Jump to content

Vai uz jaunajiem portatīvajiem nevar uzlikt W7? Mīts vai taisnība?


HomoFuturus
 Share

Recommended Posts

Ir dzirdēts, ja pērk jaunu portatīvo tad uz jaunajiem vairs nevar r uzlikt W7, jāliek W8 vai W10.

Tā ir taisnība? Jeb tas ir mīts?

Vienkāršu pērku jaunu portatīvo. Portīvo pirkšu ar linux, un plānoju likt W7 


Zinu vienam bija problēma pāris gadus atpakaļ uzlikt  W7, aizgāja uz veikalu, viņam kaut ko Biosāa pārslēdza, tad varēja likt virsū W7.  

 

 

Gribu veikalā pasūtīt PC, saka ka 99% uz visiem jaunājiem portatatīvajiem, nevar uzlikt  W7.

 

Bet tas ir taču cilvēktiesību pārkāpums, ka jālieto kaut kas uzspiets!!!

Paldies jau iepriekš par info.

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

Nenodiedzami tas ir cilvēkliesību pārklājums! Uzspiets! 

Labots - Smii
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Bet tas ir taču cilvēktiesību pārkājums, ka jālieto kaut kas uzspiets!!!

Iesaku rakstīt PTAC, viņi tavu sūdzību obligāti izskatīs. Tas tik tiešām ir kaut kāda diktatūra!

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

tu esi mežonīgi nasks uz sūdzību rakstīšanu

Nu ko lai dara, ka tu nesaproti sarkasmu.

Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus
(labots)

Es ceru, ka uz jaunajiem portataīvajiem var uzlikt, tad W7, ...totāli riebjas tas W10, jo īpaši w10 pērtiķa dzēruma dizains utml.

 

 

Vienīgais mierinājumus būtu, varbūt ir iespēja uz w10 dabūt W7 dizainu, lai ir tāds kā W7

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

Es ceru, ka uz jaunajiem portataīvajiem var uzlikt, tad W7

 

Tā kā datora instalācijas brīdī ne datoram, ne instalācijas diskam vai fleškai  nav pieejas internetam, caur kuru varētu saņemt "kaitīgus" MS ierobežojumus, tad vienīgais šķērslis, kā jau J Reinis teica, ir draiveri vai BIOSS. Kāda tā dzīve pēc tam, to jau MS pa lielam izlems.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Es ceru, ka uz jaunajiem portataīvajiem var uzlikt, tad W7
Tu vispār lasīji, ko rakstīju? Bezceris.. 
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Varēji vismaz konkrētu modeli nosaukt, tad varbūt varētu ko par W7 iespējamību saprast.

Link to comment
Share on other sites

Var nopirkt jaunus ar W8 vai W10 uzlīmi, bet ar preinstalētu W7. Veicot tīru W7 pārinstalāciju, ir jāsaglabā aktivizācijas faili.

Link to comment
Share on other sites

a davai netir$, ja nejeedz. veselai striipai visdazjaadaako modelju ir uefi ierobezjojumi, kurus NEVAR nekaadi atsleegt

 

 

 Tieši tāpēc es pieminēju BIOS.

 

 

tad vienīgais šķērslis, kā jau J Reinis teica, ir draiveri vai BIOSS.

 

 

p.s.

 

Nav man bijusi situācija, kad uz plika UEFI biosa jāliek W7, jo datoru menedžments ir tālu nav mans maizes darba. Bet ir tūļi, kurus, tiesa, es neesmu dzīvē pārbaudījis, kā piemēram Simboot, bet tur vajadzēs pabakstīties gar failu *.list

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus
(labots)

ACER E5-573

 

 

 

 

Bet, ja gadijumā W7 neiet, tad ja uzliek W10, es pieņemu ir iespēja lejuplādēt un uzlikt W7 dizainu un uzlikt uz w10?

Skaties `neta ir kaut kādas skin pact w7 priekš w10 varbūt, kāds var kaut ko ieteikt?

 

Pārējos, kas w10 neapmierina tās spiegu progas, veikali, un citi sūdi, tos va rnoņemt, tā itkā problēma nebūtu

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2
  installed windows 7 64 bit on Acer Aspire E5-573 but drivers for WiFi, VGA is not found [ Edited ]
 

‎09-02-2015 08:51 AM - edited ‎09-02-2015 08:53 AM

i have installed windows 7 64 bit home basic but drivers for WiFi, VGA is not found on Acer website.

Upon installing VGA driver of Windows 8.1 of intel from acer website for E5-573 on windows 7 64 bit OS then camera and graphics enhancement does work but USB Stops working, else camera doesnot work.

 

Acer Customer care told me this will support only windows 8.1 simple version and not professional and windows 10.

