Jump to content

Sadales tīklu jaunie tarifi


Touareg
 Share

Recommended Posts

@ieleja gan ir kaut kāds interesants tarifs.

Man par 3f 20A ievadu - 4€/mēn + PVN, OIK - 3,32€/mēn + PVN.

 

Kopējā elektrības cena gan pacēlusies salīdzinājumā ar decembri (dec - 0,1500€/kWh; janv - 0,1520€/kWh)

Tas ir rēķina summa dalīta ar patērētajām kWh


Just now, Ronalds teica:

Nu ieleja dalies cik A pieslēgums ir tajā objektā, kur elektrība patēriņš ir nulle! 

 Rēķinā rakstīts 16A.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Nu ieleja dalies cik A pieslēgums ir tajā objektā, kur elektrība patēriņš ir nulle! 

Tak tur ir rakstīts.

 

Pirms 1 minūtes , mickys teica:

Man par 3f 20A ievadu - 4€/mēn + PVN, OIK - 3,32€/mēn + PVN.

Tu esi juridiska persona?

Link to comment
Share on other sites

@ieleja tiešām jocīgi cipari, par 16A un tik lieli.

man kā privātajam par 3x32A konstantās maksas:

- Parvade un Sadale 6.40+PVN,

- OIK 5.17+PVN

 

Link to comment
Share on other sites

Lab, es esmu akls.... Neredzu kur tajā rēķinā minēts ka 3x16A pieslēgums..... 

 

Bet jebkurā gadījumā privātpersonām par 16A pieslēgumu nav šādas abonēšanas maksas! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eu... paskatījos savējo rēķinu....

Njā.... 

 

 

elektriba.png

 

 


Sanāk līnijas abonēšana ~36 eur..... Labi, es daudz tērēju, bet ne ko jau sev.... :(  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , mickys teica:

Fiziska persona, Elektrum dinamiskais, privātmāja, 3 fāzes.

Nu tad kāpēc salīdzini sevi ar juridisku personu? Tas pats attiecas arī uz pārējām šejienes privātpersonām.

Link to comment
Share on other sites

idiotiem, idiotu problēmas.. viss ko varu pateikt par to rēķinu.. tur taču var redzēt, ka juridiska persona..

 

@Ronalds napig tu mokies ar izlīdzināto? man ir dinamiskais, gudrais skaitītājs.. maksāju pēc biržas.. skaitījumi paši nododas.. samaksā tik rēķinu :D par izlīdzināt odaudz brīnumu dzirdēts.. pat sievasmāte atteicās no tā brīnuma.. maksā pēc faktiskā, lai nebūtu visādu brīnumu.

Link to comment
Share on other sites

Man oiks parāvies no ~5€ uz aptuveni 8€, pārējais aptuveni tāpat.


Pirms 4 minūtēm , CAP teica:

man ir dinamiskais, gudrais skaitītājs

Vai ta pie gudrā skaitītāja tiek, ka tik iegribas? Man arī gudrais.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , binary teica:

Nu tad kāpēc salīdzini sevi ar juridisku personu? Tas pats attiecas arī uz pārējām šejienes privātpersonām.

Vainīgs. Automātiski pieņēmu, ka autors ielicis savu, tātad mājas rēķinu.

 

Autors gan arī ir mazliet dīvains. Man arī ir pieejami dažādi rēķini, par dažādām summām un tarifiem un patēriņiem, bet tas neko nenozīmē.

Ieliktu rēķinu, ka lielam patērētājam Kopējā elektrības cena ar PVN ir 0,0871€/kWh, ko tad?

Vai ka tas pats patērētājs par pliku pieslēgumu vien maksā vairākus desmitus tūkstošu € mēnesī? Un, starp citu, ne tikai no pagājušā gada, bet jau no laika gala.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , ggg97 teica:

Vai ta pie gudrā skaitītāja tiek, ka tik iegribas? Man arī gudrais.

Laika gaitā visus pārslēgs kaut kādas nebūt rindas kārtībā. Es sev nevarēju sagaidīt, aizrakstīju e-pastu - painteresējos, kad man varētu uzstādīt. Šie sazinājās, pateica, ka uz doto brīdi esot beigušies, bet kad būs pieejami, tad uzliks. Šķiet, pat mēnesis nepagāja, kad man zvanīja, lai painformētu - "jums te, ziniet, uz 5min elektrība pazudīs - šobrīd mainam jūsu skaitītāju". Pasākums, protams, bezmaksas (t.i., maksa iekļauta ikmēneša tarifos).

 

Pirms 20 minūtēm , mickys teica:

Autors gan arī ir mazliet dīvains.

Autors kā jau autors. Publika - tāda pati. Faktiski viss tas pats, kas ziņu portālos - kāds nopublicē "karstu ziņu", publika izlasa virsrakstu un sāk cepties. Apmeklētība aug, trafika pulkstenis griežas, reitingi aug, viss notiekās. Bet publika, protams, lasīt, domāt un analizēt tā arī neiemācas…

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , jema teica:

Tu paskaties tur patēriņš ir 0 :biggrin:

Kā tev liekas, ja patēriņš ir 0, tad operators tīklu neuztur un elektrību nenodrošina? Vai arī tu domā, ka tas serviss neko nemaksā?

