Jump to content

Pārdodu GTX 1070


MakeMeGoAway

Recommended Posts

rememberme

EOZā Tevi vairums ciest nevar, par tukšo tiršanu, bootā sen jau esi topā. Domāju laiks SSā ar krieveļiem tirgoties. Varbūt arī tur esi cieņā ?

Labots - rememberme
Link to comment
Neesmu čekojis. Vakarā uzmetīšu aci, ko rāda.

Tik skaties uz apgriezieniem nevis procentiem! Procenti tā ir maldinoša informācija, jo katrai videokartei viņi atšķiras attiecībā pret apgriezieniem.

Labots - Toļiks
Link to comment

Tieši tā nu nedomāju, ka lietotai videokartei vērtība krītas tikai par 10%, ja jaunu tieši tādu pašu var paņemt par 440 eur.

Labots - Toļiks
Link to comment
MakeMeGoAway
(labots)

Ir izliktas par tādu cenu vai arī ir reāli dabūjamas par tiem 440€? :)

 

As in- pasūti, samaksā 440€ un rītvakar jau lieto?

 

Kur kazarma konkrētajam modelim 400€ ar PVN atrada - beats me.

Arī, neviens nav PZ savu cenu piedāvājis, tādēļ tāda tukša runāšana vien te sanāk. :)

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
MakeMeGoAway

Pēdējo reizi, kad kaut ko šeit tirgoju, bija pilns topiks īdētāju, bet cilvēks, kurš uzrakstīja un reāli savu cenu arī piedāvāja (kas bija atbilstoša cenai, par kuru vēl biju gatavs pārdot), preci dabūja tajā pašā vakarā. :)

 

Var samaksāt 440€ un gaidīt 2 nedēļas. Katrs dara kā vēlās. :)

Link to comment
garantija caur ražotāju - attiecīgi

Attiecīgi problēmu gadījumā jāizņem karte, cītīgi jāiepako kartona kastītē,  tad pēc tam to jāsūta kaut kur ellē ratā un jācer, ka mēneša laikā dabūs jaunu?

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
MakeMeGoAway
(labots)

Nav īsti laika citus benčus meklēt.

 

Palaidu Valley Benchnmark un pēc 15 minūtēm:

 

Max 64°C

Max 48% fan speed kas attiecīgi ir 2024 rpm

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment

Labs gan tas maxcom veikals nevar 8 sotakus nodokļos nomaksāt! PS Tas tik tā svaigi spiestas ābolu  SULAS iespaidā....

bump

Link to comment
MakeMeGoAway

Viena klusāka, otra skaļāka, bet reālajā dzīvē cilvēks negeimo ar ventilatoriem pie auss, pavērstiem uz sevi, atvērtā keisā. :D

Link to comment
Viena klusāka, otra skaļāka, bet reālajā dzīvē cilvēks negeimo ar ventilatoriem pie auss, pavērstiem uz sevi, atvērtā keisā.

Tiem kuriem dators stāv uz galda nevis, uz grīdas tie atšķirību dzirdēs pat aizvērtā korpusā.

Labots - Toļiks
Link to comment

Tirgus diskusijās vajadzētu aizliegt diskutēt par cenu, iekams autors nejautā- kāda varētu būt adekvāta cena precei, vai nesāk diskusiju ar- izskatīšu jūsu piedāvājumus..

  • Patīk 2
Link to comment
MakeMeGoAway

 

 

tie atšķirību dzirdēs pat aizvērtā korpusā

 

Fractal Design Arc Midi R2 korpuss.

Sennheiser HD 429 ausis.

 

Ar austiņām uz galvas, nekādu skaņu nepadodot, ventilatorus pie slodzes var dzirdēt tad, ja vēlas sadzirdēt. Normāli geimojot (kad austiņās ir kāda skaņa), noņemot ausis un nonākot pilnīgā istabas klusumā, var dzirdēt, ka videokarte dūc. Bet nu nekas tāds, kā dēļ es pats karti neiegādātos.

 

Man var pārmest par liekiem komentāriem, bet par mani kā par sliktu pārdevēju (kaut kas līdz galam nepateikts, nenorēķināšanās laicīgi utt utjp) Tu nekur neko neatradīsi. Es cenšos preci pasniegt realistiski.

Link to comment
POISONBOY

 

 

Max 64°C Max 48% fan speed kas attiecīgi ir 2024 rpm Paskaļas tās gigabyte kartes apgriezieni lieli. https://youtu.be/6_s...P4iIYE?t=17m4s 

 

Paldies par linku, uzskatāmi parāda starpību skaņā. Izskatās ka Gigabyte nelabojas ar jauno sēriju :) Iepriekš bija 970 no tiem - nu nebija īsti patīkama skaņa pat dīkstāvē, kad ventilatori liekas uz kādiem 30% min strādāja, un līkni nevarēja softiski kontrolēt, bez iejaukšanās BIOS kodā. Pārbaudītās vērtības tajā video turpina būt tādas (MSI un Zotac), patīkamu iespaidu atstāja Palit, nebija nācies tās vēl dzirdēt.

