Jump to content

Spotify satura atskaņošanas devaiss


martinno
 Share

Recommended Posts

Esmu saņēmies iet līdzi laikam un mūziku turpmāk klausīties izmantojot Spotify...

Līdz ar to ir radies jautājums - kā eleganti izmantot Spotify mājās ar esošo resīveri?

Pieejamie devaisi:

Pioneer VSX-922 resīvers (atbalsta Airplay, DLNA un vTuner i-radio).

NAS (PC) ar openmediavault OS.

MacBook Air.

Android viedtālrunis.

 

Versijas, kuras pašam ir ienākušas galvā, izmantojot esošos dzelžus:

1) Klausīties no Mac caur Airplay. Šis man nepatīk, jo Mac'am visu laiku jābūt ieslēgtam, u.t.t.

2) NAS'am uzlikt Windows ar Spotify appu un izmantot pārējos devaisus (Mac un Android) kā "pultis"... Šis man nepatīk, jo zūd paliela NAS funkcionalitāte, toties nevienam citam devaisam ilgstoši nav jābūt "dzīvam".

 

Versijas, iegādājot vēl kādu papildus devaisu:

1) Nopirkt kādu vecāku iPhone/iPod/iPad un izmantot tikai Spotifajam caur Airplay. Šajā versijā patīk tas, ka telefons pārtop par pulti, kuru var nēsāt pa visu māju vai arī turēt pie lādētāja, ja tas nav jānēsā apkārt.

2) Jūsu ieteikumi...

 

Paldies!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tev resīverim ir bijuši programmatūras atjaunojumi? Tev Spotify connect nav pieejams?

Mana pieredze rāda ka vislabākā skaņas kvalitāte ir ar Spotify connect (tikai premium konts), tad airplay un tad zilzobis... 

 

vēl bija tās mazās kastītes kurās bija spotify connect iestrādās... bet tagad nepateikšu kā sauca...


šķiet šeit ir tie par kuriem biju dzirdējis! :)

http://www.spotifygear.com/type/streamers/

Link to comment
Share on other sites

Kā tieši tāda ierīce atrisina viņa problēmu, ja viņam tāpat no kaut kurienes ir jāstrīmo tā mūzika?

 

1) Nopirkt kādu vecāku iPhone/iPod/iPad un izmantot tikai Spotifajam caur Airplay

iPod touch + dock būtu jauks variants, bet tas attiecīgi arī maksā. Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

ja pareizi saprotu tad šo ierīci pievieno resīverim, pieslēdz mājas WiFi, nolādē aplikāciju telefonā un uz priekšu?!


šajos ir iebūvēts iekšā jau spotify connect.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

kaut kā kļūdaini sapratu, ka autors vēlas autonomu ierīci.
 

 

Tu pareizi saprati, es gribu autonomu :)

Jo cik sapratu, tad tie strīmeri paši nuztur Spotify, bet tikai piedāvā skaņas strīmošanu. Līdz ar to, tie visi streameri neder :)


EDIT:

Varbūt es pats esmu kaut ko saputrojies ar tiem strīmeriem? Kā strādā tas Spotify Connect??? Man liekas, ka tas ir tas pats, kas Apple Airplay - skaņas bezvadu straumēšanas rīks tieši priekš Spotify appa...

Vai tomēr tas devaiss spēj autonomi strādāt bez citām ierīcēm?

Link to comment
Share on other sites

Manis nosauktais strādā autonomi...

Bet vada caur telefona/plašetes aplikāciju...

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Manis nosauktais

Tas ir pliks receivers... Nav skaņas avota - nav skaņas, kā jau itanium minēja.

Link to comment
Share on other sites

Nē... Spotify connect strādā autonomi (tai skaitā ar šo google sūdiņu)... Tu no telefona aplikācijas palaid un viss strādā... ar telefonu vari darīt ko gribi tajā laikā. Man spotify connect ir iebūvēts resīveri un viss strādā kā jau rakstu...

Link to comment
Share on other sites

https://www.google.com/chromecast/speakers/aizejat tur kur ir SEE HOW THIS COMPARES TO BLUETOOTH uzpiediet... un tur ir info ka var tajā laikā runāt pa telefonu utt... Tu ar telefona starpniecību palaid šo mūziku uz šo chromecast un tas strādā neatkarīgi no tā ko Tu dari ar telefonu tajā laikā...


Tikai atkārtoju - spotify connect ir pieejams premium lietotājiem :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

spotify connect ir pieejams premium lietotājiem
 

 

Bez premium tas nav klausāms ar saviem 160kbps descop verijā vai 96kbps mobile versijā.

 

Bet pats produkts gan liekas ērts un aizdomīgi lēti :D

Link to comment
Share on other sites

Bet pats produkts gan liekas ērts un aizdomīgi lēti

 

Tas gan... bet nu tā ir google... var jau būt ka viņiem nāk nauda arī no aplikāciju veidotājiem ;) + jāslēdz ir ar optisko kabeli lai izmantotu resīvera, pastiprināta, vai bezvadu skandu DAC... :)

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

un tur ir info ka var tajā laikā runāt pa telefonu utt... Tu ar telefona starpniecību palaid šo mūziku uz šo chromecast un tas strādā neatkarīgi no tā ko Tu dari ar telefonu tajā laikā...

