Jump to content

Kur Tu brauksi slēpot vai snowot?


Regisss
 Share

Recommended Posts

Labdien kungi un dāmas! :)

Varbūt varam padalīties ar informāciju, padomiem utt. par interesantām/labām vietām, kur plānojam, kur bijām... un sīkāk izklāstīt visiem citiem gribētājiem detaļās, kas saaistītas ar slēpošanu/sniega dēļošanu ārpus Latvijas! ;)

 

 

Es piemēram šogad skatos uz Itālijas pusi... tā kā parasti braucu pats ar savu auto, tad skatos tuvējo Itāliju... Būts ir visur kur, bet joprojām cenšos neatgriesties otro reizi, jo ir taču daudz jaunu vienu kur pabūt! ;)

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Just honest opinion -

 

Kur Tu brauksi slēpot vai snowot?

Nekur - visnotaļ labi var pavadīt pēcpusdienu pašļūkājot ar draugiem/famīliju tepat Latvijas trasēs, un par ietaupīto naudas starpību starp tā paša darīšanu pārcenotos ziemas kūrortos ārzemēs, nopirkt jaunu TV vai atlikt krājkontā. Diemžēl nespēju šārēt prieku par naudas sadedzināšanu (vistiešākajā veidā) ceļojot.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Diemžēl nespēju šārēt prieku par naudas sadedzināšanu (vistiešākajā veidā) ceļojot.

Heh, man tieši otrādi.

Dārgs TV, PC ir ne, ne, bet izlikt lielāku summu par ceļojumu man nesagādā morāles problēmas :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Kam māte, kam meita - cik cilvēku, tik viedokļu. Man vienkārši šķiet, ka mantisks labums, kuram ir tālākpārdošanas likvīdā vērtība vienmēr būs labāks ieguvums kā kaut kādas atmiņas un pāris neizdevušās bildes telefonā...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

mantisks labums, kuram ir tālākpārdošanas likvīdā vērtība vienmēr būs labāks ieguvums kā kaut kādas atmiņas

LABS!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekur - visnotaļ labi var pavadīt pēcpusdienu pašļūkājot ar draugiem/famīliju tepat Latvijas trasēs, un par ietaupīto naudas starpību starp tā paša darīšanu pārcenotos ziemas kūrortos ārzemēs, nopirkt jaunu TV vai atlikt krājkontā. Diemžēl nespēju šārēt prieku par naudas sadedzināšanu (vistiešākajā veidā) ceļojot.

 

es gan uzskatu tieši pretēji. latvijas "kalnos" tā šļūkāšana 100-200m trasītē un 20 minūšu garās rindas ir absolūta naudas dedzināšana un sabojā visu priekšstatu par slēpošanu. esmu kaislīgs snowbordists, bet latvijā uz dēļa kāpju tikai aiz sniega moča vai mašīnas virvē, jo 20 eur samaksāt šeit par stāvēšanu rindā lai 30 sekundes pašļūktu pa kalnu ir debīlisms.

 

protams katram savs, citam patīk aktīva atpūta, citam cilāt bamsli un viņš ir laimīgs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Es domāju, ka te ir svarīgi nodalīt "kaislīgus slēpotājus" vai aktīvās atpūtas piekritējus kā tādus, no casual atpūtas cienītājiem, un tad uzreiz būs stipri saprotamāka katra cilvēka nostāja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Autors pats gan nepieminēja kurās vietās bijis, lai citi biedri varētu ieteikt vietas, kuras listā neredz.

 

Bet pēc būtības tēmu varētu slēgt, ja vien autora mērķis nebija dziļās biedru pārdomas par dzīves jēgu: mūžīgo dzīšanos pēc naudas, kuras nekad nepietiek, par skumjo vecumdienu stāstu, kad visa dzīve ir pagājusi un tik daudz, kas nav redzēts/izdarīts.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

vecumdienu skumjo stāstu, ka pa dzīvi tik daudz kas nav paspēts apskatīt un izdarīt
Bet raudāt tomēr būs patīkamāk pie dārga Mercedes, nevis žiguļa stūres, galu galā... 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet raudāt tomēr būs patīkamāk pie dārga Mercedes, nevis žiguļa stūres, galu galā...

Varbūt, ja dzīves laikā nebūtu žmiedzies visur citur, lai tik nopirktu to dārgo mantu, nebūtu nemaz jāraud? :)

Man patīk, kā šī tēma izvērsās!

