Jump to content

LG G4 mātes plates maiņa.


obaltais
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem.

 

Kādu laiku atpakaļ, iegādājos LG G4 telefonu. Viss strādāja perfekti līdz kādu dienu sāka tiasīt bootloop(us). Problēma aprakstīta te: http://www.phonearena.com/news/LG-acknowledges-G4-bootloop-fault-and-promises-free-repairs_id77739. Tas pārgāja, turpināju lietot kādu mēnesi un tas notika atkal. Pāris dienas nevarēju lietot to līdz beigās palika ļoti karsts un "nomira" pavisam. 

 

Protams, nesu uz LMT garantiju, paziņoja, ka mātes plate ir jāmaina, kas maksā 200 eiro un, protams, ka to neviens par brīvu netaisās mainīt. Apgalvoja, ka problēma ir kritiena dēļ. Kritieni, kas bija bijuši, bija nenozīmīgi un pēc tiem nekādas problēmas nebija. Maksāt nebiju gatavs, paņēmu citu telefonu. 

 

Nesen uzdūros agstāk esošajam rakstam un radās jautājums, vai kādam Latvijā ir bijuši šī problēma un vai tā ir tikusi atrisināta, neizmetot 200 eiro? Kāpēc Latvijā? Jo lasīju android forumā, ka daudziem štatos un ne tikai ir bijusi šī pati problēma un veiksmīgi atrisināta caur lokālo LG servisu. Vai tas tik pat operatīvi strādā arī pašmāju iestādēs?

 

Paldies,

Oskars

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, bet ko domā ar TSC?

 

Zvanīju uz LG centru. Nu pēc tā, ko teicu, varēja saprast, ka nekādu atbildību nagatavojas uzņemties. Saruna jau sākās ar to, ka klienti esot savtīgi un cenšas šo kompānijas paziņoto defektu izmantot savā labā un, ka 99% gadījumu tā ir lietotāja vaina. Lai gan kompānija pati ir teikusi, ka tas ir defekts un ietekmē visus šos modeļus. Protams, ka te viss ir citādāk. Līdz šim par LG biju teicis tikai to labāko, pirms šī bija divi citi LG telefoni, bet tā servisa kvalitāte liek gaužām vilties - nekad neesmu bijis iPhone fans, bet izskatās, ka būs jāizmēģina.

Labots - obaltais
Link to comment
Share on other sites

Man ir LG G4, man pirmā pusgada laikā arī bija šī pati problēma. Aiznesu uz LMT garantiju, 3 vai 4 nedēļas gaidīju telefonu, atdeva ar nomainītu bateriju un mātesplati. Vairāk problēma nav atkārtojusies.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Šobrīd cīnos ar šādu pašu gadījumu šim pašam telefonam, kur LMT atteica remontu dēļ "pieņēmumiem", ka tas ir noticis kritiena dēļ, jo ir redzama maza buktīte korpusa stūrī un pieprasīja 250 eiro par mātesplates maiņu. Vispār izklausās kā lielisks biznesa plāns - apčakarē klientu, interpretējot garantijas noteikumus klientam par sliktu, nokāš 250 eiro par mātes plates maiņu, pēc tam saņem kompensāciju no LG par it kā veikto garantijas apkalpošanu. Šobrīd gaidu gala atbildi no PTAC, solīja līdz janvāra beigām sniegt gala atbildi. Jebkurā gadījumā taisnība ir klienta pusē, ja telefons tik tiešām nav reāli iznīcināts paša dēļ, bet tam ir mātes plates rūpnīcas defekts. Saprotu, ka korpusu nemainīs, jo mazā skramba ir mana vaina, bet defektīvo mātes plati gan būtu jāmaina par garantiju. LG Latvija ir pilnīgs apsmiekls un apgalvo, ka nekādi nevar palīdzēt. Vērsīšos arī ar pieteikumu LG Electronics ētikas komisijā Korejā.

Link to comment
Share on other sites

Tieši skatījos uz LG G4 cilvēkam iegādāties... labi, ka neiegādājos...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Apgalvoja, ka problēma ir kritiena dēļ. Kritieni, kas bija bijuši, bija nenozīmīgi un pēc tiem nekādas problēmas nebija.
Tīri interesei, uz korpusa bija kādas kritiena pēdas?
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tīri interesei, uz korpusa bija kādas kritiena pēdas?
 