 

 

 

Ar austiņām uz galvas, nekādu skaņu nepadodot, ventilatorus pie slodzes var dzirdēt tad, ja vēlas sadzirdēt. Normāli geimojot (kad austiņās ir kāda skaņa), noņemot ausis un nonākot pilnīgā istabas klusumā, var dzirdēt, ka videokarte dūc. Bet nu nekas tāds, kā dēļ es pats karti neiegādātos.
 

 

Tiem, kas ausis nelieto, domāju diezgan aktuāli ir lai tā rūcoši šņācoši dūcošā kaste pie kājām savus uzliktos pienākumus veic neuzkrītošāk - citādi vakarā spēlējot nākas griezt resīvera skaņas skalu vairākas iedaļas vairāk. Šobrīd man ir semi passive psu un gpu, liela cpu redele un klusināts korpuss ar uz klusumu orientētiem ventilatoriem, kā arī glabātuvēm tiek izmantoti 2.5" hdd, un primāri ssd. Rezultātā tumšajos vakaros varu baudīt klusumu un meditēt uz savu tinītu  :wacko2:  Kādu spēli palaižot gan tomēr brīžiem vēl jūtos traucēts, ir pēc kā tiekties :) Bet nu es laikam esmu aizrāvies  :rus_roulette:

 

Atvainojos par spamu :) bet pa retam jau var.

Link to comment
POISONBOY

Konkrēti šai nebij, cik noprotu tik top EkstrēmGāming versijai tāda ekstra piemita. Tavai skatos tāda piemīt, tad jau arī dīkstāvē nekrīt uz nerva.

Link to comment
MakeMeGoAway

Nu jā. Ieslēdzas pie 50°C ventilatori. + to ir iespējams pamainīt pēc ieskatiem.

 

Pašai GPU dzesei izslēgtai esot, temperatūra turās (pēc GPU-Z vadoties) 37°C. Istabas temperatūra varētu būt mazliet virs 20°C.


Pricedrop uz 380€

Link to comment

 

 

Tirgus diskusijās vajadzētu aizliegt diskutēt par cenu

forumā ieteicams diskutēt par cenu. Ja pārdevējam nepatīk komentāri, ir citi pārdošanas veidi, piem., ar sludinājumu

  • Patīk 2
Link to comment

Varbūt labs veids, kā foruma pavisam nedaudz piepelnīties (samazināt tīros zaudējumus)?

Gribi, lai neviens tavā foruma sludinājumā nepirž, ka cena pārāk zema? maksā!

Link to comment

Tad vēl pastāv iespēja, ka nesapratīs.

Vismaz es slēgtu tēmu pārdošanas sadāļā saprotu, ka vai nu prece jau ir pārdoda, vai arī tās tirgošana vairs nav aktuāla.

Link to comment

Jāgaida eBay ienākšana Latvijā, problēma atrisināsies pati par sevi.. Nebūs ilgi jāgaida, mega kompāniju alkatības iespaidā tie agri vai vēlu sasniegs arī Latviju.

Link to comment
MakeMeGoAway

Nu nevajadzētu piemirst plānotos likuma grozījumus, kas VIDam varētu ļaut liegt pieeju ebay, amazon u.c. domeiniem.

Link to comment

kas ar Tevi? es runāju par oficiālu eBay atbalstīšanu Latvijā, nevis kaut kādu kaktošanos.  Tas ir laika jaut, līdz šīs mega kompānijas ienāks Latvijā.

Labots - kappa
Link to comment
MakeMeGoAway

Un es par likuma grozījumiem, kas jau ir pieņemti un kas tiek plānoti. Slinkums meklēt, bet pāris dienas atpakaļ bija raksti ziņu portālos.

Link to comment

Likuma grozījumi attieksies uz neautorizētu piekļuvi esošajiem rietumeiropas tirgiem, es runāju par to, ka agri vai vēlu, šīs te kompānijas ienāks oficiāli Latvijas/Baltijas tirgū un tad uz tiem tādi likumi neattieksies. Tiešām tik grūti izlasīt un uztvert to domu?! 

Link to comment

Kas par likuma grozījumiem? Dajoš linku!

Google, meklējot "likuma grozījumi" pēdējās nedēļās laikā, neko saistošu pirmajā lapā neatgriež.

Labots - itanium
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...