Jump to content

Vai uz jaunajiem portatīvajiem nevar uzlikt W7? Mīts vai taisnība?


HomoFuturus
 Share

Recommended Posts

vvv, oho, uz HDD veseli trīsdesmit megabaiti brīvi - tas ir afigenna daudz(priekš tiem laikiem)! Gan jau HDD vēl no tiem, kas bija ar soļu motoriem galvas piedziņā...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus

Es nesaprotu kādam slimam cilvēkam jābūt, lai patiktu w10 dizains.... da XP bija labāks dizains pat

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Galīgi slimam jābūt, lai patiktu W10 dizains. Slimāki ir tikai tie, kuriem patīk W7 dizains. Tos jāved pie trako ārsta, kaut arī, nemaz nav vērts vest, viņus tāpat neārstēs, bezcers, iedos tik spravku un palaidīs mājās...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus
(labots)

Kaut kādi galīgi, sazombēti cilvēki, vājprāts, kā zombiji skrien pakaļ w10...

 

Pasēdēju pie drauga w10,atnācu pie stacionārā kur w7, tik patīkami piesēt pie W7, kā paradīzē 

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Interesanti, ka HomoFuturus cenšas noliegt pats sevi (jo nākotnes cilvēks ir pret nākotnes dizainu) :devil: . Nomaini labāk niku kaut uz HomoErectuspost-602-0-18371500-1470411392_thumb.jpg, būs piemērotāks tavam saprāta līmenim :D.

Labots - raiviic
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

homo tu esi, bet ne futurus, bet kaut kas uz habilis pusi.

Kaut kāds sīks retards ņemās - nu lai cepas :D ka'jau es teicu, pateicoties tādiem, mums ir darbs.

Un es reāli ticu, ka viņš par windu samaksāja:D 

 

Snukurinam - raidījums ir beidzies, koniec filmi.

Link to comment
Share on other sites

Man arī w7 izskats labāk patīk.

 

Škiet ka DELLam un Lenovo joprojām ar šito problēmu nav. Kuliš iepriekš nepainteresējies?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Cik ilgi var seedeet uz vecas OS? Laiki mainaas, ne tikai OS, bet arii vizuaali. Man personiigi loti patiik, saakot ar Windows 8. Nav uzpuustais skats kas bija Windows XP, Vista un Windows 7. Windows 10 ir maksimaali minimaalisma veidols. Ja loti liela veelme ir peec Windows 7, bet luudzu nopeerc VMWare, vai lieto bezmaksas Sun/Oracle Virtualbox un priecaajies. Tagad caur virtuaalo mashiinu nebuus tik liela bremze kaa senos laikos. Ieliec vairaak RAM, SSD iesaku noteikti.

Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus

Nu, tieši otrādi, w10 dizains iet uz atpakaļu, tāda sajūta ka dizains speciali uztaisīts primitīvs un atbaidošs, nu tāda sajūta, ka w10 domāts bērniem, vai pērtiķiem, primitīvs dizains.

Bet turpretim w7 dizains ir pievilcīgs, perfekts, mūsdienīgs.

 

Es jau arī gaidīju ļoti w10, kad vēl neizgāja, bet kā izgāja izrādījās vilšanās.

Tāda sajūta, ka w10 domāts, lai caur pērtiķa dizainu degrādētu, tā jau degradējošos ļaudis.

Cik uz drauga PC mēģinu, paldies Dievam, ka vēl var uzliku veco start menu, +ikonas vecas. Kaut cik cilvecigak izskatas.

bet aero theme neiet, kaut ari panemu to theme ieliku pi resources/theme. no dažādām lapām mēģināju, pesonilizācija paņem to aero theme, nekas nemaimas, joprojam stav tas vienkrasais bezgaumigais klucis.

Varbūt kādam ir kādas padoms kādēļ varētu neiet themes?

Kāpēc jāuzspiež kaut kas???. Ja agrākos laikos ir pirkts w7 disks, kāpēc es teiksim viņu nevaru lietot pēc 5 gadi? mani apmierima w7, nevajag man tos w10

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Baigā cīņa te, es tā lasu. :) plus, piektdienas ietvaros, paņirdzu. Paldies! :)

 

Edit :

+w7 un w8 un 10 tak idenstiski.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

 

 

. no dažādām lapām mēģināju, pesonilizācija paņem to aero theme, nekas nemaimas, joprojam stav tas vienkrasais bezgaumigais klucis.