- Kur slēpot?
- Nafig slēpot/ceļot, labāk nopirkt dārgu (ja ir jau dārgs, tad dārgāku) TV!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Sorry par offtopic. Acīmredzot ir tikai viens pareizais viedoklis, un visiem ir mandatory jātērē noteikts % savu ienākumu ceļošanai, citādāk tu dzīvo nepareizi. :D

Link to comment
Share on other sites

Katram, protams, savs, bet vai tik tiešām autoram tavs viedoklis par ceļošanu kā tādu šajā tēmā kaut ko dos? :)

Dažām jaunākajām tēmām varētu iepostēt:

Pērk: e-cigarete
- Es jau gadiem smēķēju parastās cigaretes un elektriskās pat paprovēt neapsveru. Nebūs tas!

Ziemas riepas
- Kāpēc tādas vajag, ja, piemēram, dzīvojot Floridā, sniega nav?

Par uzvalkiem
- Šorti un T-krekls ir FTW!

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nu tad jābrauc darīt to, kas patīk. Vai ta es kaut kur teicu, ka nē? Protams, ka priekš kaislīgiem slēpotājiem/snowotājiem Gaiziņš būs stipri par īsu, bet nu ja nav vēlme nolocīt divas minimālās mēnešalgas par pāris dienu ziemas priekiem, tad loģiski, ka par tiem pašiem 15€ pēcpusdienā var pietiekami labi atpūsties un pašļūkāt arī šeit pat.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Katram, protams, savs, bet vai tik tiešām autoram tavs viedoklis par ceļošanu kā tādu šajā tēmā kaut ko dos?

 

+1 ja ir ko ieteikt par tēmu, tad iesaka, bet viedokli, kur citur labāk iztērēt autora naudu var paturēt pie sevis.

 

Šogad janvārī ar auto biju aizdzinies līdz Saalbach (paveicās ar sniegu), Livigno tajā pat laikā bija diezgan pliks kalns. Nākošgad ir doma uz Mayrhofen, līdz Itālijai gan šķiet par tālu :D

Link to comment
Share on other sites

Ne TV ne Car zārkā nepaņemsi, tikai atmiņas!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šogad janvārī ar auto biju aizdzinies līdz Saalbach (paveicās ar sniegu), Livigno tajā pat laikā bija diezgan pliks kalns. Nākošgad ir doma uz Mayrhofen, līdz Itālijai gan šķiet par tālu

 

es janvāra vidū biju livigno, sniega bija dafiga. no kalna uz viesnīcu nebija jāiet, varēja piebraukt pie pašām durvīm. pēdējās dienās vēl sasniga kādi 20-30 cm pūderis, visi meži un pļavas tika izbraukātas, sen tik labs ceļojums nebija izdevies. pagāšgad gan nepaveicās, austrijā sniegs bija tikai irsotnēs ap ziemassvētkiem. 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Es skatos, te dažiem tik nenormāli patīk pašiem ķērkt bet turpinām offtopiku dzīt..

 

 

 

Ne TV ne Car zārkā nepaņemsi, tikai atmiņas!
Tev pašam tas apgalvojums nešķiet pilnīgi absurds? Tu bērniem atmiņas atstāsi, vai tomēr mantu un naudu? 
Link to comment
Share on other sites

Varbūt vajag izaudzināt bērnus tā, lai viņiem tava manta/nauda nebūtu vajadzīga?

 

 

Es skatos, te dažiem tik nenormāli patīk pašiem ķērkt bet turpinām offtopiku dzīt..

Es tak teicu, ka man patīk šī beztēma - paldies par to! :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Autors pats gan nepieminēja kurās vietās bijis, lai citi biedri varētu ieteikt vietas, kuras listā neredz.

 

Taisnība... Man patīk vienu gadu uz Austriju, vienu uz Itāliju... Itālija tomēr saule daudz vairāk... Lūk Francijā un Šveicē nav sanācis būt...

 

Ir būts šajās slēpošanas vietās:

- Austrijā - Solden, St. Anton am Arlberg, Lech Zürs am Arlberg, Kitzbühel - Kirchberg, Serfaus-Fiss-Ladis, Nauders, Obergurgl-Hochgurgl, SkiWelt, Axamer Lizum, Schlick 2000, Stubaier Gletscher

- Itālija - Kronplatz, Seiser Alm, Alta Badia, Gröden (Val Gardena) tai skaitā arī Sela Ronda aplis (Dolomiti superski) vairākas reizes izbraukts (reāli labi sādi paceļot ar slēpēm)...

 

Šķiet ka neko nepiemirsu... ja nu kādu mazo kūrortu...

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ar auto labum labie kalni ir ap Insbruku. Tur zināmie kūrorti visi ap 50 km viens no otra - vienu gadu dzīvojām netālu no Zoldenas, izbraucām arī Išglu, Santantonu, Serfaus/Ladis.

