Jump to content

Kodi media centra lietotāji


Recommended Posts

Sveiki biedri!

 

Nesen sabakstīju savu raspberry pi 2, uzliku Kodi media centra versiju un izmantoju kā seriālu un filmu automātisko vilcēju un glabātāju, un visa veida media atskaņotāju.

Plānā vēl ir sagaidīt DVB-C uztvērēju no ķīnas un izveidot iespēju uzlikt ierakstus raidījumiem.

 

Domāju izveidot tēmu, kurā padalīties ar spraudņiem kurus lietojam un citām niansēm.

 

Man šobrīd ir uzstādīts tikai TVPlay spraudnis.

Priekš interneta radio izmantoju STRM failus (parasts teksta fails, kurā iekopēta saite uz strīmu)

 

Pastāstiet uz kādām iekārtām lietojat un kādus spraudņus lietojat :)

Link to comment
Share on other sites

avene2 ar OSMC + CouchPotato, SickRage, Transmission, TVheadend + IPTV.  bet plānoju TVhead serveri parcelt uz citu aveni, 

Link to comment
Share on other sites

Pašam bija pārsteigums, kad atradu, ka KODI ir addons ar kura palīdzību var skatīt SKY IT, SKY UK, SKY DE, VIASAT SE, BEinSports, Movistar+ u.c. paketes, bez sat palīdzības  :)  

Link to comment
Share on other sites

Tu labāk pasaki, kādi addoni tur nav un ko tur nevar dabūt :) Vienīgi, ik pa laikam kaut kas mēdz nobeigties, nestra'dāt/pazust (tas no addoniem/kanāliem utt), bet nu var atrast ātri vietā!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pašam bija pārsteigums, kad atradu, ka KODI ir addons ar kura palīdzību var skatīt SKY IT, SKY UK, SKY DE, VIASAT SE, BEinSports,

Kā šamo sauc?

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds lieto 17. betu jau ?

Biju uz androīda uzlicis, bet nevienu IPTV backend pluginu tā arī neatradu.

Un interfeiss kaut kā nepatika. Arī laikam no Metro iespaidojušies.

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Zulus - iedod man plugin, kas lauj skatiities latvijas TV kanaalus tieshraidee. Jaa visus, LTV1/7 TV3/6,LNT utt. Man UK, DE utt neinteresee, tos zinu kur dabuut, ja interesees.

Link to comment
Share on other sites

Ja sakat, ka visam ir plugins - vai priekš replay.lsm.lv arī ir?

Man nezidevās ieraudzīt..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ļoti interesē ar kuru addonu var redzēt Viasat. Visu laiku skatījos Latvijas kanālus ar xUnity Baltic IP taču pirms pāris dienām kaut kas notika un tur vairs neko neredz. Tagad vienīgais Latvijas kanāls man palicis TV3 no TVPlay adona. Ja kāds zina kur citur var atrast Latvijas kanālus dodiet ziņu. Varbūt kāds var padalīties ar pleijlisti.

Link to comment
Share on other sites

Tvaddons.Ag vēl ir laba paka .tikai vairs tās sources kaut kā neiet... 

Link to comment
Share on other sites

Šis viss ir tumša bilde, jo līdz šim KODI man uz TV rāda pilnizmēra bildi, ti TV redz tikai bildes pašu stūri, pārējais ir ārpus ekrāna. KODI un android kastītes settingos neko saregulēt neizdodas, lai gan citās media utml programmās šādu brīnumu nav! TV ar android kasti saslēgts ar "tulpīšu" (laikam saucas AV) vadiem, jo citu slēguma iespēju tik vecam TV nav. Ir idejas kā saregulēt citādi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Paldies par re-play addonu. Patestēju, liekas viss strādā. Nezinu, vai speciāli taisīji, patīk, ka video epizodes kārtojas no jaunākā augšā uz vecāko apakšā. Daudziem addoniem tā nav, kārtojas alfabētiski, un tad nevar saprast, kas jauns iznācis.

Link to comment
Share on other sites

Jā, to speciāli tā liku, citādi nevar saprast kas ir kas...

Forši ka kādam vēl noder..

 

Žēl ka LSM negrib sadarboties. Droši vien tāpēc, ka nevarētu ar reklāmām uzbāzties...

Link to comment
Share on other sites

mickys, prātīga  tēma ir atvērta, pats gan vēl neesmu Kodi lietotājs, ...Edis ar driz naks:))   Ja nopietni, lai kodi darbinātu ar sat kanāliem priekš dvb-s2 man  visi dzelži vēl nav līdz galam saskrūvēti un eksperimentiem domātā fakinā antena uz USALS jāpieregulē.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, iespējams, ieleja, tev taisnība.

Viņiem itkā ir kautkāds RSS http://ltv.lsm.lv/lv/rss/

Bet tajā atkal parādās viskautkas lieks..

 

Varētu jau vienkārši RSS ar klipiem iedot, ar to vien pietiktu.

