Jump to content

Elektroniskās/elektriskās cigaretes vecākiem


itanium
 Share

Recommended Posts

(labots)
bet kā Tu no veipiņa vecākiem līdz rda tiki?

Uzturēšanas izmaksas.

Tētis pats tīt noteikti netītu to coilus, bet nomainīt vecu Clapton coil pret jaunu viņam problēmas noteikti nesagādātu.

Ja tas viss nav vajadzīgs un būs vairāk nekā OK ar to pašu noskatīto Pico Mega Kit vai Aster + Triton Mini, tad saki - ko ta es zinu, vien to, ko pats šodien salasījos :)

 

Protams, tajā pašā laikā viņi kopā pa cigaretēm atstāj ~8 EUR dienā, tāpēc varbūt arī nav vērts tās uzturēšanas izmaksas tik ļoti ierobežot.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zulus

    8

  • itanium

    27

  • Gestapo

    17

  • androidss

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

PlayingTheSaint

lētāk ta lētāk, bet tici man, Taviem vecākiem, jo vieglāk, jo labāk. ne vienmēr būsi blakus pieņemu

https://www.fasttech.com/products/0/10015458/5487600-authentic-eleaf-ecml-coil-head-5-pack
Tevis minētie koili, ja pieņemam, ka tas uz mēnesi uz abiem. Nav tik traki. Sulā tāpat vairāk aizies

 

Labots - PlayingTheSaint
Link to comment
Share on other sites

 

 

Esi apskatījis konkrēto?

 

Bija tāds tikai ar diviem slotiem, ļoti ātri nosvila, nezinu kas tur ko ir lodējis, bet cik saprotu, tad cena ir par komplektu ar 4 bačām. Nu NEVAR tur būt nekas labs vai pat normāls. Bet nu, katram sava mācība jāiziet, maksas vai bezmaksas - atkarīgs no lietotāja :)

 

 

 

 

priekš MTL pīpotājiem
 

 

Es jau kaut kur minēju, ka nav ko iespringt uz TIEŠI mtl bākām, ja ir bāka ar regulējuma gaisa padeves coķi, tad viņu var pieregulēt kā vajag, var aizgriezt ciet pavisam un būs izjūtas kā kilometru garu prīmu censtos ievilkt. Bet specializētajām mtl bākām neko nevarēs regulēt, tur ir miniatūri caurumi un viss (visi protanki un cita herņa), tāpēc iesaku skatīties uz universālāku bāku. 

Un vispār, es paužu savu viedokli subjektīvo un nepretendēju uz pilnīgu taisnību.

 

p.s. Par Aster neko nezinu, nebiju pat dzirdējis par tādu, palūko jūtūbē kādu apskatu. 

Link to comment
Share on other sites

lasīju, lasīju un nesapratu, ko tad man ņemt, lai pašam nekas nav jātin un jāsipās:D

 

laikam jāņem kājas rokās un jāiet uz kādu to bodi, kur to visu rāda un stāsta, tik bail, ka tur nepietaisa pilnas ausis ar hlamu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

lasīju, lasīju un nesapratu, ko tad man ņemt, lai pašam nekas nav jātin un jāsipās:D

 

Es jau sāku pagurt :D 

Ņem to pašu toptanku, tur komplektā jau būs 3 gatavas spoles, pietiks mēnesim +/-, tikmēr fonā pasūti pāris komplektus
https://www.fasttech.com/products/3007/10023505/5078613
vai nu kādu tur pretestību gribi, pa mēnesi atnāks

Toptankam nāk līdzi arī RBA bāze ar vati un laikam spirāli vai pāris jau uztītām spolēm, neatceros. Tur varēsi paprovēt un sapratīsi, ka uztīt spoli ir kā divus pirkstus, bet ja nepatiks, varēsi turpināt lietot gatavos iztvaicētājus. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

cik saprotu, tad cena ir par komplektu ar 4 bačām.

Piedod, man pat prātā neienāca, ka cena varētu būt par komplektu ar 4 akumulatoriem... Tad tik tiešām nekas jēdzīgs tur nevar būt :)

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Tad tu saki ka šis varētu būt gana labs komplekts iesācējam?

http://www.epipo.lv/lv/e-cigaretes/281-10ml-usa-mix-tabakas-garsa-e-liquid.html

 

Principā briestu gadu, lasu ik pa brīdim, bet man kā Zulu, neko nesaprotu. Skatos atkal tēma, jāmet pie malas neziņa un jāsāk. Interesē bagātīgāks dūms. Un tu, vismaz manās acīs esi te viens no spečokiem šajā jautājumā.

