Jump to content

Aero foto un video


TrakaisKodiens
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri.

 

Piedāvāju iespēju iemūžināt Jūs pašus, Jūsu pasākumus, nekustāmos īpašumus un visu pārējos no neierasta rakursa.

 

Filmēšana un fotografēšana ar dronu.

 

+Pieejamas cenas

+Individuāla pieeja

+Piedāvāju arī video montāžas pakalpojumus

 

pasts@skyart.me or 27100350

instagram.com/skyart.me/

Link to comment
Share on other sites

Var palūgt arī kādu portfolio vai sample galeriju? Gribas saprast, kādu kameru cel augšā, kādas vadības iespējas, vai ir iespēja taisīt smukus precīzus ēku aplidojumus ar waypoint'iem, etc.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

Strādāju ar DJI Phantom 4

Link to comment
Share on other sites

Cik  nu sajēdzu tajos verķos, paša priekiem tas modelis ir gana labs, bet vai nopietnākiem peļņas foto- video darbiem tās Fantoma orig.kameras mazais ziepja sensoriņš (ja nemaldos, 1/2,3") nav pa knapu?.

Nopietnie veči takš ceļ augšā APS-C un pat  FF formāta kameras.

Link to comment
Share on other sites

John - ja cena pakalpojumam ir atbilstoši lēta, tad priekš kāda mācību video, vai uzņēmuma iekšējai lietošanai gan jau būs ok. Bet, protams, priekš krutām reklāmām un mākslas foto/video, ar šitādu noteikti būs par īsu.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau viš ir- redzēju "draugos" viena puiša filmētos Alpu skatus (ar to pašu 4.fantomu)  un biju izbrīnīts par labo video kvalitāti un attēla stabilitāti.  

Bet "statiskai"  foto- bildei 1/2,3" gan varētu būt pa "īsu".

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

Draugi, šis topiks nav domāt dronu apspriešanai, par attēla kvalitāti varu teikt tikai to labāko un ne velti, google un youtube Jums var palīdzēt pārliecināties par manu vārdu patiesumu. :) :) :) 

Gudriniekiem, kas mācās no galvas specifikācijas un "gudri" spriedelē varu piedāvāt nelielu testu, kur ir jāatšķir bildes kas uzņemtas ar phantom 4 kameru un dslr. :) :) :) gudrība ātri izplēnēs.

Link to comment
Share on other sites

Sorry par off top- nekā personīga, tikai tehniska interese un vēlme kādreiz pašam pie tāda verķīša tikt.. :)

Bet par salīdzināšanu- skatoties, kādā izmērā Tu tās bildes piedāvāsi salīdzināt- domāju, ka kvalitatīvi sabildēti un korekti apstrādāti kadri WEB izmērā daudz ko neatšķirsies, bet pilna izmēra oriģinālie faili gan liekus komentārus neprasīs.

Labots - Long John
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man arī liekas, ka autoram ceļš uz SS sludinājumu lapu. Lai tur ķrt lohus. Bildēšana ar dronu jau sen nav nekas ekskluzīvs un vismaz es varu pazvanīt kādiem trim čomiem, kuri būs gatavi palidināties kur man vajag  pilnīgi par brīvu. Nē, nu kāds aliņš būs jānopērk un par dzīvi arī jāparunājas, bet tas jau notiek arī bez drona.. Cerēt uz biznesu ar dronu man šķiet nenopietni.

Link to comment
Share on other sites

phantom 4 ir pārsteidzoši laba kamera, par to tur vispār nevajag cepties.

Link to comment
Share on other sites

Ar kameru jau vien nepietiek, vēl vajag labu operātoru. Ar dronu jau var kurš katrs lidot, bet operātori Latvijā ir tikai daži. Šī pasaule tā iekārtota, ka labs lidotājs  ļoti reti labs operātors, kurš jūt kadru un zin kā jāfilmē. Par cik es ar to visu saskaros darbā, tad varu pateikt, ka ar dronu raidījumu vai kāzas nenofilmēsi. Drona bilde vajadzīga tikai kā daži efektīvi kadri un viss.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vēl vajag labu operātoru

Tu saki, ka autors tāds nav?

 

 

 

Draugi, šis topiks nav domāt dronu apspriešanai

Tu forumā ieliec nesaskaņotu reklāmu un vēl sprēgā, ka FORUMĀ kāds diskutē par tavu dronu vai šo pasākumu kā tādu?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu saki, ka autors tāds nav?

