man bija win8.1 ar licenzi, varbūt jāliek win 8.1 labāk, un tad atkal jāpāriet uz win 10?

 

Aktivizēsies pats. Liec tīru w10.  

Link to comment
Share on other sites

Ja es ielikšu pliku iso failu fleshā viņš būs lasāms manam pc, vai arī vajag kaut kādu progu? Iešu pie drauga, jo manam ir black screen un rāda ka nav windows

Link to comment
Share on other sites

ja atblasta bootable usb, tad problēmu nebūs, norādi, ka bootosies no tā, ja neatbalsta- tad raksti vien diskā. Plika iso ielikšana(iekopēšana) fleshā/diskā nepadarīs šos susļikus bootojamus. Pārlasi vēlreiz to linku kuru tev iemetu augstāk,tur viss ir uzrakstīts no a-z.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Windows 10 instalācijas boot izveidei, vari izmanot populāro tooli, kas saucās Rufus, pats izmantoju

Biosa ieslēdz, lai atļauj bootot no usb, un uzliec usb kā prioritāti, lai bootojas uzreiz aiz ssd

Windows 10 gan jau automātiski aktivizēsies, lasīt sākumā minēto komentāru

Link to comment
Share on other sites

Nu bet protams, ja nekas nav uzinstalēts un arī BIOSā neesi norādījis, lai startējas no DVD vai USB (no kā nu gribi instalēt).   Lielākajai daļai datoru (bet ne viesiem), startējoties paspaidi F8 un parādīsies izvēlne, tad arī norādi flešku, vai CD-ROM.

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini. Nokačāju to rīku sāku likt, kad tieku līdz flesh atpazīšanai nerāda pat flešku. Kāds var pateikt, kas pa vainu? Flesha iet normāli, pie ierīcēm redzu, bet tur nerāda.

Link to comment
Share on other sites

Ok next stulbais jautājums. Kāds var iemest linku kur nokačāt windows 10 iso failu. Tas mēsls no windows mājas lapas nestrādā, kā jau rakstiju. Meklēju visur, bet īpaši neveicās. Esmu iekrauts darbos un kāds varētu iemest linku, cepums no manis

Link to comment
Share on other sites

nokačāju piratebay orģinālo iso failu. Uzliku ar rufus šas braukšu mājās un skatīšos, kā būs.

Link to comment
Share on other sites

Īsumā ir tā uztaisiju windows 10 fleškā ar rufus. Ieliku savā pc, bet kā man rādās tas errors tā rādās, spaidi ko gribi pie bios netiec. Formatējot cieto disku neesmu gadijumā arī to bios likvidējis?

 

Laikam vienīgais veids kā viņu dabūt atpakaļ ir vest uz servisu. Dohhh.

 

 

 

Nepiesienaties neesmu nekāds guru. Ieliku flešku pc, restartēju, bet kā rādās tas melnais ekrāns ar to sūda error, tā rādās. Nav ne jausmas ko darīt

Labots - keyzy
Link to comment
Share on other sites

Formatējot cieto disku neesmu gadijumā arī to bios likvidējis?

 

Tas ir kautkas jauns.  :shok:

Link to comment
Share on other sites

"Ieliku savā pc, bet kā man rādās tas errors tā rādās,

- tas tāpēc ka neiebūtojies no tā, visticamāk rāda ka sistēma nav atrasta un viss. Iegooglē kā tavam kompim var tikt biosā vai pie boot maiņas, zinu, ka dažiem laptopiem jātur nospiesta fn poga pirms sit pa f11/f8/f2/del , bet nu pēc Taviem komentāriem spriežot- ātrāk būs, ja iedosi PC kādam kas visu izdarīs tavā vietā,īpaši ja lejuplādēji os no pirātu līča.... manis dotajā linkā vienā no apakšpunktiem bija taisnie ceļi uz iso failiem, ja nevēlējies visu lasīt un pētīt, tad, atvaino, tā ir Tava problēma, tāpat kā tā, ka,lai likvidētu vīrusu pārinstalēji os.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Izlasiju visu, mēģināju to visu nekas nenotika.. kapēc nezinn. Labi paldies par palīdzību mēģināšu meklēt, kss var pārlikt sistēmu

 

EDIT:

Tiku pie instelācijas, vajadzēja spaidīt escape podziņu, lai nomainītu ierīci no kā booto. Tā kā pc dabūju atpakaļ ierindā. Bet laikam jāliek vien būs 8.1 no Jūsu dotajiem linkiem, šim viss ok, tikai kaut kas liekas savādāks

Labots - keyzy
Link to comment
Share on other sites

vēlreiz, lai tiktu pie bios iestatījumiem, vai mainītu boot priority pie startēšanas jāpaspaida f2 , vai f11, vai f9 vai delete pogas, kas ir aktīvas tikai uz īsu brīdi pirms kļūdas ziņojuma parādīšanas. Precīzi kura poga jāpaspaida nevar pateikt, kamēr nav zināmi dzelžu parametri, laptopa gadījumā - modelis, lielā pc gadījumā- mātenes modelis.

