Jump to content

Wireless peles


Guest
 Share

Recommended Posts

pa jel kādu virsmu

 

Tas atkarīgs no peles spilventiņiem, kuriem nepieķeras mēsli no galda un cilvēka ādas. Lagitech lētajām pelēm tādu nav. Toties vienā projektā paķēru A4tech lētuci pa 5 eur, un tai bija kā reiz tāda materiāla spilventiņi, nevainojami slīd pat pa nelaminētu preskartonu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

esmu turējis rokā mx master un tā forma man ne visai, tāpēc skatos uz to mx anywhere 2, jo forma izskatās man tīkama.

 

kādi viedokļi par logitech g700s? it kā gaming mouse, bet varbūt ir solīdāks variants par to pašu mx anywhere 2.

Link to comment
Share on other sites

logitech rokā un citādi ir patīkams. pērkot iesaku čekot vai strādā uz dažādām virsmām (man perfom mx uz stikla strādā, balta papīra, gaiši brūna galda ne) un tā ir otrā, pirmai bija kautkāda slēdžu problēma, samainīja 3 dienas pēc pirkšanas.

Link to comment
Share on other sites

Long John

 

 

esmu turējis rokā mx master un tā forma man ne visa
 

 

Nu nez- man ir bik vecākie modeļi Revolution un Perfomance, forma man šķiet ļoti ergonomiska , iespējas arī gana plašas.

Laptopam nēsājamā komplektā ir kaučkāda bezvadu Gigabyte-  nesalīdzināmi neērtāka.   

Vienai (laikam Perfomance) bija problēmas ar kreisās pogas "viltus dubultklikšķi"- to veiksmīgi atrisināju, nomainot mikroslēdzi.

Citādi viss ļoti OK. 

Link to comment
Share on other sites

kā jums ar bateriju, mx master lietotāji? skatos, ka mx anywhere 2 velk pat līdz 2 mēn ar vienu uzlādes reizi. tas protams ir uz papīra, bet ko zin. logitech visādus brīnumus spēj pasniegt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

līdz 100€.

Tiešām kāds pērk peli pa tādu ciparu? 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Tiešām kāds pērk peli pa tādu ciparu? 

Protams. Un klaviatūras vēl 2-3x dārgāk. Kopš pirmo reizi sagrabināju naudu un padsmit gadus atpakaļ nopirku Logitech MX1000, sapratu, ka tomēr tie grauzēji ir katru kapeiku vērti, un kopš tā laika atpakaļ uz zemāku plauktu negribās skatīties. Pašlaik normālo peļu evolūcija ir bijusi: Logitech MX1000 > Revolution > Performance > Master MX

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

šķiet ka reizi 3-4 nedēļās lādēju. katrā ziņā tik reti, ka to nemaz nepamanu. tas ir lietojot caur bluetooth, ārā neslēdzu. ar uztvērēju laikam ilgāk tur.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nav jau tās peles nemaz tik perfektas. Kādu laiku lietoju M705, viss itkā apmierināja, varbūt vienīgi varēja būt kādu 1cm garāka (man lielas plaukstas), bet vienu dienu ņēma un nobeidzās bez nekādām dzīvības pazīmēm.

Parasta M500 gan darbojas jau mūžību.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

kā jums ar bateriju, mx master lietotāji?
Man ar unifying apmēram 4-5 nedēļas pie vidusmēra lietošanas. 
Link to comment
Share on other sites

paldies par atbildēm, izlēmu par labu mx anywhere 2. šodien ixtestēstim kāda ir.

Link to comment
Share on other sites

$ebal - peli pirkt pa 100 eināriem  :hunter: Lai gan varbūt ja vajag var pirkt arī elektrisko pipelizatoru

Mļe, lietoju M185, M220 un nejūtu nekādu atšķirību no augstāk minētajām. Varbūt dārgākai klavierei vēl ir kāds jēdzīgs labums kā pogas vai papildus taustiņi bet nu pelei, piedodiet -  :TBS:

Link to comment
Share on other sites

man ir MX anywhere modelis (šķiet ka). pele pēc formas ērta, smaga. darkfield rullē pa visu (vienīgi pa stiklu šķiet nē). baterijas velk ilgi (kā brīnums). BET.

ir piemetusies Logitech kreisās peles pogas slimība, par ko ļoti žēl. (tipa, viss strādā izņemot kreiso peles pogu. uz brīdi simptoms pāriet ja uz ilgāku laiku izņem baterijas).

cerams ka jaunajam anywhere 2 šis ir izlabots....