Nez kādēļ par telefona rēķiniem neviens nekasās, jo tur arī jāmaksā, pat ja neesi nevienu minūti runājis.

Link to comment
Share on other sites

Man beidzot mājai piedāvājumos padarījās Dinamiskais tarifs, ar februāri pieslēdzu, tagad jāgaida kad liks gudro skaitītāju! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , ggg97 teica:

Vai ta pie gudrā skaitītāja tiek, ka tik iegribas?

Vienkāršākais variants ir pieteikties uz biržas tarifu. Tad arī viedais skaitītājs būs ātrāk nekā citiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ivo teica:

Vai arī tu domā, ka tas serviss neko nemaksā?

Es drīzāk par ciparu lielumu brīnījos, ka pie 16A tādas maksas, nebiju ievērojis ka tas ir juridiskais! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ivo teica:

Vienkāršākais variants ir pieteikties uz biržas tarifu. Tad arī viedais skaitītājs būs ātrāk nekā citiem.

Nez, man aizrakstīt ēpastu ar jautājumu "a kad man būs?" šķita vienkāršāk :D

Link to comment
Share on other sites

Ja kas, Latvenergo bija peļņa arī tad, kad bija pliks tarifs, bez visām šīm papildus pozīcijām.

 

p.s.

un modernizācija notikās tā pat, un celtniekiem bija lielāka varka, kā tagad.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Just now, ggg97 teica:

bija pliks tarifs, bez visām šīm papildus pozīcijām

Laikam izliecies esi.

Tās pozīcijas taču tāpat bija tarifā, tikai paslēptas :D

Link to comment
Share on other sites

@ggg97, ja kas, toreiz elektroenerģijas piegādes pakalpojumu kvalitāte bija nesalīdzināmi zemāka, vismaz manā pusē.

Link to comment
Share on other sites

Un tarifs bija lielāks?


Man, kopš uzlika AMKa, ar kvalitāti viss ir ok un tas bija vairāk, kā 10 gadus atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Nu man te savulaik 1-2 reizes mēnesī elektrība mazliet noraustījās - pietiekami, lai ledusskapis sāktu dziedāt restarta dziesmu un lai pulksteni uz plīts būtu jāregulē. Pirms 3 gadiem dažu mēnešu laikā kādas 4x atslēdza elektrību uz visu dienu, kaut ko modernizēja, kopš tā laika 1-2 reizes gadā kaut kas mazliet noraustās, pazūd uz pāris minūtēm, bet atjauno krietni ātrāk nekā agrāk. Parasti lielākajās vētrās elektrība nemaz vairs nenoraustās pēc tiem modernizācijas darbiem.

 

Ja par "tarifs bija lielāks?", tad tarifs vienmēr ir audzis, arī pirms tā dēvētās "tirgus atvēršanas". Tiesa, pirms "tirgus atvēršanas" dažus gadus kaut kādu iemeslu dēļ tarifs bija iesaldēts, bet kad "atvēra tirgu", tad tā cena faktiski pieauga līdz tādam līmenim, kāds būtu bijis, ja tos gadus tarifs būtu audzis iepriekšējos tempos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ieleja teica:

kā oficiāli skaidro tarifu atšķirības fiziskām un juridiskām personām?

 

Ar to, ka juridiskajiem, reģistrējoties UR, tiek izsniegts naudas dziedzeris, no kura nauda birst laukā, tikai šie, maitas, nodokļus negrib maksāt.

 

/sarkasms/

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@jema pieļauju, ka no laika gala bija pieejams Dinamiskais. Nav jāgaida piedāvājums, vajadzēja iet sadaļā produkti un izvēlēties. :)

 

par tiem skaitītājiem.. man uzlika skaitītāju pēc 2 mēn. kā pieslēdzu Dinamisko.. 2us gadus biju vienīgais ar gudro visā mājā :D tagad nesen visai mājai nomainīja uz gudrajiem.. kkādiem savādākiem, laikam pa iepirkumiem mainās modeļi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ivo teica:

Kā tev liekas, ja patēriņš ir 0, tad operators tīklu neuztur un elektrību nenodrošina? Vai arī tu domā, ka tas serviss neko nemaksā?

Nez kādēļ par telefona rēķiniem neviens nekasās, jo tur arī jāmaksā, pat ja neesi nevienu minūti runājis.

Tur jau tā lieta, ka par to servisu vairs neviens necepās, tas cepiens gada laika jau ir rimies. Šogad visi cepās par oik, pareizāk sakot, par tā daļu, kuru nofiksēja (piesienot pie jaudas) un par kuru ir jāmaksā neatkarīgi vai elektrību tērē vai nē. Tā teikt pielika pie abonēšanas. Tas viss tika izdarīts lai mazinātu ražošanas uzņēmumu izmaksas, līdz ar ko, vismaz teorētiski, celtu iedzīvotāju labklājību. Būtībā tas ir tāds pats variants, kā ar to servisu, kurš nu jau pusotru gadu ir jāabonē, ja tērē daudz tad, salīdzinoši ar iepriekšējo kārtību maksā  mazāk un otrādi, bet ja patēriņa nav, tad maksā tikai abonēšanu, kura ar šo gadu ir gandrīz dubultojusies un tam nav nekāda sakara ar servisu, bet gan ar valsts ekonomiku.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...