 

Un Bačas es saprotu, šīs ir labākās

http://www.epipo.lv/lv/ladetaji-akumulatori-vadi/571-lg-imr18650hg2-20a35a-max-3000mah-li-ion-akumulators.html

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

 

 

Gestapo Tad tu saki ka šis varētu būt gana labs komplekts iesācējam? http://www.epipo.lv/...a-e-liquid.html  Principā briestu gadu, lasu ik pa brīdim, bet man kā Zulu, neko nesaprotu. Skatos atkal tēma, jāmet pie malas neziņa un jāsāk. Interesē bagātīgāks dūms. Un tu, vismaz manās acīs esi te viens no spečokiem šajā jautājumā.

 

Gestapo - tu man ar pasaki par to komplektu - tad nopērkot šo knkrēto - tur nāk jau tāds, kā bildē, vai, lai sāktu lietot, jāpērk papildus kaut kādas figņas klāt ir?

 

Kā jau teicu - kā iesācējs - gribu nopirkt un sākt lietot, iedziļināties sīkākās detaļās - ar laiku! 

Link to comment
Share on other sites

Zulus

Ja es pareizi saprotu, jā, papildus Batereja/s un kā es saprotu arī šķidrums.

Es domāju aizbraukt uz vietas un tur ar čaļiem visu izrunāt, gavenais ir saprast kādu aparātu ņemt, pārējo uz vietas var salasīt izrunājot.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, paskatījos, ka atrodas 5min braucienā no darba.. būs jāaizskrien, jāparunājas kādu dienu nākamnedēļ!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gestapo Tad tu saki ka šis varētu būt gana labs komplekts iesācējam?

 

Ne tikai iesācējām, tas jau ir labs komplekts ikdienas lietošanai, es par bāku neesmu sajūsmā, bet tur vēlāk var uzskrūvēt kādu gribi, ja konkrētā nepatiks. 

 

 

 

Un Bačas es saprotu, šīs ir labākās
 

 

Jā, bet var pie mums arī par labāku cenu dabūt.

https://ntg.lv/lg-imr18650hg2--3-6v--20a-35a-max--high-drain--3000mah-li-ion-akumulatori.html
http://fotograd.lv/lv/lg-inr18650-hg2-3000mah-20a-high-drain.html

 

 

 

tur nāk jau tāds, kā bildē, vai, lai sāktu lietot, jāpērk papildus kaut kādas figņas klāt ir?

 

Baterija un šķidrums, viss pārējais jau ir.  

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tūlīt te būs jautājumi - atvainojos par sagādātajām neērtībām :D

1. Cubis vai Cubis Pro tanks?

It kā jau Pro esot parastā uzlabotā versijā, bet tajā pašā laikā Pro aprakstā ražotāja lapā ir pazudusi daļa par "No spill"

TFTA-Tank Technology ensures a No-Spill atomizer

, kas liekas visai būtiski.

Pēc lasītā šie ir visai labi MTL budžeta tanki, un iepriekš pieminētais MELO 3 neesot tik labs.

Plānots izmantot kopā ar šiem 1.0 ohm iztvaicētājiem. 5-paka maksā 7 USD un atsauksmes visai labas.

 

2. Joyetech eVic VTwo Mini vai Eleaf Aster

Abi darbojas no viena 18650 akumulatora, abiem +- vienādas cenas.

eVic esot nedaudz labāks ekrāns.

 

Combo ar Eleaf Aster sanāk par dažiem USD lētāks, kas gan nav TIK svarīgi.

Kaut kādā veikalā pat atradu tādu gatavu Combo (pirkt te netaisos, bet tas nozīmē, ka sader :) ): http://www.ezigaretten-laden.de/eleaf-istick-e-zigaretten/919-aster-cubis-pro-75w-silber.html

 

Gaidīšu viedokļus - cerams pēdējo reizi pirms iegādes :)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

androidss

aha, joyetech spoles in general nav tās labākās, ļoti daudzas spļaudās, bet mods labs

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Šim 5-paka 0.9ohm iztvaicētāju ~12 USD maksā (teju 2x dārgāk).

Ar ko šis būs labāks? Es neapšaubu, vien jautāju, jo nezinu :) Kā šim ar to tecēšanu?

