Jump to content

filma no PC uz Smart TV caur modēmu raustās


mesirs
 Share

Recommended Posts

Hmm, vispār mazliet samelojos, TV caur lanu tiešām mēdz piebremzēt un pēc tam rada skaņas nobīdes pie augstiem bitrate. Varētu būt, ka kaut kas dzelziski nevelk, jo caur USB tas pats kontents iet normāli. Tāpēc ar izmantoju WD pleijeri, lai šāres skatītos...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Racer

    16

  • Inspektors Caps

    12

  • e = d

    3

  • mesirs

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

tā filma ir no rus sourciem. visticamāk kaut kas tur ir sačakarēts pašā failā. Mana ar LG tv ir līdzīgi. Nekad nav problēmu ar normālām filmām, bet ja ir ar iekļauto krievu skaņas celiņu, tad sākas gļuki. Ja to krieva skaņu vienkārši brutāli izmet no konteinera, tad visas problēmas pazūd.

Link to comment
Share on other sites

 

 

izmantoju WD pleijeri

kas ir tas WD pleijeris? pašā TV? kāda trešā aplikācija? 


 

 

tā filma ir no rus sourcie

protams ka no rus, kā gan citādi viņas var dabūt?

un 4K jau nenāk mvk formātā, es pat nezinu kāds ir oriģināls 4K formāts, pagaidām viss ir no rus resursiem 

Link to comment
Share on other sites

izmet tos krieva skaņas celiņus un paskaties kas notiek ar faila atskaņošanu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekad nav problēmu ar normālām filmām, bet ja ir ar iekļauto krievu skaņas celiņu

 

Man tādas pieredzes nav, jo pēc būtības RUS celiņš nevar neko sačakarēt. Sačakarēt var nekorekti uztaisīts konteners, kuru var pārmuksēt.

 

 

 

kas ir tas WD pleijeris? pašā TV? kāda trešā aplikācija? 

 

Nē. Kaste, kas slēdzas pie TV.

 

WDTV_Live_2.jpg 

 

Joka pēc paņem MKVToolnix (kurš tikai konteineru pamainīs bez pārkompresācijas) un pārmuksē to failu (iespējams, izmetot krievu celiņu, lai gan nez vai vajag, ja spēlē no USB). Tad pamēģini jauniegūto MKV failu palaist uz TV caur tīklu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Joka pēc paņem MKVToolnix (kurš tikai konteineru pamainīs bez pārkompresācijas)

 

pamēģēšu :)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

vai tieshaam nav vieglaak filmas ar aareejo hdd skatiities?

Jā, kādēļ gan to darīt ar pāris pogu nospiešanu, ja var vēl arī kopēt failus diskā, spraust klāt/nost, staigāt ar disku, atkal klāt/nost un tā visu laiku...

 

 

 

jā, tas būtu labi, noskaidrot, TV (UE55JS8502txxh) vēl varētu kaut kur netā skatīties, bet kompim tiešām nezinu kur? tīkla kartes parametros?

Datoram šādi, un, ja tam ir Gigabit, tad TV visdrīzāk var pārbaudīt, saslēdzot to pa tiešo ar vadu ar datoru un datorā tīkla kartes statusa logā apskatoties savienojuma ātrumu. Tiesa, pēc informācijas internetā sāk likties, ka diez vai tam TV ir Gigabit. Un, ņemot vērā, ka pat jaunākajiem TV dzelži velk failus ar šādiem parametriem, tad no Gigabit nemaz nav arī jēgas.

 

Starpcitu, multimēdiju failu parametru apskatīšanai ikdienā visērtākais, manuprāt, ir MediaInfo Lite. Kad uzinstalēts, labais klikšķis => MediaInfo, un viss ir redzams.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Datoram šādi, un, ja tam ir Gigabit

 

šķiet ka laikam ir pašā augšā

 

bet jau laikam likšu WD My Cloud ar HDMI un filmas likt tajā caur tīklu, tā varētu nostrādāt?

un statuss tas ir šis?

post-90279-0-55943500-1471861973_thumb.jpg

post-90279-0-18697600-1471862229_thumb.jpg

Labots - mesirs
Link to comment
Share on other sites

 

 

visērtākais, manuprāt, ir MediaInfo Lite.

