Jump to content

Lietots gamer laptops līdz 150 eiro.


Smii
 Share

Recommended Posts

Stāsts sekojošs. Sīkais sakrājis 150 eiro un grib sev nopirkt laptopu. Viņam patīk dzenāt CS:GO, Team fortress II un Minecraft. Ja ar pēdējo stresa šajā cenu līmenī nav, tad ar pirmajiem diviem gan ir.

 

 

Līdz ar to, varbūt pametiet kādas idejas, uz kurām sērijām skatīties. Kas ir tās labākās videokartes, kas bija aktuālas laptopiem pirms diviem -trim - četriem gadiem?

 

Alienware tajā budžetā neielien nekāds, protams, bet kas tolaik bija lētākie analogi, ko šobrīd varētu par šādām naudām banknotē / sskā ieķert?


Atvēru ss.lv - piemēram, kas ir ar šo? https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/noutbooks/bxxdci.htmlto tricāru teorētiski varētu piemest, bet kas viņam ir ar to AMD? Necepās augšā?

Link to comment
Share on other sites

Neiesaku datamarket. Komunikācija ar klientu minimāla, tuva 0. Iečeko teh.lv . Tur vienu lietotu aceri iesvēru, tīri netam, pa lētām naudiņām. Pat nebija izravējuši WD blacku ar 7200 apgriezieniem. Patreiz iet kā briedis :)

Link to comment
Share on other sites

beckham9

Stāsts par to pašu tēmu.

Pašlaik ir 4 gadus vecs laptops, bet tuvojas universitātes studijas datorikā un gribētos nedaudz kaut ko ņiprāku.

Budžets +/- tas pats.

 

Gribētos kaut ko labāku par Pentium B950.

Vai 150EUR robežās iespējams ieķert kādu i3 vismaz ar Intel HD 4k ? 

Link to comment
Share on other sites

peformanci vai kvalitāti,citād viss podā

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet hd4000 galīgi nav tā jaudīgākā laptopu videokarte

Mans ieteikums vairāk attiecās biedram, kurš ielīda tavā tēmā ar līdzīgu sāpi :)

Un, nē, GT 525M ir nedaudz ātrāka par HD4000. 

 

Kas ir ar šo?

Dzelži kaut cik OK, bet tas izskats - DRAUSMAS. 

 

Re kur būs priekš spēlēm kaut kas labāks: https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/noutbooks/dkkgj.html

HD 7670M dēļ

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Smii, tev takš tā kā vajadzētu zināt, ka  150 eur, spēles un Laptops nav savietojami jēdzieni. 

Es nekādi nevaru ieteikt laptopu ar diskrēto videokarti, tie čipi mirst, nomainīt ap 100 eur...

Link to comment
Share on other sites

Nez, nekas cits īsti neatliek.

Nopērc, izjauc, iztīri no putekļiem, nomaini pastu (ja nepieciešams), lieto paliktni un ceri uz to labāko.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Dzelži kaut cik OK, bet tas izskats - DRAUSMAS. 

 

16.jpg

Raimi, man nevajag uz viņa GTA5 grambāt. Man vajag, lai uz tiem 1300 cik tur pikseļiem CS:GO iet bez lagiem  puslīdz jēdzīgā paskatā.

 

Attiecīgi - lētā gala brenda (Acer, Asus, Msi, Hp) 2013-14 gada top of the range/gaming eksemplāru izsijāt no tiem 100+ piedāvājumiem, kas šajā cenu līmenī ir ssā.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Un, kas tev tajā Dell (ar HD 7670M), ko iemetu, nepatīk?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ā, šo es kaut kā palaidu garām. Tur pat čeks varētu būt, kas ir kruta. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur pat čeks varētu būt, kas ir kruta. Paldies!

 

Kas tur kruta? Priecājies par to, ka PVN būs jāmaksā? ;)  Tāpat garantija, ja arī būs, tad būs minimāli un vēl arī jautājums vai tiešām kāds pa garantiju labos, nevis atšūs.

 

Man uz remontu ir bijuši tik daudzi laptopi ar beigtiem video čipiem.... Es pats viņus nomainīt nevaru, dodu tālāk. Bet kā jau teicu remonts ap 100 EUR. Lielākā daļa klientu izvēlas nelabot.....  

