Jump to content

Monitors pieslēgts caur VGA to DVI-D adapteri


BabyBear
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Nopirku video karti, a izrādās manam monitoram ir tikai VGA ieeja (  :sorry: ).

 

Ir jēga ņemt adapteri (salīdzini cenas sākot no 15eur), jo lasu ka kvalitāte var ciest no visa (GPU portiem, adaptera, VGA vada, ja šie sūdīgi). Moš kāds tā lieto, un var padalīties ar infu.

 

Jau kādu laiku domāju par otro monitoru, bet paguglējot, cik sapratu, vienalga tāds štelle kā viens monitors MB un otrs GPU, nepahā? Tad jau sanāk vecais monnis jebkurā gadījumā jālaiž vaļā.  :wave:

 

Āā, un kā ar TV lietošanu monitora vietā? Virtuvē stāv šāds http://www.game-debate.com/monitor/index.php?mon_id=678&monitor=Samsung%20LE32B450C4W%2032inch, varētu caur HDMI vadu pieslēgt. Ar būtu pateicīgs par kādām atsauksmēm.  :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, VGA ir miris standarts un arī DVI faktiski arī. Tagad viss uz HDMI. Var tak kādu vecāku videokarti ielikt, kurai ir VGA izeja, bet ja grub jauno izmantot, tad vajag jaunu vismaz HD monitoru. Teļuks var nepavilkt HD.

Link to comment
Share on other sites

BabyBear

Nu man čalīts, manā vietējā dator veikālā, tā arī pateica, ka ķip neko nevar izdarīt - jāmaina monis.

 

Bet es paguglēju, un it kā ar kaut kādu adapteri var... 

 

http://tehnoshop.lv/startech-com-dvi-d-to-vga-active-converter-startech-com-dvi-d-auf-vga-aktives-video-adapter-konvert-2433683.html 

 

Šitāds ķip. Rakstīs DVI-D to VGA, bet pēc bildes tak it tas ko man vajjag, lai VGA iet iekša no moņņa, un tad DVI iet GPU.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jaunās kartes vairs nevar pa VGA pieslēgt. Tā nu tas ir, jo ražotājiem ir izdevīgi, lai vecos monitorus met miskastē un pērk jaunus. DVI D RGB kontakti vairs nav  un DVI-VGA adapteris fiziski nav iespraužams.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

BabyBear
(labots)

Lab, paldies par info. ;) Iešū HDMI vadu pameklēt.. kaut kur mājas tak bija.. pamēģināsu to TV pieslēgts, paskatīties kā būs..

 

Nu jā, monitors vecs.. Bet ar - ir divi modeļi viņam, viens gan ar DVI gan ar HDMI ieejām, viens tik ar VGA. Man tas otrais.  :superstition:

 

http://www.cnet.com/products/benq-e2200hd-lcd-monitor-21-5/specs/ :moil:

Labots - BabyBear
Link to comment
Share on other sites

Tam monim jābūt HDMI ieejai. DVI gan var nebūt.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

No DVI-D pie VGA var tikai ar aktīvo konvertoru pieslēgt, tipa kā tajā tehnošopa linkā. Un vairākus monitorus var pieslēgt gan pie diskrētās video, gan diskrētās + iebūvētās, iespējams biosā kāds iestādijums būs jāpamaina.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Simsons2
dual link tak var, ne?

Var var  pats esmu lietojis moni caur hdmi 1080p gan 2560x1080 wide + tv kuram bija tikai vga -> ar parasto dual link dvi adapteri.

DVI-D-VGA.jpg

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

Jā, nu tas ir ieberziens ar HD monitoru. Es arī tādu brīnumu nebiju redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Līdzīga problēma bija ar Radeon R9 290 videokarti un pavecu, bet teicami darbojošamies Viewsonic monitoru, kuram tikai VGA štekeris.

Problēmu atrisināju ar HDMI un DisplayPort adapteriem.

Tam Gainward ir HDMI izeja, kā reizi varu atdot autoram HDMI-VGA adapteri, ir viens lieks.

Kas attiecas uz signālu, nekādi traucējumi nav novēroti, teorētiski varot būt kaut kas ar audio signālu caur HDMI (lasīju forumos), bet praksē viss darbojas čikiniekā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kam vispār domāts USB?!

 

Piesprauž pie kompja ar atbilstošu USB vadu, un tad monitorā ir UBS portu dalītājs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ne tikai. Man ir monis, kas ņem arī attēlu no usb. Bet baigā bremze un gļuks - neizmantoju.

Link to comment
Share on other sites

Jaunaj'[am videokartēm ir displayport un tajā ir arī vga signāls - meklējam DP>VGA adapteri... 

Tautas skaitītāju lapšiem tieši tāda lieta bija, kad monitoru var tikai ara adapteri pievienot... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jaunaj'[am videokartēm ir displayport un tajā ir arī vga signāls
Muļķības - tie visi ir aktīvie konverteri, kas barojas no paša DisplayPort.

 

Autoram - kāds prikols pirkt par 15+ dolāriem adapteri, ja tā vietā var notirgot to nelaimīgo monitoru piemēram ss.lv, un paņemt tepat forumā par to pašu cenu normālu monitoru ar DVI/HDMI ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaada jeega no labas videokartes , ja skatisies savajaa vecajaa monii uz 1280x1024  
Tu esi akls vai stulbs? Autoram ir FHD monitors. 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...