Es neko nedomāju, bet ir sanācis darboties ar lidotājiem, kuri apsolūti nesajēdz, kas ir pareizs kadrs un kā vajag nolidot kaut gar māju, lai tā labi izskatītos.

Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

itanium, ar ko man bija jāsaskaņo reklāma? Ar tevi? :) izlasi kārtīgi sadaļas aprakstu un tad tik sāc drukāt.

Link to comment
Share on other sites

My bad, liekas, ka iepriekš bija kaut kur minēts, ka reklāma jāsaskaņo ar administrāciju.

Nemaina būtību, ka forumā cilvēki diskutē!

Link to comment
Share on other sites

Lai tak cilvēks ņemas. Un šim variantam ir arī priekšrocības pret lielajām kamerām. Tur ir pavisam citi izcenojumi, lai dabūtu kadrus. Un pilnīgi iespējams, ka lietotājam pietiek ar šādu. Ne vienmēr vajag bliezt ar lielgabalu pa zvirbuļiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu saki, ka autors tāds nav?

apskatot instagram galīgi tāds iespaids nerodas. imho vēl daudz jāmācās, lai varētu sākt prasīt par to naudu.

Link to comment
Share on other sites

Iekš video dažs labs kadrs liekas visai OK, kopumā gan jāpiekrīt, ka nekas mega spīdošs nav.

Bet, nu, neko - gan jau ka ir arī lētāks par pieredzējušākiem! :)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pielietojums(un pieprasījums)  noteikti ir- kaut vai plašu un lepnu nekustamo īpašumu pārdošanas reklāmai. Nu gluži kā augstāk minētā gadījienā, tik ne politiskiem, bet praktiskiem nolūkiem.. :)

Kādreiz vienam labi situētam kungam pie lielas "fazendas" pārdošanas tā izpalīdzēju- dronu toreiz vēl nebija- nolīgām motodeltaplānu un pats no gaisa visu smuki sabildēju.

Uzskatāmības efekts bija būtiski labāks, ar parastām "virszemes"  reklāmbildēm salīdzinot. 

Toreiz šams uzreiz veiksmīgi pārdeva īpašumu un man arīdzan liels paldies no tā tika... :)

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Krāsu korekcija zem katras kritikas šim te - smuka vieta, bet video ļoti slikti nostrādāts - teju pret sauli filmēts sākumā, un, kā minēju, krāsas nav piedzītas vispār, viss pelēks un negaršīgs.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis iedeva smuku piemēru, kā nevajag taisīt reklāma srullīti. Nu nevar tikai ar dronu filmēt un domāt, ka ir kruta. Pārāk gari un neinteresanti. Vajag tuvplānus, smukas meitenrs laivā, priecīgus džekus ar lielu zivi rokā, varbūt kādu zemūdens kadru, ka tur mudž no zivīm, u.t.t. Divus smukus braucienus ar dronu un i vairāk nevajag, nevis 3 minūtes bezjēgā lidināties. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

vēl ko redzu, ka filmētas tikai ainavas, pat drifta video kaut ko tupi palido uz priekšu vai nosēžas zemāk. tak ar to dronu var stipri vairāk, pasekot auto un tamlīdzīgi, viņam tak pat sekošanas funkcija iebūvēta. izskatās, ka pat īsti vēl nemāk ar viņu apieties, vai žēl saplēst.

Link to comment
Share on other sites

Strādajot ar dronu, to sasist vai pazaudēt, ir liela varbūtība. Nevajag nemaz nemākulību lidot. Burtiski pirms nedēļas profesionāls operātors padēja dronu kopā ar GoPro kameru Siguldas ''mūžamežos''. Vienkārši  nojuka uzlādēts akumulators. Tā litija aķi dara, viena celle momentāli saiet dēlī. Protams, kad es savulaik teicu, ka vajag kaut pīkstuli ar autonomu barošanu uzlikt, vai vēl labāk radiobāku, tad par mani pasmējās, nah** vajag. Tagad ar  dronu un GoPro  vāveres spēlejās, jo to, tais džungļos, atrast praktiski ir bezcerīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ieteiktu autoram arī nokalibrēt lidoni, jo visos kadros horizonts sķībs.

 

Nez vai autors zin kas tas ir un par zelta griezumu arīdzan... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...