Jump to content

Pērku ethernet cat5 kabeli minimums 30m garu.


AVilks
 Share

Recommended Posts

Ir radusies nepieciešamība pēc ethernet tīkla kabeļa, tādēļ labprāt to iegādātos ar nosacījumu, ka minimālais garums sasniedz vismaz 30m, īsāks nav nepieciešams. Maksimālais garums nav īsti ierobežots, viss atkarīgs no cenas.

Par 30m esmu ar mieru maksāt kādi 7€, var piedāvāt uzreiz kasti, tad cenu gan uz vienošanos. RJ45 gali virsū nav vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Aizbrauc un nopērc!

 

Super, paldies! Es esmu tik tizls, ka pat nemāku internetā preces nopirkt? :shok:

 

Sākumā apjautājos forumā varbūt kādam lieks un es ar mieru atpirkt, jo pa laikam parādās piedāvājumi, ja piedāvājumi nebūs, tad pats zinu, kur iegādāties!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neekranēto Cat5 gan neieteiktu mūsdienās vairs ņemt.

 

J.Reini paldies par padomu, kabelis bija plānots laist paralēli jaudas kabelim.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu utp tā kā nebūtu prātīgi likt blakus jaudas kabeļiem!

No ekrāna kabelim jēga pa īstam ir tikai tad, ja viņš ir iezemēts! Atzīstās, kuram tā ir sataisīts? Rein? ;)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nav iespējams to kabeli sazemēt, tad labāk lai viņš ir BEZ EKRĀNA, nekā ar.

Ir pietiekami daudz lētās iekārtas, kam nav ekrāns RJ45 ligzdai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Atzīstās, kuram tā ir sataisīts? Rein?
Abos galos mikrotiki ar sazemētiem korpusiem. Visām mātesplatēm etherneta ligzdai ir kontakts ar I/O shieldu, kurš savukārt sazemēts caur korpusu.  
Link to comment
Share on other sites

SkeletonFE

 

 

Abos galos mikrotiki ar sazemētiem korpusiem

Abi gali sazemēti var sataisīt daudz lielākas problēmas, ka kabelis bez ekrāna. Ir gadījies.

Link to comment
Share on other sites

Nu utp tā kā nebūtu prātīgi likt blakus jaudas kabeļiem! No ekrāna kabelim jēga pa īstam ir tikai tad, ja viņš ir iezemēts! Atzīstās, kuram tā ir sataisīts? Rein? ;)

Nezinu kā ar ethernet kabeļiem, jo šķita, ka pirmkārt ir jāsazemē jaudas kabeļi, ne tā roland?

Kā tev šķiet, uz plates masas dzīsla tak viena un tā pati, vai ne?

Pats nesen mammai vilku pečku, un nopriecājos ka latvenergo čuvaki nebija muļķi, atstāja man sazemējuma kabeli. Drīzāk jājautā, cik mūsdienās ir sazemēti jaudas kabeļi, lielākajā daļā daudzstāvenu nav sazemēti, tad ko piesieties ethernet kabeļiem?

Labots - Robs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...