Link to comment
Share on other sites

Hmm, laikam es esmu vienīgais, kuram laikam pofig kādu peli lietot. Funkciju pilda visas. Vislabāk ar vadu - nav čakara ar lādēšanu vai baču maiņu. Esmu kaut kad sen lietojis arī vienu otru krutā gala peli - pēc pāris gadiem aķītim kirdiks un jāpērk jauna. A parastā ir praktiski mūžīga. Darbā uz galda veca logitech RX1000 - strādā jau nezcik gadus.

Link to comment
Share on other sites

Long John
piemetusies Logitech kreisās peles pogas slimība, par ko ļoti žēl

 

 

Ja tā pele patīk un rokas taisnas, nav takš nekāda problēma kauč Ebajā nopirkt atbilstošu mikroslēdzi un pārdesmit min laikā to pašam nomainīt.

Es tā izdarīju ar savu veco MX Revolution, pie reizes nomainot iebūvēto aķi, un vairs nekādu problēmu.

 

   http://www.ebay.com/bhp/omron-d2fc-f-7n

 

   

 

 

 

pofig kādu peli lietot
 

 

Nu nez- lietojot datoru, pele tomēr ir visvairāk izmantojamais gadžets un gribētos, lai tas tiešām ir ērts un tīkams.

Labots - Long John
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Android1
Hmm, laikam es esmu vienīgais, kuram laikam pofig kādu peli lietot. Funkciju pilda visas. Vislabāk ar vadu - nav čakara ar lādēšanu vai baču maiņu.

Gan jau, ka tu neesi vienīgais, bet pašam pirms 2-3 gadiem nopērkot M705, pagājušogad palūdzu, lai darbā ar tādu nogādā. Ērta, pietiekami liela, kinētiskais skrolls un back/forward taustiņi. Turklāt nemaksā kosmosu. Palietojot visparastāko peli, kas man pie pie maca pieslēgta - kaka.

Vienīgais, ka kāds ipsis ir pakāvis to grauzēju, jo vienu rītu atnākot uz ofisu - čīkst un ir mega brīvkustība līdz clickam. Acīmredzot, kāds ir uzsēdies uz galda vai atspiedies ar roku. Domāju, sūtīt uz RMA, lai apmaina. Pie reizes arī klavu, jo tur Enter izlūzis (kas to būtu domājis, ka Logitech K800 klavai būs ekonomējis uz taustiņu fiksatoriem ~1mm^2 laukums katram).

Lādēšana un vadi - tāpat jau dafiga vadu uz galda mētājas un vēl klāt nevajag. Kā arī tas pats M705 ar duraceliem velk toļi 1 vai pat 2 gadus, pat neatceros, kad pēdējoreiz mainīju.

Labots - Android1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Logitech MX1000
 

Cmuka pele, bet kur šai akku Latvijā raut, nezinu. 

Ar mobīlā aķi tak darbosies,a? :)

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Tā pele ir absolūtā klasika un tagad ir baigais retums - jēbajā pat 100-200€ par tādu prasa. Es biju oriģinālo aķi paņēmis savulaik, kad iebūvētais beidzās.

Jāsaka, ka visas turpmākās diemžēl nav tik patīkamas, kā MX1000 bija. Bet pēdējā Master ir vistuvākā pēc sajūtām, un tiešām lieliska izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Man ar šīs patīk, bet aķīc kalpo, tik , cik kalpo.

Bija doma piekārt mobilas akumulatoru, pielodēt oriģinālõs vadeļus, bet vai švakāks neies gaisā?

Oriģinālais 1700mah 

Link to comment
Share on other sites

Man plauktā mētājas MX1000, pirkta daaaudzus gadus atpakaļ, bija mana pirmā bezvadniece... plauktā mētājas, jo pogas mikroslēdzis nobeidzās, būs jāvelk ārā un jāsaremontē...

 

Tieši pēc šīs peles pērkot nākošās manī parādījās atkarība no tā, lai "zem īkšķa" būtu back un forward podziņas :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

nu tā, augstāk jau minēju, ka iegādājos mx anywhere 2 - peles forma ļoti ērta, bet pati pele maziņa. gan jau pieradīšu. (esmu pieradis pie lielkalibra aparātiem.. rival, deathadder u.t.t)

mouse 3/4 ērti uzspiežami, podziņa zem rullīša pa defaulto switchojas pa scēnām @w10, priekš laptopa tieši kā nākas.

iet pa palagu, galda virsmu - visur kur vajag. 

dizainiski simpātiska.

 

esmu apmierināts ar pirkumu, paldies par atbildēm. tēmu ciet neslēgšu.

 

yyR88Yw.jpg

yeov2xh.jpg

 

http://www.logitech.com/en-us/product/mx-anywhere2

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Atvainojos, ka vecā tēmā rakstu, bet jaunu taisīt nav vērts. Vienkārši info. Cik sapratu, tas bija jaunums pagājušmēnes, tagad tik pamanīju. Varbūt biedriem būs interesanti.

