Jump to content

[PĀRDOD] LGA1156 combo


Prodigy

Recommended Posts

Pārdodu sekojošu LGA1156 "combo":

 

1) CPU: Intel i5 760

 

http://ark.intel.com/products/48496/Intel-Core-i5-760-Processor-8M-Cache-2_80-GHz

 

2) MoBo: ASUS P7P55D-E

 

https://www.asus.com/Motherboards/P7P55DE/

 

Platei ir problēma - pazūd BIOS uzstādījumi. Ne vienmēr, bet bieži. Baterija mainīta, bet nepalīdzēja. Plate normāli darbojas arī ar default uzstādījumiem

 

3) RAM: 2x2GB Kingston DDR3 (kit of 2)

 

http://www.kingston.com/en/memory/search/discontinuedmodels?partId=KVR1333D3N9K2%2F4G

 

 

Cena 60 eur, runājama.

Link to comment
(labots)

Tātad šobrīd komentāros un iesūtītajos PM ir izrādīta interese atsevišķi par CPU (Andzy) un plati (nnoname). Par cik RAMu man nav spiestas vajadzības šobrīd pārdot, tad šāds variants man ir interesants. Mēģināšu vienoties ar minētajiem useriem par atsevišķu detaļu cenām PMos.

 

Upd. uz RAMu pretendē Lcs006

 

Upd. Zmeyok ir pieteicies uz visu komplektu par manis prasīto cenu. Komplekts rezervēts priekš minētā usera līdz nākamās nedēļas pirmdienai-otrdienai

Labots - Prodigy
Link to comment

Ok, updeits

 

Zmeyok atteicās no komplekta.

 

"Rezervācijas" laikā uz komplektu pieteicās JuutpaudisMaigcilveeks. Nosūtīju PM, bet nav atbildes

 

Nākamais par komplektu interesējas asaris555, bet viņš, manuprāt, nav ievērojis, ka komplekts ir lga1156, nevis 1155

 

Šobrīd joprojām ceru notirgot visu komplektu kopā. Ja nesanāks un būs jālaiž daļās, tad nnoname dabūs plati, kā jau solīju

Link to comment
Bruketajs

 

 

komplekts ir lga1156, nevis 1155
 

Plate vien ir platīna vērta, jo tādas nevienam un nekur nav - tas lga1156 ir tāda eksotika, ka lamāties negribas...

  • Patīk 1
Link to comment

Sory veci,bet komplektu pardod par 60 un par proci atseviski prasiji man 50...Neredzeju jegu visp atbildet uz tadu piedavajumu.

Link to comment

Cik ta tu gribēji par proci? Tam procim 40Eur ir karstbulciņu cena, ja tirgo lēnām - 50Eur. Tākā viss ir runājams, varēji atbildēt pā 40 ņem.

Link to comment
Mezavecis

Es nesaprotu, ja reiz tās plates tāds deficīts, kur tie proči paliek? :) 

Link to comment
Tam procim 40Eur ir karstbulciņu cena, ja tirgo lēnām - 50Eur.

Galīgi nav tā. Par 50Eur mūsdienās var iepirkt lietotu i3 6100, kas ir par 40% ātrāks par šito veco i7. Vajag beigt glorificēt vecas ekzotiskas mantas - nav viņas tā vērtas, ko daži iedomājas, nu nav. 

Labots - J.Reinis
Link to comment

i5. Tas, ka var kaut ko iepirkt, nenozīmē, ka nav cilvēki, kas negrib mainīt visu setu. Tā vērtas vai nevērtas, bet pieprasījums ir.

Labots - marrtins
  • Patīk 1
Link to comment

 

 

Vajag beigt glorificēt vecas ekzotiskas mantas - nav viņas tā vērtas, ko daži iedomājas, nu nav.

 

Gribās pārfrāzēt - nu nav viss tik vērts, kā daži cenu "experti" iedomājas, nu tiešām nav, bet laikam jau grūti nolaisties uz zemes.

  • Patīk 2
Link to comment

 

 

Cena 60 eur, runājama.

60 EUR par visai OK komplektu, un pie tam cena ir RUNĀJAMA - cik var muldēt par tām cenām?

Link to comment

Muldēšana vairāk par to, ka autoram ar tirdziņu grūti iet, jo gribās piecīti vairāk bet nezin kad, nevis piecīti mazāk bet tūlīt.

Link to comment

Nu, bet katram tak savas vēlmes.

Ja steidzīgi nav, tad kur problēma marinēt?

 

P.S. Par combo parasti ir zemākas cenas nekā pērkot atsevišķi, un tas ir tikai normāli.

