Jump to content

kā izprintēt e-biļeti bez krāsainās reklāmas?

pcruksis

Recommended Posts

spilgtāku ekrānu mēģināji? kā tiki iekšā? pielietots tik iekštelpās - kino.

Nē, neiedomājos spilgtumu pamainīt. Mašīnā vienmēr iemetu izprintētas biļetes.

Kāds te sakars ar gadsimtu? Ja kods netiek ieskanēts, vai citādi piefiksēts kontroles datubāzē, tad kur problēma vairākiem ielīst ar to pašu biļeti ? Skaneris piefiksē un otrreiz ar šādu kodu jau nekā - paliec aiz borta .

Kāda problēma noskenēt kodu no telefona ? 

Kāda problēma noskenēt kodu no telefona ?
   Tu vismaz rodridgez postus palasīji ? Ekrāns nav papīrs un nav ne jausmas, kā skaneris uztver mobilā ekrāna bildi. Ir tomēr milzīga starpība drukāts/printēts teksts vai fotoattēls un ekrāns. Pirmajā gadījumā bildi veido atstarota gaisma, otrajā - izstarota. Bet var jau būt, ka sanāk.

Ir ir problēmas reizēm, man vienā narvesenā arī nenolasīja bites rēķina svītrkodu, kamēr blakus narvesenā bez problēmām, savukārt Weekend fesitvālā bez problēmām nolasīja pat no rezerves telefona sasistā ekrāna.

Atklāšu noslēpumu, kuru te neviens nav pieminējis. Adobe Acrobat Reader-ī var palielināt bildi un tad drukāt Current View (zem Pages to Print un More Options). Tādā gadījumā, lapas vidū tiks izdrukāta tikai ekrānā redzamā lappuses daļa.

Tik tiešām izskatās, ka autors ir ielicis reālās biļetes attēlu. Vismaz biļešuserviss.lv tādu attēlu neatradu pie pasākuma apraksta :D

Tā kā var netērēt tinti vispār, vai mēģināt paspēt ierasties pirmais... :D:D:D:D:D:D:D

Es gan šo iespēju neizmantošu, man nepatīk tos dūmus ostīt.

„HGK” komanda šogad svin savu 10 gadu jubileju, par godu kurai 3. septembrī Biķernieku trasē rīkos vēl nebijušu divu kontinentu drifta sadursmi – „HGK Drift Challenge”. Pasaulē spēcīgākā drifta čempionāta Formula Drift zvaigznes no ASV stāsies pretī Eiropas izlasei, kuras sastāvā būs arī labākie Latvijas piloti. Bezmaksas biļetes. 

Tik tiešām izskatās, ka autors ir ielicis reālās biļetes attēlu. Vismaz biļešuserviss.lv tādu attēlu neatradu pie pasākuma apraksta   Tā kā var netērēt tinti vispār, vai mēģināt paspēt ierasties pirmais... :D:D:D:D:D:D   Es gan šo iespēju neizmantošu, man nepatīk tos dūmus ostīt.   „HGK” komanda šogad svin savu 10 gadu jubileju, par godu kurai 3. septembrī Biķernieku trasē rīkos vēl nebijušu divu kontinentu drifta sadursmi – „HGK Drift Challenge”. Pasaulē spēcīgākā drifta čempionāta Formula Drift zvaigznes no ASV stāsies pretī Eiropas izlasei, kuras sastāvā būs arī labākie Latvijas piloti. Bezmaksas biļetes. 

Jā, tas ir reālās biļetes attēls tikai, vari kaut vai jau naktī nākt, :) 99,9% ka tu ar viņu iekšā netiksi.

Izdevās anulēt / samainīt?    tur pat apakšā raksīts, ka ļaunprātīga izmantošana nav viņu problēma...

Kaut vai izstiepies, 99,9% ka iekšā netiksi. :) 

Tak PDF nemaz nav jārediģē, var taču uzlikt pa virsu baltu Text Box kā komentāru tajā pat Adobe Reader.

Edited by Kanibaals

izdevās anulēt / samainīt? pārlasot noteikumus bs lapā neredzēju punktu par scenāriju "esmu stulbs - ieliku foto ar biļetēm internetā, ko darīt?"

nenervozē :D

versatile

ņemot vērā, ka lidostās nupat jau ļoti plaši lasa iekāpšaas karšu kodus no mobtelu ekrāniem, šaizes nebūs. Šovasar esmu diezgan regulāri izmantojis.

• Patīk 1