Jump to content

Meklēju praksi programmēšanā


kastadtas
 Share

Recommended Posts

Sveiciens!

 

Meklēju praksi! 
Labprāt palīdzēšu programmētājam (java, JS un radniecīgas valodas, SQL).

Ir maģistra diploms, strādāju savā jomā. Tomēr, šogad esmu nolēmis atgriezties skolā, studēšu IT (RTU Datorzinātnes). Brīvajā laikā (vakaros, brīvdienās) labprāt palīdzēšu kādām augstāk minētās jomas darbonim. Jautāju pēc prakses šeit, jo uz doto brīdi nevaru atstāt apmaksāto darbu un doties praksē uz kādu uzņēmumu, tāpēc ceru, ka te ir kāds, kuram, piemēram, ir garlaicīgi un ir gatavs palīdzēt cilvēkam mainīt dzīvi! :) 

 

Šobrīd pašmācības ceļā esmu iepazinies ar HTML un CSS, kaut cik JAVA (begginer līmenī), pildu codecademy kursus, skatos youtube pamācības un pildu līdzi, cenšos iebraukt.

Ja kādam vajag palīdzīgas rokas, inteliģentu darboni ar lielu vēlmi iemācīties programmēt, dodiet ziņu. Esmu jauns, atsaucīgs un lieliski saprotos ar cilvēkiem, esmu komandas cilvēks. 

 

Darbu darīšu bez atlīdzības, sagaidu tikai un vienīgi atsaucību un atbildēšanu uz maniem jautājumiem. Gribu iemācīties, šobrīd esmu pamatā apguvis sintaksi, bet trūkst izpratnes par šo procesu pielietošanu reālu uzdevumu izpildē.
Būtībā esmu pilnībā gatavs mainīt esošo darbu uz IT jomu.
 

if (offer == true) {

    System.out.println("Izrunāsim detaļas privāti");

} else {

    System.out.println("Nu nekas");
}
Labots - kastadtas
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

System.out.println(offer ? "Izrunāsim detaļas privāti" : "Nu nekas");

Pliks HTML vai pliks SQL ir baigi maz. 

"-Mašīnu nomazgāt vari? -Nē, tikai spoguļus notīrīt. -Žēl, man vajadzēja kādu, kurš mašīnu nomazgā..".

 

Sāc mācīties labāk kādu serverpuses valodu, ar ko taisīt vebus! Pitons, piemēram, iekš CV izcels vairāk nekā 10'000 "php speciālistu no ielas, kas Hello, world uztaisījuši" un kam nav vēl vērā ņemamu sasniegumu. PHP vienmēr paspēsi. Uztaisi sev mājaslapiņu ar ielogošanos, rakstiem, komentāriem; pieliec galeriju - būs ļoti laba prakse un vingrināšanās pirms reāliem darbiem. Ja neko negribi mācēt - taisi vienkārši lapiņas ar Wordpress!

 

Plika Java .. erm .. tur arī pielietojumam vajag daudz-daudz vairāk nekā pamatus. 

Link to comment
Share on other sites

kastadtas

Paldies par ieteikumiem. Mans mērķis nav veidot mājaslapas, HTML un CSS apskatīju, jo tie, šķiet ir visa pamatu pamats.

 

Mācību un sapratnes gūšanas nolūkos esmu iekš java nospraudis mērķis izveidot programmiņu "Valstu galvaspilsētas". Lietotājs ievada valsts nosaukumu un atpakaļ dabū galvaspilsētu. :)

Link to comment
Share on other sites

Lietotājs ievada valsts nosaukumu un atpakaļ dabū galvaspilsētu.

Manuprāt, tu rocies nepareizejā virzienā, taisot idiotiskas un ĻOTI vienkāršas programmas.

Vajag sākt ar programmēšanas domāšanu un algoritmiem, nevis konkrētas valodas sintaksi un iespējām. 

Kaut nedaudz sāksi apgūt to, tad sapratīsi, ka tevis nospraustais mērķis vispār nav mērķa cienīgs.

 

Pēc pamatu apgūšanas iesaku mācīties to, ar ko vēlies nākotnē nodarboties.

Protams, ir grūti to sākumā pateikt, bet pasēdi, padomā, apskaties, kas apkārt notiek u.t.t. 

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mācību un sapratnes gūšanas nolūkos esmu iekš java nospraudis mērķis izveidot programmiņu "Valstu galvaspilsētas". Lietotājs ievada valsts nosaukumu un atpakaļ dabū galvaspilsētu.  :)

 

 
Pat ļoti laba ideja. Tikai daži nosacījumi attīstībai:

1) java būs Androīds

2) valsts->galvaspilsēta mappings nebūs atrodamas aplikācijā; Tā vietā tas glabāsies tikai uz servera, un no turienes tiks dinamiski arī paņemts. Tad būs ļoti labs iesākums.
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Mans mērķis nav veidot mājaslapas, HTML un CSS apskatīju, jo tie, šķiet ir visa pamatu pamats.

Viss OK, tikai šīs muļķības gan izmet no galvas. Pamatu pamats tas kā reizi varbūt ir tikai mājas lapu veidošanā. Datorzinātnē kopumā tas ir tik pat tuvu pamatiem kā Ķīna Latvijai. Nu, vienā kontinentā jau atrodas...

 

 

 

Pēc pamatu apgūšanas iesaku mācīties to, ar ko vēlies nākotnē nodarboties.

Protams, ir grūti to sākumā pateikt, bet pasēdi, padomā, apskaties, kas apkārt notiek u.t.t.

Sākumā lietas ir vismaz pamata līmenī jāaptausta un jāizmēģina, lai saprastu kas saista un padodās, bet kas nē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...