Link to comment

Ja steidzīgi nav, tad kur problēma marinēt?

A kur problēma par cenām muldēt? Labots - marrtins
Link to comment
tad kur problēma marinēt?

Marinēt datordzelžus? :D Tas nu gan nebūs tas prātīgākais noguldījums, ņemot vērā, ka mūsdienās dzelži attīstās tādā tempā, ka liela daļa (it sevišķi pirmo hi-end 'kucēnu' no katras paaudzes) nereti piedzīvo cenu kritumu par saviem 50% gadā (par jaunu) un pat vairāk par lietotu.

 

Praktisks piemērs - pilns Ebay ar dažendažādiem serveru komplektiem, un to daļām, kā ECC RAMiem, Xenoniem, un nVidia Grid kartēm, kas jaunas tikai pirms gadiem trim nereti maksāja daudzus TŪKSTOŠUS dolāru, tagad tirgojas par simtnieku, vai pat lētāk. Un diemžēl šīm te nišas precēm (un autora augšminētais 1156 komplekts pie tādiem principā ir pieskaitāms) cenas kritumi ir īpaši izteikti un strauji.

Labots - J.Reinis
Link to comment
A kur problēma par cenām muldēt?

Apnīk, pārāk vienveidīgi! :)

 

Marinēt datordzelžus?

Vismaz man gribētos teikt, ka šim COMBO vēl kādu laiku šī cena būs visai atbilstoša. Protams, ja autors grasās marinēt entos gadus, tad cits stāsts :D Es te par dažām dienām, nedēļam runāju.

 

P.S. Kur ir kāds labāks (OK, veiktspējīgāks) combo (CPU+MB+RAM) par tiem pašiem 60 EUR?

Labots - itanium
Link to comment
Mezavecis

Tāda labāka nav, vismaz ne izpildījumā ar standard ATX. Ne visiem ir pieeja Reiņa Rubļovkai, kur dažus gadus lietotus i3/i5 komplektus dala pa sviestmaizi. 

 

Pašam arī līdzīgs combo tikai ar 860 proci - nav gluži norakstāms variants, protams, līdz pēdējiem ražojumiem jau nevelk. 

Link to comment

Nu jūs par muļķiem izliekaties? 6100 jauns veikalā no 98Eur sākas, loģiski, ka lietots ap 50...

Tāpat arī minēju piemēru par Xenoniem un to kitiem, kas jaudas ziņā pārspēj augšminēto 760'to, un pat ar visu šipingu no DE sanāk lētāk.

Link to comment
Mezavecis

J.Reinis

Tavos izteikumos nav loģikas. Pastāsti mums muļķiem, kur ir tā zelta bedre un tirgojas jaunas lietotas mantas par puscenu. Ne forumā, ne arī kaut kur citur es to neredzu. 

  • Patīk 1
Link to comment

Reinis - ir bagātākais mūsu biedrs, jūs uz viņu tā, nav smucki ! To ko var dievs, nevar mirstīgais!

Link to comment

6100 jauns veikalā no 98Eur sākas, loģiski, ka lietots ap 50...

Tik strauji jau nu šiem nekrīt vērtība... Ja paveiksies pa 80 dabūt, pa 60 tas jau ir vinnests!
Link to comment

 

 

ir bagātākais mūsu biedrs

Un tajā pašā laikā arī skopākais? Cik skatos, tad par priekšmetiem priekš savas veco lūžņu kolekcijas nav gatavs ne grasi izdot... :D

 

 

 

6100 jauns veikalā no 98Eur sākas, loģiski, ka lietots ap 50...

Loģiski, ok, bet KUR?

 

 

 

Xenoniem un to kitiem, kas jaudas ziņā pārspēj augšminēto 760'to, un pat ar visu šipingu no DE sanāk lētāk.

Links ar tevis minēto komplektu būtu labāks arguments!

Link to comment
Bruketajs

A es nopirku un neapskatījos i3 uz tā paša nejēdzīgā 1156 soketa un izmetu miskastē, jo nav kur to iebāzt - tās plates mirst kā mušas un maksā kosmosu, par kuru labāk nopirkt ko citu. Nav ko glorificēt arhajismu!

Autoram jau plate ir pusdzīva - un līdz ar beigto plati, tas i5 būs jāizmet vai pa lēto jebajā jāiemet. 

Labots - Bruketajs
Link to comment

Manuprat sitada tipa detalas aizstav tie kuriem pasiem ir lidzigas sistemas, lai kultivetu sev izdevigo "nav sud$" politiku, jo velak pardos.

Link to comment

Priekš quadcore kombo tā cena ir normāla.

Jaunu ne katrs var atļauties. Arī es.

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...