Jump to content

Pieredze ar interneta veikalu Maxcom.lv ?


T110E5
 Share

Recommended Posts

Ņe poņel! Paņem acis rokā!

Tikai divas atsauksmes par šo konkrēto veikalu! 

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šogad četri pasūtījumi maxcom.lv - divi monitori, divi SSD diski, powerbanka, un vēl dažādi loriņi - nekādu pretenziju, trīs dienu laikā atveda, vienā no pasūtījumiem izvēlētā monitora nebija uz vietas, uzreiz zvanīja, teica, ka aizkavēsies par divām dienām, bet jau nākamajā dienā sadabūja un piegādāja. 


Atrodas jamie uz Mūkusalas ielas, dziļi iekšā teritorijā aiz 2u.lv 1a.lv, bet vismaz var normāli nolikt auto pretim durvīm un visu ielādēt bagāžniekā.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atrodas jamie uz Mūkusalas ielas, dziļi iekšā teritorijā aiz 2u.lv

1a.lv?

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Maxcom.lv ir tas pats tehnoshop.lv . Sakrīt visi firmas dati un adrese, izņemot telefona numurus.

Pat preču ID ir vienādi, bet cena parasti maxcom zemāka.

 

Tiešām interesē, kas tā par modi mūsdienās ar diviem veikaliem. Tehnoshop esmu iepircies, it kā sūdzību nav.

Veco bodi lēnām klapē ciet, kamēr ar jauno taisa popularitāti?

Link to comment
Share on other sites

Dažādi SIA, vienam nodokļu parāds, klopēs ciet, tāpēc jau ir jauns sia ?

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, pāris reizes mēģināju to tehnoshopu un tie prasīja priekšapmaksu ... manuprāt tā ir problēma, jo daudzi neprasa ...

Link to comment
Share on other sites

tie prasīja priekšapmaksu ... manuprāt tā ir problēma, jo daudzi neprasa

Ir cilvēki, kas pērk ar PĒCapmaksu? 

 

 

Tiešām interesē, kas tā par modi mūsdienās ar diviem veikaliem.

Es taču jau rakstīju iepriekš -

Tāda politika jau labu laiku ir populāra - ideja aiz tā ir piespamot salidzini.lv rezultātus dažādās cenu kategorijās - principā no sērijas "ja nepaņems lētāko, varbūt paņems trešo lētāko, kas arī ir mūsējais". Bieži vien acīmredzami pat dizains šādām viena saimnieka interneta bodēm nav izmainīts, un, saprotams, arī uz zvaniem atbild tie paši menedžeri. 
Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Ir cilvēki, kas pērk ar PĒCapmaksu?

 

Nu nezinu, man patīk samaksāt tad kad saņemu preci ... ir tāda dumja cerība ka tad tirgoņi ir uzcītīgāki ....

Šitie jau saka samaksājiet un tad mēs pasūtīsm to preci ... varbūt .... un tad zināsim vai prece vispār pieejama un kad ....

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

Šogad četri pasūtījumi maxcom.lv - divi monitori, divi SSD diski, powerbanka, un vēl dažādi loriņi -

kādam sūdīgi ar matemātiku :D

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

kādam sūdīgi ar matemātiku
Kādam sūdīgi saprast, ka pasūtījumā ir vairāk par vienu priekšmetu...  

 

 

ir tāda dumja cerība ka tad tirgoņi ir uzcītīgāki
Manuprāt tieši otrādi. Ja piķis ir kontā, tad uzreiz jau cita centība sagādāt pasūtīto, lai cilvēks neārdās.

 

 

 

tikai un vienmēr aizbraucu pēc preces ar skaidru naudu,
Kāds tam pamatojums? Bail no lielajām ļaunajām masonu bankām? Vai bail no lielā brāļa, kas noteikti tieši tevi cītīgi vēro? Man, piemēram, nekā slēpjama nav, un es vispār esmu par to, lai skaidras naudas kā sugas nebūtu, un visi darījumi līdz pēdējam centam ietu caur likumsargājošajām iestādēm monitorējamiem kanāliem - tas TIK daudz no krievu laikiem palikušu problēmu ar korupciju, pelēkajām aplokšņu algām, un daudz ko citu uzreiz saknē izskaustu.
Link to comment
Share on other sites

tikai un vienmēr aizbraucu pēc preces ar skaidru naudu

Kāds tam pamatojums?

