Jump to content

Pieredze ar interneta veikalu Maxcom.lv ?


T110E5
 Share

Recommended Posts

Skatos ka šiem ir salīdzinoši zemas cenas ar citiem internetveikaliem , un tā kā viņiem ir gan manis noskatītā video karte ,gan monitors , es apsveru iespēju tur iepirkties. Bet vienīgās atsauksmes,sūdzības es atradu tikai salidzini.lv mājaslapā ,tāpēc man gribētos dzirdēt kāda ir jūsu pieredze ar maxcom.lv (kāda ir attieksme pret klientiem, kvalitāte, preces garantija) ?

Link to comment
Share on other sites

Esmu jau reizes piecas pircies Maxcom, un nekādu problēmu (vēl, tpu-tpu-tpu) nav bijis.

 

P.S. Pie viena iegāzīšu žulti par RigaShop.lv - Jauki, kā man tas kantoris zajebal - jau otro reizi uzmeta pēc pilnas programmas ar piegādes laikiem. Nekad vairs nemēģināšu iepist desmitnieku un ielaisties ar šitiem ultra-zemo cenu kantoriem, kas visu sūta no hujzin kurienes, un kur gaidīšanas laiks ievelkas no 10 dienām uz mēnesi ar kapeikām. Nu i nakuj!

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piedod tu kļudies es nereklamēju XD . Es čista tikai jautāju . Pats vakar pasūtīju pc komponentes no 1a.lv un tagad meklēju kur lētāk un kvalitatīvāk pirkt GPU un monitoru .

 

P.S. RESPECT guys.Negaidīju uz tik drīzu atbildi . Ātrāk nekā tomshardware un pcpartpicker !:D

Labots - T110E5
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jauki, kā man tas kantoris zajebal

Es to pašu varu pateikt par 2u.lv, M79 un Bitshop.

2u.lv sola, ka noskaidros man interesējošo lietu (vai viņu laptopam nebūs poļu klaviatūras izkārtojums...), bet, protams, neatzvana un uz e-pastiem neatbild.

M79 un Bitshop veicu pasūtījumu, bet man neviens pat nepiezvana. vienkārši WTF?

Link to comment
Share on other sites

Nevis wtf, bet samaksas veids vienmēr jānorāda "pirkuma saņemšanas brīdī", tas inet bodes vienmēr disciplinē. Attiecīgi, ja šie čakarē smadzenes, tad pirkumu vienkārši anulē...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

P.S. Pie viena iegāzīšu žulti par RigaShop.lv - Jauki, kā man tas kantoris zajebal

RigaShop gadījumā nav tas pat kas moblive.lv ?

Labots - Microstar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā izskatās . Pat viena adrese un kabinets, saprastu ja viena adrese bet ja jau viens kabinets tad jau noteikti tie paši.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevis wtf, bet samaksas veids vienmēr jānorāda "pirkuma saņemšanas brīdī", tas inet bodes vienmēr disciplinē.

Pie piegādes to daudz kur vairs nevar izdarīt. Es tak neesmu neko vēl samaksājis - pasūtījis esmu, bet nekāda apstiprinājuma no viņu puses nav.

Link to comment
Share on other sites

itanium, ja nevar izdarīt... vai tad Latvijā ir tikai viena inet bode? :)

Link to comment
Share on other sites

Nevēlos nevienu aizskart, bet ja Rīgas internetveikals ir izteikts ''krievu kantoris'', tad no tā var visu sagaidīt..

Biežāk gan apmāns par tūlītēju preces pieejamību...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

tapec ka visiem patik iepist santimu...
Un kāpēc ne? Tur jau tā lieta ka VISIEM un tas ir normāli. 
Link to comment
Share on other sites

ar visiem mazajiem interneta veikaliem ir viena vienāda pieredze - nekad nekas nav uz vietas -  vai vispār nav, vai piedāvā dārgāk beigu beigās

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

 

 

Pērkot HW pa 100+ EUR ir nozīme 5-10 EUR "šurpu turpu"?

kapec ne? tapat tie ir 5-10eir.

prece tapat nak no vienas noliktavas/ no viena piegadataja un perkot da jekburaa internet veikalaa tu sanemsi taisni to pasu preci (nevis lidzigu vai to pasu modeli, bet taisni taisni to pasu).

Link to comment
Share on other sites

Lētie ved no PL vai RU, tādēļ tas ilgais laiks. Bieži vien ir ka lētajos veikalos cenas ir zemākas kā Also vai Elko. Ļoti bieži datori ir nostāvējuši noliktavās 2-3 gadi, un šeit tirgo kā jaunus, paskatieties uz kastēm izgatavošanas datumus, labākais ko redzēju bija gandrīz 3 gadi.

Link to comment
Share on other sites

Tobiš 3.5-7 lati, kurus it kā iesip bet finālā čakarējies ar preces nepieejamību, priekšapmaksu, garantiju un ko tik vēl ne.

Link to comment
Share on other sites

Manā gadījumā viena no precēm bija pat 15€ lētāk par nākamo lētāko iekš salidzini.lv - pērkot 8 gab. tomēr salasījās tā starpība. Bet nu kā rakstīju - solīto max 10 dienu vietā beigās piegādāja tikai vakar, pēc piecām nedēļām, un tikai pēc diviem nikniem meiliem un pieciem (!) zvaniem kad beigās jau lamājos.

