Jump to content

Viedpulkstenis, kas godam aizstātu krievu "Elektronika"


J.Reinis
 Share

Recommended Posts

Īsumā stāsts tāds, ka gribu vienam savam piegādātājam, visnotaļ vēl aktīvam kungam dzīves  labāko gadu pirmajā pusē, svētkos uzdāvināt ko foršu - tā kā nesen šim esot uz miršanu sācis taisīties vecais leģendārais "Электроника" (ja nemaldos, 50.sērijas - tāds kā zemāk redzamajā bildē), kas godam kalpojis jau teju 30 gadus, gribēju, laikam līdzi ejot, uzdāvināt vietā smartwatch (jo džekam ļoti patīk jaunās tehnoloģijas, tikai gauss uz to ieviešanu ikdienas dzīvē).

 

post-98258-0-03189500-1476629154.jpg

 

Tā kā ierastie usual suspects visiem tāpat ir zināmi (t.i. izvēle starp jauno Moto360, Gear S2 un Huawei Watch un LG Urbane), es pat nezinu, kādu viedokli te gribu dzirdēt. Lieta tāda, ka pirms pāris dienām iekrita acīs vēl viens kandidāts Sony SmartWatch 3. Lai gan tas specenes un cenas ziņā pieklibo aiz visiem augšminētajiem, toties tā dizains (un it sevišķi siksniņa) vismaz drusku vairāk atgādina "Электроника" - būtu labāks 'atgādinājums' un lielāka fiška apakšā.

 

Ko kungi domā, kā labāk?

 

9ce15d11537b007c3053c09f587ba5bb-650-80.

post-98258-0-03189500-1476629154_thumb.jpg

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

... esi pārliecināts, ka tiešām iepriecināsi cilvēku uzdāvinot smārtu? Mok vajag kaut ko līdzīgu esošajam, tas ir kādu Casio elektronisko?

 

IMO elektroniskais pulkstenis un smart watch tomēŗ ir pilnīgi dažādas lietas...

Link to comment
Share on other sites

Nu vot es tieši tādēļ arī vēl svārstos - pirms pāris mēnešiem it kā pļāpājot šis ieminējās, ka esot redzējis vienam savam darbiniekam, un esot baigi interesantie tie viedpulksteņi, bet pats vēl neesot saņēmies tādu iepirkt, kamēr vecais vēl kalpojot. Tad nu domāju, ka varbūt būtu īstais moments divus zaķus ar vienu šāvienu it kā. No otras puses - kā pareizi ieminējies, varbūt labāk vienkārši labu elektronisko paņemt.


Varbūt ir kādi labi ieteikumi no mūsdienu elektroniskajiem, kas dizaina ziņā saglabātu līdzīgas iezīmes?


Vēl atcerējos, ka ir arī elektroniskie ar smārtu iezīmēm - nu, tjipa rāda ikoniņu un vibrē pie zvaniem, bet bez fancy krāsainā ekrāna and shit. Atminos, ka pats sev šito gribu, tik priekš savām [minimālajām] funkcijām padārgs, maita.

 

hp_gilt_mb_chronowing_smartwatch_officia

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Ja nešaubos, no šī tipa Casio pulksteņiem padomju inženieri tad arī nospēra oriģinālo dizainu, vai ne?

 

Vienīgais, ka par tādu cenu kaut kā negribu ticēt ne kvalitātei, ne "stainless steel"...

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

andromeda

Cik biezi vins lika ladeties savu ELEKTRONIKA?  :D  IMHO Neko daudz nezinu par SMARTWATCH, bet ja vinam neapniks ladet katru dienu so pulksteni, tad davana tiri OK.

Link to comment
Share on other sites

andromeda

G-SHOCK?


Jap, moto 360 46mm (2nd Gen) izskatas zolidi.

 

motorola-moto-360-2015-5.jpg

 

_DSC0832.JPG

Labots - andromeda
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vajag ko ļoti kvalitatīvu?
Nu bet loģiski - vēlos labu mantu cilvēkam uzdāvināt, ne jau par 5Ls pulksteni. :) Tak sākumā rakstīju, ka budžets uz 250-300Eur.

