Jump to content

Kodi media centra lietotāji


Recommended Posts

Sievai virtuvē ir uz AMLogic S812 Quad, rāda ideāli, pašam ir WDTV Hub, ir pāris lietas kas nepatīk, ir vecaI Patriot, vispār ideāls, No biedra Hoonda dabūju Popcorn A200, nu vecs, bet strādā, sievas Adrītis ir labākais aparāts, nezinu ko vajadzētu citu, par saviem 50 eur, pasaka!

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu ja, kāpēc lai viss nestrādātu? Dažreiz vajag tik pielikt rokas, lai visu sastellētu. Tas domāts par torrent TV un IPTV. Un ja par KODI, tad man vislabāk patīk kā strādā 17. beta versija. Katram savas vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

Laba diena biedri. Nesen kā reiz saliku budžeta mini-itx htpc. Viss notiekas, KODI griežas bez problēmām. Bet jāteic man tas KODI sarežģī tikai dzīvi. Tā kā esmu no cilvēkiem, kuriem grūti izdarīt izvēles, tad sakonfigurēt KODI pa savam ir murgs, tad tāds skins patīk, tad šītāds, tad viens addons patīk, tad cits. Respektīvi baigais haoss iekš tā KODi rodas, kaudze ar repository pieejama, tajos n-tie addoni, Daži addoni darbojas šeit LV, citi tikai otrpus dīķim US. Tādēļ gribēju pavaicāt varbūt varam ielikt sarakstiņus ar jūsus iecienītajiem addoniem, kuri strādā normāli bez gļukiem iekš LV. Gribētos, jau to KODi sakonfigurēt, lai ir pēc iespējas vieglāks lietošanā. Lai būtu daži ārzemju HD kanāli (Mūzika, sports,  kādi LV saturs). Ar filmām viss vienkārši EXODUS add-ons strādā lieliski, bet nu, online TV arī gribētos. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

online TV arī gribētos.

Neesmu dabūjis neko jēdzīgu strādājam. Tikai Exodus fimām, bet pārējais tāds pašvaks.

Link to comment
Share on other sites

Tas saturs tev ir bezmaksas, vai kaut kāds mgt tvplay addons? 

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

vakar iestellēju savā android tv kodi tv.. labs.. atskaņotājs likās sakarīgāks kā iebūvētais. Pagaidām uzinstalēts tika tvplay addons. Bet tur viens liels mīnuss.. viss lielā bardakā.

Link to comment
Share on other sites

Es jau viņam PM aizmetu, izlasījis ir, bet atbildes nav. Iespējams cilvēks negrib dalīties.  Papētīju, pa lielam izskatās, ka viss no tvkanali.lv tiek ņemts. Izskatās ,ka  sākumā vajag Mozilla Firefox + VLC ar aktivizētu ActiveX un Firefox pluginu. Iekš tā tvkanali.lv video strīmam vajag VLC. Tālāk droši no vlc tiek izķeksēta adrese. Tālāk tiek uzģenerēts m3u playlists, iebarots KODI "PVR IPTV Simple Client" addonam un woilā. 

Link to comment
Share on other sites

Nu sorry, nekā personīga, bet baigi mētāties ar šo negribās - ātri aizklapēs to bodi citādāk :)

Link to comment
Share on other sites

wintel pro cx-w8 ar x5-Z8300 cpu nāk ar win10, vai dzīvē šāds verķis darbosies raiti uz tā win10, piemēram brovzējot internetu, nekā vairāk par netu + video lūrēšana nav plānos.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Jaunie mazjaudas cpu ir diezgan ņipri, bet lai komfortabli browsētu mūsu Latvijas masu saziņas portālus, ir jāfiltrē reklāmas, jo tie miljoni flash draņķu nepalīdz ātrākai atvēršanai. Bet tā tie winteļi ir labi.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Kā, ellē, tādam verķim var likt 100M LANu?

1. Gigabit ir dārgāki MAC, PHY un transformatori.

2. Video streamošanai 100 Mbps pietiek atliektiem galiem.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Aha, legālie operatori, pie kuriem par tv jāmaksā nenopietni cipari, abižojās, izveidoja "apvienoto nāciju organizāciju" un tagad tvarsta lielos zagļus un mazos zagļus... 

Man iet pēdējais gads draudzībai ar Viasat un man ir absolūti žēl tos daudzos simtus, ko atdevu šiem - kad beigsies termiņš, kartes aizsūtīšu šiem atpakaļ un programmiski jau viss ir gatavs citai alternatīvai.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Gribās vienā lokācijā dekoderi pilnībā aizstāt ar mēdiju pleijeri. Teiciet, ļaudis, vai uz Andrīša ierīcēm:

1) brīvi var piespraust lētā gala TV puļķi nolūkā skatīties virszemes TV, kaut vai caur to pašu Kodi? Ir sekmīgi piemēri?

2) vai vispār, kaut drudža murgos pastāv variants iebarot šādam setupam LTC kodu karti caur kādu karšu lasītāju????

Link to comment
Share on other sites

šobrīd uz raspberry pi 2 skatos DVB-C caur Kodi.

Par uztveršanu atbild TVHeadend, Kodi uzliek TVheadend pluginu uin viss notiek.

 

Biju arī palaidis karšu lasītāju un DVB-T un skatījos Virszemes TV kodētos kanālus.

 

Bet tas viss uz Raspberrypi.

Vairākus gadus atpakaļ mēģināju darīt to uz androida, nekas nesanāca. Nebija TVheadend priekš Androida.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

1) brīvi var piespraust lētā gala TV puļķi nolūkā skatīties virszemes TV, kaut vai caur to pašu Kodi? Ir sekmīgi piemēri?
 

Nē.

 

 

2) vai vispār, kaut drudža murgos pastāv variants iebarot šādam setupam LTC kodu karti caur kādu karšu lasītāju????

 

Nē.

 

Izņēmums - Android aparāti, kam var "iešūt" Openelec vai Libreelec.


Uz libreelec var palaist Oscam un lietot ofic LTK kartiņu mierīgi - varu pat pavisam lēti iepārdot supersimpātisku mazu karšu lasītāju tai vajadzībai.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

 

Kas vainas Linux?

 

Gemorojs, cits nekas. Vienkārši - tirgū ir parādījušies glīši noformēti Android playeri, kuriem jauda - pietiekama, visi porti salikti, kā arī kastīte normāla. Bija doma, ka var apgreidoties, bet gribējās tā pa smuko - lai visi brīnumi ir vienā grāmatā.

Nu, kaut vai tas pats Beelink. Uzliec tu, cilvēks, tādu un uz ilgāku laiku (es tā ceru) aizmirsti visādas problēmas ar jaudu, kodekiem, savietojamību, utt. Vienīgais par ko mūsdienās jābaidās - tie apdeiti ik pa 30 minūtēm, kā tas tagad ir moderni - nu i nafig tas viss.

Man, piem. centrālais mēdiju pleijeris (kuru visa ģimene ikdienā moka) ir A.C.Ryan HD mini. Iet jau 6 gadu, ja nemaldos, pilnīgi bez probl. Nu nepatīk man ikdienas updeitošana, labošana un tjūnēšana. Tam (tipa tāda veida izklaidēm) man ir citas iekārtas. Pleijerim jāiet kā akmenim, kamēr sabrūk putekļos.

 

 

 

Nē. Izņēmums - Android aparāti, kam var "iešūt" Openelec vai Libreelec.

 

Skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...