 

Acīmredzot līkas rokas- es jau iepostēju screenshot vienā savā komentā, visu dienu būšu nodīdījis datoru ar to skinu un nekādu problēmu, nekas nekrašo un nečakarējas- ir caurspīdīgie logi un tā. 

Link to comment
Share on other sites

Ja Ford piedāvātu  jaunu, toučskrīnotu tačku vecās labās  Ford Sierras kuzovā, ņemtu neatskatīdamies. Viss, kas nāca pēc tam ir dizainā pilnīgs murgs un otstoijs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

jēzus, nē marija, vai buda - homo habili - sākumā iemācies izmantot google, beidz dzīvot uz vecāku rēķina, tad tēlo bosu.

tiem kas raud par win10 datu sūtīšanu - piedodiet, atvainojiet - kuru p*š, tas ko tu dari uz sava datora savos laukos?

Tad pie viena atsakies no telefona (gudrā) un vispār vācies no interneta, tikai, lai pavisam aizvāktos vajag prātu, ar kuru, acīmredzami ne visi ir apveltīti.

a tiem, kas raud par izskatu - viss mainās, samierinies un ej paraudi spilvenā. Ja kaut kas nepatīk, raksti ar pildspalvu vai zīmuli un abonē avīzes.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šis dizains bija normāls. Visi, kas pēc tam, visi bija debīliķu dizaini.
Tu izstāsti, kā bija draiveri jāliek, lai moņa izšķiršanu nomainītu, interneta ta nebija, pusdiena dejas ar zizli rokās! 
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

skaņaskartēm

HD Audio jau sen ir standarts ar standarta draiveri OSā, bet citas skaņas kartes reti kuram ir aktuālas, pie tam vēl ar laptopu. Un tīri piemēra pēc - nosauksi, lūdzu, kādas aktuālas skaņas kartes, kurām nav Win7 atbalsta?

 

 

 

visa tā nepatika bija tikai manā galvā

Problēma ir cilvēku galvā, bet tā ir cita - tā, ka vidējie prāti nav spējīgi sajēgt tādu jomu kā ERGONOMIKU. Kur nu vidējais, pat 80% datoriķu, kuriem tā būtu jāzin perfekti, no tās nejēdz pilnīgi neko. Tēmas autors, savukārt, ir starp tiem, kuri spēj diagnosticēt sūdīgu ergonomiku, tikai nemāk to argumentēti izskaidrot. Bet tas ir labāk kā trulais "go with the flow" aitu ganāmpulks...

 

 

 

programmatūra beigs supportēt Win7

Nefantazē. Nopietnā programmatūra vēl pat ne tuvu visa vispār supportē Win8-10 mēslus. WinXP tikai tagad pamazām sāk nesupportēt - 15 gadus pēc izlaišanas. Win7 Microsoft supports būs vēl līdz 2020. gadam, nav izslēgts, ka arī to nepagarina, un arī pēc tā vēl nekas nekur uzreiz neapstāsies, kā to redzam arī ar WinXP.

 

 

 

drivers for WiFi, VGA is not found on Acer website

Ja laptopa/pamatplates ražotāja lapā nav draiveru, tas nozīmē.. tieši pilnīgi neko! Ir jāskatās mikroshēmu ražotāju lapās, Microsoft draiveru datubāzē, DevID un citur.

 

 

 

apmeklē psihologu, kurš palīdzēs tikt galā ar dusmu lēkmēm! Ja esi jau tādā stadijā, kad ar psihologu jau ir par maz -tad apmeklē psihiatru, kurš izrakstīs attiecīgos nomierinošos līdzekļus.