Bez tam pērkot lietotu laptopu nekādi nevar pārbaudīt vai videočips jau nav pasildīts ar fēnu (sagatavots pārdošanai) un pēc nedēļas nenoklāsies!  Vismaz es saku ka 3 -4 gadus vecus laptopus var pirkt tikai ar integrēto videokarti! 

 

Pa 150 eur var mēģināt atrast stacionāro +/- ciešamā stāvoklī uz kura varēs ari kādu gami palaist bez liela riska, ka pēc mēneša noklāsies. 

Link to comment
Share on other sites

Bet vai tā nebūs ideāla mācība sīkajam?

Būtu vairāk strādājis, sakrājis, būtu nopircis jaunu ar garantiju :D

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

itanium laikam bērnu nav :D

vai variants divi, ja runā tādas muļķības - pats vēl bērna prātā :)

Galvenais ir iniciatīva!

Link to comment
Share on other sites

Kādam te ar humora izjūtu tā pašvakāk.

Bet, ko var gribēt? Pirkt lietotu portatīvo ir loterija, pirkt lietotu datoru ar gaming video karti ir vēl lielāka loterija. Ja paveicas, pie normālas lietošanas nostrādās gadiem bez problēmām. Ja nē, notirgos visu, ko var notirgot, un ņems nākamo!

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

japp - par loteriju var tikai piekrist.

Patiesībā jau tie 150 no bērna puses ir daudz, varbūt pieliec tikpat un paņem lētāko i3 no veikala, bet jaunu?

Link to comment
Share on other sites

Manu uzmanību šis sgludeklis pievērsa

 

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/noutbooks/jxbon.html

 

i3 ar GT540M. 200euro. Cena esot mazliet runājama.

pirms pārdošanas Kompis sapucēts un iztīrīts esot ,termopasta nomainīta.reballings neesot bijis.

 

cs go esot 100-120Fps pēc info no :

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Tam pēdējam nav ne vainas.

Kāds brēks, ka ACER, bet pie kājas - mans 5740G kalpo jau šķiet 7o gadu.

Regulāri iztīru, protams, salikts ir max, ko varēja salikt.

baterijai un 2h es gan neticētu....

 

+iemet lētāko SSD un tas kompītis strādās kā raķete vēl gadiem, ja vien nav nojāts līdz šim.

Labots - skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

Nu es personiski arī nēesmu sajūsmā no tā ka aceris bet Domāju, ka dotajā budžetā ir ok. Uzrauties jau var vienmēr, pat jaunu pērkot (tad protams paglābj garantija) taču ja aceris ir nogājis pāris gadus pastāv iespējamība , ka noies vēl tikpat, protams, ja viņu nemetīs, nevaros. , un ieteicams izmantot paliktni, ko iepriekš lietotājs jau minēja.

Link to comment
Share on other sites

Pieņemot, ka ar manis iepriekš ielikto Dell visiem nepietiks, te būs vēl viens variants:

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/noutbooks/pdcgg.html (i5 (visi i5 ir labāki par i3-380) + GeForce 540m)

 

Pa lielam ņemam GPU modeļus no Class 3 apakšas, rakstām tos ss.lv portatīvo datoru meklētājā un spiežam <Meklēt>. Beigās kārtojam ierakstus augošā secībā pēc cenas.

 

Jo augstāk modelis atradīsies Class 3 sarakstā, jo labāk tas performēs spēlēs (iespējams ar kādu izņēmumu) un jo mazāka varbūtība, ka ss.lv piedāvājumā būs kāds portatīvais ar to GPU <= 200 EUR budžetā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

laptopus ar amd vajadzētu aizliegt kā sugu!

 

Protams... man 2.5 gadus laptopa funkcijas pildīja ļoti lēts HP ar AMD A4, uzvedās tieši tāpat kā jebkurš cits lētais laptops, nekādu problēmu.. kam līkas rokas, tam ar visu problēmas! 

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

nav ko knapināties. https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/noutbooks/fmlgg.htmlkas par skaņu, kas par buildu/kvalitāti un premium izskatu. CPU jauda kā žiperīgakajam desktop skylake i3-6320.
Ja GTA5 velk uz medium ar ~50fps, tad jau ir ok.

GPU tests: http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-540M.41715.0.html (testi veikti ar 7-9% vājāku cpu, jeb ar 485 punktu vājāku cpu pēc b-mark testu)

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...