Link to comment
Share on other sites

Ieliku flešku pc, restartēju, bet kā rādās tas melnais ekrāns ar to sūda error, tā rādās.

 

 

Nu ar šādu attieksmi tu to "sūda" eroru netiksi vaļā, ieej youtube un ieraksti how to install Windows, vai boot bios etc tā būs ātrāk, citādi sāks tevi saukāt visos rupjos vārdos, un ietaupīsi savu naudu, laiku, un mūsu laiku!

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

 

 

nokačāju piratebay orģinālo iso failu. Uzliku ar rufus šas braukšu mājās un skatīšos, kā būs.

 

Ja vēlētos legālu W10, pa torrentiem nevazātos. Savējo paspēju upgrade'ot no licencēta W7 Pro uz W10 Pro. Ietaupīju 160 Eur. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Ar šo tūli vari vilkt kādas versijas vajag: https://www.heidoc.n...o-download-tool

Ja tas nav shits, tad super! Savādāk bez atslēgas skuju novilksi no MS lapas!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pietiek jau ar nagu, īpaši, ja mitrums ticis klāt. Nesen pašam bija līdzīgi - iebraucu mcdonald draivā komplektu paņemt, iedeva 2 kasāmos bonusā- abi metami ārā, jo tie stāvēja pie kases blakām operatoram, kur logs atvērts, attiecīgi neliels mitrums... 

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

snukurins, a ko Tu domāji!


Instalēt datoru tas nav tas pats, kas apm.... pirkstus!

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

snukurins, vai zini kas ir sarkasms un humors?

Link to comment
Share on other sites

Labvakar, viedie prāti!

Man radās neskaidrība par Acer laptopu, kuram jau no pirkšanas brīža bija uzstādīts tam paredzēts OEM Windows 10 Home. Tātad, cik saprotu, tad licence tiek automātiksi aktivēta uzstādot attiecīgo Windows 10 versiju. Problēma tajā, ka Windows ir nobrucis uz netagriešanos, bet šiem dzelžiem paredzētā OEM Windows instalācijas diska man nav. Saprotu, ka mikromīkstā mājaslapā novilktie nedarbosies. Kādi varianti instalācijai, lai būtu licencēts? Sazināties ar Acer par iespēju iegūt viņu Windows recovery dvd, vai vēl kas?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Saprotu, ka mikromīkstā mājaslapā novilktie nedarbosies

 

Kapēc gan??? Nokačā atbilstošu win versiju (gan jau ka bez PRO) un instalē, Viss automātiski aktivizēsies un strādās! 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Zvanot Microsoft Latvija tiek piedāvāts pirkt jaunu atslēgu par 29Eur.

Hmm tas ir kas jauns. Win10 pa 29 euro. Neslikti!

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, ka Aspire ES1-531 ir lēts budžetnieks, bet vai tiešām katrai darbībai pie instalācijas ir jāaizņem tik daudz laika? Piemēram, uzspiežot, lai dzēstu partīcijas gaidu vismaz 5 min. Tā pati iebootošanās manā izveidotajā USB arī veselu mūžību notika, bet tagad pat bail spiest instalēt. :) Tas tiešām ir tik smagnējs? Neesmu ar 10 Windows uz tāda Acer krāma darbojies. Sen atpakaļ, darot tādas pašas opcijas pie XP un vecāku Windows uzstādīšanas viss notika salīdzinoši ātri.

Link to comment
Share on other sites

Tas nav mans dators un es tādu nekad nepirktu. Man visi datori jau sen ar ssd. Cilvēks palūdza konkrēto saremontēt. Windows pats tikko uzinstalējās ļoti ātri, tā kā laikam viss būs ok. Nav man bijusi liela pieredze ar Win10. Šoreiz vienkārši dzelži laikam ļoti nabadzīgi. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

tā kā laikam viss būs ok.

 

Nemini bet palaid kādu hdd testa tūli! 90% ka hdd ir beigts! 

Link to comment
Share on other sites

S.M.A.R.T. neko sliktu neuzrāda. Tagad viss, šķiet, strādā bez problēmām.

 

P.S. Pēc instalēšanas ar licenci viss ok. Kā jau teicāt, aktivizējās pati un atbilstošo versiju, kas bija Home, arī pats uzstādīja. Paldies par komentāriem.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Ne jau W10 bet atjaunot atslēgu.Kā tas izpaužas fiziski nav zināms.

Būtu interesanti uzzināt kā tas notiek! Tā ja izklausās super, man kā privātpersonai legāls Win10 Pro pa 29euro.

 

Laikam jāsaņemās un jāpiezvana Mikrosoftam...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...