 

Please suggest drivers for WiFi, Bluetooth, VGA etc for windows 7 64 or 32 bit.


Google atslēdza, ja?


Driver tikai priekš 8.1 un 10.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Izskatās, čalim tiešām problēmas ar Google :D. Nu ieraksti taču windows 7 theme for windows 10  un būs tev kaudze variantu.   Kaut gan - pret W10 interfeisu iebildumu praktiski nav, toties pret daudz ko neatslēdzamu (ne tikai telemetriju, kas varbūt satrauc tikai pirātus) iebildumi ir pārāk nopietni, lai cilvēks ar veselo saprātu to izvēlētos.

Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus
(labots)

Tiešām īsti kretīni un maitas tie ražotāji, ka uzspiež kaut ko, noteikti sūdzību aizrakstīšu, tiks tas neko nemainīs, protams :(

 

Tad, principā, ja nav support draiveru w7, tad jāliek W10?  Vai tomēr var mēģināt likt W7? Draiveri ir atrodami šim modelim priekš W7 64bit....

 

Jā, es jau palasījos, ka var uzlikt  w7 skin..., ta varbūt tik traki nav, pārējas drazas arī izvāks

 

Un jautājums, kāpēc support lapā nav intel HD Graphics drivers  ielikts??? To pašam no Intel lapas jānokačā, tad?  Kaut kā aizdomīgi vienkārši. Nav taču tā ka nav HD graphics jaunam PC neies :D  tur specifikācijā ir ierakstīts, ka ir Intel HD Graphics 5500 http://www.intel.com/content/www/us/en/support/graphics-drivers/intel-hd-graphics-5500-for-5th-generation-intel-core-processors.html

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Autoram no windows instalēšanas vajadētu izstiepta slotaskāta attālumā turēties, ja šādi jautājumi tiek uzdoti, un pats nav spējīgs ne vien gūgli izmantot, bet pat nelasa, ko viņam raksta cilvēki.


Indigo, mļed..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Galvenais, viņam apska, ir 2 opcijas 8.1 un 10.

Nē, tā kā tāda veca tante - iešu uz pastu pieteikt tālsarunu un viss, iepūtiet! Tas nekas, ka pasta nodaļa pa lielam jau tiek likvidēta, bet ies vienalga. UN tad bubinās, ka telefona nav :D

Es nesaku, ka ir jāturas prom no instalēšanas, pateicoties tādiem cilvēkiem, IT tautai ir darbs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Tiešām īsti kretīni un maitas tie ražotāji, ka uzspiež kaut ko

Nu kā tad, jo ne uz viena jaunākā dzelža vairs nevar Win95 un pat Win 98 uzlikt :butcher: .

  Ja tev puis, būtu kāda sajēga par BIOS un UEFI (attiecīgi MBR un GPT) atšķirībām, varbūt muļķīgas idejas nerastos. Neiedziļinoties sīkumos (tāpat nesapratīsi), jaunie dzelži ir ar UEFI, savukārt Windows 7 radīšanas laikos par tādu vēl pat nesapņoja, tāpēc neatbalsta.

 Nu lasi un izglītojies :devil:.

...ta varbūt tik traki nav, pārējas drazas arī izvāks

- Ak bērnišķīgais naivums, nu neizvāksi, tas nav iespējams (pareizāk, ir daļēji un nebūtiskas lietas).

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tu vispār lasīji, ko rakstīju? Bezceris.. 

 

Diez vai lasīja, šitādi nekad nedz lasa, nedz grib saprast kaut ko...

 

Uz jaunajiem dzelžiem Win 7 nestrādās, principā tūlīt ar DX12 arī jaunās spēles vairs uz Win 7 arī nestrādās, nu tas ir- tām būs tikai DX12 atbalsts un Win 7 tā reāli nav un nebūs, ja vien lielajā kaimiņzemē kādi meistari kaut ko uzčiņīs, bet tas tāpat nebūs darbotiespējīgs variants.

 

 

Stardock izstrādātais Start10 tīri smuki pārveido Win10 start menu uz ierastāku, ja nu dikti gribas, šeit ir. Uz Win 8 es izmantoju sadas alternatīvas, uz Win 10 vairs nē, kad pierod pie jaunā Start, tad tas liekas daudz loģiskāks un labāk organizējams nekā tas vecais. 

 

Un šis softs palīdzēs uztaisīt Windows izskatu kādu vien gribas, šķiet, tur pat Mac OS izskatu varēja dabūt :D 

Labots - kappa
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus
(labots)

Draugam ir w10 tikko izmēģinājām, W7 skin pac un arī otru variantu w7 basic theme uz w10,....pamainijās tikai deskopa ikonas uz vecajām, pārējas tāpat. Ja, godīgi p*zg*ts, kāds pretīgs dizains tam w10, izvemties var, vardu nav, bez 30 lamu vārdiem neaprakstīt...

