Jump to content

Vai kādam ir pieredze ar grāmatvedības ārpakalpojumu pirkšanu?


chubars
 Share

Recommended Posts

Ir pieredze! Kas tieši interesē?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

atkarīgs cik darbinieku, cik ieņēmumu/ izdevumu dokumentu mēnesī.

 

noliktava ir/nav

 

kurš kontrolēs rēķinu ienākošo /izejošo rēķinu apmaksu

 

atkarīgs cik mēnesī esi gatavs maksāt, un ko vēlies saņemt

 

ir varianti minimāli, kur 5. datumā aizved kaudzīti ar čekiem, kvītīm, rēķiniem, in/out, algu sarakstu  un tev visu savada, nodod eds pārskatus, 

 

savukārt ar ieņēmumu /izdevumu kontroli jādarbojas pašam manuāli

 

var nopirkt zalkti ~100 euro, dokumentus tur rakstīt paši, piem izejošos rēķinu par pakalpojumiem, un mēneša beigās db nosūtīt uzņēmumam kurš to atver savada pārējo,

 

ir kuriem ir online sistēmas, bet nezinu kas un kā tur.

 

faktiski vajadzētu aprasktu ko un kā tagad kurš dara un kādu daļu no šiem darbiem grib uzticēt ārpakalpojumam

Link to comment
Share on other sites

Tagad ir grāmatvede kas visu dara, bet ar skatu nākotnē domāju varbūt daļu viņas darbu dot ārpakalpojuma sniedzējam un daļu darīt pašam. Visvairāk jau interesē izmaksas. Par cik tas ir preču tirdzniecības uzņēmums tad laikam tomēr labāk visu ir darīt pašiem, bet piemēram es negribētu ņemties ar gada pārskatiem, bilancēm, ziņojumiem VID un tamlīdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir vajadzība pēc pakalpojuma - dod ziņu - ir pieredze - !

 

Viss sākās ar jautājumu, cik darbinieki, kāds dokumentu apjoms, vai ir kases - skaidras naudas darījumi.

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju ārpakalpojumu no wowo.lv un nesūdzos, reizi mēnesī atbrauc pakaļ papīriem (sanāk pa ceļam, jo kaimiņu uzņēmums arī izmanto viņu pakalpojumus, bet daudz lielākos apjomos), viss pārējais caur e-pastiem, uzņēmums man neliels, termiņi kavēti netiek ne uz atskaitēm ne pārējo, ja pats sāc kavēt ar informācijas sūtīšanu, tad tevi kārs aiz *** pie lampiņas, visi kavējumi tiek atrunāti līgumā no abām pusēm.

 

* iepriekš izmantoju pazīstamas grāmatvedes un t.t., bet pēc visiem termiņu kavējumiem/laicīgi neiesniegtiem pārskatiem sapratu, ka labāk pameklēt kantori, kas tikai ar to nodarbojas...

 

piezīmes:

1. saziņa ar mani notiek latviski, gan klātienē, gan e-pastos, neskatoties, ka primārā valoda ru.

2. rēķinus, p/n aktus un citus papīrus, kas iet klientiem pats izrakstu un to kopijas pārsūtu viņiem. Salīdzināšanas aktus paši sūta klientiem un tos apzvana, ja nepieciešams.

3. nav bijušas problēmas ar ārzemju maksājumu apstrādi un iegrāmatošanu (freelancer pakalpojumi/unity asseti,google cloud un t.t.)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Es esmu saistīts ar grāmatvedības ārpakalpojumu attiecīgi varu palīdzēt. ;)

Ja interesē cenas piedāvājums, tad nepieciešams atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:

- darbības sfēra, ir vai/nav PVN maksātājs;

- darījumu apjoms naudas izteiksmē un skaitā (ienākošie un izejošie);

- kases, noliktavas esamība/neesamība;

- darbinieku skaits;

- citu atskaišu iesniegšanas biežums (statistika, ES fondu apguve, utt.)

 

Tie būtu sākuma jautājumi! Ja kas tad PM.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu būtu iedziļinājies grāmatvedībā, tad zinātu ka no uzskaites un atskaišu viedokļa pārdot kafeinīcā kūkas nav tas pats kas nodarboties ar celtniecību vai audzēt ķiršu dārzu apgūstot ES projektus...

No apgrozījuma ir atkarīgs PVN atskaišu biežums, gada pārskata detalizācija, in/out darījumu/grāmatojumu apjoms!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...