 

Ar ko jamais atšķiras no Mediainfo parastā?

 

P.S. Autoram, paskaties ar to mediainfo precīzus faila datus, bet varētu būtu problēma ar kodēšanas profilu, jo bildē, kur iedevi faila parametrus ir H264 (High@L5.2), savu kārt Inspectora Capa linkā par to, ko atbalsta Tavs TV, max ir:

 

Video decoder

 

- H.264 FHD : Supports to Level 4.1 (FMO/ASO/RS are not supported)

 

- H.264 UHD : Supports to Level 5.1 

 

Lai gan, ja caur USB spēlē, tad tā nevajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

100Mbps, not much.


 

 

caur USB spēlē

 

jā, caur usb spēlē 


 

 

manuprāt, ir MediaInfo Lite.

 

točīt ērti, paldies. 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Ar ko jamais atšķiras no Mediainfo parastā?

Tikai ar minimālismu un to, ka atveras uzreiz teksta režīmā. Citādi, protams, viņš tāpat izmanto to pašu MediaInfo.dll.

 

 

 

šķiet ka laikam ir pašā augšā

Jā, un arī iekārtas nosaukumā GBE ir saīsināts GigaBit Ethernet. :)

 

 

 

un statuss tas ir šis?

Jap.

 

Patestēt video bitreitus un profilus var ar Jellyfish testa failiem.

Link to comment
Share on other sites

Tomēr ir iepirkts WD My Cloud EX2, un to mēģināšu uzlikt blakus TV un savienot ar HDMI

Vai tad tur ir HDMI? Tad jau vajadzēja pirkt mediapleijeri ar iekšā liekamu HDD... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikai ar minimālismu un to, ka atveras uzreiz teksta režīmā. Citādi, protams, viņš tāpat izmanto to pašu MediaInfo.dll.

 

Skaidrs, noderēs, jo izmantoju pilno, kur sttingos uzliku to pašu, ko dod Lite (attiecīgi ar Lite ir pietiekami). :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tad tur ir HDMI? Tad jau vajadzēja pirkt mediapleijeri ar iekšā liekamu HDD... 

Ja Tu tā prasi, tad zin, neesmu skatījies, he... varbūt arī ka nav, bet nu vienalga, tad slēgšu caur USB, gan jau ka viņam ir USB3.0, kā arī TV tāds ir, un tad jau pavilks :) 


 

 

Patestēt video bitreitus un profilus var ar Jellyfish testa failiem.

o, tas ir laps 

Link to comment
Share on other sites

hmm.. ir man vecais labais F6400.. ir tplink 3600 rūterītis.. nets iet pa gaisu līdz tv pa 5ghz wan.. un neviena filma neraustās.. Manuālī gan rakstīts, ka max bitreits ir 30Mb/sec.. pats esmu skatījies ~20Mb/sec pa wifi un nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Palaidu caur LAN no PC uz TV Jellyfish 100Mbps failu, no malas izskatās, ka raustās līdzīgi kā Men in black 54Mbps filma, nu varbūt nedaudz vairāk, bet nedaudz.

cerams varēs augšuplādēt failu.

 

laikam tomēr nevarēs

Link to comment
Share on other sites

Tev tak tam MinB bij ap 50 mbit/s. Pārmuksē uz Mkv un pamēğini.

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/l2LPfWQDlSE

 

tas ir tas video no PC uz TV pa LAN 100Mbps jellyfish


 

 

Tev tak tam MinB bij ap 50 mbit/s. Pārmuksē uz Mkv un pamēğini.

viņš jau ir mkv, vai jāmuksē vēlreiz? 


viss, jālaiž uz latvju zemi :)

ceturtdien turpināšu sarunu

Link to comment
Share on other sites

 

 

viņš jau ir mkv, vai jāmuksē vēlreiz? 

