Jump to content

Fotoradari Latvijā


Recommended Posts

24 fotoradarus līdz š.g. oktobra beigām plāno uzstādīt.

 

Iepriekš, pasen, gadu vai cik ņēmās ar dažiem, ja pareizi atceros.

 

Būs tagad cītīgi Waze jāslēdz iekšā, lai varētu sākt atcerēties tās vietas.

 

http://www.delfi.lv/news/national/politics/karte-lidz-oktobra-beigam-uz-autoceliem-paradisies-vel-24-fotoradari.d?id=47907665

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

gribās biku iemīt

Maksas pakalpojums. Live with it.

Pie kam, ja tevi noķers radars, sods būs būtiski maigāks, nekā ja noķers policists. Un nebūs jāapstājas un jākavē, ja reiz uz kaut ko steidzies.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Uz ņuhu brauc un ceļazīmes neredzi?

Pirms visiem šiem radariem ir ceļazīme kura brīdina par fotoradara esamību IMAGE365.JPG

Labots - maize
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

ja reiz uz kaut ko steidzies

Da ne jau aiz steigas.

 

 

Uz ņuhu brauc un ceļazīmes neredzi? Pirms visiem šiem radariem ir ceļazīmes.

Ārpus Rīgas visu redzu. Rīgā gadās, ka šo to arī neieraugu, piem kādu jaunu zīmi, jo pierasts.

Paskatījos kartē, ka Rīgā tikai 4 nāk klāt tad jau po. +10 pa Rīgu regulāri tiek pārsniegts, kur iespējams pat +15.

 

Bet tēmu uzsāku, nevis lai par mani apsriestu, kā es šad tad braucu, bet kopējai informācijai par radariem.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

+10 pa Rīgu regulāri tiek pārsniegts

Līdz +10 tak var mierīgi braukt un neuztraukties par radariem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, fiksi strādā. Uz Dienvidu tilta pārvada nobraukšanai uz Lubānas ielu, tieši virs apļa jau arī uzlikts. Atbalstu to vietu, tur visi ir lidotāji (kā es) un liela daļa pat zemie lidotāji.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

starp citu kaudze autovadītāju nezina, ka zīme dzīvojamās zonas beigas vienlaikus nozīmē arī dodiet ceļu zīmi .

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Gestāps vairs nevarēs lidot
Ar Gestapo kā anektdotē-

Vakar pa Brīvībeni ar 5to ātrumu palidoju garām mentiem. Būtu jau licis 6tajā, bet tad ķēde krīt nost. :)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

ka zīme dzīvojamās zonas beigas vienlaikus nozīmē arī dodiet ceļu zīmi

Kā, piemēram, šeit https://goo.gl/maps/rFHTDnqnuYx. Kādreiz bija "dodiet ceļu".

Bet, cik man sanācis novērot, tad pārsvarā to zīmi uzstāda gabaliņu pirms krustojuma, laikam lai labāk saprotams.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Pret tiem statiskajiem man nav absolūti nekādu iebildumu - sakarīgs veids, kā piebremzēt satiksmi stratēģiskās vietās. Tie pārvadājamie, paslēpjamie gan ir riebīga padarīšana, nekur diži neskrienu - labāk ar policistu padiskutēt cik es esmu labs pilsonis un neviena pārkāpuma nav, sliktākajā gadījumā saņemot brīdinājuma protokolu + tas piezemē tālāko brauciena daļu, liek piedomāt. A tā, robots atsūta veidlapu ar +5 kaut kādā nebūtiskā vietā uz apdzīšanu etc - tas sux.

Link to comment
Share on other sites

Tikko uzlika radaru pie izbraukšanas no Ogres (virzienā D-pili) Atļautais ātrums šājā vietā 50km/h (man gan škiet pilnīgi nepamatoti)

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot tur vajadzēja, bieži absolūti debīlas avārijas!

Link to comment
Share on other sites

Sen bija laiks salikt radarus, jo vairāk, jo labāk, par pārvietojamiem radariem, man arī ir ko teikt, tie būtu jāliek pie skolām, vai bērnudārziem, ja nu gādās pa kādam garāmbraucošam debīliķim.  :)

Labots - staylez
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Godīgi sakot tur vajadzēja, bieži absolūti debīlas avārijas!

 

nevienu avāriju tur neesmu redzējis ;) Tas pirmkārt! Otrkārt, izlauzt pirkstus tam ambīlim kas tur organizējis satiksmi kad priekšroka ir kreisajā joslā braucošajiem. Tā nav vienīgā vieta kur netiek ievērota konsekvence

Link to comment
Share on other sites

 

 

būtu jāliek pie skolām, vai bērnudārziem
Ja skola vai bērnudārzs atrodas ielas malā, tad jā, bet kad, skola atrodas 100m no ielas, nakuj tur zīme 30 jāliek, kā ir, piem., uz Ilūkstes ielas.
Link to comment
Share on other sites

 

 

tev tā ir bijis?
 Jap, tajā iepriekšējā periodā, kad lika kur un kā grib un pirms tā +15 Timrota haipa. Globāl ņemot, pofig - iedūra tas, ka reāli saprātīgi braucu, bez stulbībām; pārredzamā vietā eju garām smagajam - atnāk bilde: smagais nogriezts es braucu pa ceļa vidu kā kings - rēķins bija kaukāds piečuks, jadajada, poh..
Link to comment
Share on other sites

Daudzi daudz ko vēl nezina. Pilns ceļš ar tirliņiem, kas nesaprot, ka zīme 70 pirms krustojuma ārpus apdzīvotas vietas nozīmē, ka pēc tā var braukt 90.  Katru dienu kāda čība velkas no Jaunmārupes. Dažs labs līdz Piņķiem izdomā tādā pašā lēnā garā vilkties, jo jātarkšķ pa telefonu.