Tā teikt labas ziņas bezvadu peļu faniem, īpaši geimeriem. http://gaming.logitech.com/en-roeu/product/powerplay-wireless-charging

Bezvadu pele vairs nav speciāli jālādē, lādējas no peles paliktņa «bezvadiski». Pagaidām tik pāris atbilstošas peles tam paliktnim, kā arī stipri dārgi, bet cerēsim, tas tik pagaidām. Vads uz paliktni gan ir, ja gribās pilnībā bez vadiem, tad tas it kā nav risinājums, bet tas ir nekustīgs vads, kurš minimāli «traucē», pele brīva... Iedomājies, bezvadu pele, kura nav jālādē.

Link to comment
Share on other sites

Pakustinot vada peli, vads pakustās 15mm. Uzliktu max DPI, tad varētu peli kustināt 5mm rādiusā, bet vads kustētos 2mm :p 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Zoom teica:

Pakustinot vada peli, vads pakustās 15mm. Uzliktu max DPI, tad varētu peli kustināt 5mm rādiusā, bet vads kustētos 2mm :p 

Nu nemaz jau tā nav. Ja runājam par gadījumu kā spēlēšana, tad DPI bieži vien ir ļoti zemi un peli uz maziem-vidējiem paliktņiem var sanākt bīdīt pat visā paliktņa augstumā un platumā. Es personīgi tik zemus DPI neizmantoju, jo 1)esmu par slinku tā vicināties, 2)peles vads. Bet ir cilvēki, un tie pat nav nekāds retums, kas spēlē uz, piemēram, 300DPI ar raw input - turklāt ja displejs vēl virs FHD, tad vispār var pāri visam galdam braukt.

Link to comment
Share on other sites

2016.10.6. , 09:10, Long John teica:

Nu nez- man ir bik vecākie modeļi Revolution un Perfomance, forma man šķiet ļoti ergonomiska , iespējas arī gana plašas.

Laptopam nēsājamā komplektā ir kaučkāda bezvadu Gigabyte-  nesalīdzināmi neērtāka.   

Vienai (laikam Perfomance) bija problēmas ar kreisās pogas "viltus dubultklikšķi"- to veiksmīgi atrisināju, nomainot mikroslēdzi.

Citādi viss ļoti OK. 

man tā tava Revolution mētājas kastē, gandrīz no iegādes brīža. Vairākas reizes mēģināju, nu kautkā galīgi nepatīk. Nav tā ka nestrādā, bet subjektīvi liekas ka ir aizture... Un defaultā jūtība (gājiens) pavisam zema. Mēģināju satūnēt, nu nav tā pele priekš manis. Varbūt kādam vajag? Vecbiedram atdošu pa laba alus četrpaku, tikai stipri nesitiet, ja arī Jums nepatiks... 

Link to comment
Share on other sites

Lapais, kādu lēto alu dzer?

Link to comment
Share on other sites

Tu kuru mīli?

Link to comment
Share on other sites

Ja būtu lielāks paliktnis, iespējams pat paņemtu. Pierasts spēlēt ar 400 dpi un šis būtu par īsu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Atkal vecu tēmu pakužinu. Atnāca tikko e-pasts, par cik savu peli esmu reģistrējis, norādījis e-pastu, ražotājs ik pa laikam atsūtu man uz e-pastu kaut kādu info... Šoreiz labs jaunums bezvadu peļu faniem. Varbūt kādam biedram interesēs. 3Dconnexion izlaidis CadMouse Wireless. Iepriekš bija tikai versija ar vadu. Tā ir 3 pogu pele, prasa nedaudz pārmācīties, ja pārsēžas no parastas divpogu peles, bet kad pierod ir super tā trešā poga, zinātāji sapratīs. Pats nu jau pāris gadu lietoju CadMouse ar vadu, ļoti laba pele.

Tātad, vēl viens variants, ko apdomāt, ja tiek meklēta augstas klases bezvadu pele.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

9/19/2017 , 19:10, Arnis2002 teica:

neslikta pele pa 117.81€


Vispār labu peļu cienītājiem klasiskais grauzējs MX1000 Laser šobīd jebajā iet ap 200usd (jauns)
 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
2017.09.19. , 18:26, vvv teica:

Varbūt kādam biedram interesēs

Pavisam svaigs jaunums. Atkal no 3Dconnexion. CadMouse Pro Wireless. Tagad bezvadu peles variants tādā pašā izmērā kā vada pele. Salīdzinot ar iepriekšējo, ilgāks baterijas laiks. Cena gan par 24 eiro lielāka.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...