 

yapp. Bieži palīdz, jo neveiksmīgi konteiners uztaisīts. Ja vieta atļauj, pārmuxē uz 2 failiem - vienu, kā ir, otrā izmet tos krievu valodas celiņus, tad pamēģini abus iegūtos caur lan, moš @@e = d, ir taisnība.  

 

P.S. Iemet info, ko dod mediainfo lite par šo failu. 

Link to comment
Share on other sites

var jau būt, ka celiņš nav pie vainas, bet tikai sačakarēts konteiners. vienkārši pārmuxēt bez dzēšanas es ne reizi nemēģināju. tā kā tos celiņus man nevajag, tad parasti gļukojošai filmai ar to pašu iepriekš minēto tūli tik tos izmetu un viss aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Mediainfo parāda gan vidējo, gan arī pīķa bitreitu...

Link to comment
Share on other sites

Jā es ar tā domāju, tikai dators ir otrajā stāvā, bet TV pirmajā, nezinu vai ir tik gari HDMI vadi 

 

Man tv un pc ir saslēgts ar 15m hdmi vadu. Dārgs arī nebija, kādi 20 e.

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Man tv un pc ir saslēgts ar 15m hdmi vadu. Dārgs arī nebija, kādi 20 e.

 

Es domat, ka iztikšu ar usb3.0, bet katrā ziņā vēl jāizmēģina men in black 4k 79GB. Ja kompis vilks, un usb3 arī, tad jau viss bumbās, un pārmuxēšu to pirmo arī, tad redzēs

Man tas tīkla vads ir izvilkts gar skursteņa vai ventilācijas trubas malu, tur nevarēs izvilkt hdmi, pa šauru, ja vien griezt nost un likt atpakaļ galu pašam, bet hdmi negribas graizit, ja velk apkārt tad visi 30m sanāks

Ā, un WD My Cloud nemaz nav hdmi poeslēgvietas

Ja es atzīmēju atbildi, vai šī tēma tad ir slēgta automātiski?

Link to comment
Share on other sites

Neslēdz, bet labāk pastāsti vai pārmuxēšana deva rezultātus. Man tas noderētu pieredzei. ;)

Link to comment
Share on other sites

tad slēgšu caur USB, gan jau ka viņam ir USB3.0, kā arī TV tāds ir, un tad jau pavilks  

USB tur domāts papildus HDD pieslēgšanai, TV vajadzēs slēgt klāt tāpat kā datoru ar tīkla vadu.

Link to comment
Share on other sites

Lattelekom gadījumā Thomson TG-784-tie modēmi nāca ar kautkādu ražotāja defaulto konfigu, un lai tos darbinātu LTC tīklā tiem bija jādzen attiecīgs konfigs. Varbūt Esti iepirkuši daudz lielāku partiju un tad ražotājs jau iešuj pasūtītāja konfigu kā defaulto, un pēc reseta nekas nemainās. Lattelecomam tas bija ar Thomson ST-546 un tagad ir ar Tehnicolor TG788 un 789.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es domat, ka iztikšu ar usb3.0
 

Manā gadījumā usb nav variants, jo es arī spēles uz TV spēleju ar PC.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
mesirs, pārmuxēji?

vēl nepaspēju, tikko atgriezos no LV 

 

 

USB tur domāts papildus HDD pieslēgšanai, TV vajadzēs slēgt klāt tāpat kā datoru ar tīkla vadu.

 

palaidu caur tīklu MiB 79GB, arī raustījās tikai uz gaišākajām fona vietām, bet es ieliku viņu SSD diskā varbūt tad cietnis parastais nevelk tik ātri? 

WD My Cloud vēl neatnāca, būšot tikai nākošnedēļ, tā ka pagaidām nesanāks experimentēt, būs jānogaida...

daudz laimes man dzimšanas dienā , nu jau vakardien :)

 

 

mesirs, pārmuxēji?

