Jump to content

Malkas šķūnītis.


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Diez vai šādas konstrukcijas taisa uz 100 gadiem. 

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ne?

Es savējo ne mazo šķūni, sametināju no ciemata vecās siltumtrases 4" un 2" trubām... Materiāls par velti...

Ārpusi apšuvu ar dēļiem, ka nepateiksi...

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

sametināju no ciemata vecās siltumtrases
ko Ungurpils teica?
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

.Ja vēl būtu kā agrāk kad sadzeries un vari braukt

kurš teica, ka nevar?,  http://m.liepajniekiem.lv/zinas/kriminalzinas-negadijumi/soka-par-piedzeruso-autobusa-vaditaju-191759


viens komentārs 

Ikars

Pats strādāju AP par autobusa šoferi vairāk kā 20 gadus. Darba laikā alkoholu lietoju regulāri, protams mazās devās, kādu 0,5L pa visu maiņu. Nu, un kas? Tā visi dara. Labi palīdz pret stresu.

Link to comment
Share on other sites

Khem, jebkura tēma lēnām pārvēršas par autobalagānu +šņabis, bet pie tā jau pierasts. :D

 

Ja mazliet par tēmu - cepuri nost Bundžuvecim, man patīk, kad sanāk glīts rezultāts, kas taisīts paša rokām (un po, ja kaut kas nav īsti pareizi). Par šo tēmu bij tikko superīgs raidījums KaralisTe. Iesaku. ;)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par šo tēmu bij tikko superīgs raidījums KaralisTe. Iesaku.

 

Šo raidījumu fonā  fragmentāri redzēju šajās brīvdienās. Par to krāsni, ar kuru tikai 5 m³ (ja nemaldos) malkas ziemā aiziet, bija interesanti. Bet tur mājas plānojums arī lomu nospēlē.

Link to comment
Share on other sites

5 steri malkas pa sezonu... Izklausās pēc meliem!

Nē nu ja maza būdiņa, tad varbūt, bet tas ir galvenokārt mājas siltinājuma, ne krāsns nopelns! 

 

Man ar ļoti labi siltinātu māju 140 m2 pa ziemu aiziet 8 -10 steri. Plus vēl kāds sters vasarā siltajam ūdenim. Tas ir ļoti maz, nezinu nevienu citu kuram būtu līdzīgs rezultāts. Ja ārā nav -20, tad kurinu katru otro dienu.

Link to comment
Share on other sites

Vienam kubi, nākamajam pārtop par steriem, māja ar nez cik liela, bet pieņemam, ka vidēja latvieša, kā siltināta arī nezinam, bet verdikts skaidrs, salst melis!

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

5 steri malkas pa sezonu... Izklausās pēc meliem!

nav tur nekādi meli, vienīgi, tur varētu būt problēma, ja pa daudz sakurina,  tad tajā istabā būs karsts, kā pirtī ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
alusbundza

 

 

Par šo tēmu bij tikko superīgs raidījums KaralisTe. Iesaku.

reku pilns video par to māju celšanu ....

 

Link to comment
Share on other sites

Long John

Labi būvēts, interesanti un sirsnīgi safilmēts!

Sākumā pat nesapratu, ka tādi meistari tepat Latvijā! 

 

Pagoglējot, atradu arī stāstiņu par šo būvi arī latvju mēlē:

 

  http://www.buvinzenierusavieniba.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=111603:Za%C4%BCas-b%C5%ABvniec%C4%ABbas-etalons&catid=99:LVAF&Itemid=83

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
alusbundza
2016.09.8. , 10:07, Gunxx teica:

Akas smuko v'aku saskr'uv'eju ar skrūvēm (3.5mm laikam).. pēc vienas sezonas 90% skrūvēm galviņas norautas. Sogad atkārtoju ar skrūvēm.. redzēs kā būs pavasarī :D

malkas šķūnītis stāv stabils, skrūves nav norautas, no ārpuses nokrāsots ar nav, malka izžūst labi, 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , alusbundza teica:

Uz malkas šķūņa fona

 

manas meitas ar zirgu ....