 

Ja prece nav uz vietas, vai mainījusies cena, tad var nekavējoties pasūtīt citā veikalā, nevis katru dienu mēneša garumā zvanīt veikalam, kad atgriezīs naudu vai kad būs prece.

Labots - Salmo
Link to comment
Share on other sites

 

 

lai skaidras naudas kā sugas nebūtu, un visi darījumi līdz pēdējam centam ietu caur likumsargājošajām iestādēm monitorējamiem kanāliem

 

 kā tad es no kaimiņiem 1/4cūku, pienu vai zivis nopirkšu? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

skaidra nauda, jo ir veikali, kuri kartes neapkalpo

šitam gan vismaz 3 piemērus studijā. lai nebūtu tava kārtējā tukšā diršana!

Link to comment
Share on other sites

un kāpēc priekšapmaksāt, ja var pēcapmaksāt?

Jo daudz kur nevar!

Kad sūtīju portatīvo, tad iekš 2u.lv, bitshop.lv un m79.lv prasīja priekšapmaksu.

Kad tētis sūtīja teju 20 TV priekš objekta no 1a.lv, tad arī prasīja priekšapmaksu! Neticami, ne? :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Kad sūtīju portatīvo, tad iekš 2u.lv, bitshop.lv un m79.lv prasīja priekšapmaksu.

2u.lv un m79.lv var mierīgi iepirkties ar skaidru naudu pasūtot preci ar piegādi. Ne vienu vien reizi tur esmu sūtījis dažādas preces. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Nu, kaut kam var, kaut kam nē - UN?

Portatīvajam uzreiz pateica, ka jāsūta no Polijas un vajagot priekšapmaksu.

Ja tie stulbie internetveikali tik bieži neuzmestu, tad priekšapmaksa kā tāda ir saprotama un man pret to nebūtu itin nekādas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

neesi tajos laikos dzīvojis, ka piemini tolaik tik pat kā neeksistējošo korupciju vai vispār tad neeksistējošās "pelēkās (wtf?!) aplokšņu algas"?

 

Labi aplokšņu algas nebija, jo visi uzņēmumi bija valsts , bet blatu sitēma jau nu gan tā pati korupcija vien bija un menti ņēma ka čaukstēja vien...

Link to comment
Share on other sites

Uzreiz var redzēt, kādas ir vienīgās problēmas, kas te uzpeld saistībā ar skaidrās naudas neesamību - kā savu naturālo saimniecību bīdīt, un kukuļus maksāt...

Link to comment
Share on other sites

 

 

šitam gan vismaz 3 piemērus studijā. lai nebūtu tava kārtējā tukšā diršana!

tera.lv vienmēr grib skaidrā (saņemot preci veikalā). Tiku pat sūtīts uz bankomātu pēc skaidrās naudas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

un diezvai zini kurā var ar karti norēķināties un kurā nē.

amn, ir 21. gadsimts, ja joprojām kādā ineta bodē vai paikas, pohuj kur, ja ar karti nevar norēķināties, tad rodas jautājums, kā tā iestāde vel eksistē?!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet nu skaidrs, ka ja pērc kaut ko eksotisku

It kā nē: rādīja, ka noliktavā ir ap 20 precēm.

Izrādās, ka noliktava nav viņu (ok, kam ir) un atrodas Polijā :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ko es varu pateikt - žēl man to veikalu, cilvēku, valsts, ja reiz nespēj prasties un pie katras iespējas cenšās novilkt kāpostu par visai saprotamu un ikdienišķu pakalpojumu!