 

P.S. Tas Gemini minētajam Aster derētu? (ja nu nolemj katrs atšķirīgu ņemt)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nu, cik apskatos dzirdēts, nav īsti ne tvaika ne arī garšas. Bet nu skaties pats.

Asterei derēs, tie paši 22mm ...

Link to comment
Share on other sites

Paldies, šur tur atkal lasīts, ka garšas pietiekoši un milzīgs dūmu mākonis priekš MTL nav tik svarīgs.

Par šo padomāšu - varbūt jāpaņem 1 tāds, otrs tāds.


 

 

ļoti daudzas spļaudās

Var par šo lūdzu sīkāk?

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

5 santīmi no manis. Ar šo aromātu laiku atpakaļ rada gabalu pierunāju vēlreiz pamēģināt e-cigareti. Pirmajā mēģinājumā ar visiem augļu, cepumu un tā tālāk garšām izvilka nedēļu. Nu jau gadu nevelk ne cigaretes, ne tvaikus. Nopērkams ekodumas. VVZ, kas vēl T-Juice tirgo. Ir mēģināti arī citi tabakas aromāti - phee.

 

http://www.t-juice.com/shop/gold-n-brown/

Link to comment
Share on other sites

Komplekts ir iepirkts un jau iemēģināts ar kaut kādu NI coulu. Nav slikti, iepriekš vispār neko tādu nebīju mēģinājis.

 

Pāris lietas ko pagaidām nesaprotu, kāda ir sarpība starp tiem coiliem, Niķeļa, Titāna, ņeržas? jeb ko viņi dod katrs vairāk?

Ka arī ko dod pretestība, dūmu, garšu, kodienu kaklā?

Link to comment
Share on other sites

@unknovn  - ko tad beigās un kur nopirki? To, ko iepriekš apsprieda? bačas ka'das tad beigās paņēmi?

 

Es par tiem aromātiem/garšām - laikam man būtu jāsāk sākumā ar tabakas, lai piečakarētu iekšas...

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu to ko iepostoju savā postā, ieskaitot baču. Visu ņēmu uz vietas, nav jēgas pagaidām pāris EUR dēļ pa Rīgu skraidīt. Aromātu paņēmu kautkādu zemeņu ar 80/20 bāzi un 6ml nikotīnu. 

 

Sapratu vienu, ka tieši šķidrums ir tas dārgākais, 30ml pudelīte 8 EUR maksāja, līdz ar ko šķidrumus plānoju gatavot pats, bāze 500ml maksā ap 10 Eur, + aromāti.

Te reāli var ieekonomēt pats.

Vienīgi ko es nesapratu, kas ir ar tiem Koiliem kas ir Niķeļa, titāna un ņeržas, ko kura no viņām dod, kā arī tās pretestības. Vipeforumā lasīju ka čaļi ap 1 omu esot apstājušies, bet man komplektā īr 0.15 un 0,5 omu coili. Čalis veikalā tā arī nespēja man šo izstāstīt, ne par Omiem, ne par Metālu izvēli, ar ko kas atšķiras.

 

tagad varēs lēnām saprast kas ir kas un iepirkt skatoties cenu.

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

Ronalds21

Ieteiktu vienīgi uzmanīties no styled un authentic (kreisie).
Pats nejauši šādi ātrumā paņēmu. Cilvēki saka, ka nebūs nekas ļoti traks, bet risks, ka būs kaut kur brāķis.

https://www.fasttech.com/p/4494700- šādu.

Vienīgi sūtot no fastech jāgaida būs... vēl gaidu... pasūtīju 18. septembrī... :(

Tā pats veips cik skatos tomēr nav tik dārgs.  Nu zem 60eur vajadzētu iekļauties bez problēmām. 50e cigarete, ~15eur par bateriju un lādētāju (ko vajadzētu). 
https://ntg.lv/sony-us18650-v3-2250mah-10a-3-6v-li-ion-flat-top-akumulators.html


 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vipeforumā lasīju ka čaļi ap 1 omu esot apstājušies, bet man komplektā īr 0.15 un 0,5 omu coili. Čalis veikalā tā arī nespēja man šo izstāstīt, ne par Omiem, ne par Metālu izvēli, ar ko kas atšķiras.
 