Cītīgī noskatījos, kā tās čiepas izklaidējas. Kaut kur pa vidam zirgu ar manīja. Šķūni tā arī neredzēju.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , ImissimI teica:

Kāds ir bijis nešpetnākais?

viens lielais ponijs, bija traks, Sintija jau puslīdz pieradināja, ka var sēdēt mugurā, un vienreiz šim uznāca trakie, ka sāka skriet max ātrumā , diviem metrīgiem žogiem pāri, vairākiem grāvjiem, un varēja tik apstādināt pēc ap 500 m sprinta ...,

viens zirgs sevi nosita, šim patika staigāt uz pakaļkājām ar un bez jātnieka, un divas reizes uz muguras nokrita, pirmajā reizē tas bija pļavā, nekas, otrajā reizē uz piebraukta cieta ceļa, un bija beigts, meitai tas bija šoks, īpašniekam ar

Link to comment
Share on other sites

Sencis filmē meitas, mazgājot zirgu, un pēc tam liek forumā, lai veči tīksminās. Neko sev 😅

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Šī rīcība var būt gan pozitīvi veselīgu nodomu vadīta, gan ne tik. Zinot autoru, sveros uz pirmo. Bet galvā jau nevar ielīst. 
Drosmīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Jēziņ. Kas tad tur tāds? Ne tur kādu atpazīt var, ni nikā... Mūsdienās meičas un vairs ne tik meičas izliekās internetā kā uz paplātes. Tak glūni uz viņām kaut līdz nelabumam.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

kas jums galvā darās?!?!

Man? Tiešām? Es šoreiz mazāk par video saturu, bet par domu kā tādu.

Es negribētu, lai mans sencītis tā rīkotos, bet var jau būt, ka es vienīgais, kam tas liekas jocīgi. 😅

Link to comment
Share on other sites

Katrs spriež pēc savas samaitātības pakāpes 😉

 

Link to comment
Share on other sites

Kāds tur tieši sakars ar samaitātību? Sencis aiz ņefig darīt liek video ar saviem pieaugušien (vai teju) bērniem "tehnikas" forumā. Pieņemu, ka bez viņu iepriekš sniegtas atļaujas (to nekad neuzzināsim). Ja Tev tas liekas normāli, tad bez komentāriem. 

 

Par pašu saturu - slimo pasaulē ir daudz, 100% arī kāds ir te.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, itanium teica:

Sencis filmē meitas, mazgājot zirgu, un pēc tam liek forumā, lai veči tīksminās. Neko sev 😅

nu tu ir super debīliķis ...., 

starp citu, meitai jūtūbā ir ar zirgu treniņiem salikti video, un arī sacensībās, pati salika, tā ir reklāma, ne pa velti, viņai zirgu īpašnieki rindā stāv, tekoši tiek filmēti treniņi, un sūtīti  zirga saimniekiem, 

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , itanium teica:

Kāds tur tieši sakars ar samaitātību? Sencis aiz ņefig darīt liek video ar saviem pieaugušien (vai teju) bērniem "tehnikas" forumā. Pieņemu, ka bez viņu iepriekš sniegtas atļaujas (to nekad neuzzināsim). Ja Tev tas liekas normāli, tad bez komentāriem. 

 

Par pašu saturu - slimo pasaulē ir daudz, 100% arī kāds ir te.

Nu tu ir dīvains tiešām. Ja jau viņas pašas publicējas iekš YouTube, tad no turienes to saturu šeit un ne tikai šeit var ielikt jebkurš. Loģiski, ne?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

smuki jau, bet man bail no lopiem kas lielāki vai stiprāki par mani. 

saprotu, ka bundžas meitām pauti lielāki par maniem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2022.01.7. , 22:35, alusbundza teica:

viens lielais ponijs, bija traks, Sintija jau puslīdz pieradināja, ka var sēdēt mugurā, un vienreiz šim uznāca trakie, ka sāka skriet max ātrumā , diviem metrīgiem žogiem pāri, vairākiem grāvjiem, un varēja tik apstādināt pēc ap 500 m sprinta ...,

Cik no kaimiņiem dzirdēts, šitādus parasti nevis apstādina, bet cenšas mainīt kursu, lai skrien pa loku. Pamazām loku arvien sašaurina un sašaurina, attiecīgi arī ātrums pamazām krītas, zirgs nomierinās. Tas, protams, ja zirgs kaut mazliet klausa un ja pietiek vietas skriešanai pa loku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...