Link to comment
Share on other sites

Innsbruka - Soelden ir ~90km uz vienu galu... Soelden - St Anton ir arī ~90km :) Soelden - Ischgl - ~95km... un kādi 85km līdz Serfaus-fiss-ladis... Lai gan braucu ar mašīnu, man tas šķiet pa daudz... Labākajā gadījumā pārdesmit km ar mašīnu... no rītiem tur visur norāli korķi pie kūrortiem... un nevar iedzert uz kalnu... Pārsvarā cenšos lai no 6-7 dienām kādas 2-3 esmu citā kūrortā... labi ja var ar sabiedrisko... :) Un ne tālāk par reāliem 50km uz vienu galu...

 

Ap pašu Innsruku ir čupa ar maziem kūrortiem - var dzīvot Innsbrukā un katru dienu braukt uz citu... ;) Pārdesmit km uz vienu pusi...

 

Ja kādam noder --> http://www.bergfex.com/--> Winter --> Ski resorts

Link to comment
Share on other sites

Heh, kolēģi nākamgad atkal taisās uz Itāliju :) Mani vēl nav izdevies pielauzt ;) Man pietiek ar vietējo (Riekstkalns) ;)

Ar slēpošanu/snowošanu ir tā, jāpamēģina. Lieki teikt, ka vienreiz pamēģināju ar slaloma slēpem novilkt no kalna, kopš tā laika esmu saslimis, lai gan daudzus gadus kapāju ar distancenēm (kad bij ziema).

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es aizpagāšgad biju uz Slovēniju, vietas nosaukumu neatceros, tad jāgūglē. Diezko dārgi nebij, kopumā iztērēju ap 1k. Skaidrs ka par to var kautko lietderīgu nopirkt, nevis TV (TV neskatos kā tādu, vienīgi darbā ziņas kautkur fonā).

Toties bij ļoti patīkami uz nedēļu no visa atslēgties, relaksēties, iepazīties ar jauniem cilvēkiem.  

Link to comment
Share on other sites

Long John

Un kādēļ Slovākijas kandidatūra netiek izskatīta?

Neesmu slēpotājs, bet vasaras ceļojumā man Tatri ļoti patika, redzēju arī, ka tur daudzās vietās pietiekam laba infrastruktūra slēpotājiem.

IMHO, mazākam budžetam labs variants- gan krietni tuvāk, gan lētāk.

 

P.S. Pilnīgi piekrītu Jema& Co viedoklim, ka mantiskos krāmus kapā līdz nepaņemsi- iespaidi un atmiņas ir krietni vērtīgi par visādiem dzelžiem.

Kauč arī penzim ir grūtāk sakrāt, katru gadu vismaz pāris reizes cenšos kautkur aizbraukt vismaz tepat Eiropā.

 

Un bērnus arī jāaudzina tā, lai viņi paši varētu sevi apgādāt- protams, palīdzību  grūtā brīdī jāsniedz. 

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds uz šo ir bijis? Ja jā, kādas atsauksmes? Iesācēju līmenis

 

Labs pasākums karstā vasaras dienā... :) Galvenais lai nav daudz cilvēki...

 

 

 

Un kādēļ Slovākijas kandidatūra netiek izskatīta?

 

Tādēļ ka pēc Alpiem un Dolomītiem Tatros nav ko darīt... kalni zemāki, trašu mazāk... respektīvi no BMW atpakaļ uz Peaugot pārkāpt negribās... ;) Vasarā gan ar MTB ričuku tur labi... Nav tik augstu kā Alpi, taču taciņu daudz... un arī nobraucieni labi salīdzinot ar Latviju! :)

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā vienmēr licies, ka tatros pārāk zems serviss (trašu kvalitāte, pacēlāji, utt) par to naudu. Starp alpiem un tatriem nav tik liela cenas starpība, lai nebūtu žēl piemaksāt.

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
03.10.2016 , 22:51, Regisss teica:
03.10.2016 , 21:43, itanium teica:
Kāds uz šo ir bijis? Ja jā, kādas atsauksmes? Iesācēju līmenis

 

Labs pasākums karstā vasaras dienā... :) Galvenais lai nav daudz cilvēki...

 

Man kaut kā nepaveicās bija diezgan daudz cilvēku un trase uzreiz kļuva tāda ledaina un nošļūkāta, un neinteresanta, vairs nekad mūžā nebraukšu un nevienam neiesaku, bet vienreiz gan var jau aizbraukt lai to saprastu!

 

Patīk tikai sarkanās trases, kuras ir tieši domātas manam līmenim.

Biju  nesen Bormio, uhhh Selvio Pasaules Kausa trase, tas bija kaut kas, bet otreiz nē nē!