 

starp citu kaudze autovadītāju nezina, ka zīme dzīvojamās zonas beigas vienlaikus nozīmē arī dodiet ceļu zīmi .
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dažs labs līdz Piņķiem izdomā tādā pašā lēnā garā vilkties, jo jātarkšķ pa telefonu.

Jāsāk kaunināt - sēdi aizmugurē un nemitīgi taurē, līdz nesāk braukt normāli.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vispārēju sajūsmu izsauca protokola saņemšana ar fotofiksāžu par 109km/h mīnus kļūda.

 

Bet tā vieta!:

Inčukalna novads, autoceļš Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža (Veclaicene) (A2), 38.5km, virzienā uz Siguldu. Citiem vārdiem - aptuveni 3 km pirms bijušā Aerodium Siguldas virzienā.

 

Hallo, Lukstiņa kungs! Tur ir taisns ceļš, 2 joslas katrā virzienā, pievadceļš ar atsevišķu ieskriešanās joslu. Es saprotu, ka visos melnajos punktos Latvijā pārvietojamie radari jau ir salikti, un tagad ir pienākusi kārta vispārējai autovadītāju disciplinēšanai, vai ne? Cita izskaidrojuma, lai liktu kameru taisnā posmā, nav? Jeb tomēr izskaidrojumi ir 2: a) tur ir forša apmale aiz kuras viegli paslēpt trijkāji; b) budžets nepildās.

 

Nākošo reizi, kad kāds pārsvara ceļu satiksmes funkcionārs televizorā stāstīs par radaru nepieciešamību satiksmes drošībai, es izvilkšu šo protokolu un dziļdomīgi to apcerēšu, bļ@#$%!

 

PS

Vai manī ir jābūt vainas apziņai par iedzimto grēku?

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

10+, pierodi. Man šogad jau 120€ salasījies. Negribi maksāt, brauc godīgi pēc noteikumiem, bet činkstēt gan nevajag.

Labots - ggg97
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, nepieradīšu. Ja vajag naudu - tad palieliniet nodokļus!

Radars nav budžeta regulēšanas instruments. Tad, ko - CSDD un CP virsaiši ir prasti d!rsēji, vai? Satiksmes drošība viņiem situācijā, kad kameras ir taisnos posmos, bet melnie punkti - pokuj. Tā pati Garkalnes gājēju pāreja - tur retu reizi pārvietojamie stāv, lai gan vieta ir daudz vairāk piemērota (atceramies melno scenāriju ar riteņbraukšanas puikām!).

 

Greizo spoguļu karaļvalsts.


Just now, kaads teica:

msptik nesāc piņņāt tagad, kur pats esi vainīgs

 

Mani nejāj soda kvīts. Mani uzvelk tas, ka ir simtiem vietu, kur kameru vajag, bet tās nav. Savukārt tās tiek stutētas tur, kur ir paredzama naudas plūsma, nevis slavenā satiksmes drošība.

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Esi vecis! Tevi drāž, bet tu turies! Galvenais pats to vēlās :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , msp teica:

Inčukalna novads, autoceļš Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža (Veclaicene) (A2), 38.5km, virzienā uz Siguldu

pag tas nav pie sēnes? virzienā uz siguldu viņi mēdz likt savu aparātu pretī stāvvietai, pirms nožogojuma beigām...

Link to comment
Share on other sites

Kungi, jūs neuztverat ziņojuma būtību. Varu braukt ar velo, varu noliekt galvu, kad resori nodarbojas ar patvaļu, varu mēģināt pierast pie visa kā. Jā, jā - pārkāpu ātrumu, sodu samaksāju. Bet atkārtojos: kameru nav tur, kur tās ir nepieciešamas. Un tās savukārt ir tur, kur no tām nav nekādas nozīmes. Ja jūs nesaskatat šeit problēmu, tad, protams, nokaunos un eju apdauzīties ap stenderi.

 

Pirms 5 minūtēm , ervie teica:

pag tas nav pie sēnes?

Tas ir pa vidu starp sēni un aerodiumu, kur ir kaut kāds pievadceļš uz karjeriem vai.

Link to comment
Share on other sites

Uz A2 līdz Siguldai pārvietojamie radari tiek likti četrās vietās.

Kāda ir ziņojuma būtībā ? Ārpus apdzīvotām vietām ļaut braukt cik iet?
Sāc apmeklēt meditācijas nodarbības citādi aptaisīsies no dusmām, kad uzliks vidējā ātruma mērierīces :>

P.S. Mums pāķos, vietējie zīmuļi, noņēma numurzīmes un lidoja gar radaru, lai parādītu savu varenību.

 

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...