Jump to content

Art1999
 Share

Recommended Posts

 

 

Tb filtram nav jābūt, bet ferītu uz vadiem, acīmredzot vajadzētu.. Ferīts laikam ir labāks par filtru vai kā..?  A nez kāpēc ferītu vajag, ja filtrus nevajag?
 

Tak apskaties pirmajā postā tur tak redzams EMI filtra sastāvs... manis minētās detaļas to visu pārspļauj vismaz dubultā...

visos APFC PSU atrodas:

1. 2 ferrita droseles

2. divi Cx kondensātori

3. divi CY kondensātori,

5.varistors...

neesu vēl redzējis APFC bez šī sastāva, parasti ar uzviju...  bet jā, čainīzeri ekonomē uz izmēriem...

http://www.hardwaresecrets.com/anatomy-of-switching-power-supplies/4/

327_121.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Turpiniet sprēgāt

 

Piedod, nebij mērķis uzbraukt, bet analagojā TV un ar kineskopa TV ok, bet bildes kvalitāte cipariskajai TV uz LCD nekādā veidā nevar mainīties ar strāvas filtru pielietošanu. 

 

 

 

Ja raidītāji tuvu un signāls stiprs, tad neviens televizors FM radio netraucē.

 

Jā un nē. Samērā daudz laiku pa laikam cilvēki cīnās ar traucējumiem, kurus rada nevis LCD paneļi, bet to barošanas bloki, kuri taisa trādirīdi ēterā. Labi, ka nav aktuāli (izņemot Merkuru) vairs vidējo viļņu raidītāji. :D

 

 

 

Tieši tā - principā nevienam modernajam LCD/LED TV nav zemējuma! 

 

Iespējams. Man abām Panasonic plazmām ir. Cik nu pēc tā ir vajadzība - nezinu. :)

Link to comment
Share on other sites

Man te tāda nianse ienāca prātā, ka likties - tieshi likties, ka kautkas skan/rāda labāk/sliktāk tas ir normāls fakts.

Tas var būt saistīts ar visādiem blakusfaktoriem....tādiem, ka bez filtra, teiksim Tv skaņa sīc no sūdaina impulsu barbloka, kas nomāc psihi ( un tas ir neapstrīdami) un pelēka tā bilde TV. Un tiklīdz pārstāj sīkt tā, ne tikai kā vate no ausīm izkrīt .....arī krāsas spožākas paliek. Un ledusskapis ...tas tak arī dambē ciet visu uztveri, un figzin, darbojās viņš kad pastūzim mērījumus taisīju vai nē....

Labots - Padjoms
Link to comment
Share on other sites

Placebo, pašiedvesma, ezaotērika, Ren TV - tie visi daudziem ir mīļi un saprotami. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu biezādaini ļauži jau to nesaprot klausās tik s90 pālī un rej visā plashajā tenternetā.....

Mana roka vai džeza klausīšanās varbūt ir pilnīgi neapzināti saistīta ar ielas trokšņiem kuri ietekmē manu uztveri nenoliedzami. Un pēctam grūti saprast kāpec pie čoma laukos tas DAC skanēja a te tikai metallica labi skan,jo tai tač tā netraucē ielas dunoņa, ko ne katrs mana un spēj novērtēt.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi īpašs. Žēl, ka jākomunicē ar mums - vienkāršajiem ļaudīm... :p

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez, visulaiku biju domājis, ka ren tv skatās tikai tie kas jau ap 8 klasi sāka maisīt alu ar shnabi.....un pēc tam kā vēsta paruna neko citu kā tikai smiltis ar javu :)

Nekā personīga....es tač drūmi smalkjūtīgais čalis :)

Elementārs experiments:es mēģināju ar ausu aizbāžņiem tiem tipa speciālajiem kakbi porolona. Dienā dzāvoklī pilsētā. Viņi nofiltrē pārsvarā vidu un augšas. Tā ielas dunoņa ir kolosāla un to nemaz tā nejūt kad ausis brīvas- vispār nemana- liekās ka ir kluss. Pieļauju tāpēc, ka kautkāda pretīga sīkoņa uz induviduālās ultraskaņas robežas var būtiski ietekmēt gan mūzikas baudījumu, gan Tv attēla uztveri....

Link to comment
Share on other sites

 

 

nevienam modernajam LCD/LED TV nav zemējuma! 

Man plazmai ir gan 

Link to comment
Share on other sites

 

 

plazmai ir daudzkaart labaaka bilde kaa suuda lcd

Tieši tāpēc, kad mana savulaik par dārgu naudu pirktā Pioneer plazma 2 gadi atpakaļ nosprāga un visi meistari, kam zvanīju, kā viens vai nu attiecās remontēt vai arī mierināja ar vādiem "būs dārgi, ļoti dārgi", es tomēr neskrēju uz veikalu pēc LCD, bet aizvedu vietējam meistaram, kurš vismaz izdarīja tik daudz, ka identificēja bojāto bloku. Tālāk - atradu anglijas ebajā konkrēto bloku (lietotu) un pats nomainīju. TV rāda vēl šobaltdien.

Link to comment
Share on other sites

Un Top5 modeļi ir no 2013./2014. gada :)

Vispār, neviens no tiem Topā esošajiem ražotājiem plazmas vairs neražo.

Plazma diemžēl ir pagātne, LCD ir tagadne, OLED ir nākotne.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet lai arī LCD sūkā, šobrīd taču īsti nav pieejami citas tehnoloģijas TV, vai arī es kļūdos? Neesmu sekojis līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Oled ir vienīgā alternatīva labai plazmai, bet vēl bikiņ kaulā cena kož labiem.

Link to comment
Share on other sites

itanium, man tevis zjeel ar visu tavu vulgaaro, leeto 42"lcd. kaadreiz apskaties arii uz normaalu bildi, tirlinj...

Man ir tikai 32" lētais LCD TV :/

Gan es īsti tā nesapratu, par ko tu te cepies.

Man plazmas bilde ļoti patika/patīk, daudziem patika, bet ko mums tagad darīt, ja tādus vairs NERAŽO? :D

Manuprāt, tieši to Kaspars12 domāja ar:

 

 

Plazma mūsdienās īsti neietilpst zem vārda "modernajiem"

 

LCD ir tagadne, patīk tev tas vai nē. Ja maks ļauj, pērc OLED.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

@drunk_lizard - man Tevi žēl... Tu tiešām neesi nevienu labu TV redzējis? Sūdīgi vecīt! Paskaties top galu Samsungam un LG ar savu "vanaga " aci. ;) ja nevaru atļauties... Tad neko ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bļins, nu, kā jūs no strāvas filtriem nonācāt līdz LCD vs Plasma?

 

Un ko ta pats piedalies - saraksti pāris postus par LCD un Plazmu un pēc tam šausminies? :D 

Link to comment
Share on other sites

Viss, ko es uzsvēru, ir tas, ka LCD TV vēl ražo, bet Plasma TV nē.

Kāda starpība, kuram ir labāka bilde, ja Plasma ir EOL?

Link to comment
Share on other sites

Da nē - es vairāk par to, ka Tu offtopiku konstatēji pēc tam, kad pats biji jau sapostējis. Ne jau velti es linku ieliku uz ņemtni par šo tēmu dažus postus augstāk. ;)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Man šķiet (uzsvars uz šķiet) ka pie tādiem pašiem uzstādījumiem ir asāka, krāsaināka bilde. TV modelis ir parakstā.

Jā, īpaši uzlabojas asums, jo ar filtrētu barošanu paneļa pikseļu skaits pieaug un digitālās apstrādes algoritmi paši izmainās...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...