 

pārmuxēju, izņēmu visu krievu valodu un subtitrus - nekas nemainās :(

Labots - mesirs
Link to comment
Share on other sites

Tad kaut kas nav ar tīkla padarīšanām kārtībā. Vispār, pieļauju, ka vaina ir teļļuka pusē, jo kā jau rakstīju man ar pie augstiem bitrate caur LAN kabeli no kompja šāres TV atskaņotājs raustās, bet to pašu video ar to pašu kabeli iekš WD pleijera iet bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad kaut kas nav ar tīkla padarīšanām kārtībā. Vispār, pieļauju, ka vaina ir teļļuka pusē, jo kā jau rakstīju man ar pie augstiem bitrate caur LAN kabeli no kompja šāres TV atskaņotājs raustās, bet to pašu video ar to pašu kabeli iekš WD pleijera iet bez problēmām

 

iespējams, kā jau rakstīju, man ir Thomson modēms/rūteris, vecs un negants, kuram internets iet ar DSL (telefoniezvani), tā ka varbūt viņš nelaiž cauri kaut ko kas iet ātrāk kā 100Mbps. TV tīkls arī neatbalsta vairāk par 100Mbps, tā ka nezinu, varbūt tas WD pleijeris taisa kādu buferi un tad laiž tālāk, bet vispār jau es neesmu nekādds spečoks, tā ka es turpināšu meklēt un risināt 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vai teljuks un dators abi tieshaam pie Thomsona caur vadu pieslēgti? LTC lielai daljai LANs bija 1.ports + Wifi. Parēji trīs porti prieksh IPTV, Voip un ārējās ip adreses. Var jau buut, ka braaljiem estinjiem ir savaadaak.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai teljuks un dators abi tieshaam pie Thomsona caur vadu pieslēgti?

 

Teļļukam wi-fi ir izslēgts, bet datoram vispār wi-fi nav 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un vispār tik grūti ir apskatīt vai abi verķi redzami vienā LANā?

 

viņi ir vienā lanā! tur jau nav ko pārbaudīt, domāju, ka nav TG784n, tā ka, mainīšu modēmu ;)

Paldies. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl trakāk,kāda jēga mainīt modēmu?Uzliec sev normālu gigabitīgo rūteri un aizmirsti par to tumsoni.

bet Samsung info centrā teica, ka TV neatbalsta Gigabitīgo tīklu, tā ka laikam nav tomēr jēga 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Thomson modēms/rūteris, vecs un negants, kuram internets iet ar DSL (telefoniezvani), tā ka varbūt viņš nelaiž cauri kaut ko kas iet ātrāk kā 100Mbps

Interneta (WAN) ātrumam nav nekāda sakara ar ātrumu LAN robežās. LAN robežās arī pat vecākie 100 Mbps switch-i vilks 90+ Mbps.

 

 

 

Ja Latvijā ceļu satiksmē max ātrums ir 90km/h tad auto arī pirksi kas ātrāk neiet?

Kāds tam sakars, ja autoram problēma vispār nav tīkla ātrumā?

 

 

 

Un vispār tik grūti ir apskatīt vai abi verķi redzami vienā LANā?

Pareizais jautājums ir - tik grūti apskatīt iepriekš tēmā rakstīto?

 

Jāizslēdz Wi-Fi, jāpiesprauž vadi (atklājās, ka TV vads ir bojāts), jāpārliecinās, ka ierīces ir vienā LAN utt. Tas viss jau iepriekš tika izdarīts! Tāpat tika jau noskaidrots, ka TV ir tikai Fast Ethernet (100 Mbps) tīkls. Un tika arī noskaidrots, ka TV jaunākie modeļi velk failus ar šādiem parametriem. Tika arī minēts piemērs:

 

 

100 Mbps dati, pārrēķinot, sanāk 40 GB/h. Tātad, piemēram, 2h garai filmai šis tīkls vilks maksimums 80 GB izmēra variantu.

MiB filma ir 1h 38m gara. Ja fails ir 79 GB, tad kas sanāk? Pārsniegtas LAN iespējas!