Labi, ka bija ielikta laika rezerve projekta nodošanai, un nesanāca lielāki mēsli, bet nu skaidrs, ka no tā urlu kantora vairs neko nepirkšu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kapec ne
 

 

Var arī tepat forumā "netīšām" pajautāt kādam, kuram ir iespējas dabūt lētāk ķā citiem... Gadus 10smit atpakaļ tā darīju, palīdzēju daudziem un par to neprasīju ne santīma. Gala rezultātā HW pirkām salīdzinoši lēti. Tagad mana darba specifika ir mainījusies un man tādas iespējas nav... Bet vai tagad kas ir mainījies no tiem, kas ir tur "iekšā"?

Tas tā, starp mums meitenēm runājot :spruce_up:  

Link to comment
Share on other sites

 

 

tapat tie ir 5-10eir.

 

tapec ka visiem patik iepist santimu...
Apriģilis tu esi par iesipšanu vai nē?
Link to comment
Share on other sites

Runājot par rigashopu, es jau 3 mēnešus no šiem gaidu ssd disku no garantijas... Uz zvaniem atbild prasti atsmērējoties tjip noskaidrošot no piegādātāja, uz e-pastiem neatbild vispār. Bet ir pluss - garantiju pieņēma ārkārtīgi simpātiska dāma, jūtu ka būs jābrauc drīz šo sodīt par garantijas noteikumu neievērošanu. Līdzīga pieredze (izņemot dāmu) ar garantiju ir bijusi arī ar 2u.lv, tā ka mēģinot iepist kādu centu, rezultātā izdrāž tevi pašu...

Labots - rodgerz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ha, ieleja vēl joprojām cenšas un vēl joprojām nesanāk :D

Kur ta man drosme dzīvē ar sievieti runāt - romantisku smaidiņu forumā nosūtīt, cita runa! :yahoo:

Intereses pēc pasūtīju iekš 1k.lv - redzēs vai vispār piezvanīs.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

1k.lv
Es ar šiem cīnos jau pāris mēnešus. Biju kaut ko pasūtījis, preces nebija. Ok, pateicu tad lai aizmirst. Pēc kāda laika sāka nākt uz ēpastu visu laiku viņu reklāmas. Neskaitāmas reizes rakstīju un zvanīju šiem lai izdzēš manu ēpastu no viņu adresātiem. Visu laiku atbilde ir- jā ok izdzēsām. Pēdējo reizi aizvakar zvanīju un lamājos. Šie pasaka, lai es pats viņus nobloķēju :) es teicu lai viņi savā galā nobloķē.
Link to comment
Share on other sites

Ārzemēs vispār garantijas nebūs (pat ilūzijas par tās esamību :D )

Principā meklēju teju jebkādu 11.6" laptopu ar N3700 (mazāk optimāls variants būtu N3150), 4GB RAM un HDD vai SSD, bet, cik skatos, tad par normāliem cipariem ir vieni poļi (un neviens tā arī neatbild ir normāla QWERTY klaviatūra vai nē...), bet tā jau ir cita tēma.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Lai vai kā, tikko man piezvanīja Bitshop un paziņoja, ka visiem viņu laptopiem ir normāls QWERTY.

Ņemšu vien no turienes, jo salīdzinot ar 1k.lv:

  • N3700 vs N3150
  • Windows 8.1 vs Linux

Un tas par + 30 EUR, kas nav daudz.

Link to comment
Share on other sites

 

 

M79 un Bitshop veicu pasūtījumu, bet man neviens pat nepiezvana

Man šitā ar būvmateriāliem no amurs.lv Divas reizes esmu pie viņiem ko sūtījis, bet no viņu puses pilnīgs ignore, kaut gan automātiskais e-pasts ar tekstu "gaidiet zvanu!" atnāk. Tā arī nav izdevies neko pie šiem nopirkt   :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man šitā ar būvmateriāliem no amurs.lv
Tas veikals vismaz tad kad atbildēja, bija iespēja aizbraukt uz Krūzu, samaksāt mazliet lētāk kā pie kases veikalā un gaidīt kamēr visas preces tiek salasītas cerot, ka kamēr tu atbrauci no plaukta nav paņēmis kāds cits.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tagad tas laikam ir modē.
Tāda politika jau labu laiku ir populāra - ideja aiz tā ir piespamot salidzini.lv rezultātus dažādās cenu kategorijās - principā no sērijas "ja nepaņems lētāko, varbūt paņems trešo lētāko, kas arī ir mūsējais". Bieži vien acīmredzami pat dizains šādām viena saimnieka interneta bodēm nav izmainīts, un, saprotams, arī uz zvaniem atbild tie paši menedžeri. 
Link to comment
Share on other sites

Kungi ko jūs sakāt par šiem Continent.lv un Maxcom.lv veikaliem, protams pēc pašu pieredzes ? Pēc atsauksmēm cik nu ir lasīts it kā nav tie sliktākie zemo cenu internet veikali.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...