 

Pat ja ir kritiena pēdas, tam ir jābūt kā pierādītam faktam, ka tieši kritiens ir izraisījis mātes plates defektu. Nevis servisa centra "profesionālie" pieņēmumi, bet gan normatīvajiem aktiem atbilstoši veikta profesionāla ekspertīze ir tā, kam vajadzētu būt par pamatu garantijas remonta atteikšanai, kura, cik saprotu ne raksta autora, ne manā gadījumā nav veikta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pat ja ir kritiena pēdas, tam ir jābūt kā pierādītam faktam
Kurš teica? Kādiem normatīvajiem aktiem? 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevis servisa centra "profesionālie" pieņēmumi, bet gan normatīvajiem aktiem atbilstoši veikta profesionāla ekspertīze

Nu kā, kritiens no 59 cm neskaitās kritiens, no 60cm jau var atteikt garantiju, un garantijas centram ir dokumentāli  (negadījuma vietas foto, video) jāpierāda klientam, ka klients ir metis no lielāka augstuma (lineālam ir jābūt sertificētam).  :yahoo:


 

 

Tu esi nevainīgs, kamēr nav pierādīts, ka esi vainīgs
Tikai krimināllietās, administratīvajās tev pašam ir jāpierāda ka neesi zilonis! 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

pēc tam saņem kompensāciju no LG par it kā veikto garantijas apkalpošanu

Sirdsmieram pieprasi veco plati atdot tev :)

Link to comment
Share on other sites

Tieši skatījos uz LG G4 cilvēkam iegādāties... labi, ka neiegādājos...

 

vispar telefons ir loti labs, tikai pirms pirksanas vajag noskaidrot ar kadiem cipariem sakas serijas numurs, tiem kuri var but braketi, tas sakas sadi

 

505/506/507/508/509

 

 

ja ir cits numurs, tad var drosi nemt

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

LG ir aizgājis no LV mobilo tirgus!

Link to comment
Share on other sites

Pašam un vēl 3 čomiem ir šāds modelis.

  1. ​aparātam (manējam) ir nelielas kritiena pazīmes vienam stūrim, bet MTTC nelamājās un bez maksas nomainīja mātes plati. Problēma novērsta.
  2. ​aparāts nav apskādēts un arī bez maksas nomainīta māte plate. Problēma novērsta.
  3. ​aparāts ik pa laikam gļuko un visticamāk arī kaut kad nosprāgs.
  4. ​aparātam problēmas nav novērotas. Šis ir svaigākais no visiem četriem un iespējams jau ražots bez defekta.

​Ja neskaita minēto problēmu, mobilais labs!

Link to comment
Share on other sites

Es neko vēl neteiktu, ja tiešām garantijas serviss būtu konstatējis, ka mātes plates defekts(par ko paziņoja telefoniski) ir radies no kritiena to arī objektīvi pamatojot, nevis izsakot pieņēmumus un varbūtības teorijas. Nesūdzētos arī, ja telefons tiešām būtu kritis no liela augstuma un pamatīgi cietis. Šajā gadījumā telefonam bija maza skramba un tas darbojās vairāk kā pusgadu pēc vienīgā kritiena un garantijas servisa lapelē bija atsauce uz neatbilstību garantijas noteikumiem. Telefons tik tiešām man ļoti patika un bija ļoti labs līdz nenosprāga. Aizdomīgā pazīme, ko tagad atceros bija tāda, ka telefons mēdza jūtami uzkarst, tas laikam ir liecinieks, ka tam drīz būs kaput, jo patreiz lietoju Samsung S7 Edge un neesmu novērojis pilnīgi nekādu uzkaršanu. Iespējams, ka MTTC strādā profesionālāki meistari, kas tik tiešām telefonam veic diagnostiku un iedziļinās problēmas būtībā, nevis izdara secinājumus apskatot telefona korpusu, būs jāpamēģina. Runājot par androidz sarkasmu, protams, piekrītu, ka telefons ir jāsaudzē un tas būtu jānēsā čeholā, toreiz gan tieši nepaveicās, jo kā reizi, telefonu ņemot ārā no čehola, lai to ievietotu citā, tas izslīdēja no maniem līkajiem pirkstiem. Interesanti gan kādam nolūkam LG ražo telefonu ar ādas korpusa vāciņu, lai paslēptu to čeholā? Lai vai kā, redzēs, ko teiks PTAC savā gala atzinumā, ja man nebūs taisnība, protams, pieņemšu sakāvi.