Protams, ja kāds nepiekrīt liberastiem, tad viņu ir jāpasludina par garīgi slimu un jāsazāļo. Kaut ko neatgādina? Mums te jau bija režīms, kur visus savādāk domājošos bāza psihenēs. Te nu arī atklājas liberastu īstā daba!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ar shaadiem kaa HomoFuturus nav veerts diskuteet. Ieciklejies uz Windows 7, gan jau no XP paarejot uz Vista, vai 7 arii raudaaja par so pashu. Noperc secondhand portatiivo no Lenovo T, X, W serijas un nebus jaaraud par Windows 7 nesaderiibu, vai nu lieto vm.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Raiņa "Pastāvēs, kas mainīsies!" atziņa ir laba, bet lietot to tad, kad savu jauno auto ietriec kokā (un tas auto mainās), ir debīlisma pazīme...

Link to comment
Share on other sites

Paturpinot šo jautro tēmu, man ir 1 jautajums.

bij nepieciesamiba parinstalet savam laptopam windu. Ieksa cik sapratu bij jau automātiskā win8 instalācija no veikala.noformatēju cieto un gribēju instalet win7, bet to neļauj dēļ tā ka viņš nav OEM versijas un es it kā meģinu instalēt GPT(ja pareizi atceros saisinajumu).interneta it ka ir pamacibas, ka to apiet ar XP instalacijas cd, vai caur konsoli(kuru gan nekadi nevaru atrast uz packard bell'a nedz legacy nedz uefi modā). Ar to visu ķēpāties negribas, bet torentos ir redzeti win7 ar OEM activated, kas it ka uz parasta dvd diska laikam nelienot?? Tātad, tie win7 oem varētu strādāt uz šī pc?ir pieredze? Vai win8 ;8.1 ;10 ir visi OEM? Mēģinu saprast ko likt, lai nav situacija ka jāpavada vairakas stundas brivā laika lai saprastu, kas strada, kas ne.

paldies

Link to comment
Share on other sites

Nes vien pie meistara, cik var redzēt tev vispār neparko nav saprašanas! Būs stipri ātrāk!

Link to comment
Share on other sites

Tad , kad win instalācijā jāizvēlās partīcija. Ir 5 varianti - 4 no tiem ir backup un recovery kurus pagaidam negribas aiztikt, piektais tad ir atlikusī hdd daļa. Lūk tad izvēloties katru, apakša ir dzeltena warning zīme - Warnung, Windows cannot be installed to disk 0 partition 1;2;3...the selected disc is of the GPT partition style

 

p.s. Tas viss tikai legacy modā, jo uefi, vinš meklē veco win un cdrom negrib nemaz bootot.talak viss jau zviedru valodā un vairak nemacesu teikt

Labots - unlim
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Google translate uz telefona atrisinas sito.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

cannot be installed to disk 0 partition 1;2;3...the selected disc is of the GPT partition style
  Nu un kāds te sakars ar OEM?  Pie tam - ja reiz gribi W7, tad kāda mārrutka pēc tev tās W8 recovery partīcijas ? Nones visas un instalācijas laikā izveido normālu MBR partīciju - viss notiks (ja vien tas laptops nav no tiem, kur pat ar pamatīgu sexu pie W7 netikt, tad gan kodīsi pirkstos par recovery).
Link to comment
Share on other sites

Nav ta, ka gribu w7 un tikai, vienkārši majas ir tikai w7 disks. Laikam drosak tad ir w8 rakstit virsu

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es nesaprotu kādam slimam cilvēkam jābūt, lai patiktu w10 dizains....

Nu cik var ņemties??? Es laikam akls esmu bet nekādu dižo starpību neredzu. Lietoju abus (darbā win7, mājās win10) un man pa lielam pilnīgi vienalga kuru lietot. Ka tik nekarās un nevelkas. Tiesa gan, pie iespējas lietoju jaunāko kas ir. Galu galā es neslēdzu iekšā kompi lai dizainu pētītu, bet gan lai izpildītu konkrētus darbus.

Link to comment
Share on other sites

Vou vou vou....mierīgāk ,kovboj!!netur nervi - neraksti sūdu.

 

Nonesu visu, uzliku 7. , nepiedāvā updates, wireless pat manuāli instalējot nestrādā. Un nē, nerakstu to tāpēc, ka caur sakostiem zobiem vajag 7 un tikai, bet gan, lai citi casual useri nepistos un liktu jaunaku win versiju.

paldies kas ieteica,izskaidroja kas un kā, čau!

