Jump to content

Paliela faila (ap 3GB) nogādāšana adresātam.


capstan
 Share

Recommended Posts

Neesmu pārliecināts, ka nebija pareizāka sadaļa manam jautājumam, tomēr tāda neiekrita acīs.

Man nepieciešams nodrošināt ~3GB faila saņemšanu konkrētam adresātam. Jautājums ir tīri praktisks - esmu atradis vairākus mākoņus gan tēvzemē gan ārpus tās. Bet gribētos zināt viedokļus par to izmantošanas ērtību. Neesmu atradis vērtējumu par upload - download ātrumiem, nevajag ciparus, negribētos, ka šis process aizņemtu pusdienu.

Link to comment
Share on other sites

Atkarība, cik smalks adresāts. ja der pa free, tad ar normālu failu komandieri vai arhivatoru var failus sadalīt gabalos līdz 2GB un tad caur failiem.lv nosūtīt klientam. Klientam otrā pusē būs jāsavieno daļas atpakaļ veselā failā.. Var caur savu NAS serveri, ja tāds ir. Kaut ko varēja caur Skype, bet sen neesmu lietojis.

Link to comment
Share on other sites

Dali mazas porcijas ar Rar un sūti caur kādu failu servisu

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildi. Cik zinu, failiem.lv ir bezmaksas 1GB apjoms. Par NAS serveri googlā kaut ko atrodu - jāpalasa, tas man ir svešs.

Link to comment
Share on other sites

Ir savākušies vīri ar lieliem internetiem , tas ir kruta! Uz DSL sēžot tas būtu neiespējama misija!

Link to comment
Share on other sites

Nja failiem ir 2GB limits. Nāksies saarhivēt un skaldīt uz pusēm.

Vai teamviewer, pa taisno.

DSL arī vēl kāds lieto, 4G un optikas laikā?

P.S. Kaut kur lasīju, ka DSListiem arī uzlaboja 2015.gadā ātrumu ... 3gB, nav jau vesela kolekcija ar ... multfilmām ;) 

Link to comment
Share on other sites

Nācās pārorientēties, jo pēkšņi uzprasījās vēl citi gribētāji. Gala rezultātā uzliku uz yandex diska. Uploads gan gāja vairāk kā stundu.

Diemžēl, par google draivu neiedomājos, tas, droši vien būtu ātrāks.

Link to comment
Share on other sites

Te visi akli? Lizards jau ieteica lielisku risinājumu trešajā rakstā, a te tikai mauj par kaut kādu dalīšanu RAR arhīvos, un hujzin ko vēl...  :blink:

 

 

http://www.rejetto.com/hfs/iesleedz pie sevis un iedod cilvim pieeju. vienkaarsjaak buut nu nevar...
 
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kādus gadus atpakaļ saviem draugiem sūtīju failus apjomā vairāk par 10 gigabaitiem pa Skype. Bet kā pārpirka Microsofts, tā ierobežoja gan ātrumu un arī apjoma limitu

Link to comment
Share on other sites

Nevēlos neko reklamēt, bet skatos, ka eDati ir ne tikai 10GB krātuve, bet arī 4GB max. faila izmērs - tādad varētu derēt. Tā kā tas ir vietējais serviss, ar ātrumu nevajadzētu būt problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Nez, man liekas, ka ātrākais un ērtākais, tomēr, ir google drive- iekopē failu un iedot adresi , pie tā tiks arī bez gmail konta eksistences. Attiecīgi pēc augšuplādes-> labā pele virsū -> Kopīgot failu -> iegūt koplietošanas saiti -> un viss... kad negribi dalīties uzspied vēlreiz virsū un atcel, saite nebūs aktīva.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...