Jump to content

kā izprintēt e-biļeti bez krāsainās reklāmas?


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Dajebkāds grafikas redaktors, kas saprot PDF. Inkscape, Pixelmator vai arī kāds cits. iezīmē, izgriez, peisto.. 

Nemaz nerunājot par specializētajiem PDF redaktoriem. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tas PDF, jāmeklē lauzējs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dajebkāds grafikas redaktors, kas saprot PDF. Inkscape, Pixelmator vai arī kāds cits. iezīmē, izgriez, peisto..  Nemaz nerunājot par specializētajiem PDF redaktoriem.
 

 

Tik vienkārši! Tad skaidrs, ... printēšu melnbaltu.

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs, kāds tupenis...

 

https://pdfresizer.com/crop


Alternatīvas -

  • drukāt melnbaltu (uzstādot pirms drukas printera dialoglogā),
  • uzlikt lai drukā landscape režīmā, un ielikt printerī tikai vienu lapu (izdrukās tikai augšējo pusi, kur nav bildes),
  • izmantot jau ieteiktos tūļus priekš PDF cropēšanas lokāli,
  • beigt pist santīmu un iztērēt tos 5-10 centus par krāsu izdruku.
Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

autor, nesaprotu - nobijies no freeware Inkscape lejupielādēšanas, gabaliņa palabošanas un saglabāšanas (pusminūte)? 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis - ko online dara, ja dokuments ir bloķēts, neesi mēģinājis?

Link to comment
Share on other sites

Nu labi redaktors! Tikai ja dokuments ir slēgts izmaiņām, vismaz kādreiz nebija tik viegli viņu redaktēt, nezinu kā tagad!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tas PDF, jāmeklē lauzējs.
 

ļoti labs padoms - nav ko lietotājam pašam grābstīties gar kompūteriem, jāmeklē kāds lauzējs, t.i - hakeris.

Link to comment
Share on other sites

Pareizi saka DL - vienkārši paķer biļetes ekrānšāviņu, nokropo, pataisa melnbaltu un būs OK. Nevajag tak uz tipogrāfiju sūtīt, kvalitāte pietiks!

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

rediģēt - lai izskatās +/- pēc oriģinālā un pārbaudītāji neuzdotu stulbus jautājumus. pliks svītrkods baltas lapas vidū stulbus jautājumus kā reiz varētu izsaukt.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

 

 

ko tu ar tām sataupītajām krāsām darīsi?
 

Kad vajadzēs, varēšu kaut ko krāsainu izprintēt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jema, peedeejaa gada laikaa esmu ieveerojis tevis strauju degradaaciju. mosj kaut kas jaaatmet?
Lai tu varētu sajust savu ģenialitāti, kādam arī ir jābūt idiotam!  :sorry:
Link to comment
Share on other sites

Abojudna!

Link to comment
Share on other sites

var uzgriezt uz monitora max kontrastu, paņemt plānāku kaut cik caurspīdīgu papīru un ar zīmuli pārkopēt to biļeti. Nebūs vispār tinte jātērē.

vispār pēdējās biļetes es esmu vienkārši to pašu PDFu uz smārtfouna parādījis un viss. nekādu problēmu, nekādu jautājumu. un pat zīmulis nav jātērē!

 

 

 

nav nekas skaistāks par 2 veču mīlestību

 

oi, 2 smuku sieviešu mīlestība vismaz skatāma ir..

Labots - usver
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja saproti, nemaisies pa vidu! :spruce_up:

Link to comment
Share on other sites

 

 

s esmu vienkārši to pašu PDFu uz smārtfouna parādījis un viss

 

nu tas ir tad, ja normāls nenospeķots un nesasists ekrāns. autors kaut kā nevieš šādu pārliecību .

Link to comment
Share on other sites

autors pagaidām nav skaidri pateicis, ka viņam vispār printeris ir!  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

ja "biroja" dators, piezūmo to daļu ko vajag, prinscreen, iepāsto wordā, apgriez vēl ko vjaag, print. noņem no nika pirmos divus burtus.