Labots - Jorens
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Sen atpakalj man telefonam paraadiijaas defekts, plekjis gandriiz pa visu ekraanu. Gaaju uz LMT un pieprasiiju lai garantijas ietvaros izsniedz man jaunu. Protams LMT nepiekrita un uzskatiija ka taa ir mana vaina. Un LMT spieda uz remontu, ka vinji salabos, bet tam es nepiekritu, jo telefons bija nu jaasaka tajaa laikaa jauns.Pateicoties foruma biedram, kas ir zinosh shajaas lietaas palidzeeja man likuma ietvaros, ko paredz pateretaaju tiesiibas sanjemt jaunu. Veersos PTAC ar visiem papiiriem utml. LMT to uzskatiija ka tas it kaa radies uzseezhoties virsuu. Bet ne reizi es telefonu neliku aizmugureejaa kabataa. Un citaadi neesu saspiedis, ne kritis utml. Tad kamdeelj uzreiz servisu? Tad divu nedelju laikaa sanjeemu vestuli no PTAC, ka varu doties samainiit pret jaunu telefonu un LMT tika piespriests LVL600 naudas sods. Protams LMT negribiigi mainiija, bet pateicoties foruma biedram un PTAC ir bijusi pozitiiva pieredze. Telefons bija HTC Diamond. Varbuut atradiishu bardakaa veestuli no PTAC.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 

 

Iespējams, ka MTTC strādā profesionālāki meistari, kas tik tiešām telefonam veic diagnostiku un iedziļinās problēmas būtībā, nevis izdara secinājumus apskatot telefona korpusu, būs jāpamēģina.

Ir labi meistari. Un ja ir defekts, tad būs bildes un oficiāls akts, ar kuru vajadzības gadījumā uz PTAC.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

 

 

Sen atpakalj man telefonam paraadiijaas defekts, plekjis gandriiz pa visu ekraanu.
 

Šāds defekts tajā laikā kad vēl ekrāns nebija salīmēts kopā ar stiklu, tiešām mēdza rasties no saspiešanas. Ļoti maz vajadzēja, vismaz Huawei. To pleķi ar pirkstu varēja dabūt un ekrāns salipa kopā ar stiklu. Pēc pāris dienām tas pasākums, protams, atgāja vaļā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kurš teica? Kādiem normatīvajiem aktiem? 
 

Servisu nevar atteikt tikai ar vienpusēju preces novērtējumu. Tajā gadījumā, lai likumīgi LMT atteiktu remontu, viņiem būtu jāprasa preces īpašnieka atļauja telefonu sūtīt uz neatkarīgo ekspertīzi, par kuru, starp citu, viņiem pašiem arī būtu jāmaksā, un tad - ja tur nosaka, ka kritiens ir bijis par iemeslu defektam, tikai tad servisu drīkst arī atteikt. Tas viss ir pieņemot, ka manta tiek nodota uz servisu pirmo 24mēn. laikā pēc nopirkšanas, jo visādas 'pagarinātās' garantijas jau būs uz pārdevēja nosacījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Nestāsti man, ko es esmu lasījis. 'Garantija' ir papildus termiņš pēc 2 gadu OBLIGĀTAS garantijas termiņa, kuram pārdevējs NEVAR uzlikt nosacījumus.

 

 

 

[27. pants](2) Ja ražotājs vai pārdevējs precei vai pakalpojuma sniedzējs pakalpojumam ir devis garantiju, pēc šā panta pirmajā daļā minētā termiņa beigām patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu visā atlikušajā garantijas termiņa laikā saskaņā ar garantijas dokumentā norādītajiem nosacījumiem. Patērētāja pieteikto prasījumu izskata atbilstoši garantijas dokumentā norādītajiem nosacījumiem.

 

Garantija nav tas 2 gadu termiņš, kura laikā pārdevējam ir pienākums novērst jebkādas preces/pakalpojuma neatbilstības. Par to vari lasīt http://likumi.lv/doc.php?id=23309 3. nodaļā gan 13, gan 14. pantos. Un 7 nodaļā vari atrast info par to, kādā secībā pareizi minētās lietas ir jārisina.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Pēc loģikas, ja ierīce nav pareizi ekspluatēta, tad tai nav garantija kā tāda.

 

lietošanas noteikumi — ražotāja vai pakalpojuma sniedzēja norādījumi, kurus ievērojot prece vai pakalpojums saglabā lietošanas (izmantošanas) īpašības un pienācīgu kvalitāti,

Ar sadzīves aparātu remontu es nenodarbojos, taču remontējot pa garantiju industriālās iekārtas, prieks klienta garantija ir tad, kad es pasaku, ka tā ir garantija. Servisam savukārt tad, kad ražotājs apmaksā remontu. Daudzos gadījumos bojātie bloki jāsūta ražotājam. Vienam ražotājam praktiski 100%, jo laikam neuzticas austrumu reģiona valstīm. Es vienmēr lemšu par labu klientam, pie nosacījuma, ka man par to nekas nebūs.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

@drunk_lizard, neviens te naglu dzīšanu neapsprieda līdz tu ieradies. Dažādas skrambas utml. var pavisam viegli norakstīt kā normālu nolietojumu tādai ierīcei kā mob. telefons. 