Link to comment
Share on other sites

kodi + superrepo (superrepo.org), atteicīgi tālāk no šī repa uzinstalēti: megogo tv un twich , tur daudz visādu figņu, bet ar šīm pietiek

 

netflix un popcorn uzinstalēts no cita repo, bet tagad uz sitienu neatceros kāda, jāgooglē, tur vēl vpn ķēpa bija

 

Feini būtu sakomplektēt kodi tā, lai var atteikties no tv pieslēguma kā tāda

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Kā pagaidu variantā ievērtēt uzliku uz vu+zero openPLi, vienīgi izlido uz ''zaļo ekrānu'' ja addonus mēģinu likt ne no Kodi official, bet from other, laikam kad visi labumi ir -other repositories?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Būs sūtīšana uz gugles ielu, bet varētu iztikt bez "sišanas". Jautājums sekojošs, esmu gatavs 100 eiro "ziedot" android box aparātam, vispārēji papētīju topus, atsauksmes, bet pārāk daudz kas, ko, kā utt. rodas. Ko lietotāji ar pieredzi varētu ieteikt iegādāties priekš tv, respektīvi ko lietotāji šodien pirktu pa/ap 100 eiro? Meklējot - kurām lietām/parametriem pievērst primāri uzmanību?

Link to comment
Share on other sites

Android TV box var dabūt pat par 20 ar kko eiro, es domāju, ka kaut ko labu var dabūt ap 70€. Xiaomi Mi Box izskatās diezgan interesants, bet ir tikai 1 usb ports un nav rj45 porta.

Link to comment
Share on other sites

Bez RJ45 var podā nolaist

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Es sev paņēmu T95X paspēlēties ar s905x čipu, pagaidām viss apmierina.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

 

T95X paspēlēties ar s905x čipu

 

Kā, ellē, tādam verķim var likt 100M LANu?

Link to comment
Share on other sites

Vai ir kāds veids kā ar kodi var redzēt viasat sport baltic?

Lūdzu padalieties ar info kā to darīt?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Klau, abet vai kāds lieto Beelink ? http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_487806.html

 

Man viš no visiem galiem iepatikās, bet saspringumu izraisīja teksts:

 

Support 5.1 Surround Sound Output: No

 

Es tomēr labprāt pie resīvera slēgtu to grabuli klāt, bet ja nav 5.1 skaņa IMHO nav īsti rezons pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā neesmu manījis nevienam no šiem aparātiem 5.1 skaņu analogā veidā uz āru, slēdz pie optikas un būs tev 5.1 skaņa.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tur tak ir HDMI, priekš kam tur vispār analogo 5.1? Dažiem modeļiem vēl ir optika un koaksiālā audio izeja.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Backend:

Celeron J1900

Dual WD 2Tb Red

Tvheadend

Transmission

Dual Omicom DVB-S2 - 5, 13o, 19o, 36o

 

Frontend:

AMD E350 uz Asrock bāzes ar CIR ieslēgšanu.

Libreelec

Stock plugini.

Atmolight

 

Mazos atskaņotājus uz Android bāzes vērts izskatīt tikai tad, ja ir pieejams linux (Openelec vai Libreelec) Android ir kaut kāds tupa nekāds un uz tā bāzes nokompilēts Kodi ir vienmēr izkastrēts kā kaimiņa krancis.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

 

slēdz pie optikas un būs tev 5.1 skaņa

 

Nutak nevajag man analogo. Uzrakstīts tādā veidā, ka sāku šaubīties vai pa optiku (vai HDMI) vispār nāk ārā 5.1. Savādāk ej nu saproti ķīniešus - vosj taupības nolūkos uzbūvējuši kasti, kur tik 2 kanāli ir.

 

Tajā manis dotajā linkā takš nav rakstīts: Analog 5.1 output: No. Tur rakstīts, ka vispār 5.1 output: No.

Link to comment
Share on other sites

Pa ciparu izeju nāk ārā tas kas tur ir. Ja materiālā būs 5.1 tad dabūs.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nevajag ticēt aprakstiem - skatamies uz ligzdām - vai ir optical/coaxial. Šad tad var pa HDMI izpiest ārā DD vai DTS, bet nav garantija, ka televizors nepacentīsies to sabojāt, kā tas Samsung pieņemts. Katrā ziņā vislabākais variants ir atskaņotājs ar ciparu izeju un tad jau var domāt.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

A ko - optiskā izeja vai tad garantē 5.1 skaņu? Tak 2-kanālu arī var pa optiku dzīt. Piem. dzelžu līmenī nogriez, un viss - nebūs tev 5 kanāli.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Arī taisnība. 

Nu tad galu galā jāņem mini-itx un jādzīvo mierā - gan Kodi "nebremzēs" gan visas izejas būs. Un tie pārdesmit vati nenobeigs, ja tv neskatīsies cauru diennakti.

Link to comment
Share on other sites

100 eiro nolocīt par droid boxu ir lieki, ja nē, tad piemēru. Gribās uz tv normāli palūrēt šad un tad hd kvalitātes futbolu, nba. Nevis strīmā uz 22" pc monitora.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, par lētākiem variantiem būs lielāka ņemtne un mixēti rezultāti.

Es jau daudzus boxus līdz 60Eur esmu notestējis, bet sēžu vēl uz tā paša AMD E350, ko sensen no biedra pa 40Eur laikam paņēmu - kluss, fikss un ieslēdzas ar pulti, ko daļa no miniboxiem pēc pāriešanas uz linux vairs nespēj. Mediacentrs ar Android liekas mazliet dīvains variants - kaut kāda perversija.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...