Link to comment
Share on other sites

starp citu, kāds jaunbiedriem ir paskaidrojis, ko nozīmē tie tagi pie topika? varbūt izcelt ar sarkanu vajadzētu, lai nerakstītu tur sviestu

Link to comment
Share on other sites

 

 

var, bet tas nav tavam praatam sasniedzams

 

Prātam? Kur tu ko attāli līdzīgu autorā esi saskatījis?

 

 

 

ir iipasja tintes porinteru pASUGA, KURI NELJAUJ PRINTEET MELNBALTU, JA KRAASU KARTRIDZJI TUKSJI

 

Mhm, iespējams 90% ir īpašā pasuga...

Link to comment
Share on other sites

Tak izmanto integrēto Windows Snipping Tool, izgriez kā bildi - un izdrukā, man tas aizņemtu laiku 30 sekundes, par autoru man vispār nav vārdu..

Link to comment
Share on other sites

 

 

es esmu vienkārši to pašu PDFu uz smārtfouna parādījis un viss.
  Hmmm, bet kā šajā gadījumā ar svītrukoda nolasīšanu ? Vismaz nopietnos pasākumos tas tiek darīts ?
Link to comment
Share on other sites

 Kāds te sakars ar gadsimtu? Ja kods netiek ieskanēts, vai citādi piefiksēts kontroles datubāzē, tad kur problēma vairākiem ielīst ar to pašu biļeti ? Skaneris piefiksē un otrreiz ar šādu kodu jau nekā - paliec aiz borta :D.

Link to comment
Share on other sites

nu iekš kino mierīgi nolasa no ekrāna tas svītrkodu lasītājs - un viss.

Jānovelk tas PDFs sākumā uz telefona, lai var offlainā parādīt bez stresa - un tad viss būs. Pat uz 3.2" 320x480px ekrāna.

Link to comment
Share on other sites

Jānovelk tas PDFs sākumā uz telefona, lai var offlainā parādīt bez stresa - un tad viss būs. Pat uz 3.2" 320x480px ekrāna.

 

 

Šitas nedarbojas vienmēr. Man kāreiz šogad vairākos pasākumos no telefona tas viņu lasītājs nenolasīja. Viena no tām reizēm arī bija biķerniekos. Otra EIROPAS čempionātā ātrumlaivām - diez vai tur paši dranķīgākie skeneri pie ieejām.

Labots - rodgerz
Link to comment
Share on other sites

spilgtāku ekrānu mēģināji? kā tiki iekšā?

pielietots tik iekštelpās - kino.

Link to comment
Share on other sites

 

 

spilgtāku ekrānu mēģināji? kā tiki iekšā? pielietots tik iekštelpās - kino.
 

 

Nē, neiedomājos spilgtumu pamainīt. Mašīnā vienmēr iemetu izprintētas biļetes.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

 Kāds te sakars ar gadsimtu? Ja kods netiek ieskanēts, vai citādi piefiksēts kontroles datubāzē, tad kur problēma vairākiem ielīst ar to pašu biļeti ? Skaneris piefiksē un otrreiz ar šādu kodu jau nekā - paliec aiz borta .

Kāda problēma noskenēt kodu no telefona ? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda problēma noskenēt kodu no telefona ?
   Tu vismaz rodridgez postus palasīji ? Ekrāns nav papīrs un nav ne jausmas, kā skaneris uztver mobilā ekrāna bildi. Ir tomēr milzīga starpība drukāts/printēts teksts vai fotoattēls un ekrāns. Pirmajā gadījumā bildi veido atstarota gaisma, otrajā - izstarota. Bet var jau būt, ka sanāk.
Link to comment
Share on other sites

Ir ir problēmas reizēm, man vienā narvesenā arī nenolasīja bites rēķina svītrkodu, kamēr blakus narvesenā bez problēmām, savukārt Weekend fesitvālā bez problēmām nolasīja pat no rezerves telefona sasistā ekrāna.

Link to comment
Share on other sites

Atklāšu noslēpumu, kuru te neviens nav pieminējis. Adobe Acrobat Reader-ī var palielināt bildi un tad drukāt Current View (zem Pages to Print un More Options). Tādā gadījumā, lapas vidū tiks izdrukāta tikai ekrānā redzamā lappuses daļa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...