Jump to content

Mac OS uz PC


Mac OS uz PC
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vai var kāds dot padomu sakarā ar OS uzlikšanu uz Notebook Acer Aspire E5-573-P2C4, jau labu laiku mēģinu un īsti nekas nesanāk.  Varat rakstīt e-pastā: kirilovs.aleksandrs@gmail.com

 

Procesors: Intel® Pentium ® 3556U @ 1.70GHz

RAM: 4Gb

Intel ® HD Graphics

 

Paldies

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mac OS uz PC

Tik daudz es saprotu un esmu mēģinājis, man kaut kā nesanāk. Acīmredzot daru ko nepareizi

Link to comment
Share on other sites

Mac OS uz PC

Oi darīts ir viss kau kas, palaižu caur usb, līdz vietai kad uz ekrāna parādās Install ir viss ok, tad sākas problēmas, vai nu izmetas aizlieguma zīme, vai balti burti ar tekstu error utt, Baigais speciālists OS instalēšanā neesmu. Beigās Hackintoch forumos man minēja kad iespējams nemaz kompis neatbalsta, videokarte utt

Link to comment
Share on other sites

 

 

Acīmredzot daru ko nepareizi
Tev taisnība - acīmredzot dari kaut ko nepareizi. 

Ņemot vērā, ka neuzskati par vajadzīgu nedz minēt, ko un kā tu mēģināji, nedz arī kas par datora modeli tas ir (jo ir svarīga čipseta un dzelžu savietojamība), tad neceri, ka tev šeit kāds normāli atbildēs.

 

P.S. instalēt OSX uz ne-Apple dzelža ir nelikumīgi. Tas ir tas pats, kas jautāt, kā zagtu Windows uzlikt. 


 

 

Beigās Hackintoch forumos man minēja kad iespējams nemaz kompis neatbalsta, videokarte utt
TAD KĀDĒL TU VĒL ESI TE UN TĒRĒ SAVU UN MŪSU LAIKU?! 
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nav jau tik traki, ja ir kāds brīvs vakars, tad var burties... ir jau daudz fanātu, iespējams atradīsi pat draiverus savam dzelzim. Protams neceri, ka tev viņš labāk ies par windows vai linux. Ar hackintosh var čakarēties, ja vajadzīga konkrēta programma, kas nav uz win, linux. Savādāk bezjēdzīgi...

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja ir kāds brīvs vakars, tad var burties...

 

 

jau labu laiku mēģinu un īsti nekas nesanāk.

 

Šis nav tāds gadījums... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sāksim ar tavām problēmām 

Dual-core (2 Core™) - es nezinu konkrēti , bet kaut  kur starp leopardu un kapitānu apple beidza suportēt šādus procesorus vispār

tas pats stāsts par grafikas  kontrolieri - Intel integrētais

 

Es esmu pāris hakiontošus pagātnē sainstalējis - ja tev ir nesavietojami dzelži ,  nav vērts pat čakarēties. Var būt ka atradīsies kāds entuziastu rakstīts kexts , bet pārsvarā viņi nestrādā.

Arī man kurš vismaz zina kas ir kexts  un ko ar to  darīt ņemtne ir neadekvāta, rezultāts  bēdīgs- tipiski nākamā software update visu smuki noslauka. Es nopirku mac un viss.

 

labs resurs ir http://www.insanelymac.com/

Labots - zeds
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dual-core (2 Core™) - es nezinu konkrēti , bet kaut kur starp leopardu un kapitānu apple beidza suportēt šādus procesorus vispār

 

Tas būtu viens, otrs ka osx neatbalsta jebkuru modeli no sērijas (arī pēdējo) procesoriem pat ja esi gatavs seskam ar kextiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...