 

Paldies par ieteikumiem klasiskajiem elektroniskajiem pulksteņiem, bet vēlreiz akcentēšu - es vēlos uzdāvināt *modernu* aizstājēju vecajam, un taujāju par ieteikumiem ar līdzīgāku dizainu, nevis par konkrētu kopiju esošajam. Un gribētos tieši smārtu, vai vismaz ar kādām smārta fīčām. 


Klau, un davaj lai izsakās tie, kas cērt fišku, nevis randomā publicē linkus uz 5$ pulksteņiem vai random bildes iekārtām, kuras jau esmu izskatījis un minējis pašā sākumā...

Link to comment
Share on other sites

g-shock ir baigā nišas prece, visticamāk nesapratīs kas tas ir un ko viņš ziemā ēd. ļoti viegli var aizšaut greizi ar tādu.

 

man no smartiem patīk Huawei Watch. ir maināmas siksniņas nevis kāds padebīls pašu izdomāts standarts, draudzējas gan ar āboliem, gan ios.

Link to comment
Share on other sites

Kā būtu ar Pebble 2 ? 

Būtu normāls variants, bet diemžēl nav normālu kvalitatīvu ādas siksniņu, pat no trešās puses ražotājiem. 

 

 

man no smartiem patīk Huawei Watch

Apskatījos šo uz vietas veikalā - ļoti labi izskatās, it sevišķi dēļ displeja laminācijas tehnoloģijas tas tiešām tāpat kā āboliem 'peld' pa stikla virsmu no jebkura leņķa skatoties, un jūtas futūristiski.Pašlaik viens no maniem favorītiem. Par ko neesmu drošs - vai cilvēks, kurš pieradis pie diezgan kantaina dizaina, novērtēs pēkšņi pilnīgi apaļu, bez nevienas taisnas šķautnes. :/

 

 

Ka buutu ar "GARMIN"

Var palūgt izvairīties no padomu sniegšanas, ja kopējā kontekstā vēl joprojām nesaproti, ko meklēju? 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Būtu normāls variants, bet diemžēl nav normālu kvalitatīvu ādas siksniņu, pat no trešās puses ražotājiem. 

 

pebblam vai tad nav visparastākās standarta siksnas? palietoju pebble time, uzliku uz ādas nato siksnas, lai tas gumijas sūds nav jānēsā.

fgAg1Sk.jpg

 

edit: jā, arī pebble2 ir visparastākā 22mm siksna, pērc kādu vien gribi. http://help.getpebble.com/customer/portal/articles/2439928-accessories?b_id=8309

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Hm, dīvaini, lasot vairākus review, un vairākas reizes komentāros redzēt gaušanos par siksnām, man bija radusies pārliecība, ka tam arī ir kaut kāds savs mehānisms. Paldies par info - šis pavērsiens liek atkal apsvērt Pebble kā opciju.

Link to comment
Share on other sites

pebblam ir konektors pie siksnas, ar ko pieslēgt "gudrās" siksnas pie pulksteņa, varbūt par to trūkumu cilvēki sūdzas.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

nezinu nevienu kas nēsātu rokas pulksteni

 Klausies, vienkārši beidz... Ja izietu no stroikas, varbūt arī ieraudzītu kādu ar pulksteni. Savukārt ja aizietu uz pieklājīgu tikšanos, tad neieraudzītu nevienu BEZ pulksteņa. Tā ka vienkārši lūdzu beidz gvelzt muļķības.

 

Atgriežoties pie tēmas - es, protams, novērtēju daudzu biedru centienus piedāvāt ķīniešus labās cenās - neapšaubāmi, daži no tiemir pat diezgan ok aparāti, un kādu varētu prikola pēc nopirkt un uztaisīt īso aprakstu forumā, pirms nopārdot tālāk, bet nu šeit es tiešām gribu cilvēkam kaut ko bišku brendīgāku iegādāt.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

G-SHOCK?