 

Labāk mazāk tu par mani fantazē.  :shok:

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja telefonam ir plīsis stikls, vai kāda ar neapbruņotu aci redzama bukte (mehāniska trieciena pēdas), tad garantija viennozīmīgi ir jāatsaka!

ķirzaka jau augstāk izteicās...

 

 

 

ja korpusa stuurii ir bukte, trieciens ir bijis pietiekosji speeciigs, lai norautos kaads kvarcs vai sabirtu virsmas filtri

 

Ja gribas mētāt aparātu, pērkat CAT

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Emilz, vai vari komentēt savu domu?

"Nestāsti man, ko es esmu lasījis. 'Garantija' ir papildus termiņš pēc 2 gadu OBLIGĀTAS garantijas termiņa, kuram pārdevējs NEVAR uzlikt nosacījumus.

 

Garantija nav tas 2 gadu termiņš, kura laikā pārdevējam ir pienākums novērst jebkādas preces/pakalpojuma neatbilstības. Par to vari lasīt http://likumi.lv/doc.php?id=233093. nodaļā gan 13, gan 14. pantos. Un 7 nodaļā vari atrast info par to, kādā secībā pareizi minētās lietas ir jārisina."

Link to comment
Share on other sites

Diezgan vienkārši. LR ir ar likumu noteikta minimālā 'garantija' 24mēn. jebkurai precei vai pakalpojumam. Šajā termiņā jebkurš prasījums saistībā ar garantiju izskatāms kā noteikts likuma pantā. Pārdevējs nevar sākt bīdīt kaut kādus mistiskus savus servisa izskatīšanas noteikumus, ja runa ir par pirmo 24. mēn garantiju. Ja garantija ir dota ilgāka, piem., 36 mēneši tad tikai pēdējie 12 drīkst būt pēc tirgoņa nosacījumiem.

 

 

 

(1) Patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem divu gadu laikā no preces iegādes vai pakalpojuma saņemšanas dienas. Patērētājs iesniedz prasījuma pieteikumu pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam divu mēnešu laikā no dienas, kad atklājis preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem. Par preces iegādes dienu uzskatāma diena, kad pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nodevis un patērētājs pieņēmis attiecīgo preci.

(2) Ja ražotājs vai pārdevējs precei vai pakalpojuma sniedzējs pakalpojumam ir devis garantiju, pēc šā panta pirmajā daļā minētā termiņa beigām patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu visā atlikušajā garantijas termiņa laikā saskaņā ar garantijas dokumentā norādītajiem nosacījumiem. Patērētāja pieteikto prasījumu izskata atbilstoši garantijas dokumentā norādītajiem nosacījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Muļķa lomā paliek tas, kas visu šo veikalu lētajām praksēm piekāpjas un samierinās ar lētiem atteikumiem - vismaz es tā uzskatu.

 

androidz, droši aizgriezies, ja jau es tik slikti runāju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Runājot par androidz sarkasmu, protams, piekrītu, ka telefons ir jāsaudzē un tas būtu jānēsā čeholā, toreiz gan tieši nepaveicās, jo kā reizi, telefonu ņemot ārā no čehola, lai to ievietotu citā, tas izslīdēja no maniem līkajiem pirkstiem. Interesanti gan kādam nolūkam LG ražo telefonu ar ādas korpusa vāciņu, lai paslēptu to čeholā?
A vot huj zin, kāpēc ražot premium paskata aparātus, lai pēc tam 80% gadījumos tas tiktu ietērpts gumijas gabalā... Tā ir tāda spēle, nēsā čeholā, sadaudzi, bet tā ka nav vizuāli redzams, un remontē garantijas ietvaros un otrādi. Atceramies, serviss ļoti labprāt veic garantijas remontus, tā ir viņu maize, viņi ir ieinteresēti neatšūt klientu.

 

 

ja jau es tik slikti runāju.
Lai nebūtu tukša filozofēšana, pastāsti lūdzu, soli pa solim kāds būtu scenārijs, ja klients nepiekrīt tam ka bojājums radies kritiena rezultātā.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Premium mantas nav paredzētas pamuļķiem ar trīcošām rokām, neapgriezteim nagiem uz līkiem pirkstiem. Tiem ir kaudze lētuču no kuriem izvēlēties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Premium mantas nav paredzētas pamuļķiem ar trīcošām rokām, neapgriezteim nagiem uz līkiem pirkstiem.
 

Tu pie @@Jorens, par manikīra meistaru piestrādā?  :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atceramies, serviss ļoti labprāt veic garantijas remontus
 

 

Tas ir gadījumos, kad spēkā ir ražotāja garantija!

Bet ja servisam/pārdevējam garantijas remonts jāveic par savu naudu - viss ir savādāk! 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...