Jump to content

Ps3 12 GB, vai ir nepieciesama vairāk atmiņa?


Tomexx
 Share

Recommended Posts

Sveiki,tātad mani uztrauc tas vai man ir nepieciešams uzlabot savu PS3 12 GB atmiņu,lietojot tikai diskus. Meklejot to vai uz 12 GB var paspelet GTA V atradu to ka ta tas neesot iemspejam un kad nepieciesams uzlabot atmiņu,un vai vispār ir iespejams normāli paspēlēt ar 12 GB atmiņu,lūgums palīdzēt un izteikt savas domas.

Paldies!

Labots - Tomexx
Link to comment
Share on other sites

nu pieliec flash un spelē. bet vispār ipaši nevajadzēs, un ja vajadzēs ieliksi parasto hdd un miers majā būs!

Link to comment
Share on other sites

skaties uz diskiem, otrā pusē ir parādīts cik hdd vieta nepieciešama. ne visām spēlēm tas būs vairāk par 12gb. bet vari arī nopirkt hdd caddy, atrast kādu hdd un ielikt iekšā, izmaksas niecīgas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
termalais

Mana situācija. Nopirku 12 gb versiju , nevar uzreiz visas speles sainstelēt, un ja gribas to ko neesi ieinstelejis bus jāinstelē un jādzēš kas ir tikpat ilgi. Nopirku 250gb hdd un pēc 40 minūtēm 7 spēles uz hdd. Viss bez aizķeršanās

 

Sajūta kā ar sasistu 5s aifonu, vai tas tev ir vajadzīgs?

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

250gb priekš normālām spēlēm būs krietni par īsu. man ar 500gb, 5 - 7 spēlēm un dažiem video jau ir kā ir..

Link to comment
Share on other sites

termalais

Nav ko bračkazz videoarhīvu turēt uz konsoles. 10 spēles salīda, un vel 160 gabali brīvi.

 

Alko... paskaties kautvai cik atmiņu pieprasa gtr 5 pro...250kb. bet aizņem praktiski 10 gb.

 

Jautājums zinātājiem, vai utube var piedabūt strādāt. No tā ko meiģināju ar interneta atbildēm , kā piem http://wwwyoutube"kom/xl

 

Nekas nestrādā. Kad ievadu galā xl, aizmet uz ps store, un no turienes ziņa šāda:"This content cannot be selected at this time"

 

Softa versija 4.81.

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

tev laikam kaut kādi indie gabali topā. man te spēles pa 60+ gb ir, seivoti spēļu video arī pie 50gb būs.

 

oj sorry, šis ps3 topiks. bet atceros, ka PS3 arī labā svarā spēles bija. tas pats destiny man uz ps4 jau pāri pa 50gb ir.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...