Jump to content

Fotoradari Latvijā


Recommended Posts

Pirms 35 minūtēm , msp teica:

Mani uzvelk tas, ka ir simtiem vietu, kur kameru vajag, bet tās nav. Savukārt tās tiek stutētas tur, kur ir paredzama naudas plūsma

 

Tad uzraksti savus jautājumus un ierosinājumus

Spoiler
Pirms 54 minūtēm , msp teica:

Hallo, Lukstiņa kungs! Tur ir taisns ceļš, 2 joslas katrā virzienā, pievadceļš ar atsevišķu ieskriešanās joslu. Es saprotu, ka visos melnajos punktos Latvijā pārvietojamie radari jau ir salikti, un tagad ir pienākusi kārta vispārējai autovadītāju disciplinēšanai, vai ne? Cita izskaidrojuma, lai liktu kameru taisnā posmā, nav? Jeb tomēr izskaidrojumi ir 2: a) tur ir forša apmale aiz kuras viegli paslēpt trijkāji; b) budžets nepildās.

 

uz csdd@csdd.gov.lv, nevis kaut kādā forumā.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Waze ļauj ietaupīt.

Samaksāju 80 eur vasarā par patruļas fiksētu ātruma pārsniegšanu. Maksas pakalpojums. Lietojam kraku - Waze. Parasti palīdz. Ļauj kādu strēķīti pārsniegt bez maksas.

 

waze.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es domāju tur nevajag pārsniegt. Var sanākt liels (debesu) sods...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 5 minūtēm , usver teica:

Lieto ko gribi - aizliegt jau nevaru ;)

Es jau pats nelietoju. Pārjautāju tikai zināšanai - man interesē, kas lieto kraku. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , 138 teica:

Tad uzraksti savus jautājumus un ierosinājumus

 

Aha. Tas laikam dos cerētos rezultātus. Reku uzskatāms piemērs no līdzīgas operas, kurā arī runa ir par naudas plūsmu:

 

Iniciatīvu atļaut tehnisko apskati kārtot retāk vietnē manabalss.lv atbalstīja vairāk nekā 11 000 cilvēku un to iesniedza Saeimā. Pēc tam to vairākkārt deputāti apsprieda gan Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā, gan Tautsaimniecības komisijā. Šobrīd iniciatīva jau kā likumprojekts beidzot tuvojas finiša taisnei, un līdz tās pieņemšanai atlicis pēdējais lasījums Saeimā. Tiesa, deputāti lēmuši, ka retāk apskati kārtot varēs tikai jaunu automašīnu īpašnieki. Jau šobrīd pēc jauna transportlīdzekļa reģistrēšanas tehniskā apskate ir jāveic pēc diviem gadiem. Jaunās izmaiņas noteiks, ka otro reizi apskate būs jāveic nevis pēc gada, kā tas ir līdz šim, bet gan pēc diviem gadiem.

http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/jauniem-auto-tehniska-apskate-pirmas-divas-reizes-bus-javeic-reizi-divos-gados.a234468/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Bruketajs teica:

Pārjautāju tikai zināšanai - man interesē, kas lieto kraku. 

Melnie un baltie US lieto to, ko tur norādīji. Šeit nav izplatīts. Klipā 02:09.

 

 

Manā tekstā aiz domuzīmes šķirne norādīta. To gan var lietot uz veselībām! ;)

pirms 2 stundām , usver teica:

Maksas pakalpojums. Lietojam kraku - Waze. Parasti palīdz.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , msp teica:

Bet atkārtojos: kameru nav tur, kur tās ir nepieciešamas. Un tās savukārt ir tur, kur no tām nav nekādas nozīmes.

 

Esmu paladis garām, cik ilgi jau katrs sodītais idiots zin kur vislabāk likt/nelikt radarus?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 6 minūtēm , msp teica:

Tiesa, deputāti lēmuši, ka retāk apskati kārtot varēs tikai jaunu automašīnu īpašnieki.