 

Visi tie metāli uzradās kopā ar TC (Temperatūras kontrole), kas neļauj pārsniegt spolē noteiktu temperatūru, lai nenoķertu Hariju (dry hit). Pa lielam starp viņiem ir nelielas garšas atšķirības un dažādas strāvas caurlaidības spējas, man TK nav aktuāls un vispār kaut kā nesaista doma, ka vajadzētu karsēt niķeli, kas ir arī nerūsējošā tērauda sastāvā. Tīri labi iztieku ar veco labo kantālu. 

 

Un par omiem nav tiesa, neviens nekur nav apstājies. Katrs atrod sev piemērotāko, man jau sen ejošā kombinācija ir 2 kleptoni, katrs pa 0.5 omi un attiecīgi summā 0.25 omi. Mazāki omi, lielāks enerģijas patēriņš, lielāka baterijām slodze, bet vairāk tvaika. Tur nu jālavierē. Zem 0.1 nevajadzētu laist, bet to arī moda plates aizsardzība neļaus izdarīt, jo tur jau praktiski bačeika tiek laista uz īso. 

 

4300486.jpg

Link to comment
Share on other sites

androidss

 

 

Var par šo lūdzu sīkāk?

 

spļaudīšanās (spit back) ir, kad velkot tvaiku, mutē trāpa šķidrums - iemesls parasti ir tizls iztvaicētājs, protams ir workaroundi, piemēram, driptipi ar tādu kā spirāli iekšā, aiz kura potenciālais šķidrums aizķerās, bet nu.. 

konkrēti par joyetech, ir bijusi saskare ar joyetech egrip (pirmais laidiens, oriģinālais tanks, uz sitiena neatceros nosaukumu) un cuboid (mods labs!) ar cuboid tanku - abos gadījumos pilna mute ar šķidrumu, tā, protams, subjektīva pieredze

 

 

 

kāda ir sarpība starp tiem coiliem, Niķeļa, Titāna, ņeržas?

 

dazādiem metāliem, dažādas īpašības, piemēram, metāla uzsilšanas ātrums

kantāla - sakausējums, kas izveidots, lai nodrošinātu stabilu pretestību pie mainīgām temperatūrām, lietot tikai VV un VW režīmos

titāns, niķelis - diezgan paredzamas pretestības izmaiņas attiecībā pret temperatūras izmaiņām, lietot tikai TC režimā

nerūsējošais tērauds - salīdzinot ar titānu un niķeli, pretestība mainās mazāk attiecībā pret temperatūras izmaiņām, līdz ar to var lietot gan TC, gan VV/VW režīmos

 

p.s. nesaprotot Oma likumu, tvaicēt vispār nevajadzētu :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

authentic (kreisie)

Authentic un kreisie??

 

Par Cubis Pro un spitback:

i just found out that it only sucks with the notch coil, for the mouth to lung ones it works like a pro. no spit backs, no q-tips

I had this issue. Fixed it. No fiddling with qtips. Just use a 1ohm coil and the recommended wattage.

Lai vai kā, liels paldies visiem par dalīšanos ar informāciju!

--------------------------------------------------------

Fasttech nesūta akumulatorus uz LV :/

Pie visiem piegādātājiem stāv:  cannot ship battery cells

 

Beigu beigās katram tika pasūtīts Eleaf Aster (ļāvu pašiem izvēlēties, viņiem šis likās ērtāks) + tas Gemini tanks + 5-paka 0.9 ohm un 5-paka 1.4 ohm iztvaicētāju.

Akumulatori izpalika, būs vien laikam te uz vietas jāņem :/

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka lidmašīnas pēc pāris ugunsgrēkiem un avārijām neņem litija bačas pasažieru lidmašīnu kravas nodalījumos, kur parasti pasta sūtījumi tiek vesti.

Link to comment
Share on other sites

Pie visiem piegādātājiem stāv:  cannot ship battery cells

 

25. augustā ņēmu te. Saņēmu pēc nepilnām divām nedēļām....

http://www.gearbest.com/batteries/pp_242228.html 

 

Interesantas lietas....

 

 

 

Sods turpmāk paredzēts arī par tabakas un elektronisko cigarešu pirkšanu un pārdošanu internetā, kas saskaņā ar jauno tabakas aprites likumu ir aizliegts. Naudas sods būs robežās no 7 līdz 210 eiro fiziskām personām un no 15 līdz 700 eiro juridiskām personām, paredzot iespēju šīs preces konfiscēt.