Link to comment
Share on other sites

Es priekšroku dodu skaidrai naudai pasūtīji piegādāja samaksāji viss neatkarīgi no kantora. Pietiekami daudziem internet veikaliem ir skaidras naudas iespēja tai skaitā arī tiem lētajiem.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

1a.lv ir pasūtījuma apstrādes maksa arī preci saņemot pie viņiem un maksājot skaidrā:

Summa: 135.13 €

Pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa: 1.34 €

Kopā: 136.47 €

Vēlamais preces saņemšanas datums

29.09.2016

Apmaksas veids - Skaidra nauda (Fiziska persona)
 
PS. Tera.lv ļoti daudz kas iegādāts. Arī norēķini tikai skaidrā. Tagad šie Rīgā vairs nav, tikai Ogrē
Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

ar Teru ir tā ka Tera veikals un Tera internetveikals ir dažādas bugaltērijas. Un karšu termināls ir pie veikala kases... Kaut viss atrodas fiziski vienā telpā, un pat kases čeku izsit tajā pašā kases aparātā...

Link to comment
Share on other sites

tada sajuta ka puse lv krizi nemaz nejuta un neviens zviedru bankam parada nepalika..

nu redz man piemeram ir zti par katru parskaitijumu seb nem komisiju 12.85 e ,

sanak ka lai gribetu but kruts man butu japikjo ceneris par to par ko citi nem 1 eur ?

treknajos gados bankas gan neteica ka bus sadas jaukas komisijas ,

fuck scandinavu bankas nu nebarosu es tos liekezus kas pie pus lv emigracijas vainigi ,

Link to comment
Share on other sites

prosta tu pats esi idiots, ja reiz esi parakstijies uz kaut ko tik kardinālu.

šaipus lejuputrijai, piem., visās, tātad, visās bodēs (poh, lielveikals vai piparbodīte) karšu norēķins darbojas, es tiesa nezinu, cik veikali maksā par to, bet piem. piparu bodes iekasē 50p (0.50 GBP) par transakciju ar karti, ja pirkums ir zem 5 GBP. citi vienk. iekasē šos 50p, bet viņi iekasē, un neviens neraud, cik dzīve ir slikta, etc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet viņi iekasē, un neviens neraud, cik dzīve ir slikta, etc.
 Paraudāšu cik slikti ir LV. LV bankas aizliedz pievienot %% vai komisiju pirkumam ar karti, bet nepakautrējas savākt 1.5%+ (līdzīgi % visā pasaulē)no pirkuma summas. Uz lietām kurām niecīgs uzcenojums tas apēd visu varku un pat var iedzīt mīnusos.Tas arī ir izskaidrojums kāpēc daudzi iveikali, kuri strādā ar minimāliem uzcenojumiem, nelabprāt pieņem (vai vispār nepieņem) karšu norēķinus
Link to comment
Share on other sites

Kāds kaut ko no savas personīgās pieredzes var pateikt par Continent.lv ? Šķiet ka pirms kāda gada tur iepirkos tad vel bija ok. Bet kā tur ir teiksim ar tām pašām garantijām?


Tiešām šeit neviens nav iepircies?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

It kā nē: rādīja, ka noliktavā ir ap 20 precēm. Izrādās, ka noliktava nav viņu (ok, kam ir) un atrodas Polijā

Jūs, cilvēki, tiešām esat kaut kādi naivi? Nesaprotat, ka 99% interneta veikalu nekādu noliktavu nav? Tas, ko tur mājas lapās rāda, ir vairumbāzes, kas ir varbūt Latvijā, bet tik pat labi arī Somijā, Lietuvā, Polijā, Vācijā vai citur "netālu". Savas noliktavas ir tikai retiem izņēmumiem, piemēram Dateks. Bet tur tad arī cenas ir citas...

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotat, ka 99% interneta veikalu nekādu noliktavu nav?

(ok, kam ir)

Somijā, Lietuvā, Polijā, Vācijā vai citur "netālu".

Es par to, lai šo informāciju uzrādītu pircējiem! Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...