Es arī ieteiktu G-SHOCK. Var piemeklēt tevis nosauktajā budžetā visai advancētu. Ja cilvēks 30 gadus nostaigājis ar vienu pulksteni, neskatoties uz to, ka, kā saki, ir atvērts jaunajām tehnoloģijām, tad jādomā, tas, kas bija tajā pulkstenī viņu pilnībā apmierināja. Nenošausi garām, ja to pašu viņam dāvināsi, nevis viedpulksteni, kas tomēr ir kas cits... kaut vai tā regulārā lādēšana, vot negribēs to un viss. Tāds G-SHOCK gan būs labs vecā Eļektroņika aizstājējs, pietam augstākā līmenī, iespējams, arī savus 30 gadus būs lietošanā.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

bet.... vai ticat ka kads no tiem smart-sudiem ari reali kalpos gadus 30mit? labi ja gadus 2-3 lidz jau bus nolietots vai ari kluvis pilnigi nederigs...

Link to comment
Share on other sites

Tak neviens negaida, ka viedpulkstenis kalpos kaut vai piecus gadus, kur nu vēl vairāk. 

 

Par to G-Shock runājot - lai gan pilnībā saprotu, ka tie tiešām ir lieliski pulksteņi, es neesmu drošs, ka šajā gadījumā tā būs īstā izvēle stila ziņā...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar «stila ziņā» tu domāji izskatu, tas ir, dizainu? Te viens gāšoks, kas stipri līdzīgās formās, kā tas eļekroņika. http://www.casio-europe.com/euro/products/watches/g-shock/gw-m5610-1er/ Nav gan metālisks, toties absolūti precīzs (Radio controlled). Maksā ap 100 eiro. Ja iepatiksies dāvana, to lietos daudzus gadus dāvinātāju ar labu atceroties, ne tik tos pāris līdz piecus gadus, kā viedpulksteņa gadījumā.

Es jau neko, ja ir nolemts dāvināt tieši viedpulksteni, tad, jā, Casio G-Shock nav viedpulkstenis. Tik no savas puses varu teikt - es būtu daudz priecīgāks dāvanā saņemt G-Shock nevis viedpulksteni.

Link to comment
Share on other sites

Ko reāli praktiski dod tāds viedpulkstenis izņemot spēļmantiņu?

 

Ļoti daudz ko, lietoju Pebble Time:

 

Labumi:

lielākais ir ka nav jāvelk ārā mobzis:

lai paskatītos cik ir pulkstenis ( pagriežu tik roku un redzu),

lai izlasītu īsziņu vai ziņu citos mēdijos,

lai redzēt kas zvana un novērtētu vai šo vispār celšu šajā brīdī vai atzvanīšu vēlāk + var nospiest uz pulksteņa lai atbild auto īsziņā ka atzvanīšu

 

atrisina (vibrējot un rādot ka zvana) manu problēmu ka nedzirdu telefona zvanus pat uz visskaļākā un vibro, attiecīgi mobīlajam vairs nekad nav ieslēgta skaņa + ka netraucē citus ar savu nelāgo mūzikas gaumi. 

 

nevari aizmirst mobīlo, jo pēc 30m tev novibrē pulkstenis (kad zilzobis pazūd)

 

Ganu jau vēl ko uz sitiena aizmirsu. + ir ļoti daudz ko neizmantoju, bet citiem gan jau noderētu :D

Ja atstāj uz nakti rokā var papētīt savus miega ciklus.

 

bača tur 6 dienas. 

Labots - IronSoul
Link to comment
Share on other sites

es esmu iegādajies VECTOR pulksteni, kas šobrīd atbilst manām vajadzībām, un pilnībā apmierina. Kopš iegādes jūlija beigās, esmu to lādējis 2 reizes - 1.reiz tūlīt pēc iegādes, otreiz septembra vidū. Melnbalts. Bet man gribējās bez visādiem bling bling.  Man gan bij stipri jocīga vajadzība, ko nebiju atradis "parastajā" pulkstenī. Tik tā - varbūt arī šķiet interesants.

Link to comment
Share on other sites

Tā, mazs update:

 

Vector pulksteni jau biju apskatījis iepriekš, un lai gan man tas ļoti patīk pēc skata, un arī savā ziņā ir ideālā attiecība pret smart/classic, diemžēl cena Latvijā (440Eur) visnotaļ smagi konfliktē price/performance lauciņā.