 

http://saeima.lv/lv/aktualitates/saeimas-zinas/25172-administrativos-sodus-pielagos-jauna-tabakas-aprites-likuma-normam

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

(labots)

He, izskatās, ka pēdējā brīdī pasūtīju:

Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā trīs lasījumos vēl jāskata Saeimā.

Kad diez tas būs?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

androidss

daži ražotāji šo jau mēģina veikli apiet, piemēram, uz ego aio var spēlēt flappy bird

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jautājums, vai tas nākotnē netraucēs arī iztvaicētāju iegādei?

Cik saprotu, tad es vakar pasūtīju Tanku, kuram iztvaicētājus uz kura katra stūra te nenopirkt :/

 

Un vēl jautājums par šķidrumiem: kur tos pirkt? Te uz vietas, vai var sūtīt no ārzemēm - ja jā, tad kur izdevīgāk un uzticamāk?

Un vai ir jāskatās kas konkrēts manis pasūtītajam tankam un coiliem (biezāks, šķidrāks, MTL)?

Kā jau iepriekš minēju, abiem diviem Unicorn Milk likās visai OK variants. Neko sīkāk nezinot, 11 EUR par mazu

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sods turpmāk paredzēts arī par tabakas un elektronisko cigarešu pirkšanu un pārdošanu internetā
 

 

 

 

Jautājums, vai tas nākotnē netraucēs arī iztvaicētāju iegādei?
 

 

:close_tema: iztvaicētājs ir cigarete? O_O

 

 

 

Un vēl jautājums par šķidrumiem: kur tos pirkt? Te uz vietas, vai var sūtīt no ārzemēm

 

Nu katram pašam izvēle, es sūtu no Spānijas, paņem pie viena pāris litrus un miers., sanāk krietni lētāk.

https://pink-mule.com/index.php?_route_=e-liquid-uk/nicotine-bases-uk 

Link to comment
Share on other sites

 

 

:close_tema: iztvaicētājs ir cigarete? O_O

Mods ir cigarete? Tanks ir cigarete? Nekas no tā nav cigarete!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad lasi kā rakstīts, sūtīs tāpat bākas, modus un visu citu, tikai atsevišķi. Lai tad muitā provē piešķilt atsevišķu bāku vai no plika moda izspiest tvaika mākuli :) 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
paņem pie viena pāris litrus un miers.

Nu, šo tu laikam domāji, ja ņem tās bāzes + garšas un pats miksē, ne? Savādāk pāris litri ir visai sālīti :D

 

Tīri intereses pēc: šo var pa taisno liet tankā un lietot vai vēl kaut kas jāpērk un jājauc ar šo (dažām garšām pie atsauksmēm bija rakstīts, ka tika jauks ar kaut ko)?

Un vai ir zināms, kāds šim ir PG/VG ratio?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nu ja, paņem bāzi, jauc klāt garšas un tvaicē nost. Es pirms akcīzes ieviešanas sapirkos nikotīna koncentrātu priekš 36 litriem gatavās produkcijas, hvz cik gadus vajag, lai to iztvaicētu, bet nu laiciņam pietiks, vismaz tagad par to nav jādomā :)  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu ja, paņem bāzi, jauc klāt garšas un tvaicē nost.

Pieļauju, ka nākotnē tētis kaut ko tādu varētu arī paprovēt, bet sākumā noteikti vajag parastos, pērkamos škidrumus - kā saka, neskriesim laikam pa priekšu :)

 

Link to comment
Share on other sites

@Itanium

Vakar atradu šādu http://www.onepoundeliquid.com/all-e-liquid.html

domāju kādas 10 dažādas paņemt, vienīgi piegāde 8.4.

 

Principā ja tu tur ko labu saskati, varam mēģināt kopēju pasūtījumu uztaisīt ja piegādes maksa nemainās no apjoma, un sadalīt piegādi. 

 

Man 8.4 bija kā 3 tā 10 pudelītēm.

 

Gala rezultātā domāju jaukt, bet pirms tam gribas atrast savas garšas.

Link to comment
Share on other sites

Ideja nav slikta, lai saprastu, kas patīk - apsvēršu.

Gan stulbi, ka tajā lapā nevar sakārtot pēc popularitātes/atsauksmēm.

Link to comment
Share on other sites

Tur arī grozā likšana ir stūlba, bet nu cena ir ļoti laba, pie kam tagad mārciņai zemākais kurss cik tur to xx gadu laikā

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...