 

Šajā vietā bija ļoti patīkami, kā pasakā,

https://www.lungau.at/en/active/your-winter-holiday/ski-snowboard/skilungau/?_wb=en/active/your-winter-holiday/ski-snowboard/skilungau/&lang=EN

visām gaumēm trases, bet tādas vietas jau drošvien ir daudz, obligāti otro reizi jāaizbrauc lai var močīt, jo pirmajās reizēs tā ir kad gribās skriet pa visām trasēm un atpūta nekāda:)

 

03.10.2016 , 20:08, M@R$$ teica:

Lieki teikt, ka vienreiz pamēģināju ar slaloma slēpem novilkt no kalna, kopš tā laika esmu saslimis

 

Sajūta pazīstama, varu teikt, tās ir manas narkotikas!

 

Lai visiem labi slēpojas mūsu biedriem, kas to dara, Saudzējiet sevi!!!

Labots - sanga
Link to comment
Share on other sites

Snowarena ir ok !

Lai uzturetu skill līmenī pa vasaru, ļoti pat ok, vasarā maz cilvēku, daudz dažādu spa Druskiņos, labs ēdiens, svaigs gaiss.

Var braukt ar otrām pusēm, kas neslēpo, bērniem, visiem būs ko darīt. Labak uz visu weekend, jo ceļs ap 4-5h. Cenas normālas, vasarās ir nakts ballītes pilsētā.

Vienīgais mīnuss, samērā lēns krēslu pacēlājs, viss parejais 4+.

Es arī guldos izklaidē un man patīk :)

Ārpus lv parasti slēpoju Austrijā, Zillertal ielejā, Mayrhoffen, tur ir viss ko vēlies: 6km nobrauciens pa Ahorn, Mollertaler ledājs kur vienmer ir saule, stāvākā trase austrijā "Harakiri" ar 78% kritumu (ja nokrīti, tad apstāties nav iespējams, slīdi līdz galam, vai beigām :D), lieliskās Hochzillertal trases, Mayrhoffen nakts dzīve, ātri pacēlāji un lielisks gaiss un atmosfera :))

lv labakais piedavājums ir Ozolkalns ar ātrakajiem t-bar pacelājiem, Ozolā pa lielo trasi, ja pacenšās ir izdevies ieskrieties līdz 85km/h.

Tiekamies kalnos!

 

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā iepatikusies ir Gasteina Austrijā. Plānoju šogad ar aizšaut marta skolnieku brīvdienās. 

Link to comment
Share on other sites

Patīk Livigno. Patīk demokrātiska atmosfēra.

Šogad pirmo reizi izdevās saprātīgā termiņā ar līnijreisu nobukoties. Nekad agrāk 3 mēnešu distancē nevarēja (mazāk tūristu palicis?). Ja negribēju braukt ar mašīnu, tad atlika Novatours/Smartlynx vājais un dārgais čārters/transfērs. Kas interesanti, šosezon Malpensa ar Airbalticu sanāca ievērojami lētāk, nekā Bergamo ar Ryanair. 2100km ar mašīnu vienā virzienā tomēr ir par traku. Tas nozīmē, ka 4 dienas no atvaļinājuma ir mestas. Tas reāli sāk atmaksāties, ja 5-8 cilvēki brauc vienā busā.

 

Latvijā par jēdzīgāko arī uzskatu Ozolkalnu. Cerams, ka viņiem izdosies šoziem vismaz kaut kāda "sezona".

Link to comment
Share on other sites

Prieks, kad daudzi biedri šeit ir tik sportiski!

 

Mīļākā trase Ozols, bet Žagarkalns arī nav slikts, it īpaši darbadienās kad nav cilvēku, bet diemžēl nesanāk nekad tikt darbadienās! :(

Link to comment
Share on other sites

@Racer un @msp pamainat slēpošanas vietas, nenožēlosit... Jūs abi uz tām standarta Latviešu vietām braucat... :)  Bet Alpos, Dolmītos ir simtiem labu slēpošanas kūrortu... Ja gribās sauli, tad Dienvidtiroli vajag - Dolomīti, Itālija, saule... jēee... 2017.g. februārī pirmo reizi izmēģināju Cortina D'ampezzo... SUPER! ;) 

Link to comment
Share on other sites

Šogad bij doma pamainīt, bet papētīju variantus un neko interesantu neatradu. Gasteinā vēl ir foerši, ka ir daudz trases un ir liela iespēja, ka dažādos laika apstākļos būs iespēja paslēpot, kad auksts, tad pilsētas vai BadHofgasteina, kad silts, tad augšā uz Sportgasteinu. A nu lab - konservs es esmu. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Racer teica:

A nu lab - konservs es esmu.

Tam es ticu... bet nu iedomājoties tos kūrortu daudzumu, nesaprotu kādēļ... jo Gašteina nav nekas īpašs... 

Iečeko te: https://www.bergfex.com/

Augšā pie Ski resorts vari izvēlēties valsti! :) 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...