Bet vai tad tas nav godīgi? Jā, zinu - apskate maksā naudu bet nu ne jau kosmosu. Turklāt, kamēr būs absurdais ekspluatācijas nodoklis, to būs grūti administrēt, bez apskates. 

Tas pats ar radariem - ne visus ierosinājumus ņems vērā. Bet nu noķerties uz stacionārā ir jāmāk... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Sky_High teica:

Esmu paladis garām, cik ilgi jau katrs sodītais idiots zin

 

Topikbumperis brītiņu pabesīsies, samaksās sodu un dzīvos tālāk maķenīt uzmanīgāk.

Bet daži turpinās dzīvot pārliecībā, ka idiotu no neidiota atšķir vien ātruma nofiksēšana, turklāt pašiem jau nekad nekas neatgadīsies..

Link to comment
Share on other sites

Pats saprati, ko gribēji pateikt? Cik nopratu, tad kaut ko par mani, tikai nav skaidrs, kādā sakarā un ko tieši ;))

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 6 minūtēm , usver teica:

 turklāt pašiem jau nekad nekas neatgadīsies..

Tupajiem Jelgavniekiem šodien makteni "neatgadījās" - no rīta pilsētā nevarēja iebraukt gandrīz ne no vienas puses - visur avārijas. 

Link to comment
Share on other sites

Nē!

Link to comment
Share on other sites

Tad jau sanāk diezgan liels pluss fotoradariem, var pārkāpt cik vien gribi, tikai maksā. Bet policists ātri uz apmācības kursiem aizsūtīs vai pat tiesības atņems.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , 138 teica:

Savukārt tās tiek stutētas tur, kur ir paredzama naudas plūsma

 

Nepareizi domā, radari ar katru reizi tiek vairāk uzstādīti, pakāpeniski. Vispār kāds sakars ar pelnīšanu?Ja priekšā ir zīme, kas norāda, ka būs radars

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , staylez teica:

Vispār kāds sakars ar pelnīšanu?Ja priekšā ir zīme, kas norāda, ka būs radars

 

Labrīt... Tagad iepirka normālu skaitu pārvietojamos trejkājus... tur nekādas zīmes nebūs...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Regisss teica:

Tagad iepirka normālu skaitu pārvietojamos trejkājus

 

Tikai apsveicami no CSDD puses. Malači, jāpelna ir uz auniem, kas nesaprot, ka vajag ievērot ātrumu

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , staylez teica:

 

Tikai apsveicami no CSDD puses. Malači, jāpelna ir uz auniem, kas nesaprot, ka vajag ievērot ātrumu

Un kāds šim sakars ar satiksmes drošību??? It īpaši kad kāds lidotājs lido, palido garām un knapi pārkārtojies atpakaļ met pa mēmiem, jo redzi trejkājis...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Regisss teica:

It īpaši kad kāds lidotājs lido, palido garām un knapi pārkārtojies atpakaļ met pa mēmiem, jo redzi trejkājis...

 

Es speciāli tev vēlreiz atkārtošu - nav jālido, ievēro ātrumu un intervālu. Viss būs kārtība, vai to ir tik grūti saprast? Pilns gudrinieku tādu Rīgā, kas lido un pārkāpj ātrumu, vai strauji bremzē, un apdraud sevi un citus ceļu satiksmes biedrus, es teiktu, ka pārvietojamie foto radari ir mazākās sāpes, ja salīdzina ar to, ka tevi var noķert netrafaretā policija, kas diezgan bieži ir redzama ielās, diez vai pamanīsi tagad tumšajos vakaros. 

Link to comment
Share on other sites

@staylez :swoon2: Tu laikam galīgi neatceries pāris gadu vecu pagātni kad parādījās slēptie trejkāji... kāda bija satiksme uz šosejām un kas notika pirms paslēptajiem trejkājiem kad kāds tos pamanīja!