 

 

Nu tādu dizainu var tik uztaisīt dzērumā laikam,...uz kaut ko tādu skatīties nav iespējams, sajūta ka lieto windows 95/98 tikai krāsainu

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

Pirms no stresa noķer infarktu - fiksi slēdz kompi ārā un apmeklē psihologu, kurš palīdzēs tikt galā ar dusmu lēkmēm! Ja esi jau tādā stadijā, kad ar psihologu jau ir par maz -tad apmeklē psihiatru, kurš izrakstīs attiecīgos nomierinošos līdzekļus.

Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus
(labots)

Kāda jēga maksāt par PC, ja jālieto debīls w10. ...da viņi sev var iespraust to dizainu d*rs* ,ja godīgi.

 

 

 

Tik nesaprotu, kāpēc neiet tie W7 skin, utt. uz w10...

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja, godīgi p*zg*ts, kāds pretīgs dizains tam w10, izvemties var

 

Galvenais nopērc šo klavu vēl, ja nu tomēr šmuce sanāk, būs vieglāk sakopt..

Link to comment
Share on other sites

Ko tu ārdies? Uzliec Classic Shell un būs tev win7 skats!

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

99% iespejamiba ka ies

Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus
(labots)
tev

 

 

Uz drauga PC mēģināju classic shell, pamainījas tikai, tas  start, kad atver uz w7 stilu,...bet tas viennkrāsānais, kubikainās mēsla dizains vienalga patiek.

Kā pārtaisīt šo preteklību te kā uz W7 http://www.laptopmag.com/images/wp/purch-api/incontent/2015/08/1438742201-670x359.png

Gribu, lai ir šāds kā w7, nevis tas debīlisms http://news.techgenie.com/files/Folders-in-Windows-7.jpg

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

A ko te gribi redzēt?

Link to comment
Share on other sites

Gribu, lai ir šāds kā w7

 

 

Tu lasi ko Tev raksta?

 

Es jau teicu- ej te

 

Tikko pats paņēmu izmēģinājuma versiju un uzliku šito, par dažiem rubļiem tur galerijās var nopirkt arī labākas konvertācijas, bet nu izmēģinājuma nolūkos neiešu to darīt...

 

Lūk screenshots:

 

post-69710-0-25175900-1470404142_thumb.png

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Man tiešām sāk šķist, ka autors ir trollis. Nu nevar cilvēks būt tik akls un stulbs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus
(labots)
Man tiešām sāk šķist, ka autors ir trollis. Nu nevar cilvēks būt tik akls un stulbs.

 

 

 

Pats tu esi stulbs! Na*** nevajag man jebn*to dizainu. Es nemaksāju naudu, lai lietotu jebn*t** drazas

 

 

A ko te gribi redzēt?

 

 

Jau teicu!!!

Uz w10, kā uz w7  http://news.techgenie.com/files/Folders-in-Windows-7.jpg

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Kā būtu, ja šo ākstu nahrenizētu no foruma? Kaut gan nē - diezgan uzjautrinoši lasīt viņa žēlabas un pēc izteiksmes veida - nez vai šim vairāk kā 14 gadu - tā kā jaunības maksimālisms laužas ārā:D.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

HomoFuturus
(labots)

Ejat jūs paši nahrinēzēties ar savu w10 !!!

 

 

Man pie d*rsas, man vajag normālu dizainu!!!! Nevis debīliķu dizainu

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

Par Win dizainu - sūdzies Bilam Geitam, epasts - bill.thegates@microsoft.com. Ja teiks, ka nepalīdzēs vai arī neatbildēs uz mailu - prasi naudu atpakaļ, Tu taču samkaksāji par Win 10!

Link to comment
Share on other sites

Ejat jūs paši nahrinēzēties ar savu w10 !!!

 

 

Zini ir tāds portāls sudzibas.lv , pamēģini tur, pie reizes par šo forumu arī iepostē, tur jau pāris atsauksmes ir, paņem piemēru no viņiem! 

 

 

 

prasi naudu atpakaļ, Tu taču samkaksāji par Win 10!

 

Dienas frāze! :D :D  

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Pareizi saki. Dizains galīgi garām. Kas ta tev. Tu tikai tagad sāki ciest. Nesalīdzināt ar manām ciešanām.

Šis dizains:

Windows1.0.png

Šis dizains bija normāls. Visi, kas pēc tam, visi bija debīliķu dizaini.

Pats debīlākais bija 7tā dizains, galīgi nevarēju to izturēt, mocījos... un pats trakākais, iedomājies, biju samaksājis savu naudu par to.

:sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...