Link to comment
Share on other sites

Draiveri tika samekleti razotaja majaslapā un daļa funkcionē, daļa nē. Process laikietilpīgs lai mocītos ar vecu OS. Tas viss varbūt tikai šim dzelzim, jo tika atdots, īpaši daudz nezinot no kurienes nācis, kas darīts.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Vismaz pagaidām man uz visiem laptopiem ir izdevies pilnvērtīgi palaist win7! Ar visiem draiveriem un palīgsoftiem kas rāda piemēram skaļumu uz ekrāna. 

 

Protams, neviens neapgalvo ka tas tā turpinās mūžīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Modelis - packard bell easynote tv44cm.

ar abiem acer laptopiem un majas stacionaro nekadu problemu uzstadit so pasu w7 ar so pasu disku un pectam upgreidot uz w10.

Link to comment
Share on other sites

Nestradaja neviens no 3, es meginaju.

 

uzliku 8.1 paris minusu laika bez problemam un viss stradā kā vajag. Problema atrisināta

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

wireless pat manuāli instalējot nestrādā

Strādā, tikai Tu neesi spējīgs paveikt pat tik vienkāršu lietu. Un vēl Tu neesi spējīgs aprakstīt kā tieši izpaužas nestrādāšana.

Link to comment
Share on other sites

Kruti čomi pajautā, tad parunā ar sevi un rada produktu, kāpēc viņiem ar kādu būtu jādalās, krutums zudīs! :)

Link to comment
Share on other sites

Pajautā un es tev pateikšu nevis nav spējīgs.dators ir balta krāsā, ja nu tev vajag zināt, lai nav tā, ka es neesmu spējīgs šo vai to.

 

nestrādā - vienkārši nav wifi un viss, nav pat ar ko tīklu meklēt.ko Troublešūters meta vairs neatceros, tik zinu ka viens no draiveriem vispar pateica ka nav lan kartes x_x. Iespejams netā ir uz šo atbilde, bet atrak bija citu os uzmest.zinu ka sim modelim ir wireless problemas arī citiem un OS maiņa visiem līdzējusi.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

tik zinu ka viens no draiveriem vispar pateica ka nav lan kartes x_x

Lūk arī atklājās, ka neko viņš nav manuāli instalējis, tikai setup failus palaidis un tie nav gājuši. Manuāla instalēšana notiek iekš Device Manager iekārtai iebarojot draivera failus!

 

 

 

starp citu... runaajot par pakardbelliem(asus), nesen traapiijaas viens pavecs lapsis, kuram uz w7 cjarksteeja skanja. kaut izstiepies.

BIOS jaunākais? Vienkārši atceros, ka kaut kad sen biji pretinieks BIOS atjaunināšanai... :) Ir bijis eMachines E725, kuram Win7 64-bit draiveris instalējās un kļūdu nebija, bet vienkārši nenāca ārā skaņa vispār. 32-bit viss strādāja. Vēlāk, kad tāpat vajadzēja pārinstalēt OS, bija izlaists jaunāks BIOS ar ko jau arī 64-bit OS viss strādāja kā nākas.

Runājot par draiveriem, mēģināji gan Windows esošo HD Audio, gan skaņas čipa ražotāja?

Bet par ražotājiem.. Acer, eMachines, Packard Bell. Nu, nez vai es ticēšu, ka tas nav viens un tas pats... :D

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

ar biosu gan sakara nebuus, jo peec os palaisjanaas perifeeriju vada tiesji taa.

To es saprotu, bet sakars paliek tāpat. Sāls ir tajā, ka dažreiz BIOS perifērijai uzkonfigurē vai neuzkonfigurē kaut kādu reģistru, ko OS draiveris pēc tam nemaina vai vispār neaiztiek. Rezultātā ir kā tam eMachines - BIOS updeits izmainīja to, ka ar vienu un to pašu OS un draiveri skaņa ar veco BIOS nebija, bet ar jauno bija. Vēl bija gadījums ar Acer Extensa 5220, kad ar WHQL draiveri no Windows Update webkameras bilde bija otrādi. Pilnīgi neko nepārinstalējot, pēc BIOS updeita bilde apgriezās pareizi. Mūžu dzīvo, mūžu mācies! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...