Link to comment
Share on other sites

A par ko cepiens? Dudinu ar saviem +10...20,  un tā arī dudināšu... Bez īpaša stresa... Nu ja laiks spiež, vienmēr ir waze vai apmērām zināšanas, kur fotokameras izvietotas ... arī pa radio bieži dod info ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Bet gribās visu laiku gāzt ātri, lai nav ne radaru ne poliču - nekā. Citādi tikai naudas pelnīšana visapkārt!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī fotoradari netraucē, po atklāti vai slēpti. Es tāpat kā M@r$$ braucu uz saviem +10..+15 un ja kādam tas ir par lēnu, tad par to daudz nepārdzīvoju.

Ir divi piemēri kur fotoradars ir tieši vietā, pirmais ir Rīga - Daugavpils šoseja pie Saulkalnes, tur regulāri kāds nebija sadalījis ceļu, tagad tikai 1x esmu redzējis avārīju.

Otrs ir tā pati Daugavpils šoseja aiz Ciemupes pret "Brīvniekiem", tagad vismaz braucot ārā no brīvniekiem vai blakus ceļa galiem nav jāpēta vai šoseja tukša, vai aizpildīta divās joslās vienā virzienā, jo taisns gabals un parasti vakaros un no rītiem, kādam bija par lēnu braukt kolonnā. Tagad tas ir pamainījies. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Man fotoradi netraucē, bet tie autovadītāji, kam no tiem ir ļoti bail.
Bail tiem, kas lidot grib, bet sodam vai sacīkšu trasei naudīņas naff.
Link to comment
Share on other sites

Gribas palidot? Tepat LT ir 2 ātrumposmi Paņeveža - Viļņa un Viļņa - Klaipēda. 140-150 uz paneļa un baudi ātrumu...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Gribas jau lidot tos pārdesmit km no Jelgavas vai Salaspils. Pa lielu šoseju pat pensis māk ātri braukt, bet mēs varam pierādīt, ka var lidot arī pa Salaspileni..
Ceru, ka neviens nepadomāja ka mani pēdējie teksti bija nopietni domāti.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , M@R$$ teica:

Gribas palidot? Tepat LT ir 2 ātrumposmi Paņeveža - Viļņa un Viļņa - Klaipēda. 140-150 uz paneļa un baudi ātrumu...

Tur jau savādāk nemaz nevar pabraukt. Ja brauc ar 90kmh, tad vienkārši aizmigtu pie stūres.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No šodienas 21. novembra tiks izmatoti pārnēsājamie foto radari, braucam prātīgi  ;)

Link to comment
Share on other sites

gribi skriet.. ir taču trases.. slēgti ceļi.. nav tas jādara uz šosejas vai uz ielas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , CAP teica:

gribi skriet.. ir taču trases.. slēgti ceļi.. nav tas jādara uz šosejas vai uz ielas.

 

trases, slēgti ceļi UN pāķi, kur neviens policis simtu gadu degunu nebāzīs, jo tālu braukt, bet mēneša plāna izpildei ir nesalīdzināmi tuvākas vietas.

 

Pēdējos 20 gadus, cik vizinos maršrutā Jelgava<->pāķi, ir zināma nojausma, kur mēdz stāvēt un kur ne. Vakar pamēģināju uz 170 pabraukt taisnā, tukšā, labā, atklātā gabalā. Jā, nebiju auto izmēģinājis vairāk par 140 un sen jau gribēju uzzināt, kā uzvedas, bet kautrējos publiskā vietā. Ķeksītis ielikts, tālāk caur vidējpilsētu uz Rīgu braucam mierīgi. Lai pirmais sviež akmeni tas, kurš pats bez grēka.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Racer teica:

Ehh, kam man tā radaru karte - man ir vāze... :D

tā vāze darbojas tur, kur lepnie rīdzEnieki ar saviem gudrtelefoniem braukalē. Mazpilsētās daudz kūtrāki ļauži.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , staylez teica:

No šodienas 21. novembra tiks izmatoti pārnēsājamie foto radari, braucam prātīgi  ;)

Vakar jau tika redzēts melnais aparāts darbībā un "uzraugu" kabluks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...