 

Regisss ieteiktais SteelHR jau mani vairāk ieinteresēja pašu. Pieņemot, ka tam launch price varētu būt uz kādām 450-550 mārciņām, apsveru patiesībā tādu iegādāties pats sev. Paldies par norādi!

 

Savukārt priekš tēmas sākumā minētā vīra tagad domāju izšķirties starp LG Watch Urbane un Moto360 2nd gen - tomēr price/performance šiem abiem ir galvastiesu priekšā citiem, un cena arī ir ok (bišku pāri 300Eur).

 

42159725_4_644x461_lg-watch-urbane-w150-

 

buy_120115011802.jpg

Link to comment
Share on other sites

LG Watch Urbane un Moto360 2nd gen - tomēr price/performance šiem abiem ir galvastiesu priekšā citiem

 

rly ? price/skaistums/perf jā, bet price/perf šaubos ka kaut kas pebbli pārspēj diži dēļ cenas, vienīgi būtu jāgaida līdz janvārim, lai var dabūt pebble time 2 ar metāla korpusu :) Tagad pirkt time steel nav īsti jēgas :(

 

LG Watch Urbane un Moto360 2nd gen :

1- max 2 dienas bača tur es tālāk neskatos, jo viens svarīgs performance rādītājs jau nav 

 

No šiem diviem es ņemtu LG Watch Urbane

 

 

P.S. Pielikumā watchface (neta bilde) kādu nēsāju labu laiku :) tik nedaudz savādākas krāsas saliku.

post-62223-0-66602200-1476767179_thumb.jpg

Labots - IronSoul
Link to comment
Share on other sites

Par pašu pulksteni man viedokļa nav, bet gribēju tikai pateikt, ka ideja par viedpulksteni ir lieliska. Ir zināmi līdzīgi onkas, kam vajag nelielu stūmienu un šie pēcāk izbauda tehnoloģijas daudz vairāk kā tie, kuri piedzima tehnoloģiju laikā. Šis toč Tevi gribēs par znotu pēc šī gājiena :D

Link to comment
Share on other sites

Drīkst zināt kā tas smartwatch atvieglo ikdienu? Lietoju Casio elektronisko.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Drīkst zināt kā tas smartwatch atvieglo ikdienu?

 

#34 postā jau atbildēju uz šādu jautājumu. Gan jau vēl kāds pieliktu ko. 

 

Vēl daži sīkumi:

 

Ienāca prātā ka brīvroku lietotājiem nav jāvelk laukā mobīlais lai redzētu kas zvana. 

Braucot ar auto ja kāda ziņa atnāk vai kāds zvana nav jānovēršas no ceļā tik pagriez roku biku acu virzienā un redzi vai stāties malā zvanīt vai ignorēt. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Braucot ar auto ja kāda ziņa atnāk vai kāds zvana nav jānovēršas no ceļā tik pagriez roku biku acu virzienā un redzi vai stāties malā zvanīt vai ignorēt.
Braucot ar auto liela daļa jau tos telefonus sev priekšā jo waze lieto, vai ko citu.
Link to comment
Share on other sites

Nezinu par Waze bet standarta navgācijas gadījumā arī uz pulksteņa ekrāna tiek rādītas norādes, tā kā nav jālūr telefona ekrānā tik pirms nakamā krustojuma pulkstenis novibrē un parāda, kur jabruac,

 

No abiem arī njemtu LG dēļ POLED ekrāna un smukāks liekas, nesaau pirmo LG G watch R, nebija par ko sūdzēties... Par touzlādēšanu nemaz nesākam, vakarā vai no rīta kamēr rmazgājies, taisies uz darbu tas pulkstenis būs gandrīz jau uzlādējies

Link to comment
Share on other sites

Nu tad laikam skaidrs, ka LG Urban 2 vien būs jāņem. Paldies visiem, kas izteica veidokļus, un paldies par idejām.

Link to comment
Share on other sites

Par tām norādēm uz pulksteņa gan ir pilnīgs sviests. No drošības viedokļa tomēr telefons ir priekšā.

Protams,kuram šis gadžets ir, tas ar putām uz lūpām teiks 100/1 pašizdomātu "atvieglojumu"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...