Jā, strīmošana notiek fonā, bet ieslēgts telefons ir must have ierīce...
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, strīmošana notiek fonā, bet ieslēgts telefons ir must have ierīce...

Ja pareizi saprotu, tad palaižot mūziku caur spotify connect var arī telefonu izslēgt... mūzikai jāturpina skanēt... bet tā kā man šīs ierīces nav, tad neesmu par šo 100% drošs... uz manu resīveri tas strādā 100% tā kā saku... planšeti var izslēgt, bet spotify turpina skanēt...

Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

@@Regisss - Tev resīverā bija jālogojas ar Spotify vai kaut kādas manipulācijas jāveic?

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Nē, man spotify connect parādijās pēc pirmās softa atjaunošanas resīverī. Es telefonā vai planšetē palaižu mūziku un turpat apakašā izvēlos spēlēt uz citas ierīces... spotify parādās arī pašā resīverī pārslēdzot neta (streeming) funkcijas. 

Link to comment
Share on other sites

Nē, to gan nevar. Var palaist no telefona/planšetes un tālāk dziemas slēgt pārtīt ar resīvera pulti... bet sākumam tik un tā jābūt telefonā/planšetē, kas konkrētā brīdī atrodās vienā tīklā ar resīveri. 


arī playlisti vai albūmu, vai izpildītāju var pārslēgt tikai caur telefonu/planšeti...

Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

Tad ideja skaidra :)

Jāpaliek pie kāda iPhone/iPod vai tā Chromecast.

 

Paldies!

 

@@itanium - gan jau šie kaut ko ir izdomājuši ar to Spotify Connect. Domājams, ka uz gala devaisu tiek palaists strīms pa tiešo... 

 

 

EDIT:

 

"Spotify Connect lets you set up a connection between the hi-fi and the Internet so it streams music from Spotify directly, rather than via the phone. The phone then acts as your remote control."

 

http://www.cnet.com/news/spotify-connect-what-is-and-how-it-works/

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Šķiet ka esmu pareizi sapratis šo darbības principu. :)

Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

Ak kā kārdina... :) Tik cena nekārdina :)

http://www.bm.lv/lv/google-chromecast-audio


BET, laikam nedaudz padomājot, tas Chromecast būs savā ziņā pārāks un parocīgāks, nekā iPhone.


Kaut gan vilinošs piedāvājums arī te:

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobile-phones/apple/iphone-5/bfddbg.html

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

martinno

Nemīz... Es arī domāju tieši tāpat kā Tu ;)

Vismaz tagad zināsim, kas ir kas un kā tas strādā :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iepirku to Google Chromecast Audio - strādā kā pienākas. Vismaz patreiz

 

 

Pa cik un kur paņēmi? Tu savienie ar optisko vadu? Kā skan? Kā strādā kopumā? 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

CC Audio lietoju jau kopš tika paziņots par 24/96 pārraides iespējām. Lietoju kopā ar optisko vadu, strīmoju no PC (Plex). Uz hi-res FLAC ir niecīga aizture pirms sāk spēlēt pirmo albuma dziesmu, pēc tam viss iet ļoti gludi. Nekad nav nogļukojis.

 

Kā skan? Ko iedod iekšā, tā arī skan - noprotu, ka viss tiek padots bits-bitā (vismaz par 24/96, šķiet, bija šāda info. Vecās firmvāres kaut ko resamplēja.). Baigi pētījis neesmu, par šo cenu sūdzēties ir lieki.

 

Nepatīk, ka nevar palaist no telefona Youtube skaņu uz CC Audio. No datora Youtube smuki spēlē koncertus uz CC Audio. Cik nu smuki vien var būt ar to kompresējumu.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

M79 - 42€

Savienoju ar optisko. Skan kā pienākas, nekādu gļuku patreiz nav. Vakar mans MacBooks nekādi nespēja atrast to devaisu, kaut arī telefons devaisu redzēja.

Link to comment
Share on other sites

OK.. izklausās labi... tad neesmu vismaz samelojis ;)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Vakar mans MacBooks nekādi nespēja atrast to devaisu

 

Manuprāt, šādi gļuki bija ar Chrome 50. versiju. Kopš 51. Chrome versijas vairs nav jāliek Cast plugins, viss jau ir iebūvēts un vismaz uz PC strādā nevainojami. 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tīri netīšām internetā uzgāju tādu Gramofon. Iemetu linku uz apskatu, bet pats neesmu mēģinājis, nekādas atsauksmes nezinu un man vispār tā tēma nav aktuāla. Cik saprotu, Spotify Connect funkcija nodrošina to, ka ierīce var streamot mūziku autonomi, plus šim ir arī Wi-Fi extender funkcija un Ethernet ports. Varbūt kādam ieinteresē un noder... :)

Labots - Inspektors Caps
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...