79GB * 1024 * 1024 * 1024 * 8b / (98min * 60s) = 115 408 985 b/s jeb ~115 Mbps

Un, pat nerunājot par to, ka tas pārsniedz 100 Mbps LAN ātrumu, tas vēl jo vairāk pārsniedz Samsung norādītās dekodera maksimāli atbalstītās video datu plūsmas ātrumu, kas ir 80 Mbps, ja pieņem, ka vecākiem TV tā nav mazāka.

80Mbps * 60s * 60min / (8b * 1024 * 1024 * 1024) = 33,5 GB/h jeb, piemetot vēl skaņu ~34 GB/h

Tātad priekš 98 min. garā MiB aptuvenais maksimums ir 34GB * 98min / 60min = 56 GB. VISS! Lielākus failus TV neatbalsta principā! Protams, tā kā video failā bitreits nav konstants un mainās, tad iespējams liela daļa filmas ies, bet noteikti būs vietas, kas raustīsies. Kas te kādam vēl nav skaidrs?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Nu pēc visa spriežot ir jo tas Tumsonis WIFI visdrīzāk nerukā ar 100.

Viņam raustās arī ar 100 Mbps Ethernet. Taču tepat #89 postā pat atkārtoja, ka Wi-Fi ir vispār izslēgts!

 

OK, pats apskatījos vēlreiz iepriekš rakstīto..

un tomēr, vakar vēl līdz 02:00 paskatījos tos Vīrus melnā 1, 36,9GB un uz gaišākiem foniem mēdza tomēr noraustīt, nu viņš principā apstādina kadru un pēc pussekundes itkā atkal aiziet, bet tā raustīšanās izņem kādu daļu no teksta ārā un vietām nevar dzirdēt vairs ko saka, bet tas ir gaišākās vietās, piem. kad rāda dienas kadrus, vai kad nozipsnī neuralizers, turpretī pieliekot HDD pa taisno caur USB tomēr neraustās.

Pēc šī var secināt, ka vai nu failā tajās vietās ir lieli pīķa bitreiti, kas iespējams pārsniedz tos 80 vai 100 Mbps, vai TV nejēdz optimāli un laikā lejuplādēt un buferot datus no tīkla. Redzot, ka visiem SmartTV programmatūra ir absolūts mēsls, otrais ir pat ticamāks. Jellyfish video (tam nav lielu pīķu) ar 55 Mbps neraustās?

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jellyfish video (tam nav lielu pīķu) ar 55 Mbps neraustās?

neraustījās pat 100Mbps Jellyfish 


Viss džeki, skatos, ka te jau sākas strīdi, laiks beigt sarunu.

Piektdien 02.09. braucu pēc WD My-cloud, tad arī rakstīšu secinājumus un vai jēga pirkt to (SmartTV) vai šo (WD Mycloud) un kas velk un nevelk un ar kādu ātrumu velk.

Paldies visiem kas piedalījās sarunā ;)


 

 

Joka pēc paņem MKVToolnix (kurš tikai konteineru pamainīs bez pārkompresācijas) un pārmuksē to failu

 

Paklau, man te ar to muxingu lāga nevaru ielikt subtitrus, vai var uzlikt tā lai viņus rāda visu laiku un lai nevar izslēgt? man TV neatpazīst PGS subtitrus laikam un neatrod

Paldies. 

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini iezīmēt to subtitru tracku, un uzliec default track - yes un forced arī - yes. Nezinu, kuru no interfeisiem izmanto, bet abos to var izdarīt.

 

mkvtoolnix_609.jpg

 

3870__mkvtoolnix_1_2_4_15.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pamēģini iezīmēt to subtitru tracku, un uzliec default track - yes un forced arī - yes. Nezinu, kuru no interfeisiem izmanto, bet abos to var izdarīt.

 

to jau mēģināju, nelīdz

 

kaut kur izlasīju sekojošu tekstu:

mkvtoolnix includes tools that are excellent for splitting out the PGS subtitles and muxing back in the SRT afterwards

 

tikai kā to izdarīt? vai man vajag to mkvmerge?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...